לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5335253,352 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'שרשור לא קשור'
שרשור לא קשור
08/01/2014 | 11:11
21
73
לצפיה ב-'והזוכים בפרסים מתנת דיאדה הם:'
והזוכים בפרסים מתנת דיאדה הם:
08/01/2014 | 09:25
3
304
גולשים יקרים,

התחרות בה התבקשתם לספר לנו איך גיליתם שאתם בהיריון הגיעה לסיומה
שיתפתם אותנו בסיפורים מרגשים במיוחד

והזוכים בפרסים מתנת דיאדה הם:

במקום הראשון זוכה satamo בסדנת חיבור וחיבוק בדיאדה בנמל והספר רב-המכר טבעי ללדת

במקום השני זוכה LolliP0p בסדנת תינוק נולד בדיאדה בנמל והספר רב-המכר טבעי ללדת

ברכות לזוכים, ניפגש בתחרויות הבאות

על דיאדה
אנו מזמינים אתכם לבקר בעמוד הפייסבוק של דיאדה https://www.facebook.com/dyada.il?ref=hl
ולקבל עכשיו שלושה קופונים שווים במיוחד למוצרים בחנויות דיאדה.  
דיאדה פוגשת ומלווה אתכם בתקופות המשמעותיות ביותר בחיים. בזוגיות, בהיריון, בלידה ובהורות.
מרכז דיאדה בנמל מציע קורסים, סדנאות והרצאות בתחומי היריון ולידה, הורות וזוגיות, וכן מגוון פעילויות וחוויות לתינוקות, לפעוטות ולילדים.
בחנויות דיאדה בנמל ת"א וברמת-השרון תמצאו מגוון עשיר של מוצרים מיוחדים ובלעדיים ומתנות מקוריות, שכיף לקנות וכיף לקבל

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' ברכות ל-satamo ול- LolliP0p '
ברכות ל-satamo ול- LolliP0p
08/01/2014 | 11:08
1
51
לצפיה ב-'תודה רבה!!!'
תודה רבה!!!
08/01/2014 | 13:20
62
אני ממש מתרגשת פעם ראשונה אני זוכה במשהו... חחח
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' תודה רבה'
תודה רבה
08/01/2014 | 17:39
19
לצפיה ב-'נפתח פורום Yelem תמיכה לנוער'
|*|נפתח פורום Yelem תמיכה לנוער
07/01/2014 | 15:58
51
פורום Yelem תמיכה לנוער מופעל ע"י עובדים ומתנדבים של עמותת עלם ומיועד לבני נוער וצעירים עד גיל 21.
המתנדבים נמצאים כאן במטרה להיות מקום חם ברשת, לשיתוף, התייעצות, תמיכה והקשבה. אתם מוזמנים לכתוב ולהתייעץ.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'המאפיינים השונים של אמצעי המניעה הרפואיים'
המאפיינים השונים של אמצעי המניעה הרפואיים
08/01/2014 | 09:00
7
674
נשים המעוניינות לקיים יחסי מין, אך לא מעוניינות להיכנס להריון, משתמשות באמצעי מניעה. בדרך כלל מדובר בשימוש באמצעי מניעה רפואיים ומוכרים. מידע על אמצעי המניעה הרפואיים והאחרים ניתן למצוא במרפאתו של ד"ר אילון לחמן.

אנו מכירים את אמצעי המניעה הלא רפואיים, שלא דורשים מרשם מרופא, אבל מנגד אינם בטוחים לגמרי. בין האמצעים האלו ניתן להזכיר את שפיכה של הגבר מחוץ לנרתיק האישה, אי קיום יחסי מין סביב תקופת הביוץ, שימוש בקונדום, בתמיסות קוטלות זרע, בדיאפרגמה ובגלולת היום שאחרי.

