הטוב
, הרע
והלא נורא
-סיכום שבוע

mitmit11

New member
הטוב
, הרע
והלא נורא
-סיכום שבוע

שוב חג חמישי והגיע הזמן לסכם איך היה השבוע שלכן

Mila111

New member
מצטרפת מהפורום השכן! איזה כיף!

הטוב - אתמול קיבלתי תוצאות בטא (אחרי שהתכחשתי לכמות מכובדת של מקלונים) הריון ראשון וההתרגשות בשיא!

הרע- אני חולה! כבר כמה ימים..אפילו זכיתי בחום..לא כיף בעיקר עכשיו שאני יודעת שנקלטתי.

הלא נורא- איך מחכים חודש לדופק??? (רוצה לעשות לא לפני שבוע 8 ) אני הולכת לעבור שיעור בסבלנות ב-9 חודשים הקרובים.

פעם ראשונה!

הטוב: זה אמנם היה בשבוע שעבר, אבל גילוי ההריון הזה, שהגיע לגמרי בהפתעה ואחרי טיפול שחשבנו שלא הצליח.
הרע: אני כנראה קלאסיקה של תופעות לוואי הריוניות... בחילות, צרבות, עייפות, כאבי ראש בלי הפסקה. מקווה שזה לא יהיה ככה לאורך כל הזמן..
הלא נורא: המתנה מורטת עצבים לאולטראסונד ובדיקת דופק בעוד שבוע וחצי... לפי הערכות הרופא אני אמורה להיות בשבוע 5/6 כרגע, וממש חוששת שאני מפתחת ציפיות לחינם.

מקקה10

New member

הטוב: בעיטות בעיטות בעיטות!!!! איזה כיף זה!!
הרע: נמאססססססס לי ממבחנים!!! קשה לי להתרכז. וגם כאבי בטן בלילה שחולפים אחרי שירותים. נראה לכן שזה מחשיד לדלקת בדרכי השתן?
הלא נורא: עכשיו כשכמה שעות אין בעיטות זה מלחיץ =] וגם הטמטמת הריון חוגגת: איבדתי את הארנק וגם שכחתי היום את הפלאפון בחנות ונזכרתי אחרי רבע שעה וחזרתי... אי אי אי אני צריכה לחבר לשניהם זמזמים!!!

winterfell

New member

אני אלך בסדר לא קונבנציונלי:
&nbsp
הרע: בדיקת סיסי שליה. מחלקת הגנטיקה של בילינסון מצ'וקמקים! הבדיקה עצמה מאוד לא נעימה...
&nbsp
הטוב: בינתיים (טפו טפו) עבר בשלום. הטענה היא שרוב הבעיות מופיעות תוך יומיים שלושה.
&nbsp
לא נורא: עוד יום של שיפוצים בדירה לפנינו מחר. בחיי שזו פעם אחרונה שאנחנו עוברים לדירה ישנה כ"כ.

mitmit11

New member
הפתעת אותי

תמיד מדברים על המכון הגנטי בבילינסון כאיזה holy grail....

winterfell

New member
הרופאים שם טובים

אנחנו מטופלים פרטי אצל אחד הרופאים שלהם. הוא הפנה אותי לבדיקה.
באנו בבוקר, נתתי את כל הניירת, צריך לעבור אצל גנטיקאי שיאשר את הבדיקה לפני שמתחילים (כי אני לא מטופלת "שלהם"). התיק גדול ועבה, הרבה ניירת, אז כל הרופאים עוברים לדברים הקלים יותר.
חיכינו שעה וחצי (!!) עד שצדיקה אחת לקחה את התיק ואישרה לנו להמשיך.

חוץ מזה אין תלונות.

פמברלי

New member
מורכב

באופן תיאורטי הייתי אמורה לכתוב על איזה כיף היה היום לארח חברים לברנץ' וכו ואולם בגלל שהבראנץ' בוטל. הוא בוטל כי רוב השבוע הייתי מאושפזת. הדבר הטוב הוא שהמצב הלא פשוט שנקלענו אליו הביא לכך שקיבלתי עוד הוכחה איזה בן זוג מדהים יש לי הוא ירד לעבודה של חצי יום בימים שאושפזתי והקפיד להגיע כל אחר צהריים ולדאוג להיות איתי עד תם השעות שמור למלווה.
לא קל להיות מאושפזת גם לא קל להתמודד עם איש צוות רפואי אנטיפטי.
ואוו התרופות שקיבלתי הפכו אותי לסוג של חתול דרוס...

למעלה