הטוב,
הרע
והלא נורא - סכום שבועי

mitmit11

New member
הטוב,
הרע
והלא נורא - סכום שבועי

חג חמישי שמח לכולן. איך עבר עליכן השבוע

mitmit11

New member

זמן איכות עם הילדים, גינות ומשחקים בחסות מזג האויר
גיליתי מוקדי עובש מרובים בחדרי השינה. מנקים נקודתית אבל בלי טיפול של ממש (שאפשר לעשות רק בקיץ) הבעיה תחזור כל הזמן. ועוד כמה דברים די
שהתנקזו כולם ליום רביעי.
עמוס עמוס עמוס בעבודה. אבל עומס טוב

leela13

New member
בסוף כן יש לי חיידק בדרכי השתן

אז הרע שלי הוא ה-Enterococcus spp שהתגלה לי אתמול בערב בתוצאות המיקרוביולוגיה. הבוקר אגיע לרופא ואני כרגע די מבואסת וחוששת בעיקר כי זה חדש ולא מוכר לי. מקווה שגיליתי את זה מספיק מהר כדי לא ייגרם נזק לקטן או לעצמי.
הטוב- עוד שבוע טס לו והגיע סופ"ש באווירה משפחתית. אחיות שלי מגיעות לבקר אותנו בצפון הרחוק ובשבת ניסע יחד לארוחת צהריים אצל אבא שלנו. בן הזוג פירגן אתמול בניקוי הבית בעצמו (ואפילו הגיע לחלונות. התרשמתי עמוקות!) ויאללה, שבוע 17, אוטוטו בחצי

הלא נורא- מקווה שעד הצהריים אוכל להכניס את הדלקת הזו תחת קטגוריית ה"לא נורא".

שיהיה סופ"ש נינוח ורגוע לכולם!

מקקה10

New member

הטוב: מצאתי עוזרת סוף סוף!! הבית פה נראה כמו חורבה כבר יותר מחודש, כי אני לא מסוגלת לשטוף (הגב, אוי הגב... וגם מאז שקיבלתי מנוחה בגלל ההמטומה קשה לי לחזור לפעילות מלאה ומלחיץ אותי) והחצי לא עומד בקצב... אז סוף סוף אחת ויחידה ענתה למודעה ותגיע שבוע הבא להציל אותנו!!!
וגם - אני כבר בטוחה שמה שאני מרגישה זה פיצי דופק בתוכי!! לעיתים קרובות יותר ויותר!
הרע: אין לי כוח ללמוד למבחנים.. נמאס לי כבר. וגם, אפילו שאני כבר 16+4 אני עדין מקיאה מידי פעם, וזה כל כך מבאס!!
הלא נורא: קיבלתי הצעת עבודה שאני מתלבטת לגביה מכל מיני סיבות, וזה מטריד את מנוחתי...

עוגיה 123

New member
אני הקאתי פעם אחרונה בשבוע 16 +

מקווה בשבילך שגם לך זה יהיה השבוע האחרון.
אגב הבחילות חלפו לי לגמרי רק עכשיו (בכמה ימים האחרונים או שבוע) אבל מה שהיה לי בין שבוע 17 ל20 זה ממש טיפונת בחילה ורק בשעות מסויימות - ממש ממש לא נורא

kaur

New member
איזה כיף זה עוזרת!

אצלנו היא ממש מצילה את החיים שלנו. ומזל טוב על הבעיטות של התינוק! אני שבוע 18 ועדיין לא מרגישה, וזה הריון שני שלי, ושליה אחורית. בקיצור - אין לי תירוצים.
ולגבי הצעת העבודה - מבינה את תחושת המועקה, אבל תזכרי שאלה צרות של עשירים - לא כולם בכלל מקבלים הצעות שרלוונטיות להם... (לא שוללת את ההרגשה הרעה, אבל הרבה פעמים אותי זה נורא מרגיע כשאני זוכרת שיש לי צרות של עשירים).

למעלה