לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5446454,464 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'סקר העגלות הגדול ממשיך'
סקר העגלות הגדול ממשיך
17/03/2014 | 09:48
104
3601
לצפיה ב-' עגלות או לא להיות '
עגלות או לא להיות
<< ההודעה הנוכחית
12/03/2014 | 11:12
96
10088
מכיוון שעבר המון זמן מאז שעשינו את שרשור העל הזה: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for... אי שם ביוני 2012 הגיע הזמן לרענן

אחת הדילמות הגדולות בזמן ביצוע הרכישות לתינוק היא ההחלטה על עגלה. אנחנו פה כדי לעזור

הורים מנוסים או מי שכבר הספיק לרכוש - שתפו אותנו:
רשמו את שם העגלה הנבחרת בכותרת ההודעה (אם מישהו כבר רשם על העגלה שלכם אז שרשרו להודעה הפותחת שלו כדי שחוות הדעת יהיו מרוכזות)
מתי רכשתם אותה
מה היו הקריטריונים החשובים לכם בזמן הבחירה (החל מסוג הגלגלים וצורת הקיפול וכלה בצבעים הזמינים והתוספות האפשריות - שפכו הכל)
יתרונות וחסרונות (למי שכבר עשה שימוש בעגלה)
סדר גודל של עלות
מה קורה עם אחריות/טיפול ב"מוסך" החברה
אם יש אחים - ציינו גילאים ואיך הסתדר לכם עם שניים/שלושה/שבעה...

כל הערה, חוויית שימוש ותובנה אחרת לגבי העגלה שבחרתן תתקבל בברכה (נסו לזכור את ה"בלבלות" שלכן בזמן הבחירה, אולי נצליח לעזור כאן למישהי לסגור את הפינה)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'המלצתי התמידית - מדריד של ד"ר בייבי'
המלצתי התמידית - מדריד של ד"ר בייבי
12/03/2014 | 11:24
9
3380
מעבר למה שנרשם בקישור הבא: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

כמה תובנות מילד שני:
מעבדת השירות של ד"ר בייבי בראש העין עשתה עבודה מעולה על העגלה. כמה שבועות לפני הלידה השניה קפצנו לשם ואחרי שעה + 70 ש"ח קיבלנו עגלה דנדשה (הוחלפו שני גלגלים ובלם אחד וחוזקו כל החיבורים).
הדובון "רכב" על הבאמפר שלה במשך חודשים (מסומן בריבוע אדום, ההפרש ביניהם - שנתיים וחודשיים). היה הולך לבד את רוב הדרך אבל כשהתעייף עלה לרכיבה. זה לא הפריע לי כמי שמוביל את העגלה ולא הפריע לצפרדעון (מסעד הרגליים מקופל לגמרי עם תינוק קטן, למרות שהבנים שלי ארוכים זה היה מקופל עד גיל של כמה חודשים). אפשרי כל עוד הילד עם הפנים אליך. ברגע שהופכים כיוון אי אפשר.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' קנינו לילדה השלישית'
קנינו לילדה השלישית
12/03/2014 | 12:16
2024
נולדה בחורף. הייתי מאד מרוצה מההגנה (אצלינו זה בעיקר רוחות, פחות גשם). גם אצלינו האמצעית עמדה הרבה על הבאמפר כמו שמיתמית תיארה את זה (אם כי היא שוקלת כלום...) הידית היתה לי מאד נוחה. הלכנו בדרכים סלולות וגם כורכר.
גם בשמש הגגון שלה מצוין! לא צריך תוספות וחיתולי בד תלויים עם אטבים, מספק הגנה מעולה מהשמש.
כשהידית הפוכה (תינוק עם הפנים למוביל העגלה) לרדת במדרגות מרגיש קצת רעוע.
אני לא יודעת בדיוק מה המחיר כי לא אני שלמתי , אבל היא נחשבת זולה ואמינה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אנחנו קנינו אותה רק בלידה השלישית'
גם אנחנו קנינו אותה רק בלידה השלישית
12/03/2014 | 23:17
1279
ואנחנו ממש אוהבים אותה,
מרווחת(חשוב לתינוקות ארוכים)
ידית מתהפכת
הכיסוי שלה+שמיכה עשו עבודה נהדרת בחורף(ואנחנו ירושלמיים)
וגם לא עלתה יקר 1200 ש"ח.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ממליצה עגלה מעולה ולא יקרה'
ממליצה עגלה מעולה ולא יקרה
13/03/2014 | 08:55
2
1398
* בחורף הכיסוי גשם סוגר את העגלה מעולה, והקטנצ'יק סגור שם בתוך הסוויטה שלו, מכורבל ונהנה.
* בקיץ, כל העסק נפתח והוא יכול לשכב בעגלה מאווררת מקדימה, או בהמשך לשבת בטיולון.
* הידית המתהפכת זה שיחוק.
* עבירות מצויינת בעיר, במיוחד מצויינת בעליה על מדרכות וכו'.
* יש מלא אופציות מגוונות עבור התינוק אם רוצים לסגור את העגלה בחורף- אפשר להשאיר חלון רשת פתוח, אפשר חלון שקוף, אפשר לסגור הכל.
* אין צורך בטטרה וילון ברוך השם (הסמרטוט הזה שזרוק לו על עגלות יוקרתיות מצחיק אותי כל פעם מחדש) כי העגלה מספקת את הפתרון.
* זולה.
* מומלץ לקנות מזרון בנפרד לתקופת השכיבה. עולה כמה עשרות שקלים.

כל כך הרבה מחמאות קיבלתי אחרי שקטנצ'יק נולד, על העגלה והיעילות שלה. מאוד מאוד פרקטית.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ומוסיפה שאנחנו את חלק הבד האחורי'
ומוסיפה שאנחנו את חלק הבד האחורי
13/03/2014 | 10:41
1
776
היינו מעלים-פותחים (את התיק המובנה מקפלים בתוך הגגון המתקפל) ואז התינוק שוכב על הבטן ויכול לראות עולם (בשונה מאמבטיה לא מסתיר לו דבר) וזה מהווה עניין מעלה לחיזוק...
וכמובן לי חשוב עניין הרצועות שאפשר לקשור את התינוק בכל מצב וזה בטיחותי יותר לטעמי מאמבטיה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אה, נכון ושכחתי:'
אה, נכון ושכחתי:
13/03/2014 | 14:16
520
תא מטען ענק למטה. את כל הקניות אני שמה שם.
וגם כיס גדול לדברים בגוף העגלה, ובתקופתי העגלה הגיעה עם תיק החתלה ללא תשלום נוסף.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מנצלש"ת לשאלה - מישהי יודעת היכן היא נמכרת'
מנצלש"ת לשאלה - מישהי יודעת היכן היא נמכרת
13/03/2014 | 14:23
2
678
הכי בזול? יותר ויותר אני מגיעה למסקנה שבתור עגלה לילד שלישי (אחרי שהעגלה ששימשה את שני הילדים הנוכחיים קרסה) היא צריכה להתאים. לא נראה לי הגיוני להשקיע יותר. אבל אני לא מי יודע מה במצב לעשות סבב חנויות ולבעלי בכלל אין זמן, צריכה להיות ממוקדת מטרה על חנות אחת טובה וזולה שמוכרת אותה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'באתר "פעוטות" כתוב '
באתר "פעוטות" כתוב
18/03/2014 | 22:28
1
704
שלפני שלושה שבועות, ב"ניו בייבי", בדלית אל-כרמל, מכרו אותה ב790 ש"ח.

דנה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תודה דנה נשמע מאד זול '
תודה דנה נשמע מאד זול
19/03/2014 | 08:26
171
לצפיה ב-'מצטרפת בחום להמלצה'
מצטרפת בחום להמלצה
19/03/2014 | 17:00
488
משרתת אותנו נאמנה כבר מעל שנה, וטפו טפו טפו, אולי תחזור להיות עגלת ניובורן בעוד כ-8 חודשים...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'צ'יקו קורטינה'
צ'יקו קורטינה
12/03/2014 | 11:37
2
984
שתי בנות, בהפרש של שנה וחצי. עם שתיהן שימשה אותי נאמנה. היתרונות בעיני-
נוחה מאד לתיפעול, לא כבדה, קלה לקיפול, הרבה מקום (גם בסל וגם במגש למעל).
סלקל של צ'יקו שמתלבש עליה- עזר לי כל כך הרבה פעמים, כשהייתי צריכה לאסוף את ה"גדולה" והקטנה ישנה בסלקל ולא רציתי להעיר.
יש קריקוט, שקונים בנפרד, שמתחבר לעגלה. רק לחודשים הראשונים. אח"כ הופך לטיולון, ואפשר להשכיב את המושב כמעט ל 180 מעלות.
למי שתזדקק, אנחנו חיברנו טרמפיסט של ליטף, בחיבור פשוט ונוח.

