שאלה קצת ללא נעימה

goldgold1122

New member
שאלה קצת ללא נעימה

היי בנות
אני בשבוע 11ונדבקתי מהבן שלי בכינים. איך אני יוצאת מזה???
על התכשירים שיש לי רשום שאסור....
יש תרופות סבתא שעובדות?
הצילו!!!!!

כשהייתי ילדה...

אמא שלי היתה מסרקת לי את השיער טוב טוב עם מסרק צפוף טבול בחומץ (או חומץ מדולל, לא זוכרת).
ככה ערב-ערב עד שעבר, וגם קצת אחרי למקרה שבוקעות כינים חדשות מביצים שעוד נותרו.
אם זכרוני אינו מטעה אותי (ויכול מאד להיות שהוא כן), החומץ ממיס את החומר שמדביק את הביצים לשערה וכך נושרות הביצים.

כנראה שתצטרכי שמישהו יעזור לך עם זה, זה עלול להיות קשה מאד לעשות את זה באופן יסודי לעצמך. יש לכינים איזורים מועדפים - בעיקר מאחורי האזניים ובעורף.

mitmit11

New member
סיוט!

לסרק, לסרק, לסרק. גם פעמיים שלוש ביום למשך עשרה ימים (כדי שאם היתה כבר הטלה גם מה שיבקע יתחפף). אפשר לשים מלא מרכך או שמן זית על השיער אם הוא קשה לסירוק. אני אוהבת גם לשים בשפריצר מים עם כמה טיפות של שמן רוזמרין ולרסס את השיער כל בוקר.

kaur

New member
תנסי לקנות תכשיר טבעי

יש למורז ובטח לעוד חברות.

kaur

New member
בדרך כלל אם יש בעיה זה לאכול/לשתות אותם,

לא לשים אותם על הראש... לא זוכרת שראיתי אזהרות על השמפו נגד כינים שקניתי לצאצא, שהיה מבוסס על רוזמרין ועוד איזה עשב.

בלונד23

New member
יש גם בעיה למרוח אותם

רוזמרין אסור בהריון, למשל.
בתחילת ההריון שתיתי תה צמחים מכל מיני צמחים ויום אחד נכנסתי לאתרים של נטורופתים, בדקתי ברשימות ומתברר שצמחי מרפא רבים מאוד עלולים לגרום לפעילות רחמית מוגברת בהריון, משמע צירים מוקדמים. גם רוזמרין. וכמעט כל הצמחים אסורים. בדקתי גם בספר צמחי מרפא שיש לי וכמעט על כל צמח רשום שהוא אסור לחלוטין בהריון או שיש להגביל. אפילו תה קמומיל מוגבל ל2-3 כוסות ביום עפ"י טובה קראוזה שכתבה את ספר הדיאטה להריון. אסור לשתות גם תה צמחים עם היביסקוס, שזה כל התיונים עם הפירות האדומים למיניהם... בקיצור אסור כמעט כלום מהצמחים, לא לשתות לא לאכול ולא למרוח. כמובן שטיפה רוזמרין באוכל רק לשם תיבול לא משנה, אבל למשל להשתמש בתכשיר רוזמרין מרוכז (שמן או קרם) - לא.
אלה דברים שלא אומרים לנו, והאחיות בקופה לא יודעות, אבל זה אסור. רופאים יגידו לך באופן כללי שלא לצרוך צמחי מרפא בהריון כי השפעתם אינה ידועה.

למעלה