הריון בהפתעה - לא יודעת מה לעשות

שיר2016

New member
הריון בהפתעה - לא יודעת מה לעשות

צהריים טובים, אני לא יודעת איפה להתייעץ... מקווה שאני לא אפגע באף אחת.. אני בת 38 , שלושה ילדים. 11,9, ו-1.8.
האחרונה מטיפולים - 4 שנים קשות שבמהלכן אבד הריון יקר (לידה שקטה )... אנחנו לא חשבנו שאני יכולה בכלל להיכנס להריון, זה אפילו לא עבר לנו בתודעה. והנה אני בשבוע 7. אני לא יודעת מה לעשות...
אני לא בטוחה שאני יכולה להתמודד שוב עם הריון.. אני לא מתרגשת לקראת תינוקות - הנס שלי כבר קרה לי... היא כאן איתי... אבל אני לא חושבת שיש לי את היכולת להפיל בצורה יזומה... אשמח לדעות, עצות...

זה לא חשוב מה דעתינו,רק דעתך

משנה.
אני בהריון מפתיע,
שלושה ילדים גדולים בבית (16,13,8)
הפלה של עובר בריא לא באה בחשבון מבחינתי.
אם הייתי במצב שלא יכולה בשום אופן הריון נוסף,הייתי צריכה להזהר יותר.נקודה.
עכשיו כשהוא כאן ובריא,הוא כאן להשאר.
אבל זו דעתי בלבד,
הריון וילד משפיעים על המשך החיים ורק את תוכלי להחליט.

החלטה קשה

אני יכולה להבין למה אחרי מה שעברת כואב לך לחשוב על הפלה יזומה, זה כואב בכל מקרה גם שזה בא מיוזמתך.
מה בעלך אומר? זו צריכה להיות החלטה משותפת
אני לא הייתי פוסלת את האופציה הזו. הטכנולוגיה היום מאפשרת לעבור את ההליך באופן יחסית פשוט לפחות פיזית ויש לך עוד ילדים בבית לחשוב עליהם. האם שקלת מסירה לאימוץ?
כל החלטה שתחליטי היא זכותך ואת לא צריכה "להענש" בגלל שלא מספיק נזהרתם. זו לא סיבה טובה בעיני להביא ילד שלא מעוניינים בו.

mitmit11

New member
זו לא החלטה פשוטה

ואת צריכה לשאול את עצמך ואת בן/ת זוגך אם תוכלו להתמודד עםפ הקושי הנפשי בהריון נוסף ועם המחיר הכלכלי של גידול ילד נוסף. אם הפסקת הריון היא לא אופציה מבחינתך אז ממליצה לך לגשת לטיפול שאולי יעזור לך לעבד את החוויה שעברת ולעבור הלאה להצליח לקבל ולהתמודד עם ההריון החדש.

Arirel18

New member
מסכימה עם להבה איתנה

אם לא מעוניינים או לא יכולים צריך להיזהר יותר. אבל מכיוון שמה שנעשה אין להשיב ואת אומרת שהפלה לא באה בחשבון כל כך..אז נראה לי שאת יודעת את התשובה..להתחיל לחשוב על שמות

&nbsp

למעלה