שלום לכולןןן...הריונית פרנואידית בשבוע 17

amypond1

New member
שלום לכולןןן...הריונית פרנואידית בשבוע 17

אני ממש רוצה לציין שעד השלב הזה החזקתי מעצמי בחורה הריונית רגועה
אני בשבוע 4 ועד כה לא רצתי למיון על כל כאב שהופיע, או בכלל (ולא חסרים כאבים)
יש לי שאלה קצת מוזרה
בחודש האחרון חוויתי על בסיס שהוא די יום יומי התכווצויות בבטן התחתונה, היו ימים שזה היה די עדין והיו ימים שזה היה יותר אינטנסיבי
הבנתי שזה קשור להתרחבות של הרצועות ברחם אז לא ייחסתי לזה יותר מדי משמעות, בעיקר ניסיתי לשתות כמו גמל...העניין הוא שבשלושה ימים האחרונים לא הרגשתי ולו טיפה של התכווצות, ממש מרגיש לי לראשונה כמו בתקופה שלפני ההריון
והשאלה הפרנואידית שלי היא האם זה משהו שצריך להדליק לי נורה אדומה, העובדה שאני לא מרגישה יותר שום דבר
זה לא להאמין כמה חרדות הריון יכול להוציא ממך...ואני אפילו לא כזו דאגנית בד"כ

זה טבעי ותקין

כמו שאמרת - הרחם גדל ומתפתח כדי להכיל את העובר הגדל. לפעמים הגדילה איטית ולא מרגישים. לפעמים היא מהירה ומרגישים. ובכל מקרה, כל עוד אין דימום או כאב חד, זה ככל הנראה תקין. אני רק בשבוע 5, אבל אני זוכרת מההיריון הקודם...
החששות באמת צפים כל הזמן! גם אצלי

&nbsp
אולי מישהי תוכל להמליץ על עזרים להרגעת כאבי ההתכווצויות? אם יש לך כבר דולה טובה, תוכלי להתייעץ איתה.

יש לי במקום.. המלצה לעזרים להרגעת ההריונית

מי שחרדתית וקשה לה לשרוד יותר משבוע - שבועיים מבלי להיבדק.. יש אפשרות להזמין מאייבי מד דופק עוברי ב 100 שח בערך (להקפיד לקנות כזה אם אישור FDA). כך ניתן לבדוק דופק ולא לרוץ כל שבוע למוקד/לרופא לבדוק..

אמאלוסי

New member
מוסיפה אזהרה לגבי בדיקת דופק

שכרתי מכשיר בייבי לינק בשבוע 15 וברב כשרון לא מצאתי דופק עוברי.
עברתי לילה מסויט, שבטוח קיצר לי את החיים ולמחרת במוקד היה דופק וכל הצוות צחק עלי (לא היה לי אכפת).
אז אם מישהי לא מוצאת דופק עם מכשיר, במיוחד בשבועות יחסית מוקדמים - לא להכנס אוטומטית לפאניקה...

בהחלט.. בפעמים ראשונות זה לא קל למצוא

וגם אכ קורה לפעמים שהעובר בתנוחה כזו שקשה למצוא. אז שותים מים מחכים קצת ובודקים שוב.
אותי זה בעיקר הרגיע לבדוק, אך בהחלט יש נשים שזה כנראה ילחיץ אותן יותר...

Emily2016

New member
אשמח לקנות יד שניה

מצאתי באיביי, אבל אולי מישהי מוכרת?

למעלה