עגלות או לא להיות

גם אני ממליצה על העגלה ..

ארבעה גלגלים ..
* רכשנו לפני שמונה חודשים ( הקטן בן שבעה חודשים ) .
* הקריטריונים שלנו היו : עגלה גבוהה , יציבה , אמבטיה יחסית גדולה , קיפול קל ונוח .
* יתרונות : מתקפלת בקלות , נוסעת מעולה ( אנחנו גרים בקיבוץ ) גם בחול , אבנים וכדומה , אמבטיה גדולה ( עברנו לטיולון רק בגיל 5 חודשים ) , עם האמבטיה היא גבוהה ( מעולה אחרי לידה שקשה להתכופף ).
* חסרונות : אי אפשר לשים את הטיולון לכיוון ההורה , אין צבעים יפים .
* עתה לנו 2,600 עם האמבטיה .
* עדיין לא היה לנו צורך בתיקון .

shibolet101

New member
גם אנחנו ממעריצי הבייבי גוגר

מתי רכשתם אותה - לפני שנה וארבעה חודשים
מה היו הקריטריונים החשובים לכם בזמן הבחירה (החל מסוג הגלגלים וצורת הקיפול וכלה בצבעים הזמינים והתוספות האפשריות - שפכו הכל) - משקל היה גורם קריטי (ולכן יש לנו את זו של השלושה גלגלים מבחינתי זאת עם הארבעה כבר עברה את הרף העליון) נוחות קיפול (המבחן היה קיפול והכנסה לבגאז ביד אחת עם בטן של חודש שמיני ויד פצועה במתלה והיא הצליחה במבחן בגדול)
יתרונות וחסרונות - עגלה קלה ונוחה לתמרון במדרכות משובשות וצרות ובין מכוניות שמתעקשות לחנות על המדרכה, מתקפלת בקלילות ונכנסת למעלית הצרה מאוד שלנו (יש לי חברות שבאו לבקר והיו חייבות לקפל עגלה כדי לעלות) בד קל לניקוי (מהר מאוד מגלים כמה זה חשוב) צלון גדול שמכסה היטב את כל הילד וחוסך שימוש בשלל אילתורים שונים ומשונים ויעיל גם בגשם. חיסרון עיקרי- הטיולון לא מתהפך, היה לי מוזר ביום שעברנו לטיולון אבל מהר מאוד התרגלנו
שילמנו 1200 שקל על העגלה את האמבטיה השאלנו
מה קורה עם אחריות/טיפול ב"מוסך" החברה -לא נתקלנ עדיין בצורך לתקן

בייבי ג'וגר

תוכן: מתי רכשתם אותה - לפני כמעט שנה
מה היו הקריטריונים החשובים לכם בזמן הבחירה (החל מסוג הגלגלים וצורת הקיפול וכלה בצבעים הזמינים והתוספות האפשריות - שפכו הכל) - שתהיה קלה, שתתקפל בקלות ( מדהים כמה זה קל), שתעלה בקלות מדרגות, צלון גדול,

חסרונות- לא משהו שמפריע לי.... באמת!
סדר גודל של עלות- 1400 בערך דרך היבואן הרשמי
מה קורה עם אחריות/טיפול ב"מוסך" החברה- יש אחריות לכל החיים, במקרה של צורך בתיקון מקבלים עגלה זהה חלופית.

בייבי ג'וגר סיטי מיני 4 גלגלים

רכשנו לפני כמעט שנתיים. נדמה לי שעלתה 2300 ש"ח כולל אמבטיה.
הקריטריונים שלנו היו: משקל, נוחות שימוש וקיפול (למשל ניתוק האמבטיה בלי שאצטרך להסתובב סביב המרכב כמו שקרה לי עם עגלה אחרת), אפשרות חיבור לסלקל, יציבות, עבירות (שלא ירגישו כל אבן קטנה בזמן הנסיעה), אמבטיה עבור ילדת חורף באזור עם רוחות עזות.