לא נזקקתי לשירות (זה גם מראה משהו, לא? ), כך שלא יודעת להגיד איך השירות שלהם.
יש לו חיסרון אחד בעיני, שלי הוא לא הפריע פשוט, שהוא לא הכי יפה שיש
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הקורטינה זה סוס עבודה חבל על הזמן'
הקורטינה זה סוס עבודה חבל על הזמן
13/03/2014 | 09:30
512
כבר לא מדברים עליה פה, משום מה.
עגלה עמידה שאין דברים כאלה, במחיר משתלם ביותר.
אנחנו שילמנו נדמה לי 1,200 ש"ח לפני כמעט 6 שנים (וואו הגדול שלי כמעט בן 6 )
נוחה מאוד לתפעול, קלה לקיפול, סל ענקי.
מגש מאוד נוח להורה עם מקום לכוס קפה + מקום סגור לנייד וכאלה.
מגש מאוד נוח גם לילד ונשלף בקלות לשלבים שהם גדולים/קטנים מדי וזה לא נחוץ.
יש לנו גם סלקל שמתאים אבל מעולם לא הנחתי אותו על העגלה אז לא יודעת איך זה משתלב ביחד.
העריסה/אמבטיה רכה ממש מעולה - התינוקות שלי נולדים גדולים (בסביבות 4 קילו) רבצו בה בכיף עד גיל 3 חודשים, בכל עונות השנה... היא מתפרקת בקלות רבה, מתקפלת לשטוח כך שמאכסנים אותה בקלות כשהיא לא בשימוש (אני נשמעת כמו קטלוג איקאה חח).
הטיולון נשכב לגמרי (או כמעט לגמרי) ישנו בה בכיף מגיל אפס ועד הרבה אחרי גיל שנה.
חרשתי עליה 24/7 עם שלושה ילדים, בסוף בסוף גלגל אחד היה מתפרק כל הזמן אבל אז קיבלתי קורטינה אחרת מחברה אז לא טרחתי לתקן . אבל אם 4 שנים של שימוש אינטנסיבי וחסר רחמים עם שלושה ילדים, לא נזקקתי לשירות/לאחריות, אז גם זה אומר משהו
בזמנו היא היתה בצבעים מכוערים אבל הדגמים שיש עכשיו דווקא יפים.
לדעתי היא תופסת יחסית הרבה מקום בקיפול, מצד שני אפשר להעמיד אותה כשהיא מקופלת - בדירה עירונית זה היה מאוד נוח.
החיסרון היחיד שממש הרגשתי בו ביומיום הוא הצלון המעפן, שהוא ממש על הפנים. גג זעיר וגם בו יש חלון שקוף שאי אפשר לכסות, דבילי לגמרי. הנחתי על זה כאפייה בדואית תכלת כזו ענקית וסגרתי את הסיפור
בשורה התחתונה זו אחת הקניות הכי מוצלחות שעשינו (לא חוכמה, לא עשינו הרבה ). כשהאמצעי היה בן שנה וחצי קנינו טיולון קל משקל וקומפקטי יותר - גם צ'יקו (Liteway), חורשים עליו כבר שנתיים וחצי ומרוצים מאוד, גם הכסא אוכל שלנו מצ'יקו... לדעתי הם פשוט יצרן טוב, מחירים עממיים, לא מפונפנים, עמידים חבל על הזמן - בקיצור עושים את העבודה בדיוק כמו שצריך
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' גם לנו יש קורטינה בת 3 וקצת'
גם לנו יש קורטינה בת 3 וקצת
13/03/2014 | 10:02
283
שימשה אותנו נאמנה עם הגדול וממתינה בסבלנות לקטנה שתצטרף.
קלה מאוד לקיפול (אבל קיפול "ספר" ולא "מטריה" - תופסת יותר מקום מקופלת), יציבה, נוחה. אין אמבטיה אבל אפשר לקנות קריקוט אם רוצים (אנחנו הסתדרנו בלי עם תינוק חורף).
קנינו בזמנו ב1500 שקל יחד עם סלקל של צ'יקו.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בייבי ג'וגר מיני סיטי - ממליצה בחום'
בייבי ג'וגר מיני סיטי - ממליצה בחום
12/03/2014 | 12:09
19
1395
מתי רכשתם אותה - לפני כמעט שלוש שנים.
מה היו הקריטריונים החשובים לכם בזמן הבחירה (החל מסוג הגלגלים וצורת הקיפול וכלה בצבעים הזמינים והתוספות האפשריות - שפכו הכל) - היה לנו מאוד חשוב שהיא תהייה קלה ושתתקפל בצורה נוחה. בגלל שרצינו כמה שפחות סרבול, רצינו עגלה שמתאימה מגיל 0 בלי אמבטיה.
יתרונות-קלה מאוד, מתקפלת הכי פשוט שרק אפשר לדמיין, הצלון מאוד ארוך, עוברת טוב מדרכות שבורות/מדרגות וכו', מתאימה לשימוש מגיל 0, אפשר לחבר אליה סלקל, ידית אחת
חסרונות-לא מתהפכת, יש זווית בלמטה של הרגליים שמפריעה קצת לילד לישון כשהוא גדול (בשנה הראשונה זו לא היתה בעיה).
סדר גודל של עלות- אנחנו קנינו בלי אמבטיה ועלתה ממש סביר.נראה לי סביב ה-1300 ש"ח, משהו כזה. (אמבטיה היה מוסיף עוד 1000 ש"ח נראה לי).
מה קורה עם אחריות/טיפול ב"מוסך" החברה-לא יודעת. לא ניתקלנו בצורך לתקן. אמורה להיות אחריות לכל החיים כשקונים בחנות שמוסמכת על ידי היצרן.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זה הדגם עם 3 או 4 גלגלים'
זה הדגם עם 3 או 4 גלגלים
12/03/2014 | 12:24
4
336
לצפיה ב-'3 גלגלים'
3 גלגלים
12/03/2014 | 14:44
3
242
לצפיה ב-'ממליצה- בייבי ג'וגר סיטי מיני 3 גלגלים'
ממליצה- בייבי ג'וגר סיטי מיני 3 גלגלים
12/03/2014 | 22:09
2
804

מתי רכשתם אותה
2012 דצמבר
מה היו הקריטריונים החשובים לכם בזמן הבחירה (החל מסוג הגלגלים וצורת הקיפול וכלה בצבעים הזמינים והתוספות האפשריות - שפכו הכל)
נוחות קיפול, גובה (שנינו נורא גבוהים), משקל (הייתי צריכה לסחוב את העגלה קומה, לפני שעברנו דירה), נוחות סל אכסון, מקום בבגאז (מצומצם).
יתרונות וחסרונות (למי שכבר עשה שימוש בעגלה)
יתרונות- נוחות תפעול ביד אחת כשביד השנייה תינוק, קל לסחוב אותה, קל לאחסן אותה בבגאז, צרה- נכנסת בכל מעבר/מעלית/רווח שנהגים חסרי התחשבות משאירים על המדרכה
חסרונות- הטיולון לא מסתובב כלפי האם

סדר גודל של עלות 3000  שח כולל אמבטיה וסל קל. בדיעבד סלקל הוכתר כקניה הכי מיותרת, כי בגיל 4 חודשים עברנו לכסא בטיחות שנגד כיוון הנסיעה. בלי סל קל 2400 ש"ח
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'במעלית שלנו היא נכנסה ממש בקושי'
במעלית שלנו היא נכנסה ממש בקושי
13/03/2014 | 12:41
1
543
הייתי צריכה להרים את הגלגלים האחוריים מגובה הקרקע (סיוט) ולהנדס אותה שתיכנס. מעלית תל אביבית אופיינית. עגלה מעצבנת.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ואני חשבתי שאצלנו המעלית פיצית...'
ואני חשבתי שאצלנו המעלית פיצית...
18/03/2014 | 23:24
162
לצפיה ב-'גם אני ממליצה על העגלה ..'
גם אני ממליצה על העגלה ..
12/03/2014 | 13:00
872
ארבעה גלגלים ..
* רכשנו לפני שמונה חודשים ( הקטן בן שבעה חודשים ) .
* הקריטריונים שלנו היו : עגלה גבוהה , יציבה , אמבטיה יחסית גדולה , קיפול קל ונוח .
* יתרונות : מתקפלת בקלות , נוסעת מעולה ( אנחנו גרים בקיבוץ ) גם בחול , אבנים וכדומה , אמבטיה גדולה ( עברנו לטיולון רק בגיל 5 חודשים ) , עם האמבטיה היא גבוהה ( מעולה אחרי לידה שקשה להתכופף ).
* חסרונות : אי אפשר לשים את הטיולון לכיוון ההורה , אין צבעים יפים .
* עתה לנו 2,600 עם האמבטיה .
* עדיין לא היה לנו צורך בתיקון .
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אנחנו ממעריצי הבייבי גוגר'
גם אנחנו ממעריצי הבייבי גוגר
12/03/2014 | 13:03
761
מתי רכשתם אותה - לפני שנה וארבעה חודשים
מה היו הקריטריונים החשובים לכם בזמן הבחירה (החל מסוג הגלגלים וצורת הקיפול וכלה בצבעים הזמינים והתוספות האפשריות - שפכו הכל) - משקל היה גורם קריטי (ולכן יש לנו את זו של השלושה גלגלים מבחינתי זאת עם הארבעה כבר עברה את הרף העליון) נוחות קיפול (המבחן היה קיפול והכנסה לבגאז ביד אחת עם בטן של חודש שמיני ויד פצועה במתלה והיא הצליחה במבחן בגדול)
יתרונות וחסרונות - עגלה קלה ונוחה לתמרון במדרכות משובשות וצרות ובין מכוניות שמתעקשות לחנות על המדרכה, מתקפלת בקלילות ונכנסת למעלית הצרה מאוד שלנו (יש לי חברות שבאו לבקר והיו חייבות לקפל עגלה כדי לעלות) בד קל לניקוי (מהר מאוד מגלים כמה זה חשוב) צלון גדול שמכסה היטב את כל הילד וחוסך שימוש בשלל אילתורים שונים ומשונים ויעיל גם בגשם. חיסרון עיקרי- הטיולון לא מתהפך, היה לי מוזר ביום שעברנו לטיולון אבל מהר מאוד התרגלנו
שילמנו 1200 שקל על העגלה את האמבטיה השאלנו
מה קורה עם אחריות/טיפול ב"מוסך" החברה -לא נתקלנ עדיין בצורך לתקן
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בייבי ג'וגר'
בייבי ג'וגר
12/03/2014 | 13:09
504

תוכן:  מתי רכשתם אותה - לפני כמעט שנה
מה היו הקריטריונים החשובים לכם בזמן הבחירה (החל מסוג הגלגלים וצורת הקיפול וכלה בצבעים הזמינים והתוספות האפשריות - שפכו הכל) - שתהיה קלה, שתתקפל בקלות ( מדהים כמה זה קל), שתעלה בקלות מדרגות, צלון גדול,

חסרונות- לא משהו שמפריע לי.... באמת!
סדר גודל של עלות-  1400 בערך דרך היבואן הרשמי
מה קורה עם אחריות/טיפול ב"מוסך" החברה- יש אחריות לכל החיים, במקרה של צורך בתיקון מקבלים עגלה זהה חלופית.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בייבי ג'וגר סיטי מיני 4 גלגלים'
בייבי ג'וגר סיטי מיני 4 גלגלים
12/03/2014 | 13:59
734
רכשנו לפני כמעט שנתיים. נדמה לי שעלתה 2300 ש"ח כולל אמבטיה.
הקריטריונים שלנו היו: משקל, נוחות שימוש וקיפול (למשל ניתוק האמבטיה בלי שאצטרך להסתובב סביב המרכב כמו שקרה לי עם עגלה אחרת), אפשרות חיבור לסלקל, יציבות, עבירות (שלא ירגישו כל אבן קטנה בזמן הנסיעה), אמבטיה עבור ילדת חורף באזור עם רוחות עזות.

חייבת לציין שלא עשינו עדיין שימוש כטיולון. בסיום שלב האמבטיה הלווינו אותה לחברים ואנחנו משתמשים בטיולון פשוט יותר. מאמינה שבסיבוב הבא נשתמש גם בטיולון.

האמבטיה מונחת גבוה. מאוד גבוה. הצילה אותי בחודשים שבהן היו לי בעיות גב קשות ולא יכולתי להניח את התינוקת בעריסה.
העגלה נוסעת כאילו על אוויר. המדרכות/כבישים באזור שלנו רצופים מהמורות ולפעמים עשויים אבנים משתלבות. לא מרגישים כלום בנסיעה.
הקיפול של המרכב גאוני. לא צריך להתכופף לרצפה כדי לקפל או לפתוח.
נוחה להסעה גם ביד אחת.

