רפואי ובריאות לאמצ"ש

שמוגל1

New member
כבדות ובחילות אחרי אוכל

אני בשבוע 26 וכבר שבוע בערך שאחרי ארוחת צהריים/ערב אני מרגישה בחילה ,צורך להקיא ואי נוחות באזור הבטן
כאילו אני עומדת להתפקע... כשזה קורה אני בד״כ חייבת לשכב ואתמול בערב צלחת מרק אחת שלחה אותי למיטה עם בחילה וחולשה...
מישהי מכירה? מה עושים??
ממש מוזר לי...לא חוויתי את זה בהריונות הקודמים...

הייבי

New member
אני! אני!

ככה היה לי בהריון הקודם ככל שהבטן גדלה תחושה כאילו אין מקום בקיבה. לי עזר לשמור על פערים קטנים בין הארוחות. לא להגיע רעבה מאוד ולהקפיד לאכול משהו קל כל שעה וחצי-שעתיים.

ארוחות קטנות!

מכירה מאוד!
הגעתי למסקנה שאני צריכה פשוט לאכול פחות בכל ארוחה ולאכול יותר בין לבין.
כמה פחות? אני משתדלת לסיים ארוחה כשאני מרגישה שהבטן שלי התמלאה. כלומר - אולי יכלתי בכיף להמשיך ולאכול עוד (מבחינת חשק ותאבון) אבל אני עוצרת כדי לא להרגיש את תחושת ההתפקעות. אני לא יוצאת רעבה מהארוחות האלו חלילה... אבל בלי מגבלת ההתפקעות כנראה שהייתי ממשיכה לאכול :)
אחרי שעתיים-שלוש מתחיל להתעורר שוב רעב ואז אני משלימה עם פירות/ירקות/ לחם עם משהו וזה מסדר אותי עד לארוחה הבאה.

לגבי הבחילות אני לא כ"כ מכירה את זה בהקשר לאוכל. אולי זה פשוט עדיין סוג של בחילות בוקר? אולי פשוט אכלת כשעוד היית מלאה וזה הכביד עלייך?

כרמלית17

New member
אני רק בשבוע 5

אבל כבר עברתי 2 הריונות בעבר
ואצלי זה ככה מההתחלה. אין תיאבון לכלום, והכל גורם לי להתפוצץ . אין לי בחילות או הקאות, אבל אני פשוט מפוצצת אחרי כל דבר קטן שאני מכניסה לפה.
לפני שעה וחצי שתיתי קפה עם 2 פתי בר, עד עכשיו זה יושב לי עמוק בגרון ואני מלאה למות מזה
&nbsp

loly0316

New member
תסמונת ספיידר

יש כאן מישהי שסובלת/סבלה בהריון מתסמונת ספיידר? ( התרחבות של נימי דם קטנים שנראית כמו פריחה בכל הגוף ומלא נקודות אדומות)..

למעלה