ציוד ורכז לשבוע חדש

lcליlcל

New member
שופינג

הי בנות,
אשמח להמלצה על חנות לא יקרה ומשתלמת להשלמות ציוד לתינוק (דפני, כרית לעגלה, מוצצים וכו') בסגנון מוצצים באזור השרון/ המרכז.

ואשמח להמלצה נוספת לגבי חנות לא יקרה לכסאות בטיחות שבה גם עושים את ההתקנה באזור השרון והמרכז.

תודה

josie1986

New member
חנות למוצרים קטנים

בקבוקים, סדינים, אמבטיה וכו׳ - בייבי פארם בגבעת שמואל על גבול פ״ת. מאוד מאוד זולה ומשתלם לנסוע עד לשם. לא מומלץ בימי שישי כי עמוס נורא. עדיף אמצ״ש בבוקר. סגור בשלישי.
אני עד היום נוסעת לשם מדיי פעם להשלמות של בקבוקים או סדינים, הוא פשוט נורא זול.
&nbsp
לגבי כסא בטיחות - תבדקי בבייבי סטאר או בבייבי אאוטלט (האחרונים נראה לי שמתקינים מורשים של ״בטרם״).

טוילנד בכפר סבא

גם מוצרים לתינוקות וגם כיסאות בטיחות ועושים שם את ההתקנה. יש עד סוף החודש חודש בטיחות ויש להם הנחות.

lcליlcל

New member
תודה על ההמלצה, אבל..

קודם כל באמת תודה לך על התשובה

משתפת מנסיון אישי שם לפני כארבע שנים וחייבת לתת דיסהמלצה למקום, לצערי...
מחירים לא זולים... בעל המקום היה מי שהתקין לנו את המושבים (כן, מושבים ברבים, עשינו אצלו קניה גדולה באלפי שקלים) והיה בוטה ולא נעים בצורה יוצאת דופן (עובדה שאני זוכרת את אחרי כל כך הרבה זמן...) ובכל ההתקנה דיבר בתוקפנות ובחוסר סבלנות למרות שלא היתה ש ו ם סיבה ממשית לכך...שום סיבה...

וואו אני באמת מופתעת

אני קונה בטוילנד בערך 3 שנים, והם באמת נחמדים. תמיד קיבלתי מהם שירות טוב. יצא לי לא להחליף דברים שלא השתמשתי בהם, וגם אם עברו כמה חודשים, החליפו לי בלי בעיות. ביום שישי האחרון הגענו ממש אחרי הסגירה (כבר סגרו את הקופה אבל הבעלים עדיין היה)בשביל משהו קטן יחסית וקיבלו אותי באדיבות, ובנוסף התייעצתי עם הבעלים לגבי כסא בטיחות ועיכבתי אותו שם מעל ומעבר והוא לא הראה רמז לקוצר רוח.

לגבי המחירים, בדרך כלל הם לא זולים בכיסאות בטיחות מאחרים, אבל החודש ספציפית יש מבצע טוב ובנוסף גם מקבלים מתנות שוות (בעיניי). והכי חשוב הם מורשים של בטרם, מה שמבטיח שההתקנה תהייה מקצועית. היו בזמן האחרון כתבות שהרבה כסאות בטיחות מותקנים בצורה לא בטיחותית. ובשביל הראש השקט שלי זה מאד חשוב. את כיסא הבטיחות של הבת שלי קנינו במקום אחר (זול יותר) ההתקנה היתה לא טובה, ונאלצנו לחזור כמה פעמים לאותו מקום כי הכיסא ממש התנדנד, כך שבסוף החיסכון בכסף לא היה שווה את הדאגה ובזבוז הזמן.

lcליlcל

New member
אולי החליפו בעלים? בזמנו חברה שלי הלכה להחליף

מתנה ולא מצאה את הקבלה או משהו בסגנון ועשו לה את המוות עד שהסכימו להחליף. למרות שזה יכול לקרות בכל מקום.. ואת צודקת לגבי כסאות הבטיחות!
בכל מקרה, מצחיק איך על אותו מקום יש תגובות כל כך שונות... תודה על הנכונות לעזור

ddandan76

New member
צריכה המלצה לעגלה

שלום

על איזו עגלה אתן ממליצות לקטנטנה בת שבוע?
הבנתי שכדאי כזו שקל לקפל ביד אחת
ואני רוצה שהיא תהיה גם לעכשיו וגם לאחר כך
ונוחה להליכות ארוכות
ספורטיבית

מישהי המליצה לי על סיטי גוגר
מה דעתכן?

תודה

ממליצה על בייבי ג'וגר JT

שזה דגם יותר ספורטיבי. יש עבירות טובה על חול, דשא וכו. קלה לקיפול ביד אחת, קלה במשקל, ומאד נוחה להליכות. הטיולון מתאים מלידה.

למעלה