ציוד ורכש לאמצ"ש

שאפולי

New member
בטח השאלה הכי טחונה- עגלה!!!!!

בבן הבכור שלי קניתי אץת האינגליזינה- היינו די מרוצים מלבד העבירות שלה (משהו בגלגלים היה מציק קצת)

מאז עברו 4 שנים ואנחנו ברוך ה' לקראת לידה, בא לנו עגלה חדשה
אבל אני מוצפת! השוק השתנה, ואם אלך לחנות בלי ידע מוקדם יהיה לי מאוד קשה להתמקד ולבחור.

מה חשוב לי?

שתסגר בקלות ותהיה קלה יחסית (עד 10 קילו רצוי)
כמובן שקל לפרק לכבס ולהרכיב.
4 גלגלים.

מתלבטת אם לקנות אמבטיה הפעם...

תנו לי רעיונות

mitmit11

New member
מתי הלידה צפויה?

אני באופן כללי נגד אמבטיות. אם זה תינוק קיץ אז על אחת כמה וכמה.
&nbsp
לא מעורה בשוק העגלות כיום
הפג פרגו בוק, בוגבו בי ובייבי ג'וגר מככבות פה בהמלצות. לא מכירה את הפונקציונליות שלהן אישית בכדי להמליץ.

שאפולי

New member
תינוק סוף קיץ-סתיו

זהו גמני לא. ובלידה הקודמת אני זוכרת שמצאתי בקלות סקרים ורשימות
הפעם זה יותר מעורפל.

על הבייבי גוגר שמעתי גם הרבה אבל אני לא מתחברת אליה לא יודעת למה..

את יודעת מה המחירים בערך של השתיים האחרות?

mitmit11

New member
אין לי שמץ

הקטנה בת שנה ו-8 ועוד בבטן ידעתי איזה עגלה ארכוש (בדיוק את זו שרכשתי עבור הגדולים שחרשו עליה עד כדי פירוק). למיטב הבנתי כבר אי אפשר להשיג אותה...
אותה קטנה אגב נולדה באמצע ספטמבר ולא חשתי צורך באמבטיה.

אמבטיה לדעתי מעולה

אני דווקא השתמשתי באמבטיה עד שפיצי ממש היה גדול, בן 7 חודשים בערך. היתה לנו עגלה עם אמבטיה ענקית וידעתי שהכי טוב לו ונוח לו שם ולא התעצלתי לםרק ולהרכיב לפי הצורךץ
עכשיו אני עם תאומים אז בחירת העגלה תהיה יותר מורכבת... ואני מתבעסת לגמרי בעיניין הזה.
בכל מקרה בהצלחה

שאפולי

New member
תודה רבה

גם לי בקודם היתה אמבטיה מרווחת, נהנתי ממנה מאוד
הוא היה קטן גם פיזית אז הוא ישן בה והיא שימשה כמו עריסה
לא התחרטתי- םשוט המינוס של אמבטיה זה האיחסון אחכ...

ormatan1

New member
יש את הבוגבו שהיא מהממת

אפשר אם או בלי האמבטיה
והגלגלים שלה מדהימים
ממליצה לך לבדוק עליה, אני השתמשתי בה לכל 3 הילדים

lozy

New member
איך אתן בוחרות סלקל המלצות?

מה אתן ממליצות? על פי מה אתן מחליטות?
הצעות יתקבלו בברכה.

mitmit11

New member
אני לא בוחרת. קונה כסא בטיחות מגיל אפס

אחרי חודש התינוק כבר כבד + כמה ק"ג של הסלקל עצמו וזה לא קל, לא ארגונומי ומכאיב לי בגב וברגליים.
כשמוציאה ילד מהרכב אני שמה אותו בעגלה או על הידיים הביתה. לא מוצאת צורך בסלקל.

שטותי3

New member
לגמרי מסכימה!

סלקל זו קנייה מיותרת לחלוטין.
גם ככה הישיבה בו לא בריאה לאורך זמן.
ומי באמת מסתובב עם כל המשקל הזה ממקום למקום?
&nbsp
כיסא בטיחות מגיל אפס זו העצה הכי טובה שחבל שלא קיבלתי בעצמי כשביזבזתי את הכסף על הסלקל

אבל חשוב לשים לב בדיוק להמלצות הבטיחות

כי למשל יש מושבי בטיחות שמתאימים מגיל לידה לפי הוראות יצרן, אבל מדורגים 5 כוכבים רק לגיל שנה ומעלה. נדמה לי שיש גם להיפך

רויטל 32

New member
אוף...בדיוק ההתלבטות שלי. מיטמיט ושטותי כנסו

הייתי בדיוק בדיעה שלכן עד לפני כמה ימים....
שחבל על הכסף של הסלקל...כי מהר מאוד הם גדלים וניתן להעביר אותם לכיסא בטיחות. אז כבר עדיף כיסא בטיחות מגיל 0.