הרגליים שלי נתקלו לא מעט פעמים בחלק התחתון של העגלה.
הידית גבוהה. מאוד גבוהה ולא מתכווננת לגובה. זה יתרון לאנשים גבוהים אבל אני נמוכה.
בגלל שיש לה ידית אחת, לא ניתן לתלות על העגלה שום דבר ללא מחברים.
צבעים. לא שבאמת אכפת לי, אבל קצת מדכא להניח תינוק בן יומו באמבטיה שחורה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה על הבייבי ג'וגר אהובתי'
מצטרפת להמלצה על הבייבי ג'וגר אהובתי
12/03/2014 | 14:17
526
מתי רכשתם אותה- לפני 4 שנים וארבעה חודשים :)
מה היו הקריטריונים החשובים לכם בזמן הבחירה- משקל קל- גרים קומה 3 בלי מעלית, שתיכנס בקלות לרכב ולא תתפוס את כל הבגאז', שתהיה צרה יחסית ושתהיה לה ידית אחת
יתרונות וחסרונות - סוס עבודה. באמת. אני טוחנת אותה כבר מעל 4 שנים והיא עדיין סבבה לגמרי.
סדר גודל של עלות- לא זוכרת כמה שילמנו. בערך מה שכתבו פה. קנינו אמבטיה ולא השתמשנו בה בכלל ומכרנו אותה כיד 2
מה קורה עם אחריות/טיפול ב"מוסך" החברה- עדיין לא היה צורך. (מדבר בזכות עצמו)
אם יש אחים - ציינו גילאים ואיך הסתדר לכם עם שניים/שלושה/שבעה... יש שני ילדים. הגדולה בת 4 ו-4 חודשים. הקטן בן שנתיים. כשהוא נולד הייתי מכניסה אותו בשעות הבוקר לעגלה במצב השכיבה ואחה"צ כשהיינו איתה לקחתי אותו במנשא ואותה בעגלה ללא צורך לשחק בין אמבטיה לטיולון. השוס הכי גדול של העגלה- עד היום כשהגדולה עייפה שניהם נכנסים אליה בנוחות יחסית. משכיבים את העגלה ואחד הילדים עומד או יושב מאחורה. השתמשתי בזה הרבה כשהקטן הגיע לגיל ישיבה והגדולה עוד הייתה מתעייפת בהליכות ארוכות. היום זה נדיר.
זה שיש ידית אחת הפך ליתרון סופר משמעותי כי יש לי יד פנויה לתת לגדולה ועדיין נוח להחזיק את העגלה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בייבי ג'וגר סיטי מיני 3 גלגלים- לא ממליצה!!!'
בייבי ג'וגר סיטי מיני 3 גלגלים- לא ממליצה!!!
12/03/2014 | 14:28
1
2477
מתי רכשתם אותה- סוף 2011
מה היו הקריטריונים החשובים לכם בזמן הבחירה (החל מסוג הגלגלים וצורת הקיפול וכלה בצבעים הזמינים והתוספות האפשריות - שפכו הכל)- קלות קיפול, משקל, מחיר
יתרונות וחסרונות (למי שכבר עשה שימוש בעגלה)-חסרונות: קיפול גדול, מושב לא מסתובב, סל לא נגיש, לא יציבה, בדים וגימור לא איכותיים, לא נוחה לתינוק, אין ישיבה מלאה, קשה לשנות מצב גב. יתרונות: קיפול קל, צילון ענק, אמבטיה גבוהה, זולה.
סדר גודל של עלות- סביב 2500 כולל אמבטיה
מה קורה עם אחריות/טיפול ב"מוסך" החברה- אין לנו נסיון
אם יש אחים - ציינו גילאים ואיך הסתדר לכם עם שניים/שלושה/שבעה...- הריון שני, מחפשת טיולון וכנראה שאשתמש רק בשלב האמבטיה שלה כי היא נוראית בעיני.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם לדעתי היא ממש לא מומלצת'
גם לדעתי היא ממש לא מומלצת
13/03/2014 | 09:39
892
היתה לנו בגירסת 3 הגלגלים - ובלי אמבטיה אז לא יודעת להגיד על זה
ויכול להיות שב-4 גלגלים היא יותר יציבה אבל בתלת גלגל היא היתה מזעזעת. הייתי יורדת נניח לכביש במעבר חצייה - בשביל לעלות חזרה למדרכה הייתי חייבת שתי ידיים על העגלה אחרת הרגשתי שהיא עוד רגע מתהפכת.
היא היתה גבוהה לי מדי והידית שלה בגובה קבוע (האיש בגובה 1.90 מ' ובשבילו זה באמת היה מאוד נוח. אז הגיוני שאם אני 25 ס"מ נמוכה ממנו, אז לי זה לא יהיה נוח...)
הקיפול מאוד נוח אבל נדמה לי שהוא לא "ננעל" אם עוזבים לשנייה היא נפתחת ומשתטחת בחזרה על הרצפה... אני הייתי רגילה לעגלה שנעמדת כשהיא מקופלת והרגשתי מאוד בהבדל
חייבים שתי ידיים כדי לכוונן את הגב (אני הייתי מפונקת מהעגלות של צ'יקו בהן הגב מתכוונן ממש בקלות ביד אחת)
הסל היה בלתי נגיש בעליל - נדמה לי שמאז הזיזו את בר המתכת שחסם את הגישה ו"תיקנו" אותו כך שעכשיו זה אמור להיות יותר סביר
הצלון באמת מעולה ביותר והיא עגלה אסתטית מאוד לדעתי אבל עם אסתטיקה לא הולכים לטיפת חלב
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'3 גלגלים'
3 גלגלים
12/03/2014 | 21:50
492
לא אפרט כי הרוב נאמר כבר, אנחנו לא משתמשים בה הרבה בשלב הטיולון אבל בשלב האמבטיה הייתי סופר מרוצה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה על בייבי ג'וגר'
מצטרפת להמלצה על בייבי ג'וגר
13/03/2014 | 15:12
496
מתי רכשתם אותה - לפני שנתיים.
מה היו הקריטריונים החשובים לכם בזמן הבחיר - משקל קל, קיפול נוח ושתכנס לבאגז' של היונדאי גטס שלנו.
יתרונות - קראתי איפה שהוא שהיא המזדה של העגלות. זה ממש ככה. פשוט עגלה מעולה, בגלל זה היא ככ פופולארית. נוחה, מרווחת, צלון נדיב, עבירות מצוינת, קלה, קיפול מעולה, בשלב האמבטיה היא פשוט העגלה המושלמת (אני אוהבת את זה שהאמבטיה גבוהה)
חסרונות - בשלב הטיולון יש אפס גישה לסל התחתון, ממש ממש צר. וגם הבד שלה פלסטיקי ולא הכי נעים (אני קניתי מזרן לעגלה וזה פתר את הבעיה).
לגבי עלות - לא זוכרת... קניתי גם את האמבטיה עלה הכל 2800 אולי..?
תיקונים - לא נזקקה טפו טפו

ממליצה בחום!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' ממליצה על בייבי ג'וגר למי שרוצה ילדים צפופים'
ממליצה על בייבי ג'וגר למי שרוצה ילדים צפופים
13/03/2014 | 20:30
1
763
כתבו פה הכל לפני, אז כמה הערות:

יתרונות:
כמובן מה שרשמו, עגלה קלה, נוחה לקיפול ביד אחת, נוחה באופן כללי.
יתרון אדיר בעיני זה שאפשר להסיע אותה ביד אחת, בניגוד להרבה עגלות אחרות. מי שמתכננת ילדים בהפרש לא גדול, זה משמעותי שאפשר להסיע את העגלה ולתת יד לילד השני.
למי שגר במקום בו המדרכות לא תמיד ישרות, העבירות שלה מצוינת.

חסרון לדגם 3 גלגלים:
אחרי שנתיים של שימוש רצוף ואינטנסיבי, הגלגל הקדמי נשחק, והיה קשה יותר לתנועה. עולה 150 ש"ח כולל משלוח, אנחנו בסוף תיקנו לבד. הבנתי שבדגם ארבעה גלגלים זה לא קורה.

בקיצור, עגלה מומלצת מאוד מאוד, אצלנו בשימוש אינטנסיבי כבר שלוש שנים רצוף, ושתי המשפחות משתמשות רק בה.

ובהצלחה לכל ההריוניות.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אנחנו קיבלנו חינם את כל הגלגלים'
אנחנו קיבלנו חינם את כל הגלגלים
18/03/2014 | 21:16
321
כולל משלוח עד הבית ב24 שעות.
זה כלול באחריות, יש לכל החיים, איך עלה לך 150 שח?

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בייבי ג'וגר סיטי מיני 4 גלגלים'
בייבי ג'וגר סיטי מיני 4 גלגלים
17/03/2014 | 21:08
596
מעולה! מעולה! מעולה!
אני חיפשתי עגלה שתהיה:
דבר ראשון קלה
גם נפתחת/נסגרת ביד אחת (אבל לחלוטין)
עם סל גדול
שיורדת לכביסה בקלות (נסיון עם ילד ריפלוקס חמור)
שתהיה יציבה (גם בנסיעה וגם עם משאות)
עם גב גבוה (יש לי ילדודס גבוהים וארוכים )
גגון שיכסה באמת ויגן מפני השמש
נשכבת כמה שיותר

היא מעולה. נוחה לנסיעה ועוברת בכל מקום.
ובתור אחת שלא נוהגת אז גם נוחה לנסיעה בת.צ.
אנחנו משתמשים בה בתור טיולון. ואני סופר מרוצה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אנחנו מרוצים'
גם אנחנו מרוצים
18/03/2014 | 20:43
254
מעבר למה שאמרו אני רוצה להגיד שלנו דווקא היה נסיון עם האחריות.
אנחנו מאוד שומרים עליה, מכבסים אותה בקלות ולא משתמשים הרבה.
למרות זאת משום מה הגלגלים חרקו והידית התייבשה ונסדקה.
תוך 24 שעות!!! היה אצלנו בבית שליח עם סט חדש של גלגלים וידית חדשה.
שירות מעולה! אחריות לכל החיים בדברים האלה.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'רוצה לפרגן לשירות של בייבי ג'וגר '
רוצה לפרגן לשירות של בייבי ג'וגר
25/03/2014 | 08:51
294
יש לנו עגלה בת כמה וכמה שנים, וחלק גומי מסויים התפרק. קנינו בארץ בחנות מורשה, אבל אפילו לא שלחנו את הספח של האחריות בחזרה לחברה.

פתחתי בקשה באתר של בייבי ג'וגר לברר איך אפשר להחליף את החלק.

יום אחרי זה, יצרו אתי קשר מהחברה, לא היה אכפת להם בכלל שאני לא רשומה שם, רק רצו לוודא לאן לשלוח לי את החלק, ובאותו היום הוא הגיע עם שליח, ללא תשלום.

פשוט שירות מעולה - יעיל, מהיר, לא קטנוני ומאוד אדיב.