אמצעי מניעה רפואיים

כאשר מעוניינים ברמת ודאות גבוהה בהרבה, ניתן להתייעץ עם רופא גיניקולוג לגבי אמצעי מניעה רפואיים. כיום מדובר באמצעי מניעה נפוצים מאוד, המתבססים על הורמונים מסוימים שנמצאים בהם:

גלולות למניעת הריון - מכילות הורמונים מסוג אסטרוגן ופרוגסטרון במינון המשתנה מגלולה לגלולה. ניתן ליטול גלולות לאורך 21 יום, 28 יום, או אפילו לאורך שלושה חודשים (מה שמונע את הגעת המחזור החודשי). הפרוגסטרון הוא בעל תפקידי לוואי אחרים במקרים מסוימים, כמו טיפול בפצעים ובמתח שלפני מחזור. ישנן גלולות המכילות פרוגסטרון בלבד, והן נועדו לנשים מיניקות, על מנת שהתינוקות לא יקבלו את הורמון האסטרוגן בחודשיהם הראשונים.
מדבקות למניעת הריון - המדבקות הגיעו לארץ לפני כעשור והן פתרון שימושי לנשים שלא מעוניינות ליטול גלולות בכל יום. כל מדבקה משמשת את האישה למשך שבוע. דרך העורך סופג הגוף את ההורמונים שנמצאים במדבקה. היעילות של המדבקות דומה ליעילות הגלולות.

טבעת נרתיקית - פלסטיק רך בצורת טבעת המוחדר לנרתיק ומוחלף אחת לחודש. הטבעת מכילה בתוכה את אותם ההורמונים הנמצאים בגלולות, רק שאלו מופרשים בצורה קבועה במשך שלושה שבועות, כמו בגלולות הנלקחות לשלושה שבועות. ספיגת ההורמונים מתבצעת דרך כלי הדם בנרתיק. היתרון הוא שאין צורך לזכור ליטול גלולה בכל יום.
התקן תוך רחמי

זהו התקן בצורת T שמביא לתגובה כימית, בעקבותיה לא ייקלט הריון ברחם. בעקבות השימוש בהתקן, נעצרת תנועת החצוצרות שמאפשרות את ההתקדמות של הזרע לביצית. החדרת ההתקן מתבצעת אצל רופא נשים. ההתקן מיועד לחמש שנים לכל היותר, במהלכן על האישה להגיע לבדיקות מעקב פעם בחצי שנה.

לפני נטילת אמצעי המניעה, מומלץ מאוד להתייעץ עם רופא גיניקולוג המתמחה בתחום.
הריון ולידה - תמיכה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ברור לך שיש פה נשים (וגבר אחד) בהריון כן?!'
ברור לך שיש פה נשים (וגבר אחד) בהריון כן?!
08/01/2014 | 10:01
349
קונדומים וכאלה כבר לא יעזרו.....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לא רק שזה טיפשי בפורום לנשים בהריון'
לא רק שזה טיפשי בפורום לנשים בהריון
08/01/2014 | 10:11
4
350
לדעתי זה גם עבירה על חוקי הפורום כי מדובר בפירסום
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני מתלבטת אם להשאיר כי זה פשוט מצחיק אותי...'
אני מתלבטת אם להשאיר כי זה פשוט מצחיק אותי...
08/01/2014 | 11:07
3
331
אתלבט לי עוד כמה דקות
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-''
08/01/2014 | 11:21
36
לצפיה ב-'גם אותי זה שעשע... '
גם אותי זה שעשע...
08/01/2014 | 14:02
50
לצפיה ב-'זה פרסום ולא בסדר, אבל דווקא לי זה כן שימושי'
זה פרסום ולא בסדר, אבל דווקא לי זה כן שימושי
09/01/2014 | 10:14
112
ההריון יסתיים מתישהו (עוד מיליון שנה בערך) ואני כבר חושבת על אמצעי המניעה המועדף עלי לאחרי הלידה.
בלי קשר, מדובר בפרסומת בוטה שברור שמנוגדת לכללי תפוז (לפחות היא לא סמויה).  
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הרסה אותי ההודעה'
הרסה אותי ההודעה
08/01/2014 | 17:52
61
לצפיה ב-'המלצה על אומגה 3 For Two של טבע'
המלצה על אומגה 3 For Two של טבע
<< ההודעה הנוכחית
09/01/2014 | 08:27
1
138
שלום לכולן,

