ציוד ורכש לשבוע חדש

מחפשת עריסה מעץ לתינוק

אשמח אם מישהי מוכרת / מוסרת
עריסה מעץ לתינוק (רצוי בצבע לבן)
בלי מזרן או עם מזרן נושם.

winterfell

New member
מה להביא מארה"ב? דגש על מנשאים

ההורים שלי נוסעים לארה"ב ויחזרו בערך חודש לפני הלידה.
זו לידה שניה, כך שאת רוב הציוד - בגדים, טטרות וכו' - יש לנו.
יש דברים שכדאי בכל זאת להביא?
&nbsp
רעיון אחד שהיה לי זה מנשא להתחלה, שקיבלתי בהשאלה בפעם הקודמת אז אין לי.
לא אהבתי את בייבי ביורן ודומיו, היה לי לופי והיה לי נוח, אבל רק בתנוחות הזקופות ולא בערסול.
ראיתי את המנשא הזה, שמזכיר את לופי:
http://www.babyktan.com/
מישהי מכירה ויכולה להמליץ?
חוץ מזה, חשבתי אולי לנסות לקנות מנשא סיני. ראיתי שיש המון סוגים, ואין לי מושג איך לבחור בינהם. הכי פופלרי באמזון הוא Infantino Sash Wrap and Tie Baby Carrier, אולי מישהי מכירה?

mitmit11

New member
ארגו

ה-מנשא. נוח בטירוף. נשאתי בו מגיל 4 חודשים ועד גיל שנתיים בערך (הקטנה עדיין עליו מדי פעם, בת שנה ו-10).
&nbsp
לא מכירה את מה שצירפת. היה לי משהו דומה תוצרת הארץ - צמד. רק שלו היתה גם חגורת מותניים שעזרה לי ליציבה.
במנשאי בד חשוב לבדוק את ההתאמה לאקלים הישראלי. אני הלכתי עם הצמד בלי האבנט כי הוא היה חם נורא עם. במנשא הזה נראה כאילו אין יציבות בלעדיו.
לא מכירה את האינפנטינו.
אל תשללי ערסול. כל ילד וכל מנשא מרגישים ממש שונה.

winterfell

New member
ארגו יש לי

והיה מאוד נוח.
מבנה הגוף שלי קטן יחסית והילדים שלי נולדים גדולים (או לפחות זה מה שהערכת המשקל אומרת...) וזה מאוד לא נוח בערסול.
אני יודעת שזה חם... היה לי לופי.
הטענה שהמנשאים הסיניים קלילים יותר, כי זה רק שכבה אחת של כותנה.

נועלה301

New member
בגדים ומוצצים

להזמין מקרטרס, צילדרנס פלייס, וכו
ולשלוח אותם לWALMART לקנות מוצצים ודברים קטנים לתינוקות
סינר הנקה אם אין לך
בגדי הריון אם תצטרכי עוד

מרתה7

New member
המלצות למנשא

הי, צריכה ללדת בע"ה בקרוב ממש ואני חייבת המלצה למנשא... אין לנו מעלית ואין אפשרות להשאיר את העגלה למטה בחדר מדרגות, ואני מחפשת משהו שיאפשר לי לצאת כבר בשבועות הראשונים עם התינוקת בשביל לקחת את הגדול מהגן. אז צריך להתאים מגיל לידה ולהיות נוח לתפעול ולנשיאה... לא מנשא בד כי עם הגדול ממש לא הסתדרתי עם הקשירות... תודה

loly0316

New member
לי אותה הבעיה בדיוק

ילד ראשון..קומה 4 בלי מעלית. כנראה אקנה את המנשא של ביביורן.. קיבלתי עליו המון המלצות. אחי וגיסתי השתמשו בו המון. יש כל מיני דגמים, אחד מיוחד עם תמיכה לגב. הם לא זולים אבל אני חושבת שבמקרה שלנו חייבים להשקיע במנשא טוב ואיכותי..

מרתה7

New member
הי לולי

האם יש לך אפשרות להשאיר עגלה באוטו או בלובי של הבניין? זה יכול מאוד להקל.. ביביורן השתמשתי עם הבכור שלי.. הבעיה שנראה לי כבר ממשקל של 7-8 קילו היה ממש לא נוח... גם הדגם עם התמיכה. הבנתי שיש מנשאים שמתאימים מלידה ועד משקלים הרבה יותר גדולים, והייתי רוצה כבר להשקיע בדבר כזה.

נועלה301

New member
לגיל 0 רק מנשא בד

אורתופד אמר לי לא לשים במנשא כמו בייביביורן ילד פחות מ4 קילו
&nbsp
יש את לופי שהוא מנשא בד בלי קשירות אולי הוא יהיה לך טוב

kaur

New member
גם לנו עם הילד הראשון

היה נוח בהתחלה עם מנשא בד (מנסארי, ממש רצועת בד שקושרים), עד שהילד גדל והיה צורך במשהו יותר מאסיבי.

ormatan1

New member
ברור שאפשר לשים בביביביורן

אפשר מגיל לידה,
אני מגדלת כבר ילד שני בביביביורן אני יודעת מחברה שבמנשא החדש שלהם אפשר להתאים את הפיסוק לפי הגודל של הילד

mitmit11

New member
יש מנשאי בד ללא קשירה

לי יש צמד. למאותגרת מוטורית כמוני עבר מעולה. כל היתרונות של מנשא בד בלי הקשירות המעיקות.

למעלה