ממליצה בחום, גם לאורך זמן

גלי

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אונו של פג פרגו'
אונו של פג פרגו
12/03/2014 | 13:17
587
הקיפול שלה פשוט, היא מזכירה את המדריד באפשרות להפוך את הידית שלה. יציבה מאוד וחזקה. קנינו בזמנו (2011) בצבע כתום שתהייה צבע נייטרלי ואטוטו בע"ה הדביבונת תגיע והצבע אכן נייטרלי....
מחכה כבר להשתמש בה שוב....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' ברייטקס בי סמארט וסלקל בי סייף'
ברייטקס בי סמארט וסלקל בי סייף
12/03/2014 | 14:08
2
749
אז ככה, אני לא יכולה להגיד שאני לגמרי לא מרוצה מהעגלה אבל אני גם לא ממש מתה עליה. לעומתי בעלי מאוד אוהב אותה....

נרכשה ב3.2103
הקריטריונים שלי היו גובה העגלה, טיולון שנשכב 180 ומסתובב עם הפנים אלי.

הפלוסים- העגלה יפה, גבוהה יחסית ומאוד יציבה. יכולה לעבור בכל סוגי הקרקע והאמבטיה שלה מאוד גדולה ומפנקת והטיולון נשכב ל180 עם צלון עצום שמכסה את כל הילד (עם חלון רשת). ידית אחיזה מאוד נוחה ורחבה

המינוסים- הקיפול שלה מסורבל קצת כי צריך לקפל לרצפה ואז להרים, מאוד גדולה ומסורבלת ולא עוברת בכל מקום או נכנסת לכל מעלית וצריך בגז' גדול. צריך 2 ידיים כדי לכוונן את הצלון באמבטיה שזה דיי מעצבן

המחיר היה סביר ביותר- ~3000 לטיולון,אמבטיה וסלקל שמתחבר לעגלה.

ולגבי הסלקל- ממש לא מרוצה. הזוית ישיבה שלו מאוד חדה אז לקטנה היה מאוד לא נוח בהתחלה (אבל מגיל 4 חודשים היה מעולה), הבד לא נעים והצלון מעצבן וכל הזמן משתחרר. לא מוצלח ביחס למה שקיים היום בשוק. מה שכן אין צורך באיזופיקס בנפרד כי מגיע מובנה ומתחבר לעגלה בלי מתאם מיוחד.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'וסתם אגב לגבי קריטריונים....'
וסתם אגב לגבי קריטריונים....
12/03/2014 | 14:13
431
חלק מהדברים שחשבתי שהם ממש ממש חשובים לפני התבררו כממש לא אחרי...
כמו טיולון שמסתובב בכיוון אלי- עד שהגענו לשלב של הטיולון הקטנה התעניינה הרבה יותר במה שקורה בחוץ. השתמשתי באופציה אולי פעם אחת. וזה גם מסרבל נורא כי אי אפשר לקבל את העגלה עם הטיולון כשהוא פונה אלי.

או סל גדול- נכון זה נחמד כשעושים קניות אבל רוב הזמן אני תולה דברים על הידית של העגלה (כן כן אני יודעת שזה לא מומלץ אבל מי לא עושה את זה??) וכמעט ולא משתמשת בסל.

לעומת זאת, מזל שקנינו עגלה עם אמבטיה....למרות שחלק כאן אומרות שלא הכרחי, בשבילנו זה היה מציל חיים כי בהתחלה הקטנה נרדמה רק שם.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לנו יש גם בי סמארט שנה ושלושה חודשים'
לנו יש גם בי סמארט שנה ושלושה חודשים
16/03/2014 | 21:31
236
ומאוד מאוד מרוצים....כנ"ל לגבי סלקל..לא הייתה לנו בעיה ומגיל לידה עד גיל 10 חודשים היא נסעה בו בכיף....
כנראה זה באמת תלוי משתמש ( שלנו נקנתה בנובמבר נדמה לי 2012).
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'פג פרגו בוק פלוס'
פג פרגו בוק פלוס
12/03/2014 | 14:31
2
872
רכשנו במאי 2013, בבייבי אאוטלט בכפר סבא. חשוב לציין זאת כי הם היחידים שמסכימים למכור רק את העגלה (כטיולון) בלי סלקל ואמבטיה. שילמנו 2400. הטיולון נשכב כל הדרך אחורה, ובשילוב עם כיסוי רגליים מעולה וצלון ענק, ממש יוצר מעין אמבטיה. לא צריך יותר מזה לדעתי.
קריטריונים: גבוהה (בעלי מאוד גבוה), עבירות טובה, קיפול קל, יכולת להישכב 180 מעלות, סל גדול.
יתרונות: כל הנ"ל. הצלון באמת מעולה, והסל הגדול אדיר. קל מאוד לדחוף אותה. מתקפלת די בקלות כשלומדים.
חסרונות: לי היא כבדה. בחורף זה בעיקר מעצבן להרים אותה להכניס לבגאז', איכשהו אני מצליחה להתלכלך מהגלגלים לעתים די קרובות. אפשר להפוך את הטיולון (כך שהתינוק ישב עם פנים קדימה או פנים לדוחף). אומרים שכשהופכים את הטיולון, הקיפול פחות קומפקטי. לא הפכנו עדיין את הטיולון אז אני לא יודעת.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אנחנו עם הפג פרגו בוק פלוס-מומלץ מומלץ'
גם אנחנו עם הפג פרגו בוק פלוס-מומלץ מומלץ
13/03/2014 | 16:49
589
פיצקי כבר בת 5 חודשים, חורשים על העגלה בלי הפסקה! מאוד נוחה, עבירות מצוינת, ידית מתכוונת כך שהיא נוחה גם לי וגם לבעלי, השלדה מתקפלת בקלות וביד אחת בצ'יק (אנחנו עדיין עם האמבטיה אז אני לא יודעת לומר איך זה כשמחובר הטיולון), אמבטיה מרווחת ואחלה סלקל (לא זוכרת בדיוק-אבל בזמנו בדקתי גם כוכבי בטיחות).
שילמנו על כל החבילה (אמבטיה-טיולון-סלקל) עם הבד הרגיל 3900 ש"ח בבייבי פארם בגבעת שמואל (בדקנו אז גם בירכא ועלה אותו דבר).

** יש אפשרות לשנות זוויות באמבטיה - פונקציה מצוינת לילדים עם ריפלוקס, אבל מהסיבה הזו אי אפשר לשים סדין עם גומי (המזרן לא נפרד מהעגלה), לי זה הפריע אז קניתי מזרן נפרד ב100 ש"ח והנחתי בתוך האמבטיה

שורה תחתונה (לא שניסיתי משהו אחר) אבל אנחנו מאוד מאוד מרוצים מהבחירה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'פג פרגו בוק פלוס'
פג פרגו בוק פלוס
17/03/2014 | 12:10
486
מעולה!
אחלה בדים, אחלה עבירות, אמבטיה רחבה וניתנת להרמה
החסרון היחידי שהגלגלים מקדימה קצת קטנים מה שמקשה על עליה  במדרגות

קנינו ב- 2500 בייבילאב בחולון (מבצע כי לקחנו דגמים שונים לאבמטיה ולטיולון ממה שנשאר להם במלאי)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'סטוקי '
סטוקי
12/03/2014 | 14:32
9
842
רכשנו לקראת סוף 2009

הקריטריונים החשובים היו: גובה, שיהיה קל לתמרן איתה, גלגלים מאסיביים/עמידים כי גרנו במושב ואמבטיה גדולה יחסית כדי שנוכל למשוך כמה שיותר איתה. (גרנו בבית פרטי, יש לנו רכב מספיק גדול כך שהשיקולים האלו לא היו רלוונטיים, אבל יש לה פטנט שקל להעלות אותה במדרגות. מקפלים אתהגלגלים הקדמיים...)

יתרונות: גבוהה, התינוק יכול לשכב על הבטן ולראות עולם (לא חשבתי על זה לפני הלידה מן הסתם), האמבטיה גדולה וארוכה ואפשר למשוך איתה חצי שנה לפחות בכיף, קלה לפירוק, קלה לתמרון. כיפית.

חיסרון: 1 מרכזי שאצלי לא היה כל כך קריטי אבל זה שהטיולון הוא לא במצב שכיבה (אפשר להטות אותו אבל הרגליים של התינוק בזוית כמו בטיולון של הבוגבו). מצד שני, כשעוברים לטיולון הם גם ככה לא ישנים שם הרבה אם בכלל וכשהם עייפים הם נרדמים בכל מקרה.

קניתי בזמנו ביבוא מקביל דרך "בייבי סטאר" עלה 4500 שח. שווה כל שקל. אם הייתי קונה שוב עגלה- זו לגמרי הייתה הבחירה שלי.

בעיקרון סטוקי נותנים אחריות בכל העולם. לא נתקלתי בבעיה כך שמעולם לא הייתי צריכה אותם. כשקנינו היה חסר לי איזה חלק ובחנות עצמה נתנו לי אותו (מדובר בפלסטיק קטן).

אין אחים, ילד חיד בינתיים

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'Stokke xplory'
Stokke xplory
12/03/2014 | 23:37
479
רכשנו Special edition בדצמבר 2012 בגרמניה במחיר של 3800 ש"ח לאחר החזר מס. לא היינו קונים אותה במחיר הנוכחי בארץ. כמו כן רכשנו סלקל IZIGO שמותאם ל Stokke ומתחבר לעגלה ללא מתאמים + מתאם isofix לרכב לחיבור קל ומהיר, תיק החתלה תואם שהוא חצי בגודלו ותכולתו מרב התיקים בשוק וזה מה שחיפשנו. רכשנו גם מחזיק לכוס וקיבלנו מטריה שבאופן מפתיע שימושית עד מאד.

היה חשוב לנו עגלה גבוהה ובדיעבעד זו החלטה מצוינת, העגלה עם האמבטיה תיפקדה אצל הסבא-סבתא כעריסה המותאמת לגובה המיטה שלנו, הטיולון היווה כיסא מפואר המתכוונן לגובה השולחן לפני שהקטן יכל להתיישב. והכי חשוב ממש נוח להתנייד אתה, היא גבוהה, צרה, עם עבירות מעולה, במעלית אנחנו מקפלים מיד את הידית ונדחסים כולנו בקלות.