קיבלתי להתנסות את האומגה 3 של טבע בשם For Two.
אומגה 3 (שמן דגים) מאוד נחוצה לבריאות שלנו ושל הילדים שלנו.
ההורים שלנו היו מקבלים בכל יום כף שמן דגים. מאיתנו נחסך הסבל והריח והיום ניתן לקבל את האומגה באמצעות קפסולות.

למה זה חשוב על כך?
אומגה 3 מהווה חומר מאוד הכרחי לתפקוד המוח. היא מסייעת לשמירה על מצב רוח טוב, זיכרון, תגובות ושליטה קוגנטיבית.

בהריון על אחת כמה וכמה חשוב לקחת אומגה 3 כדי לוודא שהעובר מתפתח כמו שצריך.

בשני ההריונות הקודמים שלי הקפדתי מאוד על אומגה 3 (ולמען האמת אני צורכת את האומגה גם ביום -יום).
כשקיבלתי את האומגה של טבע להתנסות הדבר הראשון שקפץ לי לעין ושימח אותי מאוד, זה גודל הקפסולה.
אם בעבר לקחתי אומגה שגודלה היה ענקי והקשה על הבליעה, הפעם מדובר בקפסולות קטנות ומאוד נוחות לבליעה. בעיני זה חשוב מאוד.

For Two שמציעה טבע, מופקת מאצות הגדלות בחוות ייעודיות שתהליך מבוקר מבוקר ובסטנדרטים גבוהים עם חשיבה והתאמה לנשים בהריון ולנשים מניקות.

הכמוסות הן צמחיות ואינם מכילות ג'לטין ומתאימות גם לצמחוניות (שזו חשיבה מעולה על ציבור גדול).

חשוב לזכור שאת ההשפעה של אומגה רואים רק לאחר כחודש ולכן חשוב מאוד להקפיד ולקחת אותה כל יום למשך תקופה.

מאמאבוס
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הבהרה חשובה'
הבהרה חשובה
12/01/2014 | 11:03
23
התבלבל לי המשפט בהתחלה.
חשוב לי מאוד להדגיש שהאומגה של טבע אינה עשוייה משמן דגים (כמו שהיה נהוג לקחת בתקןפה ההורים שלנו היו ילדים), אלא מאצות וזה פרט מאוד חשוב גם לצמחוניות וגם בכל הקשור לחשיבות הבריאותית בשימוש בחומרים שהם נקיים מכספית למשל.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'המלצה על אומגה 3 For Two של טבע'
המלצה על אומגה 3 For Two של טבע
09/01/2014 | 08:28
44
שלום לכולן,

קיבלתי להתנסות את האומגה 3 של טבע בשם For Two.
אומגה 3 (שמן דגים) מאוד נחוצה לבריאות שלנו ושל הילדים שלנו.
ההורים שלנו היו מקבלים בכל יום כף שמן דגים. מאיתנו נחסך הסבל והריח והיום ניתן לקבל את האומגה באמצעות קפסולות.

למה זה חשוב על כך?
אומגה 3 מהווה חומר מאוד הכרחי לתפקוד המוח. היא מסייעת לשמירה על מצב רוח טוב, זיכרון, תגובות ושליטה קוגנטיבית.

בהריון על אחת כמה וכמה חשוב לקחת אומגה 3 כדי לוודא שהעובר מתפתח כמו שצריך.

בשני ההריונות הקודמים שלי הקפדתי מאוד על אומגה 3 (ולמען האמת אני צורכת את האומגה גם ביום -יום).
כשקיבלתי את האומגה של טבע להתנסות הדבר הראשון שקפץ לי לעין ושימח אותי מאוד, זה גודל הקפסולה.
אם בעבר לקחתי אומגה שגודלה היה ענקי והקשה על הבליעה, הפעם מדובר בקפסולות קטנות ומאוד נוחות לבליעה. בעיני זה חשוב מאוד.