ואז מלא אמרו לי "אבל זה לא נוח. תשמעי, הם קטנים כל כך, ולא יושבים...ותראי את התנוחה שלהם בסלקל שזה חצי שכיבה, לעומת הישיבה שלהם בכסא. בכסא הם ממש צריכים לשבת, וזה גדול להם, זה לא נוח...."

אז מה כדאי? מבולבלת....

mitmit11

New member
הדעה שלי נשארה כשהייתה

אפשר לשים טטרה או מגבת קטנה מגולגלת סביב הראש ולשמור על יציבות, יש כסאות שמגיעים גם עם אקסטרה ריפוד לניו בורן. לעניין הזוית ראיתי שזה ממש משתנה בין רכב לרכב כי מבנה המושב האחורי מעט שונה. יש כסאות שניתן להשכיב בזוית שטוחה יותר נגד כיוון התנועה (אוונפלו סימפוני אם אני זוכרת נכון, לא בטוחה). ויש גם טריק ידוע של לשים מגבת גדולה מגולגלת בזוית של מושב הרכב וליצור לכסא הבטיחות זוית טובה יותר - לא ניסיתי כי לא הזדקקתי לזה.

שטותי3

New member
מי שאמר לך את זה לא מבין

לכסאות שבמוגדרים מגיל 0 יש הוראות יצרן מדויקות לכל טווח גילאים.
זה לא שהילד יושב על הכיסא כמו שהוא ישב עליו בגיל שנה/שנתיים/שלוש.
&nbsp
לכסאות מהסוג הזה יש מצבי ישיבה שונים, זוויות שונות וכמו שמיטמיט אמרה גם בהרבה מהם הוראות היצרן ממש מציינות כיצד לשים מגבת מגולגלת כדי להביא את הכסא לזווית הנכונה. לדוגמא, בכיסא שלי (אוונפלו טריומף) אז יש לך גם ריפוד מיוחד לגיל 0 עד שנה שמקטין את החלל במושב והופך אותו לצפוף ומחבק יותר כדי להתאים לתינוק רך וקטן.
&nbsp
יכולה להגיד לך בוודאות שאופן הישיבה בסלקל של סייבקס שיש לנו לעומת האוונפלו שעברנו אליו בגיל כמה חודשים (לאחר שהקפדנו להתקין אותו בצורה נכונה מותאמת למשקל/גיל) היתה בדיוק אותה התנוחה של חצי שכיבה שכזו.

lozy

New member
אצלי זה תאומים אז

קצת קשה להתנייד איתם על הידים והם נולדים קטנים יותר.
חוץ מזה שאנחנו עם 2 רכבים אז חשבתי שלפחות להתחלה יהיה לנו יותר קל.
&nbsp

לפי ההמלצה של אבי ורון

כלומר לפי כוכבי בטיחות. האהוב עליי הוא קוסקו סנרה, 5 כוכבי בטיחות, 450 ש"ח. החיסרון היחיד שלו שהוא לא כל כך הגיוני לגיל לידה. אז בלית ברירה לגיל לידה (ועד קצה מגבלת המשקל - אצלי נולד סוס יאור אז זה הספיק עד גיל שנה וטיפונת) קנינו את הסייבקס סולושן X שבאמת קיבל 5 כוכבי בטיחות והוא מאוד קומפקטי וקל משקל - אם כי אני לעולם לא מוציאה אותו מהאוטו ממילא מכל הסיבות שדיברה עליהן מיטמיט. עם חציית גבול המשקל והגובה של הסייבקס עברנו לקוסקו אהוב ליבי שעכשיו יש אותו בגירסה מוצלחת יותר מהגירסה הקודמת ובאותו מחיר מגוחך. הקוסקו מתאים נגד כיוון הנסיעה עד גיל שנתיים ואח"כ הופכים.

מצטרפת להמלצה על הקוסקו

בהריון הראשון השתמשתי בסלקל ואחר כך עברנו לקוסקו, גם אחרי מחקר מקיף שעשיתי. הוא משמש אותנו עד היום, הילד מתקרב לגיל 4 ובקרוב יעבור לבוסטר.
הריון הזה עם תאומים, אני מניחה שנוסיף עוד סלקל אבל הם בטח ישארו קבוע ברכב, כי מי יכול להחזיק שני סלקלים ולפתוח שער של גינה עם כלב שקופץ עליך 40 קילו חחח
בכל אופן שווה לבדוק את הגרסה החדשה של הקוסקו והתאמתה לגיל לידה.

יש לי שניים בגירסה הישנה ואחד בגירסה החדשה

בהיבט של התאמה לגיל לידה אין הבדל, כלומר זה עדיין לא מתאים לדעתי. אבל החדש אפילו עוד יותר קל משקל מהקודם, קומפקטי כמוהו, ואיכשהו נתנו לנו בחנות דגם פרחוני, שזה הכי חשוב כידוע

בהצלחה עם ילד "גדול", תאומים וכלב 40 קילו

לפעמים הכלב נוסע איתנו.. זה הכי מצחיק...מה יהיה כשיהיו עוד שניים קטנים....

התמונה המצורפת ישנה ויש עוד רבות כמוהה... לפעמים הכלב נרדם לילד על הראש חח

למעלה