לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5335253,352 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'לא להגזים עם קינמון בהריון '
לא להגזים עם קינמון בהריון
29/12/2013 | 02:34
1928
לצפיה ב-'זריקות קלקסן למסירה'
זריקות קלקסן למסירה
29/12/2013 | 00:57
1
336
היי בנות,
נשארו לי 20 זריקות קלקסן (40 מ"ג) שאני כבר לא צריכה + 12 זריקות פרוגסטרון (500 מ"ג).
אני גרה בחולון.
אשמח למסור למי שצריכה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אשמח לקבל את הקלקסן'
אשמח לקבל את הקלקסן
29/12/2013 | 11:43
189
לצפיה ב-'הערכה המושלמת ליולדת בסופר פארם'
הערכה המושלמת ליולדת בסופר פארם
30/12/2013 | 10:30
1
437
איך מקבלים את הערכה?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ניגשים לאחד הסניפים עם תעודת הלידה ות"ז'
ניגשים לאחד הסניפים עם תעודת הלידה ות"ז
30/12/2013 | 10:43
290
שלך. ממלאים טופס ומשלמים 10 ש"ח בכרטיס אשראי בלבד. יש תחת ההודעות הנבחרות שלנו שרשור של דוגמיות ומתנות ליולדת.

אגב אם את חברת מועדון שופרסל - יש להם חבילה דומה מאוד ושווה בהחלט.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הזהרו מסושיות שמפרסמות שהן מפרידות להריוניות'
הזהרו מסושיות שמפרסמות שהן מפרידות להריוניות
30/12/2013 | 13:49
22
598
הצלחתי לעבור בגבורה כבר מעל 7 חודשים ללא סושי חוץ מפעמיים שהכנתי בבית ואני מהמכורים קשה.
בסופ"ש נודע לי שיש כמה מסעדות סושי שמצהירות שהן עושות הפרדה עבור נשים הריוניות.
בעלי שאפילו יותר סקפטי וחרד ממני נשלח להתקשר לשתי מסעדות (ידועות ויוקרתיות) ששתיהן הצהירו שהן שומרות על הפרדה לחלוטין וידועות בסושי עבור ההריוניות שבאות במיוחד.
הגדילה לעשות מסעדת מינאטו מהרצליה שטענה שהיא עושה הפרדה לחלוטין בעמדת הסושי לא רק עבור הריוניות אלא גם עבור חולי צליאק ואלרגיות אחרות.
החלטנו לקפוץ למינאטו לנסות. המארח ישר ידע שמדובר בנו שהתקשרנו כמה זמן קודם לכן ואף אמר שיידע את המלצרית שאנחנו בהריון.
הצלחנו לבסוף לעשות הזמנה מהמלצרית שהיתה מאד עסוקה ורצה ממקום למקום בלי הפסקה. לא היה נראה כי יידעו אותה או שיש לה המלצות מיוחדות בנושא.
בזמן שחיכינו למנות שני הסושימן הכינו את הרולים מולנו שכן ישבנו על הבר ובעלי החל לחשוש שהמנות יוצאות מאותו המקום עליו מכינים דגים נאים בזה הרגע.
אני הייתי אופטימית וטענתי שבטח יש להם עמדה מאחור שכן לא הגיוני שישתמשו בירקות ששכבו במקרר ליד הדגים ובאורז ממנו לקחו להכנת הדגים הנאים באותן הידיים.
באיזשהו שלב הסושימן הקרוב אלינו החליף קרש והחל בהכנות. כשהוא צרב עם הברנר היטב את הסלמון מעל כמו שהמלצרית טענה שיעשה כבר הבנתי, עצרתי אותה  
(שכן לא הפסיקה לרוץ ולא הצלחתי לשאול לפני)  ושאלתי היכן העמדה של הסושי הריון והאם זה מה שאנחנו רואים לנגד עיננו? היא אמרה שכן ומה הבעיה שכן הקרש הוחלף.
הסברנו לה שאמנם הקרש הוחלף אך הקערה עם המים בה הוא טובל את הידיים היא אותה קערה, הסכין אותה סכין, המחצלת אותה מחצלת והירקות באים מאותו מקרר.
באותו שלב היו לה צרור פנינים כמו:"מה הבעיה בקערה? חיידקים לא עוברים במים!" ו-"אתם הרי יודעים ביפן אוכלים דגים נאים".
אז ביקשנו לקרוא לאחראי. הוא גם טען שהכל מופרד ואין בעיה והסברנו לו שוב שלהחליף קרש זו לא הפרדה. הוא התחיל להתרוצץ לשאול את האחראי השני, נעלם לכמה דקות.
בזמן הזה כבר קמנו ופנינו לדלת.
זה ממש ביזיון זה שמקום כזה מצהיר על עצמו שהוא עושה הפרדה מוחלטת (גם עבור אלרגיות וצליאק!!!), ושנשים בהריון באות אליו במיוחד, לוקח כזו אחריות אבל בכלל לא מבין את גודל האחריות וההשלכות
או מה בעצם הפרדה אמיתית אומרת.
מסתבר שאסור לסמוך על אף אחד. אם לא היינו יושבים על הבר לא היינו יודעים זאת לא משנה כמה בררנו ושאלנו לפני. והסיכון ממש ממש לא שווה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תודה רבה !!'
תודה רבה !!
30/12/2013 | 14:01
2
324
אני בחודש 7 ומתה כבר ללדת רק כדי לאכול סושי!
שמעתי על המסעדות האלה אבל לא היה לי את האומץ ואמרתי לעצמי שאם חיכיתי עד עכשיו אז עדיף לחכות.... תודה שהארת את עיניי!

