קריאה נרגשת לגבי קומונות התל"מ והפורום
ֻ

mitmit11

New member
קריאה נרגשת לגבי קומונות התל"מ והפורום
ֻ

אני רואה הרבה קומונות נוצרות ונסגרות, עוברות בשלב מוקדם מאוד לפייסבוק ולדעתי חבל. הקומונה שלי (מההריון השני ועד היום) היא קבוצת התמיכה שלי, העוגן שלי, המקום שלי לומר כל מה שעובר לי בראש ולקבל ביקורת וחיבוק בו"ז. אבל עברנו לפייסבוק רק אחרי הלידות, כל מי שילדה ביקשה חברות ממישהי שריכזה הכל ומאז ועד היום אנחנו יחד. ויש מפגשים, חברויות, טיולים משותפים וחלקנו כבר אחרי עוד סבב או שניים. והכל יחד.

אז כמה דברים:
1. קומונות זה דבר נהדר. מצרפת לכן בתגובה הראשונה הודעה ישנה שתמיד חרוטה בזכרוני לגבי מה הערך של הקומונה.

2. אל תכחידו אותן מוקדם מדי. נכון, הממשק הסלולרי של תפוז לא להיט (שינויים בקרוב...) אבל זה שווה את זה. המעבר לפייסבוק לא טבעי לכל אחת. לרובנו לוקח חודשים של היכרות תחת מעטה האנונימיות בשביל להיפתח וחבל לאבד את הבנות האלו.
3. הפורום - תעבירו גם את זה הלאה
תכתבו, תשתפו, תשתתפו, תחזרו אלינו אחרי הלידה וספרו את הסיפור.

shmamz

New member
גם אני ממתינה כבר לא מעט זמן

להצטרף לקומונה של אוג'-ספט' 2016...
&nbsp
וגם לי בהריון הראשון זה תרם מאוד והעביר לי הרבה חששות ופחדים. וגם עכשיו, שנה וחצי אחרי, אומנם עברנו באמת לפייסבוק, אבל הקבוצה קיימת ובועטת ומהווה אחלה תמיכה.

נוקי30

New member
אמורים לאשר...

עכשיו יש לנו 3 מנהלות כדי לאשר יותר מהר... תפוז פשוט לא שולח הודעת אישור. צריך ללחוץ שוב על שם הקומונה כדי לראות אם אושרתן ובמידה וכן להכנס.

דידו34

New member
שכנעת אותי..

היי אני חדשה פה..בתחילת הריון ראשון.אשמח להצטרף לקבוצת ספטמבר, יש קישור לקומונה?איך מצטרפים?

NearlyThere

New member
כפי שtooshka רשמה לך:)

תכנסי ותשלחי בקשה לאישור ונאשר
&nbsp
איזה כיף שאנחנו מתרחבות! (תרתי משמע)

בלונד23

New member
אשמח מאוד להצטרף לתמ"מ ספטמבר

יש חיה כזו בקומונות?
איך מצטרפים?

נוקי30

New member
יש קומונת תלמ אוגוסט ספטמבר

היי יקירה :) זה הקישור: http://www.tapuz.co.il/communa/jointheCommuna.asp?Communaid=41916&notpermit=1

מהמי

New member
אולי הקישור לא טוב

תנסי לחפש בקומונות אוגוסט בפטמבר ואז תבקשי להצטרף

NearlyThere

New member
תל"מ אוגוסט ספטמבר לחפש בגוגל וזה ימצא לכן

אני תמיד נכנסת ככה דרך מחשב עבודה או בלא פרטי שלי בכלל..
&nbsp
תשלחו ונאשר אתכן :)

double pass

New member
הממשק הסלולרי של תפוז לא להיט? חחחח

הממשק הסלולרי של תפוז עוד יגרום לי לעשות הפסקת הריון

mitmit11

New member
אני גולשת בעיקר ממחשב נייח

הייתי עדינה... אבל כשצריך אני גולשת גם מהאנדרואיד ובדפדפן באתר רגיל ולא מותאם זה סביר פלוס. המותאם מזעזע (אנדרסטייטמנט השנה).

leela13

New member
מנטולת פייסבוק, תבורכי על היוזמה

קומונת יוני-יולי "שלנו" כבר עברה להתנהלות כמעט מלאה בפייסבוק ולמרות שאני מבינה לחלוטין בנות שהפסיקו לכתוב מקשיים טכניים ותפעוליים זה די חבל.
אני מניחה שהמסיבה ממשיכה בפייסבוק, אבל מאחר ואני לא רואה את עצמי פותחת חשבון במיוחד עבור זה מבאס

למעלה