מתברר שייש לי

אלגריה5

New member
זקוקה

לכל מידע בנושא
כרגע בשבוע 33 באשפוז טרום לידתי
3 כדורים של אורסוליט בנוסף קיבלתי זריקת צלסטון להבשלת הריאות
צפי ללידה מוקדמת
התגלה בעקבות תפקודי כבד גבוהים וגרד בגוף
מודאגת וחרדה אנא עזרתכם בנושא

mitmit11

New member
מה בדיוק את מעוניינת לדעת

אני לא מכירה את המצב הספציפי אבל כל עוד את בטיפול רפואי מתאים זה מעולה. גם אם הלידה תקרה ממש עכשיו, שבוע 33 זה לא פגות קשה (במיוחד אם קיבלת צלסטון).
מאחלת לך שתצליחי לשמור אותו/ה בפנים עוד טיפה כל עוד זה לא פוגע בך.

mitmit11

New member
מה בדיוק את מעוניינת לדעת

אני לא מכירה את המצב הספציפי אבל כל עוד את בטיפול רפואי מתאים זה מעולה. גם אם הלידה תקרה ממש עכשיו, שבוע 33 זה לא פגות קשה (במיוחד אם קיבלת צלסטון).
מאחלת לך שתצליחי לשמור אותו/ה בפנים עוד טיפה כל עוד זה לא פוגע בך.

פמברלי

New member
אתמול חזרתי מאשפוז בגין צירים מוקדמים

אני בשבוע 34 אז לא קיבלתי את הזריקה והטיפול התרופתי שקיבלתי היה שונה (פרזולט).
ראשית כפי שמיתמית כתבה כל עוד את באשפוז זה טוב. את תחת פיקוח רפואי. עובדה זו גם אמורה להרגיע אותך גם אני במיוחד בדרך לביהח חששתי מאד.
מנסיוני בארבעה ימי האשפוז שלי המקור הכי טוב למידע נמצא סביבך - בתיק הרפואי שלך ואצל הצוות הרפואי שלך. אל תתביישי אני שאלתי שאלות במהלך ביקורי הרופא וגם לאחר מכן אם דברים הטרידו אותי. זו הסיבה שהם שם!!!!
&nbsp
גם לי נאמר אגב שגם אם זה יגיע ללידה מוקדמת זה לא מושלם וכמובן זה עדיין פג אבל פג ברמת התפתחות טובה וכי בשלב הזה אמנם נותנים טיפול תרופתי אבל אם הכיוון ממשיך ללכת ללידה מוקדמת לא בהכרח נלחמים בזה.
&nbsp
&nbsp

kaur

New member
רוצה רק לעודד

אחותי ילדה לפני שבועיים בשבוע 34. לא היה זמן אפילו לחכות יומיים לזריקות להבשלת הריאות כי הייתה ירידת מים וצירים. התינוק, הפלא ופלא, נשם מההתחלה בכוחות עצמו ואושפז רק ליתר ביטחון, לפני הנהלים. בינתיים הוא שוחרר וגדל יפה...

למעלה