אגב, מותר לאכול סושי בהנקה?

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בהנקה מותר '
בהנקה מותר
30/12/2013 | 14:08
1
123
לצפיה ב-'פיו.... '
פיו....
30/12/2013 | 14:31
68
לצפיה ב-'תודה על השיתוף!'
תודה על השיתוף!
30/12/2013 | 14:11
234
אני אפילו החלטתי לא להכין בבית כדי לא "לפתוח לעצמי את החשק..."

כל הכבוד ששמתם לב ויצאתם מהמקום בזמן.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ממש סכנת נפשות '
ממש סכנת נפשות
31/12/2013 | 08:12
103
לצפיה ב-' וואי איזה היסטריה מוטרפת...'
וואי איזה היסטריה מוטרפת...
31/12/2013 | 13:42
13
391

ממש אמנון לוי קורא לך.

חבל שההיסטריה גוברת על תבונתך. הסיכוי להידבק בטוקסופלזה מדגים נאים שואף לאפס, רב בהרבה הסיכוי להידבק בטוקסו מירקות... אף אחד שפוי בדעתו לא יצווה על הריוניות להימנע מירקות, מדגים נאים לעומת זאת זה מאוד פשוט. זאת ועוד.... היום בכל מסעדה סטנדרטית מגישים, סביצ'ה, קרפציו, טרטר וכו, באף אחת מהנל לא מפרידים משטחים, שוטפים סכינים או משתמשים במי יאור מזוקקים מבגדד...  אז זה שאת בוחרת להיות לפעמים בת יענה ולפעמים שידור חוקר זה לגמרי בעיה שלך רק את מסקנותייך האוויליות תשדלי להחזיק בפנים.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני בגדול מסכימה איתך.. אבל השפה קשה'
אני בגדול מסכימה איתך.. אבל השפה קשה
31/12/2013 | 13:45
1
280
מדי לטעמי. כולנו פה הריוניות, הורמונליות (יותר או פחות ).. לא צריך לכעוס כל כך.
בימים גרועים ממש, אני מסוגלת להתחיל לדמוע (לא מהודעה בפורום, כן? למזלי!) מדברים מה זה שטותיים (למשל, בשבוע שעבר בכיתי כי בעלי שכח להדליק לי בויילר)... אז לכי תדעי מי יושבת מאחורי המסך.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' צודקת'
צודקת
31/12/2013 | 14:07
176
אפשר תמיד להביע דעה בצורה קצת יותר מעודנת ונחמדה...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תגובה מגעילה '
תגובה מגעילה
31/12/2013 | 16:08
64
לצפיה ב-'אמפטיה זו לא מילה גסה...'
אמפטיה זו לא מילה גסה...
31/12/2013 | 17:01
31
לצפיה ב-'הממ בענין הירקות, לי דווקא זה בדיוק מה שאמרו'
הממ בענין הירקות, לי דווקא זה בדיוק מה שאמרו
31/12/2013 | 17:30
155
בגלל שאין לי נוגדנים לטוקסו האחות בפירוש אמרה לי להשתדל להימנע מלאכול ירקות בחוץ, בעיקר במקומות שלא ברור מה  מידת הטריות והטיפול בהם.
היא גם אמרה לי לא לאכול בשר ודגים נאים... (והיא ממש לא דיברה רק על סושי אלא באופן כללי לגמרי)
גם אני מסכימה בגדול שההיסטריה מאי אכילת סושי לעתים מוגזמת אבל כל אחת בוחרת איפה להעביר את הגבול שלה ועל מה לוותר ועל מה לא. ובכל מקרה לא ברור לי למה להגיב בצורה כזו צינית ועצבנית למישהי שרק שיתפה מחוויותיה ובאה מתוך כוונות טובות...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עוד קצת "מסקנות אוויליות"'
עוד קצת "מסקנות אוויליות"
31/12/2013 | 17:32
164
נראה לי שיש לי קצת יותר ידע ולצערי יותר ניסיון ממך. אין לך באמת מושג מה הסיכויים או המקומות שמהם אפשר להדבק או לא להדבק.
ההתבטאות שלך מונעת ממני בכלל לרצות להגיב לך. ובניגוד אליך אני לא מגיבה בהיסטריה.
בכל אופן, שיתפתי כדי שנשים אחראיות אחרות עם קצת שכל ידעו לא לקחת סיכונים מיותרים במצב כל כך רגיש.
זה לא סותר גם את העובדה שזה ביזיון שמסעדה מצהירה הצהרות שיקריות.
עומדת מאחורי כל מילה "אווילית" שרשמתי. ובטוחה שהן לא מגיעות לרמת האוויליות שלך.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' תגובה מבישה!'
תגובה מבישה!
31/12/2013 | 18:47
27
לצפיה ב-'מעבר לסגנון, תיקון לעובדות'
מעבר לסגנון, תיקון לעובדות
31/12/2013 | 20:00
1
135
הסיבה להמנע מסושי היא לא טוקסופלזמה (שהוא טפיל שחי באדמה, לעומת דגים שחיים במיים) אלא ליסטריה ועוד כמה חידקים שמתפתחים במזון פחות מטרי, בייחוד אם לא אוכסן כראוי. מאותה סיבה ממליצים להמנע מגבינות רכות ומיצים ומוצרי חלב לא מפוסטרים.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-''
31/12/2013 | 21:38
58
מסכימה. דגים נאים הם כר פורה לחיידקים כשלא מטפלים בהם כמו שצריך ובאופן כללי, אפשר לתפוס מהם ליסטריה וכל מיני צרות אחרות.

