לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5335253,352 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-' לשבוע חדש '
לשבוע חדש
12/01/2014 | 06:41
12
92
לצפיה ב-'שת"פוז For Two: למה לי לקחת למוח?'
שת"פוז For Two: למה לי לקחת למוח?
12/01/2014 | 11:25
605
אני גרועה בנטילת תרופות, תוספי תזונה ושאר כדורים. זה לא שקשה לי לבלוע, אני פשוט שוכחת... אני אנמית מגיל 14 בערך, בעיקר כי מעולם לא הצלחתי להתמיד בנטילת ברזל. אני סובלת קבוע מצרבות, כי אני תמיד שוכחת לקחת את האומפרדקס עד שהחומצה בגרון כבר מזכירה לי.

עם זאת, כשאני בהריון הגישה שלי משתנה: אני מתחילה להקפיד באדיקות על נטילת תרופות ותוספים כמו ברזל וחומצה פולית, ובמקביל נמנעת אפילו מאקמול, גם כשאני חולה-מתה. לינוקא שלי יהיו מספיק סיבות גנטיות "לסבול" מאמא שלו (סוכרת, עודף משקל ושאר מרעין בישין), לא רוצה שיסבול גם מהזלזול שלה בגוף של עצמה.

לפני מספר שבועות הצטרף, בזכות שתפו"ז עם חברת טבע, למלאי התוספים שאני לוקחת תוסף חדש, שלא נטלתי בהריון הקודם וגם לא הייתי מודעת לחשיבותו: אומגה 3 מסוג DHA (מסתבר שזה הסוג המשמעותי ביותר מבחינת תפקיד והשפעות חיוביות על העובר, והוא גם עובר שיליה בצורה היעילה ביותר). על נחיצות האומגה 3 מדברים כולם, אבל מה לעשות שהמקור העיקרי לצריכתה הוא דגי ים עמוקים (לא בדיוק מזון יומיומי עבורי), וגם איתם מזהירים לא להפריז מחשש להרעלת כספית? כאמור, כשאני לא בהריון, זה פחות מטריד אותי (טפשת ההריון גם כך כיסחה כבר בהריון הקודם כל חלקה טובה במוח שלי), אבל במהלך ההריון חוסרים אצלי משמעם חוסרים אצל הינוקא, וזה כבר לא בא בחשבון מבחינתי. הרי אומגה 3=מערכת העצבים, לא בדיוק מערכת פיזיולוגית שכדאי להמר עליה...

אוקצור, קיבלתי את המשלוחה, שמחתי לגלות שהתחלתי לקחת בדיוק בזמן (כי מומלץ במיוחד לקחת החל מהשליש השני) ועד כה אני מתמידה יפה. כולי תקווה שיועיל והעיקר-לא יזיק (התוסף מיועד במיוחד לנשים בהריון ובתקופת ההנקה).

אגב, אני אמנם קרניבורית גאה, אבל הכמוסות הללו הן צמחיות לחלוטין (ללא ג'לטין) ולכן מתאימות גם לצמחוניות.

שיהיה לכולנו המשך הריון קל, משעמם וכזה שמסתיים בידיים מלאות,
אירית
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'דרוש/ה עורכ/ת לאתר תפוז'
דרוש/ה עורכ/ת לאתר תפוז
12/01/2014 | 17:05
98
התפקיד כולל:
- איתור תכנים מעניינים והפיכתם לאייטמים מושכים אשר יוצגו בעמודים  
   הראשיים באתר.
- יצירת הסכמי תוכן ושיתופי פעולה.
- ניהול שותפי תוכן, ניהול ערוצי הפצת תוכן כגון פייסבוק.

דרישות:
- ניסיון בתוכן האינטרנט, רצוי בתחום הווידאו והבידור.
- יכולת עריכה וכתיבה מעולים.
- ידע בצילום.
- שליטה בתוכנות פוטושופ, פרמייר, אופיס.
- הבנה מציינות של פייסבוק.
- יכולת התבטאות גבוהה בכתב ובעל פה.
- יכולת עבודה עצמאית.

