ציוד ורכש לאמצ"ש

Mila111

New member
קוסקו כבר לא 5 כוכבים!!

ציטוט מעודכן מאבי ורון-
"לכל המופתעים מהצלילה של ה-Cosco Scenera מחמישה לשלושה כוכבים, עלי להזכיר כי מושב זה נבחן עד כה בנפרד בקטגוריה של עד 18 ק"ג, ושם הוא הוביל את החבורה. כעת שהוא מתמודד מול האחרים המורשים עד 30 ק"ג.
הדבר דומה לתלמיד שעבר ממסלול של 3 יחידות במתמטיקה ל-5 יחידות, ציון 90 בשלוש יחידות אינו מבטיח ציון כזה בחמש יחידות."
&nbsp
עדיף להשקיע בצ'יקו שעולה רק 1400 ולהיות בראש שקט.

winterfell

New member
רק שימי לב

שלא השתנה כלום בכסא - אם את מקפידה להשתמש עד 18 ק"ג ואח"כ לעבור לכסא מתאים אחר אין איתו בעיות...
בכל מקרה, קנינו למצטרף החדש Evenflo SureRide (הגרסא החדשה של הטיטאן) ב-600 ש"ח.

מ צ ד ה

New member
הקוסקו הוא מגיל לידה? כי לי זכור שהוא

מגיל חצי שנה ואם הוא מלידה הוא יחסוך לי חיפושי סלקל כי כבר יש לנו קוסקו.

למיטב ידיעתי מגיל לידה לפי הוראות יצרן

אם הוא באמת מתאים להניח בו תינוק בן יומו זה כבר שאלה אחרת

מ צ ד ה

New member
ועד כמה אתן מתייחסות לפג תוקף של כיסאות?

הקוסקו שלנו יהיה בן 6 במועד הלידה ומשמש כיום את בת ה 4 שלי.

בכל הרצינות

וזה אני אומרת לך בתור מזלזלת מדופלמת במועדי פקיעת תוקף, שמציעה לילדים מעדן חלב מלפני שלושה חודשים ומקסימום אם זה מקולקל הם כבר יריחו. סלקל יושב באוטו שעובר נסיעות חבטות טלטלות קפיצות וכו', לא תאונות ולא משהו שהיית מייחסת לו חשיבות אבל במצטבר כן יש לזה חשיבות. הוא יושב ברכב שמגיע לטמפ' מאוד גבוהות (משפיע על הפלסטיק והבלאי) ויש בלאי טבעי של חומרים ובוודאי של חומרים מוקצפים וקלקרים למיניהם. וכמו שאמא שלי אומרת גם אנחנו לא כמו שהיינו בגיל 20
אז כן גם אם הם לוקחים טווח בטחון שנועד להכניס להם עוד קצת כסף, יש שלושה דברים בחיים שאני מייחסת חשיבות לתוקף - רישיון רכב, תרופות ומושבי בטיחות

מנצל"שת לשאלה על כסאות לרכב - המלצות לכסא שמתאים מגיל לידה?

לא נראה לי תענוג לסחוב סלקל במעלה 3 קומות, אז מעדיפה להימנע מקניית אביזר מיותר שיעלה אבק אחרי כמה חודשים.
יש המלצות לכסא בטיחות לרכב שמתאים מגיל לידה?

josie1986

New member
ברייטקס

אני אישית כן אוהבת סלקל כי הכסאות בטיחות בעיניי ענקיים באופן לא פרופורציונלי לתינוק שזה עתה נולד, אבל אם כבר החלטת -
ממליצה על ברייטקס בולוורד קליקטייט או ברייטקס אדווקט קליקטייט. לנו יש את הבולוורד (קנינו לקראת גיל שנה) ומאוד מרוצים. יש לכיסא 7 מצבי שכיבה/ישיבה ומבחינת רמת בטיחות יש לו 5 כוכבי בטיחות. קל לחבר אותו באמצעות איזופיקס או חגורת בטיחות ובשימוש בחגורת בטיחות הוא טוב גם למשקלים של עד 29 ק"ג.
האדווקט מספק עוד קצת הגנת צד אבל החסרון שלו שהוא תופס המון מקום באוטו, וממילא כיסא בטיחות זה דבר לא כ"כ קטן... לנו הבולוורד סיפק את הצרכים.
&nbsp
יש גם את הצ'יקו נקסטפיט ששמעתי עליו דברים מצוינים.

winterfell

New member
לא ניסיתי עדיין בעצמי

אבל קיבלתי כאן המלצה על אוונפלו טיטאן. את דגם הטיטאן הפסיקו לייצר, במקומו יש דגם שנקרא Evenflo SureRide.
הוא קיבל 5 כוכבי בטיחות, מתאים עד משקל 30 ק"ג.
מנסיון עם דגמים אחרים של אוונפלו, הם מאוד נוחים לשימוש ולהתקנה.

למעלה