שרשור לא קשור

מאמאבוס

New member
המלצה על אומגה 3 For Two של טבע

שלום לכולן,

קיבלתי להתנסות את האומגה 3 של טבע בשם For Two.
אומגה 3 (שמן דגים) מאוד נחוצה לבריאות שלנו ושל הילדים שלנו.
ההורים שלנו היו מקבלים בכל יום כף שמן דגים. מאיתנו נחסך הסבל והריח והיום ניתן לקבל את האומגה באמצעות קפסולות.

למה זה חשוב על כך?
אומגה 3 מהווה חומר מאוד הכרחי לתפקוד המוח. היא מסייעת לשמירה על מצב רוח טוב, זיכרון, תגובות ושליטה קוגנטיבית.

בהריון על אחת כמה וכמה חשוב לקחת אומגה 3 כדי לוודא שהעובר מתפתח כמו שצריך.

בשני ההריונות הקודמים שלי הקפדתי מאוד על אומגה 3 (ולמען האמת אני צורכת את האומגה גם ביום -יום).
כשקיבלתי את האומגה של טבע להתנסות הדבר הראשון שקפץ לי לעין ושימח אותי מאוד, זה גודל הקפסולה.
אם בעבר לקחתי אומגה שגודלה היה ענקי והקשה על הבליעה, הפעם מדובר בקפסולות קטנות ומאוד נוחות לבליעה. בעיני זה חשוב מאוד.

For Two שמציעה טבע, מופקת מאצות הגדלות בחוות ייעודיות שתהליך מבוקר מבוקר ובסטנדרטים גבוהים עם חשיבה והתאמה לנשים בהריון ולנשים מניקות.

הכמוסות הן צמחיות ואינם מכילות ג'לטין ומתאימות גם לצמחוניות (שזו חשיבה מעולה על ציבור גדול).

חשוב לזכור שאת ההשפעה של אומגה רואים רק לאחר כחודש ולכן חשוב מאוד להקפיד ולקחת אותה כל יום למשך תקופה.

מאמאבוס

מאמאבוס

New member
הבהרה חשובה

התבלבל לי המשפט בהתחלה.
חשוב לי מאוד להדגיש שהאומגה של טבע אינה עשוייה משמן דגים (כמו שהיה נהוג לקחת בתקןפה ההורים שלנו היו ילדים), אלא מאצות וזה פרט מאוד חשוב גם לצמחוניות וגם בכל הקשור לחשיבות הבריאותית בשימוש בחומרים שהם נקיים מכספית למשל.

מאמאבוס

New member
המלצה על אומגה 3 For Two של טבע

שלום לכולן,

קיבלתי להתנסות את האומגה 3 של טבע בשם For Two.
אומגה 3 (שמן דגים) מאוד נחוצה לבריאות שלנו ושל הילדים שלנו.
ההורים שלנו היו מקבלים בכל יום כף שמן דגים. מאיתנו נחסך הסבל והריח והיום ניתן לקבל את האומגה באמצעות קפסולות.

למה זה חשוב על כך?
אומגה 3 מהווה חומר מאוד הכרחי לתפקוד המוח. היא מסייעת לשמירה על מצב רוח טוב, זיכרון, תגובות ושליטה קוגנטיבית.

בהריון על אחת כמה וכמה חשוב לקחת אומגה 3 כדי לוודא שהעובר מתפתח כמו שצריך.

בשני ההריונות הקודמים שלי הקפדתי מאוד על אומגה 3 (ולמען האמת אני צורכת את האומגה גם ביום -יום).
כשקיבלתי את האומגה של טבע להתנסות הדבר הראשון שקפץ לי לעין ושימח אותי מאוד, זה גודל הקפסולה.
אם בעבר לקחתי אומגה שגודלה היה ענקי והקשה על הבליעה, הפעם מדובר בקפסולות קטנות ומאוד נוחות לבליעה. בעיני זה חשוב מאוד.

For Two שמציעה טבע, מופקת מאצות הגדלות בחוות ייעודיות שתהליך מבוקר מבוקר ובסטנדרטים גבוהים עם חשיבה והתאמה לנשים בהריון ולנשים מניקות.

הכמוסות הן צמחיות ואינם מכילות ג'לטין ומתאימות גם לצמחוניות (שזו חשיבה מעולה על ציבור גדול).

חשוב לזכור שאת ההשפעה של אומגה רואים רק לאחר כחודש ולכן חשוב מאוד להקפיד ולקחת אותה כל יום למשך תקופה.

מאמאבוס

למעלה