קריאה נרגשת לגבי קומונות התל"מ והפורום
ֻ

mitmit11

New member
ויש עוד בנות ש"נותרו מאחור" או לא הצטרפו מלכתחילה?

כי אפשר לפתוח עוד קומונה שתישאר בתפוז...
&nbsp
האמת שעם קומונת התל"מ של הקטנה היה לי משהו דומה. הן רצו לעבור לפייס מוקדם אבל זה נדחה לאחרי הלידות. לי לא היה פנאי לעוד קבוצה כזו אינטנסיבית ונשארנו גרעין קטן בתפוז בקומונה נפרדת. לצערי גם זה הולך ודועך אם כי היו מפגשים פה ושם.

leela13

New member
הקומונה עדיין פתוחה ופעילה, בצורה מצומצמת

חוץ ממני יש עוד שתיים נטולות פייסבוק, שכבר אמרנו שנשאר לשבת שם לבד בחושך, כמו פולניות טובות

יש את מנהלות הקומונה שכותבות ועוד כמה בנות שבאות מדי פעם "לומר שלום" וכן נפתחים שרשורים מדי פעם אבל הרבה כבר לא מופיעות בכלל

מקקה10

New member
גם אני נותרתי מאחור

באמת כדאי אולי להתאחד כל הפליטות במקום אחר
אין לי פייסבוק ועדין לא מרגישה נוח לחשוף את עצמי בשם. מעדיפה את האנונימיות והשחרור שיש איתה.

EloraRose

New member
מבינה לחלוטין

אני מנהלת קומונת תל"מ יוני יולי ורציתי לחכות עם המעבר לפייסבוק כדי שהקומונה תשאר פעילה בשביל כל הבנות שצריכות אותה, בין אם מדובר בהרבה סמויות ובין אם מדובר במצטרפות חדשות שהגיעו "באיחור".
אבל רוב הבנות הפעילות בקומונה החליטו שהן רוצות עכשיו לעבור לפייסבוק וכך עשו...
אני משתדלת להציץ בקומונה כל כמה ימים, וכמובן מאשרת כל אחת שרוצה להצטרף (באופן די מיידי) כך שאם יש עוד בנות שרוצות את התמיכה של הקומונה (כי קבוצת הפייסבוק נסגרה למצטרפות חדשות) עדיין יש את האופציה הזו

My Stars

New member
בדיוק שאלתי אם יש קומונה לאוקטובר :)

גם אצלנו בקומונה הישנה עברנו לפייסבוק רק אחרי הלידות, או יותר נכון אחרי רוב הלידות... את חלקן עשינו ב"לייב" בפייסבוק אבל אחרי חודשים של הכרות בקומונה.

למעלה