חייבת לציין שלא עשינו עדיין שימוש כטיולון. בסיום שלב האמבטיה הלווינו אותה לחברים ואנחנו משתמשים בטיולון פשוט יותר. מאמינה שבסיבוב הבא נשתמש גם בטיולון.

האמבטיה מונחת גבוה. מאוד גבוה. הצילה אותי בחודשים שבהן היו לי בעיות גב קשות ולא יכולתי להניח את התינוקת בעריסה.
העגלה נוסעת כאילו על אוויר. המדרכות/כבישים באזור שלנו רצופים מהמורות ולפעמים עשויים אבנים משתלבות. לא מרגישים כלום בנסיעה.
הקיפול של המרכב גאוני. לא צריך להתכופף לרצפה כדי לקפל או לפתוח.
נוחה להסעה גם ביד אחת.

הרגליים שלי נתקלו לא מעט פעמים בחלק התחתון של העגלה.
הידית גבוהה. מאוד גבוהה ולא מתכווננת לגובה. זה יתרון לאנשים גבוהים אבל אני נמוכה.
בגלל שיש לה ידית אחת, לא ניתן לתלות על העגלה שום דבר ללא מחברים.
צבעים. לא שבאמת אכפת לי, אבל קצת מדכא להניח תינוק בן יומו באמבטיה שחורה.

בת הים 79

New member
מצטרפת להמלצה על הבייבי ג'וגר אהובתי

מתי רכשתם אותה- לפני 4 שנים וארבעה חודשים :)
מה היו הקריטריונים החשובים לכם בזמן הבחירה- משקל קל- גרים קומה 3 בלי מעלית, שתיכנס בקלות לרכב ולא תתפוס את כל הבגאז', שתהיה צרה יחסית ושתהיה לה ידית אחת
יתרונות וחסרונות - סוס עבודה. באמת. אני טוחנת אותה כבר מעל 4 שנים והיא עדיין סבבה לגמרי.
סדר גודל של עלות- לא זוכרת כמה שילמנו. בערך מה שכתבו פה. קנינו אמבטיה ולא השתמשנו בה בכלל ומכרנו אותה כיד 2
מה קורה עם אחריות/טיפול ב"מוסך" החברה- עדיין לא היה צורך. (מדבר בזכות עצמו)
אם יש אחים - ציינו גילאים ואיך הסתדר לכם עם שניים/שלושה/שבעה... יש שני ילדים. הגדולה בת 4 ו-4 חודשים. הקטן בן שנתיים. כשהוא נולד הייתי מכניסה אותו בשעות הבוקר לעגלה במצב השכיבה ואחה"צ כשהיינו איתה לקחתי אותו במנשא ואותה בעגלה ללא צורך לשחק בין אמבטיה לטיולון. השוס הכי גדול של העגלה- עד היום כשהגדולה עייפה שניהם נכנסים אליה בנוחות יחסית. משכיבים את העגלה ואחד הילדים עומד או יושב מאחורה. השתמשתי בזה הרבה כשהקטן הגיע לגיל ישיבה והגדולה עוד הייתה מתעייפת בהליכות ארוכות. היום זה נדיר.
זה שיש ידית אחת הפך ליתרון סופר משמעותי כי יש לי יד פנויה לתת לגדולה ועדיין נוח להחזיק את העגלה.

בייבי ג'וגר סיטי מיני 3 גלגלים- לא ממליצה!!!

מתי רכשתם אותה- סוף 2011
מה היו הקריטריונים החשובים לכם בזמן הבחירה (החל מסוג הגלגלים וצורת הקיפול וכלה בצבעים הזמינים והתוספות האפשריות - שפכו הכל)- קלות קיפול, משקל, מחיר
יתרונות וחסרונות (למי שכבר עשה שימוש בעגלה)-חסרונות: קיפול גדול, מושב לא מסתובב, סל לא נגיש, לא יציבה, בדים וגימור לא איכותיים, לא נוחה לתינוק, אין ישיבה מלאה, קשה לשנות מצב גב. יתרונות: קיפול קל, צילון ענק, אמבטיה גבוהה, זולה.
סדר גודל של עלות- סביב 2500 כולל אמבטיה
מה קורה עם אחריות/טיפול ב"מוסך" החברה- אין לנו נסיון
אם יש אחים - ציינו גילאים ואיך הסתדר לכם עם שניים/שלושה/שבעה...- הריון שני, מחפשת טיולון וכנראה שאשתמש רק בשלב האמבטיה שלה כי היא נוראית בעיני.

