ציוד ורכש לאמצ"ש

josie1986

New member
ילד שני

אשמח לרשמ״צ לילד שני.
מדובר בבן שני, שיוולד באותה עונה כמו הגדול. כך שמבחינת בגדים אני סגורה.
כמובן כל הציוד ה״גדול״ קיים.
אז לגבי דברים קטנים - מה צריך??

mitmit11

New member
זו הרשימה מהשלישית שלי

בגדים כמעט ולא הייתי צריכה כי היו לי מהגדולים ומחברות. קניתי רק למידה 0-3. ילידת ספטמבר.
&nbsp
מדחום לאמבטיה
מדחום לחדר
פקק+צינור לאמבטיה
חיתולים
משחת החלתלה
מברשת שיער/מסרק
מוצץ
בקבוק
עגלה
רפידות הנקה
שקיות לאחסון חלב
תחבושות
ויטמין D
&nbsp
&nbsp
מידה פריט כמות
3-6 אוברול 3
NB בגד גוף 9
NB רגלית 2
0-3 רגלית 2
גרביונים 3
NB אוברול 2
0-3 אוברול 2
&nbsp

מיכלי 55

New member
אני רק שאלה..

לאור העובדה שזו רשימה לפני השלישית, ואת כבר עם ניסיון ולא קונה דברים סתם (וגם ממה שאת כותבת בפורום...) רוצה לשאול -
למה צריך מדחום לאמבטיה?... לא בודקים עם היד או עם המרפק?
וגם לגבי מברשת שיער. אם התינוק נולד עם קשקשת שיש להוריד אני מבינה, אבל את זה יודעים רק אחרי הלידה. יש סיבות אחרות לשימוש במברשת בגיל 0?

הייבי

New member
תשובות שלי

לגבי מדחום - השאלה כמה את סומכת על עצמך, בעלך, הסבתא וכו. בנוסף לפחות אצלי מה שלי הרגיש כמו מים נעימים היה 5 מעלות ויותר ממה שמומלץ לקלח תינוק רך. תזכרי שהעור שלהם הרבה יותר רגיש משלנו.

הייבי

New member
נשלח לפני שסיימתי

לגבי מברשת שיער- דווקא את הקשקשת רופאת הילדים המליצה לנו לא להוריד בחודשים הראשונים כי זה שומר על עור הקרקפת. עדיין אני אהבתי לסרק את הדרדס בזהירות כדי להימנע מקשרים וכדי שיראה מאורגן (למרות שבאמת היה לו מעט שיער ודליל). מכירה אימהות שהסתדרו בחודשים הראשונים בלי אבל גם בגיל חצי שנה עדיין מברישים עם מברשת תינוקות אז לא חוסכים כאן כלום. מקסימום דוחים את מועד הרכישה

mitmit11

New member
זה עניין אישי שלי

אני מרגישה שהמים נעימים סביב 42 מעלות... 37 קר לי. היות והתחושה שלי מעוותת קצת ולא רציתי לבשל את הילדים אז השתמשתי במדחום

המברשת שימשה אותי בהמשך וחסכה לי טיול לחנות. סביב גיל חודשיים שלושה כבר היה שיער לסרק

josie1986

New member
בחודש הראשון

ממילא צריך להלביש ארוך, אין להם יכולת לווסת חום.
הבן שלי נולד בתחילת ספטמבר והתחלתי להלביש לו קצר באוקטובר.

בלונד23

New member
אם אין יכולת לווסת חום, זה לא לשני הכיוונים?

כלומר אם חם מאוד והוא עם ארוך, הוא לא עלול להעלות חום גוף/להתייבש וכו'?
נראה לי לא הגיוני בתחילת ספטמבר להלביש חם...

josie1986

New member
אם אתם במיזוג

אז לא חם.
בכל מקרה לא צריך להלביש כמו בשיא החורף, אבל ארוך כן.

חיפאית88

New member
אנחנו בספטמבר הלבשנו ארוך

גם רוב הזמן היינו בבית במזגן, אז הוא לבש בגד גוף+אוברול, כמה שבועות אחרי זה התחלי ללבוש שכבה אחת אבל מהר מאוד נהיה חורפי...

יליד תחילת ספטמבר שלי היה עם ארוך דק עד גיל שבועיים בערך

אז היה איזה חודש של קצר, או שרוול ארוך ורגליים חשופות וקומבינציות מהסוג הזה. לקראת סוף אוקטובר מזה"א התקרר וחזרנו לארוך דק

למעלה