סקר עגלות

סקר עגלות

הי לכולן!
אני בשבוע 29 ומתלבטת בנושא עגלה...
בהתחלה היינו נעולים על הבוגבו בי 3 ועכשיו כבר לא בטוחים וחזרנו למצב ההתחלתי וכל האפשרויות פתוחות...
בקיצור חשבתי שיהיה נחמד אם כל אחת תרשום איזו עגלה יש לה ומה היתרונות/ חסרונות שלה לדעתה, או איזו עגלה היא היתה קונה במקום

חיפאית88

New member
לדעתי לא ממש משנה מה יש לאחרות

כי לכל אחת יש צרכים אחרים, חשוב שהעגלה תתאים לצרכים שלכם כמו, מקום מגורים עירוני/כפרי, קומת מגורים והאם יש מעלית ואם כן באיזה גודל, אוטו וגודל בגאז', גובה שלכם, האם חשוב לך טיולון דוכיווני או לא, תקציב ועוד...

Expecting1now

New member
זה דווקא יכול לעזור. אבל רק בתנאי

שלא כותבים דברים כמו "העגלה שלי הכי מהממת בעולם" אלא מפרטים מה הפרמטרים הרלוונטיים...

ככה אפשר ללמוד ולהיחשף לפרמטרים שאולי לא חשבת עליהם וגם להסיק מסקנות
ולהחליט איזה פרמטר חשוב לך ואיזה לא ולפי זה להחליט.

vv56305

New member
יש את הפורום של קובי סופר, חפשי את השם שלו בגוגל

אני נעזרת המון בפורום שלו. הוא עוסק הרבה שנים בתחום מוצרי תינוקות ועגלות בפרט, ויש לו המון ידע בתחום.
בנות שואלות אותו בפורום המון שאלות והמלצות והוא ממש יודע לכוון לפי הצרכים.
מה שכן הייתי מגדירה רשימת צרכים ובקשות מהעגלה לפני שאת שואלת.
לדוגמה אצלי: אני מחפשת עגלה קלה כי אסחב אותה בעצמי, במחיר סביר
(לכן זה אומר לא בוגבו/אויסטר וכו'), שמתקפלת בקלות ולתא מטען קטן (יש לי רכב פיצוש).
אז לי הוא המליץ על הטאי טאי, ג'ואי כרום (מעט יותר כבדה) או גרקו איבו למשל.
והוריד לי לדוגמה מהרשימה את הבייבי ג'וגר...
תנסי את הפורום שלו.

תודה!

הפורום שלו מרגיש לי קצת מוטה ולא הכי אובייקטיבי אבל אני אנסה לתת לו עוד צ'אנס

הייבי

New member
ברייטקס בי אגיל

לי יש את הברייטקס בי אגיל כבר חוגגת 3. היתרונות מבחינתי: עגלה קלה יחסית נכנסת בבגאז של הפולו שלי בלי בעיה אפילו עם האמבטיה צרה אז נוח להסתובב איתה ברחוב, חנויות, מעברים בסופר מתאימה לנמוכות גלגלי פלסטיק- כי לא התאים לי להתעסק עם מילוי אוויר,פנצרים וכו קיפול ביד אחת- אני לא הסתדרתי עם עגלות בקיפול מטריה אמבטיה רחבה שימשה אותנו עד גיל חצי שנה כמעט חסרונות: במצב טיולון לא מסתובבת עם הפנים אליך (אני חושבת שבדגמים בחדשים כבר יש אפשרות כזו) הצלון רשת לא מספיק לשמש הישראלית וצריך תמיד לפרוס איזה טטרה הכיסויים הפנימיים של האמבטיה לבנים ומתלכלכים בקלות ולא קלים לפירוק וניקוי. פחות טובה בעבירות שטח- אחלה במדרכות לא חזקה בשבילי עפר לדוגמא לי פחות הפריע וככל הנראה גם חדרדס אבל בטיולון אין הרמה לרגליים אז הן משתלשות למטה כשנרדמים בעגלה מקווה שזה עוזר

Arirel18

New member
לנו יש את הכרום

ג'ואי כרום עם השלד השחור. נוחה מאוד! הצללה ענקית שמכסה את כל הילד . אמבטיה גדולה , גלגלי גומי /סיליקון מוקצף ולא אוויר,וגם זולה יחסית. אנחנו ממש מרוצים

בלונד23

New member
מה את צריכה בעגלה?

אני צריכה שהיא תהיה הכי קלה שאפשר - זה הפרמטר הכי חשוב בחיי היומיום
שהידית תתכוונן לגבהים שונים
עבירות גבוהה מאוד (לא רק מדרכות אלא דשא, חצץ...)
לא נמוכה לא שוברת גב (זה פוסל את הבוגבו)
ועם אמבטיה גדולה ונוחה
מתקלפת בקלות
ושתהיה יפה (זה פוסל נניח חצי מהעגלות חחח)
יש לי אויסטר שדי עונה על הצרכים.

אורנה851

New member
בוגבו בי או הקמיליון

עגלות מדהימות!
לי יש את הבי ולאחותי יש את הקמיליון
אני קצת מתחרטת שלא לקחתי כמוה
היא מדהימה ברמות, קלה, נוחה, יפה, איכותית.
אנחנו הלכנו לאולם התצוגה שלהם והסבירו לנו מסודר מה חשוב לחפש בעגלה ממליצה לך גם ללכת, כל החברות שלי קנו אחריי מרוב שאהבו

למעלה