גם לדעתי היא ממש לא מומלצת

היתה לנו בגירסת 3 הגלגלים - ובלי אמבטיה אז לא יודעת להגיד על זה
ויכול להיות שב-4 גלגלים היא יותר יציבה אבל בתלת גלגל היא היתה מזעזעת. הייתי יורדת נניח לכביש במעבר חצייה - בשביל לעלות חזרה למדרכה הייתי חייבת שתי ידיים על העגלה אחרת הרגשתי שהיא עוד רגע מתהפכת.
היא היתה גבוהה לי מדי והידית שלה בגובה קבוע (האיש בגובה 1.90 מ' ובשבילו זה באמת היה מאוד נוח. אז הגיוני שאם אני 25 ס"מ נמוכה ממנו, אז לי זה לא יהיה נוח...)
הקיפול מאוד נוח אבל נדמה לי שהוא לא "ננעל" אם עוזבים לשנייה היא נפתחת ומשתטחת בחזרה על הרצפה... אני הייתי רגילה לעגלה שנעמדת כשהיא מקופלת והרגשתי מאוד בהבדל
חייבים שתי ידיים כדי לכוונן את הגב (אני הייתי מפונקת מהעגלות של צ'יקו בהן הגב מתכוונן ממש בקלות ביד אחת)
הסל היה בלתי נגיש בעליל - נדמה לי שמאז הזיזו את בר המתכת שחסם את הגישה ו"תיקנו" אותו כך שעכשיו זה אמור להיות יותר סביר
הצלון באמת מעולה ביותר והיא עגלה אסתטית מאוד לדעתי אבל עם אסתטיקה לא הולכים לטיפת חלב

3 גלגלים

לא אפרט כי הרוב נאמר כבר, אנחנו לא משתמשים בה הרבה בשלב הטיולון אבל בשלב האמבטיה הייתי סופר מרוצה.

הבוסית1

New member
מצטרפת להמלצה על בייבי ג'וגר

מתי רכשתם אותה - לפני שנתיים.
מה היו הקריטריונים החשובים לכם בזמן הבחיר - משקל קל, קיפול נוח ושתכנס לבאגז' של היונדאי גטס שלנו.
יתרונות - קראתי איפה שהוא שהיא המזדה של העגלות. זה ממש ככה. פשוט עגלה מעולה, בגלל זה היא ככ פופולארית. נוחה, מרווחת, צלון נדיב, עבירות מצוינת, קלה, קיפול מעולה, בשלב האמבטיה היא פשוט העגלה המושלמת (אני אוהבת את זה שהאמבטיה גבוהה)
חסרונות - בשלב הטיולון יש אפס גישה לסל התחתון, ממש ממש צר. וגם הבד שלה פלסטיקי ולא הכי נעים (אני קניתי מזרן לעגלה וזה פתר את הבעיה).
לגבי עלות - לא זוכרת... קניתי גם את האמבטיה עלה הכל 2800 אולי..?
תיקונים - לא נזקקה טפו טפו

ממליצה בחום!

סוארי

New member
ממליצה על בייבי ג'וגר למי שרוצה ילדים צפופים

כתבו פה הכל לפני, אז כמה הערות:

יתרונות:
כמובן מה שרשמו, עגלה קלה, נוחה לקיפול ביד אחת, נוחה באופן כללי.
יתרון אדיר בעיני זה שאפשר להסיע אותה ביד אחת, בניגוד להרבה עגלות אחרות. מי שמתכננת ילדים בהפרש לא גדול, זה משמעותי שאפשר להסיע את העגלה ולתת יד לילד השני.
למי שגר במקום בו המדרכות לא תמיד ישרות, העבירות שלה מצוינת.