חסרונות
מחיר
משקל
קיפול עם עקומת למידה
לא ניתן לחבר אליה באגיפוד במקרה של אחים צפופים
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אנחנו עם סטוקי'
גם אנחנו עם סטוקי
13/03/2014 | 00:05
427
מאוד מרוצים, כנ"ל גם אדון פיצי
לי יש רק חיסרון אחד שמפריע בעגלה - ניתן להוריד למצב שכיבה רק כאשר הפנים אליי נגד כיוון הנסיעה

אבל עדיין, גם היום במבט של 10 חודשים לאחור ללא ספק הייתי קונה אותה שוב
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אנחנו ממעריצי הסטוקי '
גם אנחנו ממעריצי הסטוקי
15/03/2014 | 20:35
331
קנינו ב2009 לבכורה, ועכשו היא בשימוש לאחות שנולדה.
החיסרון היחידי לדעתי הוא הבדים הלא נושמים, אבל זה כבר סודר בדגם החדש.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אפשר שאלה לא קשורה'
אפשר שאלה לא קשורה
16/03/2014 | 15:00
5
503
איך לעזזל מושכים חצי שנה עם אמבטיה לא משנה באיזה גודל
אני זוכרת שכשהתלבטטתי בעניין עגלות היה מי שהמליץ לי על אמבטיה שתהיה טובה לאורך זמן
וגם אחרי שהפיצית שלי נולדה כשכבר שקלתי לעבור למצב טיולון בעגלה שלנו אמהות סביבי אמרו לי מה פתאום תמשכי כמה ישותר עם האמבטיה זה הכי טוב
מה גם שהיא נולדה בתחילת החורף אז כל הזמן זה נראהלי הגיוני
ואז לקראת גיל חמישה חודשים כשעוד היה לה מלא מקום באמבטיה
היא החליטה שבא לה לצאת וניסתה להתהפך מעל הדופן החוצה

בקיצור נראה לי חשוב מאוד להדגיש שלא משנה כמה האמבטיה גדולה ברגע שהפיצי מתחיל להתהפך עוברים לטיולון
ברור לי שזה מה שיקרה עם הילד הבא
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אנחנו דווקא משכנו באמבטיה עד 5 וחצי חודשים'
אנחנו דווקא משכנו באמבטיה עד 5 וחצי חודשים
17/03/2014 | 13:51
1
326
והבן שלי התהפל כבר בגיל חודשיים וחצי. עדיין הוא לא ניסה לקפוץ מהעגלה. אבל בגיל 5 וחצי חודשים בערך הוא נעמד על 6 והתנדנד ככה ואז כבר זה התחיל להיות מסוכן  אז עברנו לטיולון. אבל אם הייתי לי ברירה- הייתי לגמרי משאירה.
האמבטיה של הסטוקי גדולה יחסית וארוכה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זה חלק ממה שהפתיע אתי'
זה חלק ממה שהפתיע אתי
17/03/2014 | 14:39
291
שלי לקחנ את הזמן יחסית עם ההתהפכות אבל שבוע אחרי כבר ניסתה לקפוץ מהעגלה
אבל כנראה שאני מגדלת למינג
עד היום אם יש משהו מסוכן שאפשר לעשות היא תעשה אותו
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אני לא מבינה. הבן שלי מאוד סקרן וכבר בגיל'
גם אני לא מבינה. הבן שלי מאוד סקרן וכבר בגיל
18/03/2014 | 20:12
2
287
חודשיים וחצי רצה לראות את העולם, העברתי לטיולון בדיוק בגיל 3 חודשים שבפועל אני חושבת שיכולתי כבר קודם.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זה מה שיפה בסטוקי'
זה מה שיפה בסטוקי
19/03/2014 | 14:18
1
406
שאפשר להשכיב על הבטן באמבטיה והילד יכול לראות החוצה (כי הדופן לא מאוד גבוהה).
זה היה יתרון גדול וגרם לו להיות המון על הבטן. עגלה אדירה. באמת
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כן זה היתרון שלה על הבוגבו למשל'
כן זה היתרון שלה על הבוגבו למשל
19/03/2014 | 15:25
378
אני מאוהבת בבוגבו כי היא יציבה ומהממת
אבל אם הייתי מודעת מראש לחשיבות הזמן בטן בעגלה אז הייתי בוחרת בסטוקי שגם היא עגלה יקרה ודי יפה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ד"ר בייבי, לא יודעת שם הדגם.'
ד"ר בייבי, לא יודעת שם הדגם.
12/03/2014 | 14:56
847
עגלה עם אופציה למזרן מיוחד שעושה אותה שכיבה מלאה והפנים לכוון המוביל.
כשהתינוקת גדלה מוציאים את המזרן ומעבירים את הגגון לצד השני. מאוד אהבתי ועדיין אוהבת אותה.
שימשה בהנאה מרובה שלוש בנות ועדיין במצב מעולה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אינגליזינה טרילוגי-שילב'
אינגליזינה טרילוגי-שילב
12/03/2014 | 17:38
1598
העגלה נרכשה באוגוסט 2013 בטיול שהיינו באילת (הייתי בשבוע 29),
היה חשוב לי שהעגלה תהיה נוחה,יציבה ,אמבטיה מרווחת ,קלה לקיפול ונכנסת לבאגז' של שני הרכבים שלנו!
זה ילד ראשון שלנו... כך שאין לי נסיון עם שום עגלה אחרת!
היא עלתה באילת 3000 ש"ח (ללא מע"מ) פה היא עולה 3800 לדעתי כולל הכל (אמבטיה,טיולון ללא סלקל).
הייתה לי בעיה שהסל שכיבה לא הורכב כמו שצריך (בעלי הגאון ) ועל הדרך גם נשבר פין ברגל העגלה וגם הייתה בעיה בכפתור הרמה של מזרן העגלה,שילב ר"ג שלחו את העגלה לתיקון,נתנו לי עגלה חלופית ותקנו הכל תוך שבוע בדיוק!!!

יתרונות:
אמבטיה מרווחת
יציבה מאד!! כייף לטייל איתה,כיף לרדת/לעלות מדרגות.....
נוחה וקלילה -לא משייטת!
קיפול נוח ומהיר!
נכנסת לבאגז' בקלות
הטיולון פונה ל-2 צדדים

חסרונות :
לי ולבעלי היא קצת נמוכה (אנחנו גבוהים)
2 ידיות במקום 1 (לדעתי ידית 1 יותר נוחה)-אבל הבנתי שהטרילוגי המשופרת כבר עם ידית 1 אז נפתרה הבעיה

לכל ההריוניות מזל טוב,לידה קלה ובהצלחה בחוויה הכיפית שאתן הולכות לעבור
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בוגבו קמיליון 3'
בוגבו קמיליון 3
12/03/2014 | 21:00
670
הדגם שכל העגלה שחורה, עשינו המון סקרים והגענו למסקנה שזו העגלה שמתאימה לנו
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ברייטקס בי אג׳יל'
ברייטקס בי אג׳יל
12/03/2014 | 22:38
3
582
רכשנו ביולי 2013 עגלת 4 גלגלים + אמבטיה בכ-2,000 ₪. מאז המחירים ירדו אז היום אפשר למצוא בפחות.
מה היה לנו חשוב? שיכנס לבגאז׳ קטן, קיפול נוח, משקל נמוך גם במצב אמבטיה, יציבה ונוחה לתמרון גם ביד אחת (עכשיו לטובת קשקוש בפלאפון ובעתיד במחשבה על ילד שני). בנוסף אני דיי נמוכה אז היה חשוב לי שיהיה לי נוח גם ברמת הידית וגם הגובה של האמבטיה.
יתרונות- כל מה שכתבתי כשיקולים בבחירה שלה. בנוסף, אחרי שימוש אני יכולה להעיד שהעגלה צרה יחסית מה שמהווה יתרון במדרכות צרות, סיבוב בסופרמרקט/חנויות. האמבטיה גדולה ומרווחת (בן 7 חודשים ורק עכשיו עוברים לטיולון) והטיולון נשכב ל180 מעלות אז אפשר להשכיב לישון בו. כמו כן, אין לה את המוט שמחבר בין הגלגלים האחוריים שנתקעים בו כשהולכים מהר עם בייבי ג׳וגר. (אלא יש קשת מוגבהת במקום).
חסרונות- לגבוהים עשויה להיות לא נוחה, לא הכי יפה בעולם, הטיולון הוא רק עם הפנים החוצה (לי זה לא הפריע אבל למי שמוותרת על האמבטיה או מעבירה בגיל מוקדם זה יכול להיות שיקול). כשמשכיבים לישון בטיולון אין אפשרות להרים את הרגליים.
ביקור ב״מוסך״- לנו היתה בעיה עם גלגל קדמי. נסענו למעבדת שירות והגלגל הוחלף במקום ללא עלות. היתה אפשרות להשאיר בחנות ולבוא לקחת כשיתוקן אבל לא רצינו להישאר כשבוע בלי עגלה.

בקיצור- אני ממליצה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם לי יש בריטטקס בי איגל'
גם לי יש בריטטקס בי איגל
13/03/2014 | 08:53
351
אני פחות מרוצה. קודם כל היו לנו יחסית הרבה בעיות עם הגלגלים, מעט חול היה נכנס והייתה דורשת טיפול
חוץ מזה מאוד הפריע לי שאין זוית ישיבה מלאה, כשקצת יותר גדלה ורצתה לראות את העולם נאלצה לשבת ללא משענת כי הזוית של המשענת לא התקווננה יותר
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם לי יש'
גם לי יש
13/03/2014 | 15:18
254
יתרונות: קלה, מתקפלת בנוחות, צרה יחסית, יציבה עם סל גדול, אמבטהי וסלקל מתחברים בקלות
הוספתנו מזרן מושקע ממוצצים והיא מאוד נוחה לפיצי
נוח מאוד לחבר את הסלקל באוטו גם עם תושבת וגם עם חגורה

חסרונות: נמוכה מדי- גם הידית וגם האמבטיה. משום מה פיצי צרח בסלקל עד גיל 3 חודשים, לא יודעת אם בגלל הסלקל או לא. האמבטיה מאוד צרה ופיצי שתמיד היה גדול לגילו כבר לא יכל לשכב בה בגיל 4 חודשים. המשענת של הטיולון לא עולה מספיק לטעמי ובכלל המנגנון עליה והורדה של המשענת לא נוח בכלל

בשורה התחתונה - אם יש מדרגות אני ממליצה מאוד כי היא קלה ונוח לקפל בקלות (היחדיה שמצאנו באותו משקל הייתה הבייבי ג'וגר שממש זהה לזאת). אם לא - אז שווה לבדוק משהו אחר.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם לנו יש אותה'
גם לנו יש אותה
19/03/2014 | 14:38
187
האמבטיה יחסית בסדר.למרות שביאס אותנו שהיה רק בשחור. אני די נמוכה, אז זה מתאים לי. כי הידית לא מתכוונת.
זה נחמד שזו ידית אחת ולא שתיים כי אפשר ל"נהוד" ביד אחת. מאידך, אי אפשר לתלות דברים וצריך לרכוש ו כדי לתלות עליו.
הסל די קטן וכשיש את הטיולון הוא לא כל כך נגיש.
הקיפול שלה אחלה. אם כי הבד של הטיולון פונה החוצה כשהיא מקופלת ואז מתלכלך.
הגב לא מתיישר ומעצבן לשחק עם הזוויות.
הרגליים גם כן לא מתיישרות ותמיד יהיו בזוית כך שזה מעצבן.
והמגש אכן רחוק מהילד.
הטיולון לא מתהפך.
הצלון לא גדול כל כך, וב-4 גלגלים יש רשת מפגרת שאני לא מבינה מה הקטע שלה... אני שמתי בד עליה.
המחיר די אטרקטיבי - 3100 כולל אמבטיה וסלקל קל עם בסיס לרכב.
היום יש צבעים יותר יפים - כשאנחנו קנינו היה רק אדום ושחור.