אני חושבת שלא היו מדגישים כל כך את האיסור מסושי אם לא היה עומד מאחוריו סיכון אמתי. מה גם שיש רופאים שאומרים שמותר לשתות כוס יין מדי פעם - אבל אף אחד לא אומר את זה על סושי.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אפשר את זה בקצת יותר רגיש?'
אפשר את זה בקצת יותר רגיש?
31/12/2013 | 21:39
84
כולנו בני אדם ולכל אחת יש דברים שיותר מפריעים לה או מעצבנים אותה. לא הייתה מאחורי הפוסט של הכותבת המקורית שום כוונה שלילית ולכן כדאי לכבד אותה בתשובה נעימה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ממש לא היסטריה'
ממש לא היסטריה
01/01/2014 | 11:59
1
69
דבר אשון זה לא רק טוקסופלזמה
דבר שני- לכי ספרי את זה לאמא שאני מכירה שלפני חודשיים וחצי שחטפה ליסטריה מאכילה בחוץ מה שחייב את הרופאים ליילדה בשבוע 29- הם עדיין בפגיה. עם המון סיבוכים. כן כן- הכל בגלל אי הקפדה על נקיון (במקרה שלה לא סושי ולא סביצקה אבל כן- זה קורה. פעם מישהי פה התווכחה איתי שזה לא קורה כבר...יש לי את השם של אותה אשה להוכחה)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
02/01/2014 | 17:32
31
עינב, אני כבר "זכיתי" לחטוף סלמונלה מסושי. למזלי לא הייתי בהריון אז וגם חטפתי את הסוג הפחות אלים-זה שלא חודר לקרום המוח וגורם למוות.
אין שום דבר רע בלהיות זהירים בכלליות ובייחוד במצב כזה.
כמו שלא תקחי סיכונים אחרים בהריון אין שום סיבה גם לקחת סיכונים כאלה שאפשר בשקט לחיות בלעדיהם או למצוא להם תחליפים.
לא צריך להתרגש ממי שמתלהמת רק לשם ההתלהמות. שכל אחת תעשה הטוב בעיניה ותשא בתוצאות של מעשיה.
ונקווה שנשים יהיו יותר חכמות ולא יסמכו על מה שאומרים להם ויבדקו בעיניהן כי האחראי או המלצר שמבטיח הבטחות לא בהכרח מודע לגודל ההשלכות של השקרים או חוסר הידע שלו.
אני בטוחה שלמרות שניסינו להסביר את החשיבות של הדברים לאחמ"ש במסעדה הם עדיין נוקטים באותה התנהלות ומספרים את אותם הסיפורים למי ששואל.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טוב לדעת! אני מתכננת על המון בתל אביב'
טוב לדעת! אני מתכננת על המון בתל אביב
01/01/2014 | 14:17
2
48
הבנתי שיש שם line נפרד, אבל אין כמו מראה עיניים כמובן.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בנוגע לMOON'
בנוגע לMOON
02/01/2014 | 17:24
1
39
רונית,