נא לשלוח קורות חיים למייל forums@tapuz.co.il בצירוף דרישות שכר

בהצלחה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'נפתח פורום ביונסה'
|*|נפתח פורום ביונסה|תו|
13/01/2014 | 15:38
13
זאת בהחלט תקופה מרגשת להיות מעריץ של ביונסה|!| הזמרת המצליחה שיחררה את אלבומה החמישי בדרך שהפתיעה את העולם כולו.
אם גם אתם מעריצים, פורום ביונסה הוא המקום לדבר ולהתעדכן בכל מה שקשור לזמרת האהובה.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' המלצה על אומגה 3 של for two'
המלצה על אומגה 3 של for two
13/01/2014 | 18:03
7
186
בין כל הויטמינים שממליצים לקחת בהריןו, ובעיקר לצמחוניות, אפשר למצוא גם את ההמלצה לקחת אומגה 3.
מחקרים שונים הראו שאומגה 3 חשובה מאוד להתפתחות המוח ומערכת העצבים בעובר.
מצד אחד, תוספת אומגה 3 חשובה בעיקר לצמחוניות שלא כוללות דגים בתזונה שלהם, מצד שני, צמחוניות אידיאולוגיות (כמוני) מאוד לא רוצות לקחת תוסף שהמקור שלו הוא מדגים. לכן שמחתי מאוד לגלות את אומגה 3 של for two שמקורו באצות ולא מהחי ומצוין לצמחוניות.
הכדור של for two לא מאוד גדול, אין לו טעם לוואי (ששמעתי שיש הרבה פעמים לאומגה 3 מדגים) וקל מאוד לבלוע אותו, אני מתכוונת להמשיך לקחת אותו גם בהנקה וממליצה עליו מאוד.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מה לא סולגאר Vegetarian DHA, 200 mg?'
מה לא סולגאר Vegetarian DHA, 200 mg?
14/01/2014 | 08:32
5
155
אני רואה שכל הפורומים מלאים המלצות על אומגה 3 של for two בעקבות השת"פ שהיה
אבל אני תוהה למה לא סולגאר Vegetarian DHA, 200 mgשעולה משמעותית פחות (לפחות בIHERB)
מה מכיל האומגה 3 של for two חוץ מDHA צמחוני?
אני מפספסת משהו?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אולי'
אולי
14/01/2014 | 14:05
110
מעבר לזה שזו הייתה פרסומת את צריכה לבדוק שהתוסף של סולגר מתאים להריוניות. גם אם הוא ממקור צמחי יכולים להיות דברים שפחות טובים לך עכשיו (כמו תמציות מרווה וכ'ו).
זה יותר יקר ומבאס אבל במקרים כאלו עדיף לשלם עוד כמה דולרים בשביל שיכתבו על זה להריון.

גילוי נאות- חולה על IHerb...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זה בעיקר בגלל השת"פ'
זה בעיקר בגלל השת"פ
14/01/2014 | 17:07
3
114
גילוי נאות - גם אני השתתפתי בו, אבל אין על iHerb ודווקא זה טוב שאת שמה פה עוד מוצר
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עדיין תוהה אם סולגאר בטוח בהריון?....'
עדיין תוהה אם סולגאר בטוח בהריון?....
14/01/2014 | 18:17
2
62
לצפיה ב-'זה גם מה שהטריד אותי אז פניתי'
זה גם מה שהטריד אותי אז פניתי
16/01/2014 | 12:27
1
57
לקו הדרכה שלהם.
הם אמרו שמומלץ לקחת אומגה 3 בהריון בגלל שזה חשוב גם לאמא וגם לעובר (התפתחות המוח ושאר הסיבות שכתבו כאן) והסבירו שהמוצרים שלהם עוברים כל מיני בדיקות מחמירות לגילוי מתכות ואפילו הציעו לשלוח לי את התוצאות של הבדיקות.
אותי זה הרגיע ולקחתי את האומגה 700 שלהם. קחי בחשבון שאומגה 3 משמן דגים מוכרת יותר לגוף ונספגת בצורה טובה יותר.
בכל אופן, חושבת שהכי בטוח ומרגיע זה שתפני אליהם  ותשאלי את כל השאלות שמטרידות אותך.

אני בהריון למדתי לשאול הכל והרבה, עד שאני מבינה. בלי להתבייש או להסס.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ודרך אגב - איך מגיעים להשתתף בשת"פ כאן?מקבלים'
ודרך אגב - איך מגיעים להשתתף בשת"פ כאן?מקבלים
16/01/2014 | 12:30
43
את המוצרים חינם?
זה רק בפורום הזה?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'במידה והשתתפת בשת"פ עם תפוז את נדרשת לציין'
במידה והשתתפת בשת"פ עם תפוז את נדרשת לציין
14/01/2014 | 11:23
192
זאת. דעי לפעם הבאה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'פור טו.. גם אני בממליצות'
פור טו.. גם אני בממליצות
<< ההודעה הנוכחית
14/01/2014 | 17:01
164
במסגרת שת"פ עם תפוז זכיתי להתנסות בחפיסת ויטמינים
של אומגה שלוש ממקור צמחי.

כבר בהריון הקודם התוודעתי ליתרונות האומגה שלוש אך כצמחונית הזדעזעתי מלקיחת הכמוסה,
ולמרות שקניתי לא ממש הצלחתי להתמיד בלקיחתה. עניין נוסף שחששתי מפניו היה הימצאות  כספית העלולה להיות מסוכנת בכמוסות שהן ממקור חי.

הויטמינים של טבע הם ממקור צמחי ומותאמים בהרכבם לנשים הרות. לזכותם יאמר שגם גודל הכמוסה סימפטי ומאפשר בליעה קלה ונוחה.
במשך השבועיים מאז קבלת החפיסה התמדתי בבליעה (זמן שיא מבחינתי..) ואני בהחלט מרוצה עד כה ואמשיך לקחתם. על השאלה האם הם יעילים להתפתחות מוחו של התינוקי אוכל לענות רק כשיוולד ואשווה אותו לאחיו..
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

12:58 | 22.09.17 אורחים בפורום
07:42 | 22.09.17 דניאלה12342
21:09 | 21.09.17 מעיין288
20:52 | 21.09.17 אולי זה בטוח
15:36 | 21.09.17 אורחים בפורום
08:20 | 21.09.17 לולי 028
08:00 | 20.09.17 אורחים בפורום
20:29 | 19.09.17 אורחים בפורום
20:20 | 19.09.17 אורחים בפורום
19:04 | 19.09.17 Shanisiyahoo
17:03 | 19.09.17 אורחים בפורום
16:18 | 19.09.17 אורחים בפורום
10:56 | 18.09.17 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