לסיום, אני לא הייתי קונה אותה היום.
הייתי הולכת על הפג פרגו בוק/בוק פלוס או הסולה של מאמס אנד פאפס.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'פג פרגו P3.'
פג פרגו P3.
13/03/2014 | 06:38
393
לדגם הזה של פג יש כל מיני שמות. המרכב מאוד דומה ומשתנה לפי הצורך כל שנה( בנסיון לשפר משנה לשנה ). אגב לא יודעת מה גילגולוכעת בחניות...
קנינו אותה לבכור לפני 6.5 שנים היא מגיעה ביחד עם סלקל ואמבטיה.
הסיבה שבחרנו בה היא כי ידענו שהיא אמינה ע"י המלצה של מס'חברים והיא עגלה מצויינת לעיר.
אחריות הצטרכנו פעם אחת דווקא על משהו מינורי באמבטיה ולא עשו בעיות.
העגלה בימים אילו הועברה לילד ה-7!!! ( לא שלי..היא נודדת בין החברים).
עכשיו אחרי שכמעט 7 ילדים קפצו עליה הבנתי שגלגל שמאל טיפה משוחרר ותוקן ללא קושי.
היתרון הענקי בעגלה הוא במצב הטיולון, הטיולון מאוד מאוד נוח לשימוש ותפעול, אני לא מצאתי שום טיולון נוח כמו זה ששווה החלפת עגלה.
אגב העגלה עברה עכשיו למשפחה הרביעית וכולם טוענים אותו דבר לגביה-רולס רויס
חסרונות לא מתאימה למקומות בהם הכביש לא סלול.
לא נוח לעלות איתה מדרגות בהשוואה לגלגלים גדולים.
יתרונות- אמינה, נוחה מאוד, בגודל מתאים להכנס לכל מעלית כמעט.
קיפול מטרייה.
מומלצת בחום!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ביבה טאי טאי '
ביבה טאי טאי
13/03/2014 | 08:37
779
רכשתי כשהיה בן חצי שנה
עלות: 1,200 בערך בביבי שיק
יתרונות: גגון ענק, מסעד רגליים מתרומם ויוצר מעין אמבטיה, עבירות מעולה , סל גדול, ידית בגובה נורמאלי
חסרונות: ריפודים מבד קצת זולי, אין צבעים אטרקטיביים, קיפול פחות נוח(העגלה שוכבת כשמתקפלת) ומתקפלת די גדול יחסית למשקל שלה
יצא לי לתקן אחרי שקראו לי את הגומי של הידית בטיסה, היה בסדר, נסעתי בעצמי לבצרה וטיילתי מסביב די הרבה זמן עד שסיימו.
יצא לי להושיב גם את הגדול בעגלה4.5  וגם את שניהם ביחד עבר בסדר, אם כי לא הייתי מושיבה בתוכה שניים באופן קבוע
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'צ'יקו סימפליסיטי המעולה '
צ'יקו סימפליסיטי המעולה
13/03/2014 | 10:03
297
כמו צ'יקו קורטינה רק בגירסת מיני. הברקה גאונית של היצרן.

נדמה לי שעולה בסביבות 650-750 ש"ח (אני קניתי משומשת).

ידית מתכווננת, גב נשכב לגמרי עד ישיבה מלאה - מתכוונן ביד אחת, סל ע-נ-ק ביותר - לא יאומן איזה סל ענק לעגלה כזו קטנה. ידית אחת - נוחה מאוד, מתקפלת בשניות לגודל זעיר. כל היתרונות של הצ'יקו קורטינה רק שלהבדיל מהקורטינה שהיא די משאית, הסימפליסיטי היא כמו חיפושית... קטנטנה וחמודה

מגיעה עם כיסוי רגליים חורפי מתוק לאללה ופרקטי מאוד

קלילה במשקל, ננעלת בקיפול - אפשר להעמיד אותה כשהיא מקופלת

צרה מאוד ועדיין מאוד מרווחת לילד - הילדים שלי גדולים (סביבות 4 קילו) מאוד נהנו ממנה, הקטנה שלי בת שנתיים ועדיין מאוד נוח לה שם.

מגיעה עם תיק כזה - כאילו בסיסי (תא אחד גדול) עם תיקתקים מאוד חזקים שנתלה על העגלה, מסתבר שלא צריך הרבה יותר מזה בתוך התיק הסופר מינימליסטי הזה נכנסים טיטולים, חיתול בד, סט החלפה (בקיץ...), מגבונים, טישו, ארנק ונייד. ובכלל יש בו הרבה יותר מקום ממה שנראה...
צלון קצת יותר מוצלח מהקורטינה אבל לא הרבה יותר... מעיפה עליה בד גדול וסוגרת את הפינה.

לאחרונה התחילה לה בעיית קיפול - כשעולים כמה מדרגות והיא קצת נחבטת היא נסגרת (!??!). אנחנו כרגע בסביבה חפה ממדרגות אז לא משנה לנו כ"כ, אילו היינו בסביבה שונה הייתי חייבת לתקן את זה.

הלדעתי זו העגלה המושלמת, כי יש לה את כל היתרונות של הצ'יקו קורטינה שאני מאוהבת בה קשות רק שהיא זעירה! נדמה לי שבגלל זה חושבים לפעמים שהיא לא מתאימה לגיל לידה {מחפשים את המשאיות שנראות כאילו יותר "שומרות" על התינוק או משהו כזה} לדעתי זו עגלה מצטיינת במחיר מצחיק בהשוואה לכל מה שיש לה להציע.  
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'היפ-הופ של בבה-קאר'
היפ-הופ של בבה-קאר
13/03/2014 | 15:21
865
יש לנו את העגלה של בבה קאר (לא מעור, יש גם עור בסדרה הזו)
עגלה טובה (מיוצרת בספרד) וחזקה, עברה טלטלאות וסחיבת משאות ושרדה :)
עלתה 5000 ש"ח כולל הכל (סלקל, אמבטיה, טיולון) בבייבי לאב,
יתרונות - חזקה, נוסעת בקלות ומרשימה :)
חסרונות - כבדה וגדולה (גם כשמקופלת תופסת מקום)
מומלץ בחום לבעלי תא מטען גדול ומעלית! :)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'יש המלצות על עגלת אוייסטר?'
יש המלצות על עגלת אוייסטר?
13/03/2014 | 16:40
2
315
אשמח לקבל המלצות או דיס-המלצות על עגלת אוייסטר.
מישהי שכבר השתמשה בעגלה, יש כאלה?
ואם לא אז אולי מישהי שקנתה את העגלה ויודעת להגיד גם יתרונות וגם חסרונות
תודה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אנחנו קנינו אותה עכשיו'
אנחנו קנינו אותה עכשיו
13/03/2014 | 20:29
448
עוד לא ילדתי והיא עוד לא הגיעה אבל מסקר השוק מאד התרשמנו. היא שוקלת 11.5 לדעתי עם הטיולון שזה דיי סטנדרטי.
מה שהיה לנו חשוב זה הגודל - לי יש יונדאי i10 שזה בגאז' פיצפון ומאחר ואני זו שהולכת להיות בחופשת לידה רצינו עגלה שתיכנס לבגאז' שלו. הרבה מוכרים טענו שהרבה עגלות נכנסות ולכן לנקודת הסיום הגיעו הגרקו איבו והסולה של מאמאס אנד פאפאס אבל אף אחת מהן לא נכנסו. מעבר לזה, אנחנו גרים בעיר אבל יש סביבנו אזורים שבפיתוח ולכן היה חשוב לי בולם זעזועים שלא ירגישו על העגלה כל קפיצונת או קטע משובש בכביש. כשבאנו לראות את האויסטר המוכר אשכרה נעמד על העגלה וקפץ עליה וזה מאד הרשים אותי איך היא הגיבה. מעבר לזה הוא הראה לנו איך זה מרגיש בהשוואה נגיד עם האיבו של גרקו ואין מה להשוות בהקשר הזה.
זהו, מצאה חן בעינינו :)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'יש! אצלנו בשימוש כבר 8 חודשים'
יש! אצלנו בשימוש כבר 8 חודשים
19/03/2014 | 10:23
311
האויסטר נבחרה עקב מעלית צרה במיוחד ואני מאוד מרוצה ממנה!
היא עגלה מאוד צרה כך שנוח להתנייד אתה בכל מקופ גם במעברים הצרים של הסופר המקומי הקטן, בתי קפה וכו.
יש לה כמה ייתרונות: אמבטיה מרוווחת, ידית האחיזה מתכווננת כלומר נפתחת ונסגרת- זה מעולה למעליות קטנות ומקומות קטנים שקל לצמצם את גודל העגלה (גם בגאז'ים וכו)
השלדה מתקפלת לצורה של צדפה די קומפקטית
הגלגלים יציבים מאוד ויש לה עבירות וניווט מעולה (והמדרכות אצלנו רעועות לצערי) בחלד עשיתי אתה הרבה הליכות מהירות וכמעט לא עצרתי לרגע כדי להתגבר על מהמורה.
הטיולון מתהפך לשני הצדדים
צלון טוב עם כיסוי לא רע

חסרונות עיקריים: סגירה של השלדה בשתי ידיים אבל התרגלתי מהר, הטיולון לא שוכב. לקטנה שלי זה לא הפריע, עברנו בגיל 5 חודשים ומהר מאוד היא התרגלה ל 168 מעלות מקסימום שלה וישנה בו יופי
הנגישות לסל לא משהו אבל זה בקטנה

אם יש לך צורך בעגלה צרה עם גלגלי ג'יפ מעולים, יציבה וחזקה (הרבה יותר יציבה מהבייבי ג'וגר ויסלחו לי מכורות הבייבי ג'וגר), זאת בחירה נכונה מאוד
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בוגבו קמיליון 3'
בוגבו קמיליון 3
13/03/2014 | 21:48
1037
חשוב לי לציין שאני מאד, מאד, מאד מרוצה מהעגלה. אבל הנה החסרונות והיתרונות שאני מצאתי בה-

יתרונות:
מסיבית, מה שאומר שהעבירות שלה מצויינת- דרכים לא סלולות, חול, בוץ ומה לא
אמבטיה יחסית גדולה (הקטנה שלי היתה ארוכה מאד ובכל זאת סחבנו באמבטיה עד גיל 7 חודשים)
מאד נוחה לעולל
אפשר להוסיף לה אביזרים כמו גלגלי שלג, מבחינתי זה היה מאד יעיל
קלה מאד לתפעול, הרכבה ופירוק- הרכבתי בעצמי