For Two שמציעה טבע, מופקת מאצות הגדלות בחוות ייעודיות שתהליך מבוקר מבוקר ובסטנדרטים גבוהים עם חשיבה והתאמה לנשים בהריון ולנשים מניקות.

הכמוסות הן צמחיות ואינם מכילות ג'לטין ומתאימות גם לצמחוניות (שזו חשיבה מעולה על ציבור גדול).

חשוב לזכור שאת ההשפעה של אומגה רואים רק לאחר כחודש ולכן חשוב מאוד להקפיד ולקחת אותה כל יום למשך תקופה.

מאמאבוס
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כנס הריון ולידה של לניאדו'
כנס הריון ולידה של לניאדו
08/01/2014 | 13:44
303
השתתפות חינם, הרשמה מראש בלינק:
הריון ולידה - תמיכה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'איזה טעות לראות מאסטר שף'
איזה טעות לראות מאסטר שף
08/01/2014 | 22:23
2
337
כשאני בהריון...
שלחתי את בעלול להכין לי סנדוויץ' עוגה,
חבל שאני לא יכולה לצלם לכם אותו מנסה לזלף גבינה בגמלוניות חיננית
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גדול'
גדול
09/01/2014 | 08:22
149
הטיפ שלי. לצפות במאסטרשף תוך כדי ארוחת ערב.
אתמול חזה עוף בגריל עם אורז, אז שידרגתי בשמן שומשום ואגוזי קשיו ותבלין רוזמרין יבש. העוגה באמת נראתה מצוין אבל אני פינטזתי על המנה של רושפלד שטפח לעצמו על השכם בעיקר.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'באופן כללי זו טעות'
באופן כללי זו טעות
09/01/2014 | 08:39
188
אני נהיית מורעבת עוד מהפרומו
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'צילום בהריון'
צילום בהריון
09/01/2014 | 10:44
159

שלום. קוראים לי ליאת ואני עוסקת בצילום אומנתי וגרה בניו יורק. אנו עושים פרויקט בשנה הקרובה של צילום נשים הריוניות מכל העולם לצורף פרויקט שאמור להפוך אולי גם לתערוכה. אני מגיעה לארץ פעם בכמה שבועות ומעונינת בנשים הריוניות שירצו לקבל שעתיים צילום בסטודיו ביפו בחינם תמורת האפשרות שלנו לעשות שימוש אולי בתמונה אחת מכל הסט. יום צילום כזה עולה לא מעט כסף ולכן זה שווה. אנו נצלם בערך 10 נשים ובסוף נעשה שימוש ב-2 או 3 תמונות בסה"כ מכל העשר שצילמנו כך שרב הסיכויים שבכלל לא נעשה שימוש בתמונה שלך.... הכל כמובן יהיה מסודר וחובה להגיע עם בן הזוג. אם את מעונינת נא שלחי לי מייל, אני אצור קשר טלפוני עם הרלוונטיות ונתאם. שייהיה הריון קל :) yaza70@hotmail.com נא להשאיר מספר ליצירת קשר. מזל טוב
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

12:58 | 22.09.17 אורחים בפורום
07:42 | 22.09.17 דניאלה12342
21:09 | 21.09.17 מעיין288
20:52 | 21.09.17 אולי זה בטוח
15:36 | 21.09.17 אורחים בפורום
08:20 | 21.09.17 לולי 028
08:00 | 20.09.17 אורחים בפורום
20:29 | 19.09.17 אורחים בפורום
20:20 | 19.09.17 אורחים בפורום
19:04 | 19.09.17 Shanisiyahoo
17:03 | 19.09.17 אורחים בפורום
16:18 | 19.09.17 אורחים בפורום
10:56 | 18.09.17 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