רפואי ובריאות לאמצ"ש

the witcher

New member
שואלת שוב- ביטוח נסיעה לחול בשבוע 27

נוסעת לחו"ל (כנס מהעבודה) בשבוע 27 וזוכרת שהנושא עלה כאן הרבה בעבר ובנות רשמו שבשבוע מתקדם צריך כיסוי נרחב (למקרה של לידת פג). תוכלו להגיד לי אם זה מספיק? (מצרפת תמונה, זה מה שנותנים לי מהעבודה).
תודה

עד איזה סכום?

נראה יופי על הנייר אבל אשפוז פג שנולד בשבוע 27=לפחות חדשיים אשפוז מתוכם חלק ניכר בטיפול נמרץ פגים שזה אומר מאות אלפי שקלים.
&nbsp

the witcher

New member
הדבר היחידי שמצאתי זה שכתוב שגבול האחריות של המבטח הוא

1,800,800$..... לא יודעת איפה עוד בפוליסה לחפש (זה לא כתוב ספציפית תחת סעיף הריון אלא בטבלת גבולות הכללית בתחילת הפוליסה)

תרימי טלפון לחברת הביטוח ותבדקי איזה סכום

מוקצה לאשפוז פג,לא לאישפוז שלך ולא לכל מיני צרות אחרות,לאשפוז והטסה בליווי רפואי,לא יודעת.
אני לא טסתי בהריונות אבל כן ילדתי בשבוע 27...

the witcher

New member
מצאתי עכשיו בפוליסה (הסתכלתי על זה לא נכון)

לפי הפירוט כתוב ש-
הוצאות ללידה מוקדמת גבול האחריות הוא 10,000$
הוצאות לאשפוז עובר או פג גבול האחריות הוא 40,000$
שניהם ללא השתתפות עצמית

את מבינה שזה לא מכסה אפילו פסיק מהוצאות

האישפוז?
2.1 תעריפי אשפוז עבור יולדות ויילודים
7,000 7,049 G0024 והילוד היולדת אשפוז 1.2.1
105,805 106,551 G0026 פג אשפוז עבור תוספת 1.2.2
http://www.health.gov.il/hozer/mk24_2006.pdf
&nbsp
מעל מאה אלף ש"ח ליום אשפוז של פג במשקל נמוך מ1.750 ק"ג

the witcher

New member
תודה על הבדיקה והתגובה המהירה! השאלה היא אם יש חברה שתיתן לי

כיסוי שבאמת מגיע להוצאות בפועל?
אני יכולה לבדוק עוד כמה חברות ביטוח... אבל קשה לי להאמין שיהיו הבדלים ועכשיו אני קצת (הרבה) מודאגת.....

כנראה שלא.

אם מקום העבודה שלך כל כך צריך שתסעי,אולי תחתימי אותו על מסמך שהוא יכסה את הוצאות האשפוז במקרה של לידת פג.
לצערי בשנותי הרבות כמנהלת פורום הורים לפגים כאן בתפוזףחברה פעילה בעמותת לה"ב-למען הפגים בישראל וחברה בקבוצת פייסבוק רלוונטית,נתקלתי בלא מעט מקרים של הריון תקין שהפך במפתיע ללידת פג בחו"ל.
נכון שלרוב לא קורה כלום אבל אני אישית לו אני תחתייך,הייתי מוותרת על נסיעה בלי כיסוי ביטוחי מתאים.

ניימלס10

New member
תשובה לגבי ביטוח טיסה

עשיתי דוקטורט על זה עם מספר חברות ובסוף ביטלתי טיסה בשבוע 26.
כל החברות מציעות בין 1,800,000 עד 2 מיליון לביטוח כללי ו 40-60 אלף דולר על הוצאות הריון. כלומר מה שהעבודה שלך מציעה זה סטנדרט.
אלה שמציעות 60 אלף זה פניקס כל השאר כמו כלל והראל זה 50 אלף.
זה החל משבוע 24.
עד שבוע 24 זה 200,000 דולר שזה אבסורד ואמור להיות ההפך אבל לא נכנס לזה.
הטיסה שלי היתה אמורה להיות לארה״ב כך שבמקרה שלי זה לא היה מכסה אפילו את הלידה שלא נדבר על הפגיה. הביטוחים הם בדיחה האבל הענק פה זה אופי ורמת חרדה �� חברה אמרה לי איך הגעת לחישובים האלה פשוט מבטחים וזהו כלומר האמיצות לא חושבות על זה, טסות באופטימיות ובאמת רוב הזמן לא נזקקות להפעלת הביטוח חלילה הבעיה היא עם אלו שזה כן חשוב להן ואז מבינים שהביטוחים הם בדיחה.

the witcher

New member
טיסה פרטית לא הייתי טסה אבל זו נסיעת עבודה

אז הם כן מצפים שאסע אלא אם יש בעיה רפואית. אני מנסה להיות אופטימית אבל החששות מציקים. ברור לי שאף ביטוח לא יכסה לי כלום ככה שזה או לנסוע ולקוות לטוב או לא לנסוע בכלל.... בינתיים הכרטיס מוזמן ויש עוד כמה שבועות.....
אה וזה אירופה וטיסה ישירה

שיתחייבו לך מהעבודה לכסות הוצאות רפואיות

במקרה של לידה מוקדמת,
את כל מה שהביטוח לא מכסה.
אם הם מחייבים אותך ליסוע שיקחו אחריות.

Emily2016

New member
מישהי פה לקחה ורמוקס בהריון?

אני לקראת שבוע 14 ונדבקתי מהילד בתולעים. מלבד המבוכה והגועל, גם קראתי שהתרופה ורמוקס לא מומלצת בהריון. הרופא שלי בדק מול מומחה למחלות זיהומיות ואמרו לו שזה בסדר לקחת את הטיפול.
מישהי כבר לקחה ויכולה להרגיע?

אתקשר היום גם למרכז הטרטולוגי... תודה

למעלה