חסרונות:
לא זולה בכלל
מסיבית- מתקפלת רק בשני חלקים ולא למטריה ולא נכנסת לתא מטען מאד קטן
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'יש המלצות על איזי דרייב של פג?'
יש המלצות על איזי דרייב של פג?
14/03/2014 | 00:39
3
550
לצפיה ב-'כן!'
כן!
14/03/2014 | 04:57
248
עגלה מעולה!!! ענתה לי על כל הקרטריונים (הקשוחים שלי)
מתקפלת בקלות, נשכבת 180, מרכב מתהפך, מאוד יציבה, צלון ענקקקק, ידית אחת, כל הבדים נשלפים לכביסה וזו עגלה ששורדת שנים רבות.
אוהבת מאוד מאוד מאוד!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כן ולא'
כן ולא
15/03/2014 | 22:58
262
האמבטיה מדהימה, נוחה מאוד ושימשה אותנו כעריסה במהלך היום ובתקופה מסויימת גם בלילה. כשמניחים אותה על הריצפה היא מתנדנדת וגם יש לה רגליים שמאפשרות יציבות. והיתרון הכי גדול בעיניי זה שאפשר לכוונן את גובה אזור הראש - מסייע מאוד בזמן צינון. אבל כל היתרונות האלה הם לשלושה חודשים...
הטיולון די מצ׳וקמק לדעתי. משענת הגב לא יציבה במאה אחוז ומהרגע שסובבנו אותו החוצה (עם גב התינוקת אלינו) קשה לקפל את העגלה כמו שצריך.
בנוסף, הגלגלים הקטנים גורמים לנו להרגיש כל בור קטן בדרך.
כבעלת רכב קטן עם בגאז׳ קטן, לא היה לנו מבחר גדול של עגלות ויאמר לזכות העגלה שהיא אכן נכנסת...
לסיכום, לא ממליצה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני לא מרוצה ממנה'
אני לא מרוצה ממנה
18/03/2014 | 19:52
390
קניתי רק טיולון בלי אמבטיה והיא אמנם ענתה על כל הקריטריונים- ידית אחת, מרכב מתהפך, נשכבת 180 מעלות, יציבה אבל בכל זאת היא דיי הצ'טקמקה ונהרסה לה הצורה דיי מהר, כלומר, הגב הפך ללא יציב כל כך ופתאום קורס אחורה, הצלון לא מתוח ועקום, הגלגל מתנדנד בצירו, היא דיי כבדה וכמעט בלתי אפשרי לקפל אותה ביד אחת והיא דיי יקרה.
והיא בת שנתיים אצלי ומציינת שלא משתמשים כל כך הרבה.
לסיכום- לא ממליצה. לפחות לא על הטיולון.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'המלצה כללית'
המלצה כללית
14/03/2014 | 20:16
3
872
לא לדגם או חברה
אל תקנו עגלת "הכל בהכל"
למעשה- אל תקנו עגלה
קנו יד שניה/קבלו מחברים עגלה עם אמבטיה להתחלה (לי בילד הראשון לא היתה אמבטיה והיה נסבל. בילדה השניה והשלישי כן היה וזה עולם אחר- ממש הופך את החל"ד להרבה יותר נח כשהם ישנים במיטה נוחה)
ותשקיעו את הכסף בגיל 3-6 חודשים בטיולון מפנק במיוחד שעולה רבע מהעגלות "הכל כלול"
והוא גם לרב קל יותר, מתקפל קטן יותר
,וישרת אתכם בין שנה לשנתיים
בניגוד לשלב האמבטיה שזה כאמור 3-6 חודשים
חבל להוציא סכום של משכורת שלמה על עגלה שתמש רק כאמבטיה (כי כטילון היא יכוןלה להיות נהדרת אבל תמיד תהיה מסורבלת, כבדה ופחות קטנה בקיפול מטיולון ייעודי)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זה מה שאני עושה '
זה מה שאני עושה
17/03/2014 | 14:57
367
יש לי עגלה יד שנייה מאחותי.
היא במצב מעולה ויש לה אמבטיה ולמרות שהיא תהיה בת שבע כשאלד היא במצב ממש טוב.
זו עגלת בוגבו וכמה שבאופן אישי הייתי בוחרת לעצמי עגלה יותר קומפקטית - כרגע, לתקופה הקצרה שצריך את האמבטיה זה מספיק טוב.

כשיגיע שלב הטיולון אני מתכוונת להשקיע ולקנות טיולון איכותי.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עינב צודקת ולכן קנינו את ביבה טאי טאי'
עינב צודקת ולכן קנינו את ביבה טאי טאי
18/03/2014 | 20:36
1
505
העגלה עם הטיולון שוקלת 7 ק"ג והיה מבצע של 100 ש"ח על האמבטיה. האמבטיה קטנה אבל שווה את המחיר.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בתחום של טיולונים 7 קילו זה כבד'
בתחום של טיולונים 7 קילו זה כבד
19/03/2014 | 00:07
411
נכון שכעגלה משולבת זה יחסית קל אבליש טיולונים מעולים שהם 5 קילו ואף פחות.אין שום עגלה משולבת כזו
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'המלצה כללית'
המלצה כללית
14/03/2014 | 20:16
626
לא לדגם או חברה
אל תקנו עגלת "הכל בהכל"
למעשה- אל תקנו עגלה
קנו יד שניה/קבלו מחברים עגלה עם אמבטיה להתחלה (לי בילד הראשון לא היתה אמבטיה והיה נסבל. בילדה השניה והשלישי כן היה וזה עולם אחר- ממש הופך את החל"ד להרבה יותר נח כשהם ישנים במיטה נוחה)
ותשקיעו את הכסף בגיל 3-6 חודשים בטיולון מפנק במיוחד שעולה רבע מהעגלות "הכל כלול"
והוא גם לרב קל יותר, מתקפל קטן יותר
,וישרת אתכם בין שנה לשנתיים
בניגוד לשלב האמבטיה שזה כאמור 3-6 חודשים
חבל להוציא סכום של משכורת שלמה על עגלה שתמש רק כאמבטיה (כי כטילון היא יכוןלה להיות נהדרת אבל תמיד תהיה מסורבלת, כבדה ופחות קטנה בקיפול מטיולון ייעודי)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' לא אינגליזינה אביו'
לא אינגליזינה אביו
15/03/2014 | 10:57
3
1018
עשינו טעו רכשנו אותה בהולדת הבן הבכור ואחרי כמה שבועות קצרים התחלנו להתחרט.

זה התחיל מזה שאין להשיג חלקי חילוף פשוטים והמשיך בשלל בעיות: גלגלים קדמיים שננעלם ותוקעים את העגלה, סל קטן, עגלה שמתקשה לנסוע בדרכים שטיפונת מאתגרים (כמו דשא או עלייה למדרכה מהכביש) והכי גרוע שהיא פשוט התפרקה על ימין ועל שמאל והייתה בתיקוים אין ספר פעמים. עגלה מאפנה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אנחנו דווקא מרוצים'
אנחנו דווקא מרוצים
17/03/2014 | 13:05
1
453
קנינו אותה לילדה שלנו שהיום בת שנה
היה חשוב לנו פרקטיות, קיפול קטן ונח, עגלה איכותית.
היתרונות:
עגלה חזקה ויציבה
נוחה לילד-מרופדת, עם פגוש
כיף לקפל אותה ביד אחת ממש בצ'יק (ביד השניה אני מחזיקה הילדה)
מתקפלת לקיפול מטריה- נח לפגאז' קטן.
סל נגיש (לא גדול במיוחד)
צילון גדול
מבחר צבעים

החסרונות:
יש לה מעצורים לגלגלים הקדמיים בכדי לשמור על זוית ישרה ולא 360 מעלות- שלפעמים הם פתאום מחליטים להילחץ. לא קורה כל הזמן וגם לא נוראי, אבל קורה.
כשעולים במדרגות (אני גרה קומה שניה ולפעמים פשוט עולה עם העגלה מדרגה מדרגה) יש מצב שהמעצור של העגלה יתפס, ואז העגלה פשוט עומדת. זה מעצבן...
אנחנו גרים במקום עירוני ולא יוצא לנו להיפגע מהקטע שהגלגלים שלה קטנים וכו'

תכלס' למי שמחפש עגלה פרקטית וחזקה אנחנו אחרי שנה של שימוש -היא נראית חדשה ונהנים ממנה ללא שום בעיה מיוחדת.מבחינתי היא טיולון מפנק + אופציה לאמבטיה לתינוק קטן, וסה"כ ממליצים...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אה, ושכחתי לציין שהיא צרה-שזה מבחינתינו יתרון'
אה, ושכחתי לציין שהיא צרה-שזה מבחינתינו יתרון
17/03/2014 | 13:48
316
היא ברוחב רק של 50 ס"מ ועוברת בקלות בכל מקום, גם באוטובוסים עירוניים צפופים ובמדרכות צרות...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'דווקא אנחנו ממש מרוצים ממנה'
דווקא אנחנו ממש מרוצים ממנה
20/03/2014 | 09:07
228
החסרון היחיד שיש לה זה שהיא באמת לא מתאימה למקומות בהם יש מהמורות רציניות בכביש וכאלה ושאם המדרגות גדולות אז הגלגלים ננעלים מהפגיעה במדרגה.

שימשה אותנו נאמנה גם באוטובוסים וגם בשיטוטים בעיר וביישוב.
פעם אחת הלכנו לשילב כדי שישמנו לנו את הצירים של הקיפול וזה היה מעולה.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'יש המלצה או דיסהמלצה על עגלת יויו?'
יש המלצה או דיסהמלצה על עגלת יויו?
15/03/2014 | 15:21
5915
היא מגיעה עכשיו גם עם אופציה לאמבטיה. פחות משנה לי עד כמה האמבטיה טובה ויותר חשוב לי התקופה שאחרי כטיולון. שמעתי דברים טובים עליה בעבר אבל משום מה אני לא מוצאת עליה חוות דעת באינטרנט.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גרקו איבו'
גרקו איבו
16/03/2014 | 00:40
1
741
עגלה מעולה מומלצת בחום!
רכשנו אותה לפני שנה כשהבכור שלנו נולד
רצינו עגלה קלה ,מתקפלת בקלות ונוחה והיא ענתה על הכל.
מאוד מרוצה ממנה חוץ מהצבע של  האמבטיה שבא בצבע שחור בלבד.האמבטיה מתקפלת למצב שטוח ככה חוסכת מקום באיחסון.