המון היה המקום הראשון שהתקשרנו אליו וגם היותר ידוע בנודע לסושי להריוניות. אבל לא היה מקום שם ולכן בסוף הגענו למינאטו. לשתיהן התקשרנו ובשתיהן טענו שיש הפרדה מוחלטת.
אני מניחה שעד שלא נשב במון ונראה כיצד עובדת שם ההפרדה בפועל לא נדע...אני דווקא רציתי לבדוק גם שם אך בעלי לאחר הניסיון האחרון יותר בחרדות ולא ממש מוכן.
אם תהיי תבקשי לשבת היכן שתוכלי לראות ותדווחי לי :)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בשמחה, אני רק מקווה שזה יצא לפועל...'
בשמחה, אני רק מקווה שזה יצא לפועל...
05/01/2014 | 09:30
14
גם מבחינתי אם אין הפרדה מוחלטת אז אין שום טעם.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'שיתוף פעולה תפוז- for two'
שיתוף פעולה תפוז- for two
30/12/2013 | 17:07
224
קיבלתי מתפוז להתנסות חבילה של תוסף תזונה בשם for two. זהו תוסף תזונה המכיל 200 מ"ג אומגה 3 DHA מאצות, ומותאם במיוחד לנשים הרות ומניקות.
200 מ"ג זהו המינון המומלץ בהריון ובתקופת ההנקה ע"י ארגוני הבריאות האירופיים והאמריקאים. כיון שהכמוסות אינן מכילות ג'לטין הן מתאימות גם לצמחוניות.
הכמוסות מאד קלות לבליעה- התחושה היא קצת כמו ג'לי. זה מחליק בפה ולא עושה בחילות כלל, שזו נקודה גדולה לזכותן.
פה יש הסבר מעמיק יותר על הכמוסות ולמה צריך אותן:
http://www.fortwo.co.il/
שיהיה לכולן הריון קל
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אז גם אני קיבלתי FORTWO מתפוז...'
אז גם אני קיבלתי FORTWO מתפוז...
30/12/2013 | 18:19
367
אני בד"כ קוראת סמויה בפורום, אז נעים מאוד למי שלא מכירה.  זה ההריון השני שלי, גם בפעם הקודמת קראתי ונעזרתי הרבה בפורום,  ולשמחתי עכשיו גם קיבלתי מתנה להתנסות מתפוז.
כפי שגם זיוה כתבה, FORTWO הוא תוסף תזונה המכיל 200 מ"ג של DHA אומגה 3 מאצות, ומתאים במיוחד לתקופת ההריון וההנקה. הכמוסות לא מכילות ג'לטין ולכן מתאימות גם לצמחוניות. בהריון הקודם ניסיתי ליטול אומגה 3 לפי המלצת הרופאה שלי,  ולא הצלחתי להמשיך עם זה עקב הגודל הבעייתי וטעם הלוואי של הגלולות. אני רוצה לציין לחיוב את העובדה שהגלולות של FORTWO יותר קלות לבליעה בגלל גודלן והמרקם המיוחד שלהן, לכן הפעם אני מצליחה להתמיד ניתן לומר שחוויית השימוש שלי השתפרה באופן ניכר לעומת ניסיון העבר עם כמוסת אומגה 3 של חברה מתחרה.  ממליצה לכולן לנסות ! מצורפת תמונה של התוסף.
הריון קל ונעים לכולן :)

