בצער רב נפרדת מכן לבינתיים.. אתמול היינו בבדיקת דופק

1hadasa1

New member
בצער רב נפרדת מכן לבינתיים.. אתמול היינו בבדיקת דופק

הי
טריגר-בדיקה ללא דופק: מי שרגישה ודברים כאלה משפיעים עליה, כדאי שלא תמשיך את הקריאה.
לא יודעת כמה מכן זוכרות שבזמנו העלתי תוצאות של הבטא והן היו גבוהות מהשבוע לפי חישוב וסת.
אמרתן לי שאולי בייצתי מוקדם.
אז לא, אלה היו תאומים.
אתמול היינו בבדיקת דופק.
הרופא התחיל ב"אני יכול להגיד לכם שאלה היו תאומים".
היו? למה היו?
היו, אחד הפסיק להתפתח די בהתחלה.
עצוב, אבל מנסים להתמקד באושר על העובר ששרד. מחפשים את הדופק של העובר השני.. מחפשים.. מחפשים.. שתיקה ארוכה. כל העולם מתהפך לנו בינתיים.
"מצטער, העובר השני גם לא שרד, הוא הפסיק להתפתח בשבוע שעבר, היית בשבוע 7".
אני לא יכולה לתאר לכן את קשת הרגשות שחוויתי למשמע מילים אלה.
שברון לב עצום, בחילה, תסכול, כעס, עצב, האשמתי את עצמי- אולי עשיתי משהו לא בסדר? אולי אכלתי משהו לא טוב? אולי הרמתי משקל כבד מדי?
הרופא אמר שזה לא קשור למשהו שעשיתי ולפעמים דברים כאלה פשוט קורים. אבל זה לא מנחם, וזה לא מרגיע, וזה לא מסיר את החששות והרגשת האשמה.
ואז הוא מדבר איתי על גרידה/שאיבה. הוא רוצה לשלוח את ה..שאריות? לבדיקה פתולוגית, הוא חושד בשרירן.
אני אמורה לקבוע את הגרידה ליום א', והתסכול הוא רב. אני לא רוצה לעשות אותה, אני מרגישה שאני מגרשת אותם ממני.
אני רוצה שפתאום דברים ישתנו, פתאום יהיה דופק, פתאום שניהם יחזרו להתפתח והכל יהיה תקין.
אני אשמור עליהם מכל משמר. אני לא אשתה קפה בכלל, אני אקפיד על תזונה סופר מאוזנת, אני לא ארים כלום. כלום כלום כלום.
אני אחשוב רק מחשבות טובות ואעביר להם אנרגיות חיוביות לאורך כל ההריון.
אבל זה לא יקרה. נכשלתי בתפקידי ולא הצלחתי לשמור עליהם.
אני מצטערת.
המזל הוא שיש לי בבית מתוקון בן 2.7, איתו אני לא יכולה לשקוע במרה השחורה, איתו אני מחייכת ושמחה, אבל איך שהוא יצא הבוקר מהדלת (אחותי לקחה אותו ליום כיף) התחלתי להתייפח בבכי.
אוף.
זהו.
שלא נדע, ואני מאחלת לכולכן הריונות סופר תקינים, שתצאו בידיים מלאות ותעברו לידות קלות אמן אמן.

mcFLAME

New member
מצטערת בשבילך

אני מבינה מה את עוברת,
תני לעצמך זמן להיות עצובה ובעזרת ה אחרי הגרידה, תתחילי עם תקווה חדשה ושימש את הכל מאחורייך
עברתי את אותו הדבר לפני 3 וחצי חודשים והינה אני שוב בהריון.
מאחלת שהנחמה תגיע מהר ממה שחשבת והפעם תהיה עגולה ומשעממת ומפצה

tulitool1

New member
חיבוק גדול וקחי לעצמך את כל הזמן שבעולם

לא פשוט בכלל :(

מצטערת לשמוע

אני יודעת איך זה לגלות על תאומים ואז לאבד אותם באותו הרגע..
זה קשה ובכיתי המון , במיוחד כשראיתי נשים הרות..אבל לקחתי את הזמן שלי,עשינו הפסקה קצרה והתחלנו לנסות והינה הגיע שוב הריון די בהפתעה.
תפרקי הכול והכי חשוב קחי לך את הזמן, ואני די ממליצה לדבר על זה ולהוצאי הכול ולבכות,לי אישית זה עזר.
&nbsp
מקווה לראות אותך כאן ממש בקרוב,חיבוק ענקק

יקירתי, זו לא אשמתך!

את יכולה להרים דברים כבדים, לשתות קפה, לאכול טרטר עם ביצת עין מעליו ולרקוד כל הלילה ויוולד לך ילד בריא; את יכולה לשמור על תזנה מאוזנת ולבלות את השליש הראשון על הגב עם רגליים למעלה והעובר יפסיק להתפתח. זה נפוץ מאוד ואת פשוט נפלת על הצד המחורבן של הסטטיסטיקה.
תחבקי את המתוקון שלך (אני יודעת שזה לא מנחם, כל אובדן הוא קשה וכואב גם אם יש מתוקון בבית), תעזרי באחותך כדי לנוח אחרי הגרידה ואני מקווה מאוד שתחזרי לכאן במהרה עם הריון בריא.

mitmit11

New member

את לא נכשלת. זה קורה יותר ממה שנדמה לך פשוט לא מדברים על זה. ממליצה לך לכתוב בפורום אובדן הריון, לפרוק הכל, להיתמך לאורך כל התהליך הרפואי והנפשי. יש שם קבוצת נשים לא פחות ממדהימה.
&nbsp
מקווה לראות אותך פה שוב בקרוב לשעמום של חודשים ארוכים.

למעלה