חסרון לדגם 3 גלגלים:
אחרי שנתיים של שימוש רצוף ואינטנסיבי, הגלגל הקדמי נשחק, והיה קשה יותר לתנועה. עולה 150 ש"ח כולל משלוח, אנחנו בסוף תיקנו לבד. הבנתי שבדגם ארבעה גלגלים זה לא קורה.

בקיצור, עגלה מומלצת מאוד מאוד, אצלנו בשימוש אינטנסיבי כבר שלוש שנים רצוף, ושתי המשפחות משתמשות רק בה.

ובהצלחה לכל ההריוניות.

© RoNa

New member
אנחנו קיבלנו חינם את כל הגלגלים

כולל משלוח עד הבית ב24 שעות.
זה כלול באחריות, יש לכל החיים, איך עלה לך 150 שח?

בייבי ג'וגר סיטי מיני 4 גלגלים

מעולה! מעולה! מעולה!
אני חיפשתי עגלה שתהיה:
דבר ראשון קלה
גם נפתחת/נסגרת ביד אחת (אבל לחלוטין)
עם סל גדול
שיורדת לכביסה בקלות (נסיון עם ילד ריפלוקס חמור)
שתהיה יציבה (גם בנסיעה וגם עם משאות)
עם גב גבוה (יש לי ילדודס גבוהים וארוכים
)
גגון שיכסה באמת ויגן מפני השמש
נשכבת כמה שיותר

היא מעולה. נוחה לנסיעה ועוברת בכל מקום.
ובתור אחת שלא נוהגת אז גם נוחה לנסיעה בת.צ.
אנחנו משתמשים בה בתור טיולון. ואני סופר מרוצה

© RoNa

New member
גם אנחנו מרוצים

מעבר למה שאמרו אני רוצה להגיד שלנו דווקא היה נסיון עם האחריות.
אנחנו מאוד שומרים עליה, מכבסים אותה בקלות ולא משתמשים הרבה.
למרות זאת משום מה הגלגלים חרקו והידית התייבשה ונסדקה.
תוך 24 שעות!!! היה אצלנו בבית שליח עם סט חדש של גלגלים וידית חדשה.
שירות מעולה! אחריות לכל החיים בדברים האלה.

galiyam

New member
רוצה לפרגן לשירות של בייבי ג'וגר

יש לנו עגלה בת כמה וכמה שנים, וחלק גומי מסויים התפרק. קנינו בארץ בחנות מורשה, אבל אפילו לא שלחנו את הספח של האחריות בחזרה לחברה.

פתחתי בקשה באתר של בייבי ג'וגר לברר איך אפשר להחליף את החלק.

יום אחרי זה, יצרו אתי קשר מהחברה, לא היה אכפת להם בכלל שאני לא רשומה שם, רק רצו לוודא לאן לשלוח לי את החלק, ובאותו היום הוא הגיע עם שליח, ללא תשלום.

פשוט שירות מעולה - יעיל, מהיר, לא קטנוני ומאוד אדיב.

ממליצה בחום, גם לאורך זמן

גלי

אונו של פג פרגו

הקיפול שלה פשוט, היא מזכירה את המדריד באפשרות להפוך את הידית שלה. יציבה מאוד וחזקה. קנינו בזמנו (2011) בצבע כתום שתהייה צבע נייטרלי ואטוטו בע"ה הדביבונת תגיע והצבע אכן נייטרלי....
מחכה כבר להשתמש בה שוב....

ברייטקס בי סמארט וסלקל בי סייף

אז ככה, אני לא יכולה להגיד שאני לגמרי לא מרוצה מהעגלה אבל אני גם לא ממש מתה עליה. לעומתי בעלי מאוד אוהב אותה....

נרכשה ב3.2103
הקריטריונים שלי היו גובה העגלה, טיולון שנשכב 180 ומסתובב עם הפנים אלי.