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אומגה 3'
אומגה 3
30/12/2013 | 18:38
2
170
שלום,
אני קצת מבולבלת ואשמח לעזרתכן...אני רוצה להתחיל ליטול תוסף אומגה 3. הרופא נשים שלי אמר לי לא לקחת אומגה 3 ממקור דגי שכן מצאו המון כספית במוצרים האלה.
אז חיפשתי היוןם אומגה 3 ממקור צמחי וקניתי אומגה ממרווה.. אבל אחר כך כשנכסתי לאינטרנט הבנתי שמרווה ממש לא מומלצת בהריון (למרות שהנטורופתית בבית מרקחת אמרה לי שאין שום בעיה עם זה בהריון)
בקיצור אשמח לדעת איזה אומגה 3 אתן נוטלות? על מה קיבלתן המלצות מהרופא?

תודה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מרווה לא מ ומלץ בהריון'
מרווה לא מ ומלץ בהריון
30/12/2013 | 19:09
169
אני לוקחת את הכמוסות של FOR TWO
אמנם באמת קיבלתי אותם מתפוז כדי להמליץ, אבל זה אשכרה מוצר טוב, צמחי ובלי טעם לוואי של דגים. זה עשוי מאצות ומותר לגמרי בהריון.
אני הולכת לקנות עוד קופסה אחרי שמה שקיבלתי יגמר
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני משתמשת באלספה 9 חודשים'
אני משתמשת באלספה 9 חודשים
31/12/2013 | 09:50
100
לא חייב שזה יהיה ממקור צמחי, מספיק שזה מיועד לנשים בהריון וצריך באמת לשים לב לזה כי זה אומר שהיו על זה מחקרים וזה בטוח לשימוש.
עוד דבר, לדעתי הכוונה "ממקור צמחי" היא דווקא לאצות שהבנתי גם מהם מפיקים אומגה 3.
בהצלחה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אריזת קוטקס בעיצוב אישי מתנה עד הבית...'
אריזת קוטקס בעיצוב אישי מתנה עד הבית...
30/12/2013 | 21:15
141
לאחרי הלידה כמובן
תהנו
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הג הזוהר'
הג הזוהר
31/12/2013 | 08:25
1
128
האם מנהג הזוהר לפני ברית זכות או חובה?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'דקה של יהדות..'
דקה של יהדות..
31/12/2013 | 09:13
95
קודם כל מעצם השם: מנהג הזוהר.. זה מנהג.
לפי מיטב הבנתי זוהי אינה חובה אלא איזו אמונה שזה יגן על הילד.

מצאתי את הקישור הבא:
http://www.hidabroot.org/CommunityDetail.asp?FaqID...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'דף פייסבוק חדש הקורא לפיקוח על המילה בשיראל'
דף פייסבוק חדש הקורא לפיקוח על המילה בשיראל
31/12/2013 | 08:05
106
שלום רב לכולם

אנחנו מזמינים אותכם להצטרך לדף הפייסבוק שלנו הקורא להסדרת תחום המילה בישראל, מביא מידע חשוב להורים לפני ההליך ומציג מקרים, פסקי דין וסיפורים בנושא.

https://www.facebook.com/MilaInIsrael

אתם מוזמנים לפנות אלינו עם כל בקשה או הצעה ונשמח לעזור.

