המלצה על רופאים

המלצה על רופאים

שלום רב.
אשמח לקבל המלצה על רופאים, שנשארתן מרוצים מהם
שקיפות עורפית
מי שפיר
סקירת מערכות.

אני גרה באזור השרון ,אשמח לקבל המלצות באזור.
המון תודה

the witcher

New member
המלצות שלי (הריון ראשון, כללית, שרון)

שקיפות עשיתי אצל ד"ר חייקין בכפ"ס בעקבות המלצות פה מהפורום והייתי מאוד מרוצה (אין לי כל כך למה להשוות אבל הרגשתי שהוא היה מקצועי ולעניין)
סקירה ראשונה עשיתי אצל ד"ר מיקי לוריאן גם כן מהמלצות פה בפורום. היה סבלני, עבר על הכל כמה פעמים וענה לכל השאלות שלי.
סקירה שניה עשיתי אצל פרופ' אחירון מאוד מרוצה וממליצה.

נעמיבב

New member
נצל״ש- אשמח להמלצות עבור

אותן בדיקות רק באיזור חיפה- זכרון יעקב

banana861

New member
המלצה לשקיפות

אורי ארליך,
רופא מאד נעים ויסודי. (למרות שבדיקת השקיפות מאד קצרה),

josie1986

New member
בשעה טובה!

אני עשיתי שקיפות פעם אחת אצל ד״ר מישל אמיר ברעננה ובהריון הנוכחי אצל ד״ר שי קוורקיאן בכפ״ס. שניהם אחלה.
לסקירות אני ממליצה בחום על ד״ר שנטל פרונגלס מהממת, נמצאת בצומת רעננה. סקירה ראשונה בעלות 57/114 ש״ח דרך המושלם/פלטינום וסקירה שניה פרטית.
סקירה שנייה אפשר גם דרך הקופה בעלות 32 ש״ח, עשיתי בהריון הראשון אצל ד״ר מיכאל ברר מת״א. הוא גם היה אחלה.
&nbsp
מי שפיר אני אישית עשיתי בהדסה עין כרם, משום שהם מבצעים באופן אוטומטי גם צ׳יפ גנטי ללא עלות. ממליצה שם על ד״ר נילי ינאי. אפשר דרך הסדר עם המושלם בעלות 570 ש״ח, בקשי לקבוע תור ליום ראשון - זה בד״כ היום שהיא נמצאת.
&nbsp
בהצלחה!

המלצות על רופאי שקיפות עורפית וסקירת מערכות

שקיפות עורפית עשיתי אצל ד"ר חייקין בכפר-סבא - מקצועי, סבלני ובאופן כללי נחמד ואדיב.
סקירת מערכות מוקדמת ומאוחרת עשיתי אצל ד"ר ברוך מסינג בקריית אונו (אמנם לא איזור השרון אבל לא רחוק ולדעתי שווה את הנסיעה הלא ארוכה במיוחד) - גם ממנו התרשמתי לטובה מבחינה מקצועית ואישית (עובדה שחזרתי לסקירה המאוחרת ובכוונתי גם להיבדק אצלו לאולטרה סאונד אחרון לפני הלידה וגם רופא הנשים שלי לי המליץ עליו) - תוכלי גם לקרוא עליו המלצות רבות בפורום זה ובאחרים.
בהצלחה

לגבי מי שפיר

אני הזמנתי תור אצל פרופ' ליפיץ.
נאלצתי לבטל אותו בגלל צירים מוקדמים. בלי קשר שמעתי שהוא תותח בתחום הזה.

אני גרה באיזור המרכז.
יעזור לך אם אכתוב שלשקיפות ולסקירות הלכתי לד"ר ארז יזהר?

סקירת מערכות מוקדמת

עשיתי אצל רופאה פרטית במרכז לבריאות האישה בתל אביב קוראים לה אילנה ברנר - וייסמן.

למעלה