הפלוסים- העגלה יפה, גבוהה יחסית ומאוד יציבה. יכולה לעבור בכל סוגי הקרקע והאמבטיה שלה מאוד גדולה ומפנקת והטיולון נשכב ל180 עם צלון עצום שמכסה את כל הילד (עם חלון רשת). ידית אחיזה מאוד נוחה ורחבה

המינוסים- הקיפול שלה מסורבל קצת כי צריך לקפל לרצפה ואז להרים, מאוד גדולה ומסורבלת ולא עוברת בכל מקום או נכנסת לכל מעלית וצריך בגז' גדול. צריך 2 ידיים כדי לכוונן את הצלון באמבטיה שזה דיי מעצבן

המחיר היה סביר ביותר- ~3000 לטיולון,אמבטיה וסלקל שמתחבר לעגלה.

ולגבי הסלקל- ממש לא מרוצה. הזוית ישיבה שלו מאוד חדה אז לקטנה היה מאוד לא נוח בהתחלה (אבל מגיל 4 חודשים היה מעולה), הבד לא נעים והצלון מעצבן וכל הזמן משתחרר. לא מוצלח ביחס למה שקיים היום בשוק. מה שכן אין צורך באיזופיקס בנפרד כי מגיע מובנה ומתחבר לעגלה בלי מתאם מיוחד.

וסתם אגב לגבי קריטריונים....

חלק מהדברים שחשבתי שהם ממש ממש חשובים לפני התבררו כממש לא אחרי...
כמו טיולון שמסתובב בכיוון אלי- עד שהגענו לשלב של הטיולון הקטנה התעניינה הרבה יותר במה שקורה בחוץ. השתמשתי באופציה אולי פעם אחת. וזה גם מסרבל נורא כי אי אפשר לקבל את העגלה עם הטיולון כשהוא פונה אלי.

או סל גדול- נכון זה נחמד כשעושים קניות אבל רוב הזמן אני תולה דברים על הידית של העגלה (כן כן אני יודעת שזה לא מומלץ אבל מי לא עושה את זה??) וכמעט ולא משתמשת בסל.

לעומת זאת, מזל שקנינו עגלה עם אמבטיה....למרות שחלק כאן אומרות שלא הכרחי, בשבילנו זה היה מציל חיים כי בהתחלה הקטנה נרדמה רק שם.

nexus2555

New member
לנו יש גם בי סמארט שנה ושלושה חודשים

ומאוד מאוד מרוצים....כנ"ל לגבי סלקל..לא הייתה לנו בעיה ומגיל לידה עד גיל 10 חודשים היא נסעה בו בכיף....
כנראה זה באמת תלוי משתמש ( שלנו נקנתה בנובמבר נדמה לי 2012).

caru

New member
פג פרגו בוק פלוס

רכשנו במאי 2013, בבייבי אאוטלט בכפר סבא. חשוב לציין זאת כי הם היחידים שמסכימים למכור רק את העגלה (כטיולון) בלי סלקל ואמבטיה. שילמנו 2400. הטיולון נשכב כל הדרך אחורה, ובשילוב עם כיסוי רגליים מעולה וצלון ענק, ממש יוצר מעין אמבטיה. לא צריך יותר מזה לדעתי.
קריטריונים: גבוהה (בעלי מאוד גבוה), עבירות טובה, קיפול קל, יכולת להישכב 180 מעלות, סל גדול.
יתרונות: כל הנ"ל. הצלון באמת מעולה, והסל הגדול אדיר. קל מאוד לדחוף אותה. מתקפלת די בקלות כשלומדים.
חסרונות: לי היא כבדה. בחורף זה בעיקר מעצבן להרים אותה להכניס לבגאז', איכשהו אני מצליחה להתלכלך מהגלגלים לעתים די קרובות. אפשר להפוך את הטיולון (כך שהתינוק ישב עם פנים קדימה או פנים לדוחף). אומרים שכשהופכים את הטיולון, הקיפול פחות קומפקטי. לא הפכנו עדיין את הטיולון אז אני לא יודעת.

למעלה