בנות, עזרה נואשת.. אם מישהי נמצאת במצב שלי או היתה..

• פותח הנושא T79
  • פורסם בתאריך

T79

New member
בנות, עזרה נואשת.. אם מישהי נמצאת במצב שלי או היתה..

אני מתחילה חודש חמישי ברוך השם, עובדת בעבודה קבועה, באמת מנסה למשוך ולהחזיק בשיניים כמה שיותר, אך סובלת ברמות :( !!
הדבר היחיד אולי שיכול לגאול אותי מהמקום הזה כדי שאוכל לעזוב פה לפני הלידה זה שמירת הריון ..
האם סטרס ולחץ נפשי בעבודה זו סיבה מספיק טובה להוצאת שמירת הריון ??
העבודה פה גומרת לי את הבריאות, חוששת מאוד על המשך העברת ההריון במצב כזה. כל הזמן בלחץ, לא מצליחה להירגע, כל הזמן בחוסר שקט ועצבנית. לא יודעת מה לעשות עם עצמי..

מה עושים ?? :(

מזי39

New member
נראה לי

שבגלל שרק עכשיו הפסקת גלולות הגוף עוד לא חזר למחזוריות רגילה. זה לוקח זמן. מחזורים ארוכים או קצרים בהתחלה. הייתי קובעת תור לרופא נשים לבדיקה שגרתית שייאשר שהכול בסדר, וממשיכה לנסות בלי לחץ. זה באמת רק חודש...

לולי283

New member
שמירת הריון בגלל סטרס

הי יקירתי, צר לי אבל אני מעריכה שלא תקבלי שמירה בגלל לחצים בעבודה. גם אם רופא ההריון ימליץ על שמירה מהסיבה הזו ככל הנראה הביטוח הלאומי ידחה אותה. שמירה ניתנת בדרכ כאשר העבודה מהווה סיכון לבריאות ההריון (סחיבת דברים כבדים למשל), או שאת במצב רפואי בעייתי שהמשך עבודה עלול לסכן את ההריון בגינו. אם יש בעיות רפואיות שנגרמות לך כתוצאה מהסטרס זה משהו אחר, אבל גם...צריך למצוא קשר ישיר לסטרס מהעבודה. נראה לי שתצטרכי לחשוב על פתרון אחר... אולי תקחי יום- יומיים מחלה (אפילו שבוע) כשתרגישי מוצפת? אולי יום חופש אחת לשבועיים שבאמת תנוחי ותתפנקי בו? אולי יש לך אופצייה לעבוד חלקית מהבית?

למעלה