נוסעים לארה״ב - המלצה למוניטור, למשאבת הנקה, בקבוקים.

נוסעים לארה״ב - המלצה למוניטור, למשאבת הנקה, בקבוקים.

האם כדאי כבר עכשיו לקנות סלקל וגם כסא בטיחות שמתאים מגיל חצי שנה? הלידה צפויה עוד כ4 חודשים. הטיסה כעת ולא סמוך ללידה. המלצות לדברים נוספים (גם חשמליים) יתקבלו בברכה.

tooshka

New member
אני אוהבת את בייביסנס

בזמנו קניתי בייסביסנס 5 ואני מאוד מאוד מרוצה (אולי עכשיו יש דגם חדש יותר)
אז גם נמכרו חבילות של בייביסנס עם אינטרקום מצלמה של מוטורולה, תבדקי אם נמכר עדיין ביחד
אם לא ממליצה לך לקנות גם אינטרקום (אין לי המלצה על מוצר ספציפי כי שלנו גרוע)
&nbsp
כיסא בטיחות אני ממליצה לקנות כיסא מגיל 0. לנו יש ברייטקס קליקטייט ואני מאוד אוהבת אותו והוא מאוד בטיחותי. זה מוצר אמריקאי אז זה בטח יצא לך יותר זול מהארץ, והוא מגיל 0.
&nbsp
בקבוקים אני מאוד אוהבת את מאמ ומכירה הרבה סרבני בקבוקים שדווקא לבקבוק הזה נכנעו (וגם הבת שלי) :) כנ"ל לגבי המוצצים שלהם.
&nbsp
משאבת הנקה לא הייתי קונה לפני הלידה, כי לכי תדעי....
&nbsp
בהצלחה וטיסה נעימה!

תודה על תשובתך! האם למישהי ידוע אם MAXI PRIA85 הוא מגיל אפס?

בחנויות בארה"ב (ובארץ) הPRIA70 מוגדר מגיל 0.
משום מה לא ברור לי לגבי הPRIA85

freespirit10

New member
המלצות

היי,
לגבי כסא הבטיחות מגיל אפס - גם אני קניתי את ברייטקס קליק טייט אדווקט אבל בארץ. בארץ המחיר כ-2,000 ש"ח, בארה"ב כ- 420 דולר. ממש לא הבדל משמעותי.

הייתי קונה בקבוקים של טומי טיפי, חיתולי במבוק של aden & and anais (חיתולים רכים ונעימים - יקר מאוד בארץ), בגדים של קרטרס במידות 0-3 וקצת ניו בורן (זול משמעותית בארה"ב), כמה מוצצים של MAM.

למה בארץ ולא בארה"ב?

לא ביררתי, אבל בקרוב אהיה באותו המצב ולכן תוהה..

חיפאית88

New member
דווקא משאבה כן ממליצה לקנות

כי הבדלי המחירים עם עצומים.
אני יודעת שמאוד מומלצות המדלה סווינג מקסי או המדלה פריסטייל (שתיהן דו-צדדיות). בארה"ב אפשר להשיג אותן ב-150-200 דולר ופה בכ-1,500 שקל

למעלה