ציוד ורכש לחוה"מ פסח

ItsOhSoQuiet

New member
מארגנת קבוצת רכישה לרכישת אפי נו

היי חברות,

ברכישה של מינימום 12 בקבוצה אפשר להוציא הנחות מהיבואן. אני מכוונת לדגם ללא מד הלחץ, כשהמחיר הרגיל שלו הוא 525 ש"ח.
בהתאם לכמות המצטרפות ייקבע אחוז ההנחה.
פרטים נוספים למי שרוצה לקרוא, לינק

מי שמעוניינת להצטרף, אנא בפרטי.
תודה!

אפרתי 30

New member
מחפשת המלצה לעגלה

שלום,
אנחנו מתלבטים לגבי קנייה של עגלה לתינוק ראשון :) .
הדרישות שלנו בגדול הם:
- שיהיה משהו איכותי ופרקטי בעיקר להליכות בעיר (כולל בגנים).
- יש לנו הפרשי גבהים די גדולים בינינו ובעלי קרוב ל 2 מטר, ככה שאנחנו צריכים שהידית תהיה מתכוננת.
- אנחנו רוצים שיהיה אמבטיה וטיולון.
- שהגובה של האמבטיה יהיה יחסית גבוה (לבעלי).
- אנחנו פחות אוהבים את הידיות עם המגע של גומי מחוספס (למשל כמו שיש ל inglesina quad).

כרגע אנחנו חושבים על 2 דגמים, inglesina trio או bugaboo cameleon 3. נשמח לשמוע חוות דעת על הדגמים הללו, מה עדיף?
והאם יש דגמים נוספים שכדאי לנו לשקול ?

תודה מראש!

חיפאית88

New member
כמה דברים

לגבי בוגבו- הן דווקא ידועות כנמוכות במיוחד אז לשים לב לזה.
&nbsp
לא בטוחה לאיזה דגם את אינגלזינה התכוונת, אני אוהבת את העגלות שלהם אבל לדעתי חשוב ידית אחת שלמה ולא ולא שתיים בזיפי.
&nbsp
בעיני הפג-פרגו בוק (לא הפופ-אפ) מעולות, יש להם סדרה בגימור של ידיות דמוי עור ובכל מקרה תמיד אפשר לקנות כיסוי לידיות.
&nbsp

ענבל ח1

New member
למה לא פופ אפ?

זו עגלה מצוינת. ההבדל מהדגם שאת אמרת זה רק שהאמבטיה מתקפלת עם השלד. דווקא זה יתרון, לא?

חיפאית88

New member
לי הייתה את האמבטיה של הפופ-אפ

עם דגם הבוקלט-לייט, ופחות אהבתי אותה מהאמפטיה הרגילה שלהם (הנבטה). היא יותר צרה ופחות מרופדת, הייתי שמחה להשאיר את התינוק שלי באמבטיה עוד קצת אבל לא היה לו כבר מקום...
אבל סך הכל היא לא רעה, יש לי אותה התינוק שלי מעולם לא התלונן עליה

יש לנו את הבוגבו

ומאוד מרוצים. אומרים שהיא נמוכה, אבל זה לא כזה מפריע. אם את מסתכלת עליה יחסית לבייבי ג'וגר או מימה אז כן, היא "מאוד" נמוכה. לנו זה ממש לא הפריע. הידית מתכוננת.
הייתי בחנות ועשיתם עם שניהם סיבוב?

ormatan1

New member
קודם כל - מזל טוב!

אני אוהבת את הבוגבו בגלל הידית המתכווננת שלה שבמקרה הזה ממש מתאימה אם את אמרת שהוא גבוהה, והחומרים המאוד איכותיים שלה.
היא נוחה מאוד לתינוק ויש אמבטיה וטיולון, אחלה גלגלים ובולמי זעזועים שממש נותנים לתינוקי לישון כמו שצריך.

איזו עגלה נכנסת לקיה פיקנטו

היי בנות
מחפשים לקנות רכב ואני מפחדת שלא נמצא עגלה שתכנס לפיקנטו (עוד לא קנינו עגלה, הכוונה תכנון עתידי).
תוכלו להמליץ על דגמים קלים לתפעול וקיפול?

למעלה