הפרשה חומה-שבוע 6

איימי37

New member
הפרשה חומה-שבוע 6

היי בנות
שבוע שעבר ביצעתי בדיקת אולטראסאונד-נמצא שק הריון, שק חלבון וקוטב עוברי קטן(ממש נקודה), אך לא נשמע עדיין דופק העובר ממש ממש קטן. היום עשיתי פיפי ובעת הניגוב על הנייר יצאה לי הפרשה על גבול השקופה חומה ורדרדה-בנות האם זה נורמלי? הרי העובר השתרש כבר ברחם(לפי בדיקת U.S) אני נורא מודאגת.

חיפאית88

New member
בעיקרון חום- ורוד זה תקין

ולפי הרופאה שלי קורה בכ-40% מההריונות.
אני אישית בגישה שתמיד כדרי לכת להיבדק, לא בשניה הזאת אבל אם ממשיך גשי מחר או מחרתיים למוקד.

mitmit11

New member
רגיל ונפוץ

עד שבוע 8-9 ולפעמים מעבר לכך. כל עוד לא מדובר בדם טרי ואדום ו/או קרישים זה נורמלי.

איימי37

New member
כאבים

בנוסף לכך יש לי טיפה כאבים כמו בתחילת מחזור, קצת בבטן תחתונה האם זה מסוכן?

mitmit11

New member
גם רגיל ונפוץ

הרחם גדל ומתרחב מאוד בהתאם לגדילת העובר והתפתחות השליה וכו. הכאבים הם מההתרחבות.

איימי37

New member
בדיקה

היי,
הלכתי לעשות אולטרסאונד היום-בעקבות הדימום העובר התפתח משבוע שעבר (אני היום בשבוע 6) אך לא נצפה דופק. הרופאה לא ראתה דימום מאיזור הרחם.
עכשיו נורא מדאיג אותי הנושא של הדופק-שה' יעזור לי לא ידעתי שאכנס לכאלה פחדים.

זה נורמלי לחלוטין

היו לי כאבי מחזור מתחילת ההריון עד שבוע 13 אולי.. זה בגלל התרחבות הרחם וכול הדברים מסביב.
לגבי הדימום זה גם בסדר..כול עוד הוא לא אדום טרי ולא הרבה,אבל גם עם הפרשה חומה נמשכת יותר מידי זמן היתי הולכת להיבדק.

אחר8

New member
אני

הייתי עם מעט דימום חום משבוע 10 עד 20 בערך, אמרו שזה קורה בהרבה הריונות. יכול להיות שזה מצוואר הרחם או מהנרתיק שמאד רגישים בגלל ההריון וכלל לא קשור לעובר. בסופו של דבר קיבלתי זריקות פרוגסטרון לחיזוק הרחם - גם אז אמרו שזה סתם אמצעי זהירות ולא הכרחי מחר אני נכנסת לשבוע 36 וברוך ה' בנתיים הכל בסדר... הכי חשוב לא להילחץ, אם ממשיך אני ממליצה ללכת להיבדק בעיקר בשביל השקט הנפשי שלך בהצלחה בהמשך

e080557

New member
מעודד

אני בשבוע 12+3. היה לי דימום במוצאי שבת (לפני 5 ימים) הלכתי למוקד הכל תקין.
מיום שלישי ועד היום הפרשות חומות. שוב נבדקתי ושוב תקין.
יש מצב שזה נמשך הרבה זמן??
&nbsp

mitmit11

New member
לי היה דימום עד שבוע 20

ודימום ברמת תחבושות ולא הכתמה חומה. הילדה אוטוטו בת שנתיים
אצלי זה נבע משליית פתח (ידעו לומר לי את זה רק בשקיפות, לפני כן לא היה הסבר). יש מגוון סיבות אבל חום זה אומר דם ישן. יש המון כלי דם עדינים באזור ומספיק שאחד יתפוצץ ויש לך הכתמה קלה.

למעלה