היא שוקלת 7 קילו!!
ועלתה לנו 3000 עם טיולון וסל קל .
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לגבי הקיפול'
לגבי הקיפול
17/03/2014 | 15:27
551
הוא לא מאוד נוח לדעתי ומתאימה רק לבגאז ענק
הסל עצמו די גדול אבל לא נוח להכניס לשם דברים מביוחד כשהטיולון פונה אליי
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אפפה בייבי ויסטה/קרוז - המלצה? דיס המלצה?'
אפפה בייבי ויסטה/קרוז - המלצה? דיס המלצה?
16/03/2014 | 15:17
1
579
לצפיה ב-'יש לי את הויסטה..'
יש לי את הויסטה..
19/03/2014 | 13:49
272
ממליצה בחום... קלה לקיפול ותפעול, אוהבת מאוד!! היא אצלי בשימוש זמן ממש קצר אבל בנתיים מרוצה...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עגלת Joie Chrome'
עגלת Joie Chrome
16/03/2014 | 19:49
3
7196
היום קנינו את עגלת joie chrome, שהגיעה לארץ רק בשבוע האחרון להבנתי. העגלה מהממת ממש, ולאחר שהייתי סגורה על הבייבי ג׳וגר או הסולה, ראיתי שיש בjoie את אל היתרונות (טיולון מתכוונן לשני הכיוונים ומתקפל בשניהם, אמבטיה ענקית, יפה ממש, רגליים מתכווננות, קיפול בלחיצה אחת (!), צילון מעולה) במחיר הזוי - 2630 ש״ח במוצצים כולל טיולון, אמביה וסל קל וגם חיבור לרכב.
שאלתי את מנהל הסניף מה הקץ׳ שלה, הוא אמר שין קץ׳ ושזו פשוט עגלה חדשה וזולה שמתחרה עם עגלות הפרמטום בחצי מחיר.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'איזה קטע, היום הייתי במוצצים'
איזה קטע, היום הייתי במוצצים
17/03/2014 | 17:43
1
1544
וגם לי ממש ניסו לדחוף בכוח את העגלה הזאת. עוד לא נכנסתי וכבר המוכר לקח אותי אליה, וכשביקשתי לראות משהו אחר הוא עשה פרצוף כאילו אמרתי לו שאני רוצה עגלה בחינם...
האמת ממש אהבתי אותה-נראית פרקטית ובמחיר מדהים, אבל משהו באיך שניסו למכור לי אותה-הדליק לי נורה..
אני אקרא עליה קצת ביקורות בכל אופן!

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'איזה מוזר לנו בכלל לא הציגו אותה'
איזה מוזר לנו בכלל לא הציגו אותה
17/03/2014 | 21:16
981
היינו שם שעה והראו לנו את הבייבי ג׳וגר והזולה, ואז ראינו אותה במקרה. ממש לא התלהבו להראות לנו אותה, בטח בגלל המחיר הנמוך ביחס לשתיים האחרות. אבל כששאלנו אמרו לנו שהיא נחטפת והגיע לארץ לפני דקה. התאהבנו...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'איזה עגלה יותר מומלצת '
איזה עגלה יותר מומלצת
11/04/2014 | 23:41
1108
ביבי ג'וגר 4 גלגלים או CHROME??? ג'וגר קנה אותי כי הוא קל בטירוף אבל הריפוד שלו ממש מינימלי
והיא לא מתהפכת והCHROME מתקפלת יחסית סבבה אבל יותר כבדה....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'שאלות על בייבי ג'וגר'
שאלות על בייבי ג'וגר
17/03/2014 | 00:03
1
758
די  התכנסנו על בייבי ג'וגר (ואני בן אדם שמ-א-ד קשה לו להתכנס...
אמבטיה קבלתי מחברה
ונשאלת רק השאלה 3 או 4 גלגלים (העגלה תשאר רב הזמן באוטו ככל הנראה, אנחנו גרים בקומה 1.5 בלי מעלית...)
יש בעיה של יציבות ב3 גלגלים?
מישהי יכולה לפרט לי את היתרונות והחסרונות של 3 ו 4 גלגלים?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לי יש את ה-3'
לי יש את ה-3
17/03/2014 | 07:45
580
לא מכירה את הדגם של ה-4...אבל אני מרוצה מאוד מה-3.
היא עוברת טוב גם בתנאים קשים ולא היתה לי בעיה של יציבות (אבל לא היתה לי אמבטיה, אז אני לא יודעת איך ואם זה משפיע על היציבות).
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גרקו מיראג' '
גרקו מיראג'
17/03/2014 | 12:08
285
בסגנון הצ'יקו קורטינה רק יותר זולה, מתקפלת יותר קטן וקלה יותר.

טיולון שנשכב ל-180 מעלות מרופד מאוד.
מתחבר אליה סל קל של גרקו.
ידית 1.
סל קניות גדול עם גישה נוחה.
קלה- הטיולון שוקל פחות מ-6 ק"ג.
מתקפלת יחסית קטן (נכנסת לסוזוקי סוויפט עם תא מטען פיצפון).
שורדת יופי כבר כמעט שנתיים.
יש למעלה תא כפפות עם מקום לבקבוק ותא סגור לפיצפקס (מפתח, טלפון, מוצצים, חטיפים).
קיפול ביד אחת
כיסוי שמש גדול
טיולון + סל קל+ תושבת לרכב בערך 1200

חיסרונות:
אין אמבטיה (אצלינו השתמשנו בגיל ( ועם הסל קל לקפיצות קטנות).
אין ידית מתהפכת.
הרמת המושב לא משהו, יש רק 3 מצבים ומסובך לעבור בינהם יש אבזמים שצריך לשחרר משני הצדדים כדי להשכיב.  
גלגלים די קטנים.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'המלצות/דיס המלצות על cam קומבי פמלי? '
המלצות/דיס המלצות על cam קומבי פמלי?
17/03/2014 | 22:18
157
ומישהו יודע פחות או יותר את המחירים שלה ומה זה כולל?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לנו יש בבה קונפורט סטריטי.'
לנו יש בבה קונפורט סטריטי.
18/03/2014 | 11:21
4
331
הדגם עם הגלגלים הנוחים והיותר גדולים מהרגילים ..אבל בכל זאת הייתי שמחה לו הם היו יותר גדולים.
העגלה סופר נוחה רק באיזורים סלולים..קצת קשה להוביל אותה בכבישים לא מסודרים וחצץ.
יש בולם זעזועים נעילת גלגלים..העגלה בטיחותית הקיפול ממש קל ונוח והכי יחסית בכלל לא כבדה.
שוקלת 9 קילו עם השלדה והטיולון /האמבטיה.
האמבטיה אין עליה ..חולה על שלב האמבטיה בעגלה הזו..
אמבטיה בטיחותית ונוחה בטירוף!!
הטיולון גם נוח ומתכוונן מעולה אבל לא אוהבת את השכיבה המלאה כי מעל הראש יש רק את הבד כך שאי אפשר להניח תיק כבד על הידית כשמניחים את התינוק בשכיבה מלאה עם הפנים קדימה ולא אלייך..
חוצמזה אני ממש מרוצה.
קיפול מטרייה..העגלה יפה והמחיר סביר מאד.
כיום נראה לי 2500 כל הסט עם אמבטיה וסלקל.
בזמנו קניתי הכל לו כולל סלקל ב2600.
חשוב מאד:גגון העגלה ענק ונוח מאד ..וסל הקניות פשוט רחב . .
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עוד דבר...ניתנת להושבת התינוק לשני'
עוד דבר...ניתנת להושבת התינוק לשני
18/03/2014 | 11:31
188
הכיוונים גם בטיולון וגם באמבטיה..

וניתנת לקיפול יחד עם הטיולון.

לו=לא.**
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הבעיה עם הבבה קונפורט'
הבעיה עם הבבה קונפורט
18/03/2014 | 20:25
2
319
האמבטיה שלה קטנה
בגיל 4 חודשים כבר נפרדתי ממנה כי הוא פשוט לא נכנס באמבטיה יותר
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'באמתתתת????שלי היה 5 חודשים'
באמתתתת????שלי היה 5 חודשים
19/03/2014 | 00:07
1
196
ויכולנו למשוך אפילו עוד קצת..מיהרתי לעבור מההתלהבות...
הוא היה אז אחוזון 70....
דווקא אין לי ולו חסרון אחד על שלב האמבטיה..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'יש גובה ויש משקל '
יש גובה ויש משקל
20/03/2014 | 15:41
103
בגלל שהוא ישן רק על הבטן לא היה לו מקום
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'שאלת בייבי ג'וגר- 3 או 4 גלגים'
שאלת בייבי ג'וגר- 3 או 4 גלגים
17/03/2014 | 16:32
2
387
ראיתי שיש דגם של 3 גלגים, של 4 גלגלים ודגם שבעצם הוא ארבעה גלגלים שהשניים הקדמיים הם ביחד.
היו פה כמה בנות שכתבו שה- 3 גלגים לא יציבה. האם הכוונה היא ל- 3 או 4 שהשניים הקדמיים יחד??

שאלות מוזרות שכאלה אני יודעת.
תודה לעונות
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ה3 פחות יציבה'
ה3 פחות יציבה
17/03/2014 | 21:10
340
בפניות, או ירידה ממדרכה לכביש וכד'.
אני לקחתי 4 אחרי שבדקתי את ה3 (וגם הכרתי את ה3 מאצל אחי)
יושבת טוב ויציבה פי כמה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אתמול ראיתי עגלת 4 שכמעט התהפכה'
אתמול ראיתי עגלת 4 שכמעט התהפכה
01/04/2014 | 15:57
561
עם הילד בפנים. האמא עמדה מקדימה ולחצה עם הרגל לנעול את הגלגל או משהו כזה והילד כמעט התהפך.
יש לי חברה שיש לה את ה GT עם השלוש גלגלים עם שני בנים שובבים והם מעולם לא התהפכו. (טפו טפו טפו)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מוצי IGO מישהי רכשה?'
מוצי IGO מישהי רכשה?
17/03/2014 | 17:40
670
מחפשת חוות דעת אמיתית ואובייקטיבית. אהבתי מאוד, יש לי תחושה קלה שיש לעגלה הזו המון תקלות....

והאם יש משמעות לרכישתה אצל היבואן (מאדרלנד) או יבואן מקביל (בייביסטאר)? לא אהבתי את היחס שקיבלתי במאדרלנד, פשוט לא עשו לי חשק לרכוש את העגלה אפילו שהייתי ממש נעולה עליה וכבר רציתי לשלם..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מה אתן אומרות על ה- SOLA? שח מאמאס אנד פאפאס'
מה אתן אומרות על ה- SOLA? שח מאמאס אנד פאפאס
19/03/2014 | 16:53
2
804
וגם מה עדיף? סולה או סולה סיטי?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לי יש אותה'
לי יש אותה
19/03/2014 | 22:27
1
940
אני ממליצה בחום. מאד נהנית ממנה.
אני לא מכירה את הסולה סיטי, לי יש סולה 2.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אחלה עגלה'
אחלה עגלה
20/03/2014 | 13:19
742
יש לי אותה ואני ממש .לא מכירה את הסולה סיטי..
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

18:45 | 25.09.18 עלמה83
17:27 | 25.09.18 אורחים בפורום
00:09 | 24.09.18 ההיא10
17:39 | 23.09.18 שירה16179
16:00 | 23.09.18 אורחים בפורום
15:05 | 22.09.18 אורחים בפורום
13:39 | 22.09.18 אורחים בפורום
07:44 | 22.09.18 אורחים בפורום
23:05 | 21.09.18 גלי377
20:31 | 21.09.18 אורחים בפורום
12:00 | 20.09.18 יוחננוף2

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