שרשור התפקדות לפי תל"מ

mitmit11

New member
שרשור התפקדות לפי תל"מ

חודש פברואר הגיע וכמו בכל חודש - זה הזמן להתפקד

הגיבו לחודש התל"מ שלכן, כתבו בנושא את התל"מ ובהודעה ספרו לנו:
איזה שבוע את

מה היתה הבדיקה האחרונה ומה הבדיקה הבאה

איך עובר עליך ההריון עד כה

שתפי התרגשות, חששות או כל דבר אחר

yoolyul

New member
מה רק אני החודש?

מתרגשת, חוששת, רוצה שיגיע ורוצה שעדיין לא (יש עוד מלא מה לארגן)
בטן בגודל של הר, קשה לזוז, קשה לישון.
תקופה מיוחדת, מתחילה להרגיש עצבות מסוימת על ימים מיוחדים שלא יחזרו (לא נראה לי שיהיה עוד הריון).
היום (37+0) זה היום שילדתי פעם קודמת, הפעם נראה שאני ממשיכה עוד קצת.
מתפללת ומייחלת ומתכוונת ללידה טבעית, טובה וללא התערבויות שתפצה קצת על הלידה הקודמת שהלכה הכי לא כמו שתכננתי (ירידת מים בלי צירים, פיטוצין, אפידורל).
בהצלחה לכולן, הריון זו באמת תקופה מיוחדת.

יואו אני עוד זוכרת אותך

מפורום לקראת הריון...
איזה יופי!!!
&nbsp
שתהיה לך לידה קלה יקירתי!

shtuta 2

New member
20.3

הריון שלישי.
הגב התחתון פשוט מפורק. כל הזמן כואב, מנסה לעשות את המינימום אבל עם שתיים בבית זה קשה...מתהפכת כל הלילה מצד לצד כדי למצוא תנוחה....כל התופעות הללו שבהריונות הקודמים התחילו בשבוע 35-36 הקדימו הפעם

חוצמזה התחלנו להוריד ציוד ולבדוק מה יש ומה אין, ומתחילים להרגיש את זה מתקרב...

superKENZ

New member
16.3.16

איזה שבוע את? 33
מה היתה הבדיקה האחרונה ומה הבדיקה הבאה? לפני שבוע, והשד יודע, מתי שהרופאה תגיד.
איך עובר עליך ההריון עד כה? הריון שהתחיל לחוץ מבחינה גנטית והפך להיות לחוץ מבחינה פיזית. בהריון שני וא-ח-ר-ו-ן. יש גבול לכל תעלול.
שתפי התרגשות, חששות או כל דבר אחר - חודש זוועתי שדרש הרבה כוחות נפשיים וגם קצת פיזיים, הילדון בועט במקטעים של חצי שעה פלוס מינוס, וסוחט מיני המון כוחות. הבטן כבר הגיעה לגודלה המקסימלי של ההריון הקודם, היא מתוחה ורגישה, יש עוד כמה תופעות לא מלבבות, אבל סה"כ מתפקדת כרגיל, נכנסת לתקופת מבחנים, מטיילת, ועושה הכל.
מתפללת שיצא כמה שיותר מאוחר, ועוד יותר מתפללת שלא יפגע יותר ממה שאחותו פגעה.
מתכוננים נפשית לתקופה של אחרי הלידה ועד הניתוח, למרות שאף אחד לא יכול להבטיח כלום, שומרת על אופטימיות.
אתמול כבר כיבסתי כמה חליפות להתחלה, איזו התרגשות, נארוז את התיק שכל מקרה שלא יהיה. והקטן הזה אוהב להפתיע.
זהו סה"כ,
מתגעגעת לישון על הבטן (או לפחות להתהפך בלילה בלי להתקע בבטן ולהאנק מכאבים של בטן מושכת (מי המציא גרביטציה...)
שיהיה המשך שקט לכולנו :)

ItsOhSoQuiet

New member
קצת התביישתי, אבל הנה גם אני משתפת :)

28.05
שבוע 24
אחרי הבדיקות המשמעותיות, לפני העמסת סוכר ומעקבים שבשגרה.
חשבתי שהעייפות תנטוש אחרי השליש הראשון אבל היא עדיין פה וכדי להישאר, בשעות הערב אני פשוט קורסת.
מלבד זה, מרגישה אחלה ומצפה בקוצר רוח :)

אתמול חלמתי חלום קצת מטריד, אני מניחה שאלה רק ילכו יתרבו לקראת הלידה...
אולי נתחיל שרשור חלומות מופרעים על הלידה??

EloraRose

New member
6.6.16

שבוע 22.
לפני שבועיים היתה הסקירה ונגמרו הבדיקות להריון הזה (חוץ מבדיקות שתן ודם אם צריך, מישוש בטן ודופק לפיצקי, ובשבוע 28 מעקב גלוקומטר)!

אז אני כאובה. זה הריון ראשון ואני צעירה אבל ממש כואב לי... במיוחד הרצועות של הבטן (חגורת בטן לא עוזרת), אבל גם העצב הסיאטי, ועכשיו התחילו כאבי גב... קשה לישון. מתעוררת וגם אין תנוחה נוחה. נראה לי שירד לי הברזל כי אני כל הזמן עייפה וגמורה (היום סוף סוף עשיתי בדיקת דם). האצבעות שלי נפוחות ונאלצתי להוריד את הטבעות

לפחות פיצקי פעיל מאוד וכל הזמן מרגישה אותו

למעלה