הדף פועל כחלק מהקליניקה לזכויות החולה במסלול האקדמי המכללה למנהל, כך שמי שנפגע מהליך המילה, יכול לפנות אלינו לקבל ייעוץ לגבי זכויותיו

תודה רבה!
הריון ולידה - תמיכה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'נפתח פורום היפה והחנון'
|בלונד|נפתח פורום היפה והחנון
24/12/2013 | 17:44
1
45
התכנית הכי כיפית בטלוויזיה חוזרת בעונה חדשה ומסעירה מתמיד. אם גם אתם מכורים, אתם מוזמנים לדבר על התכנית בפורום היפה והחנון שנפתח מחדש.
שימו|לב| מנהל הפורום החדש הוא אחד המשתתפים הבולטים ואהובים מהעונות הקודמות. בואו לגלות במי מדובר...|מרובע|
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' שת"פ תפוז והאגיס '
שת"פ תפוז והאגיס
24/12/2013 | 21:42
261
לפני כחודשיים נולדה הילה, בכורתי, מתוקתי, אהובתי.
לא קל להיות אמא במשרה מלאה והלוואי שזה היה פשוט יותר, אבל איכשהו זה לא מפריע לי שזה קשה, אני אוהבת את זה. אני אמא שלא מתפשרת על לתת לבת שלי את הטיפול הכי טוב שיש. המשחות הכי טובות, החיתולים הכי טובים, תחליף החלב הטוב ביותר, הבגדים הכי רכים והכי נעימים. המרכך הכי הכי הכי. ואם כבר מרכך, אז ברור שחייב להיות לו הריח הנעים ביותר כדי שהבגדים יצאו הכי מושלמים בשבילה.
אגב, הרבה הורים ממחזרים בגדים שקיבלו ממשפחה/חברים/אחר. יש מעין שרשרת של בגדים שזזים ממשפחה למשפחה. אין ספק שהמיחזור הזה חשוב, אבל אני מתעקשת לקנות להילה, בכורתי, מתוקתי, אהובתי, בגדים חדשים שאף אחד עוד לא לבש, הכי יפים שיש.
אני מקווה שאמשיך להיות כזו לא מתפשרת גם עם הילדים הבאים
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אני קיבלתי FOR TWO להתנסות'
גם אני קיבלתי FOR TWO להתנסות
<< ההודעה הנוכחית
31/12/2013 | 12:17
6
128
התחלתי לקחת אומגה 3 לפני כמה חודשים טובים בהמלצת המדקרת הסינית שלי בזמן טיפולי IVF. לפי המלצתה לקחתי 3 כמוסות כל ערב. הכמוסות של שמן דגים ענקיות ובעלות מרקם לא הכי נעים והיה לי די קשה לקחת כל ערב, מה גם שכל התרופות שלי מסודרות במדף במטבח ואת הכמוסות של שמן דגים היה צריך לשמור במקרר אז הייתי צריכה תזכורת לא לשכוח לקחת. חייבת לציין שההריון הזה הגיע חודשיים אחרי שהתחלתי לקחת אומגה 3 ואני לגמרי מאמינה שהייתה לזה תרומה.
מאז שקיבלתי את ערכת ההתנסות של FOR TWO אני מאד נהנית, כי הכמוסה קטנה ולא צריך לשמור את זה במקרר, אני לגמרי מתכוונת לקנות את המוצר אחרי שתסתיים הדוגמית.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מוסיפה תמונה של המוצר ועוד'
מוסיפה תמונה של המוצר ועוד
31/12/2013 | 13:23
1
313
רוצה להגיד בלי קשר לחברה הספציפית שבשנה האחרונה התחלתי מאד להאמין בכוחם של תוספי המזון, ביצעתי בתחילת השנה בדיקות דם וגיליתי חוסרים במגוון וויטמינים, אני כמובן הייתי מעדיפה לקבל את כולם דרך המזון, אבל לפעמים זה לא עובד ואז יש חשיבות לתוספים. ספציפית אומגה 3 יותר קשה לי לקבל מהמזון כי אני לא נוטה לאכול דגים. הסיבה שלדעת המדקרת שלי היה כדאי לי להתחיל לקחת תוסף הייתה שאומגה 3 ,מעבר לחשיבות שלה להתפתחות העובר, מדללת את הדם וזה משפר זרימת הדם, בין היתר לרחם.

שנה טובה לכולן עם הריונות תקינים וידיים מלאות!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'Fascinating, bitch!'
Fascinating, bitch!
05/01/2014 | 19:10
14
לצפיה ב-'שתי שאלות'
שתי שאלות
31/12/2013 | 17:40
3
60
אני רוצה להתחיל לקחת אומגה 3 וקצת מתלבטת איזה סוג.
לגבי הסוג הזה, אז זו בעצם אומגה 3 שלא מופקת מדגים אלא מאצות? כי פעם קראתי  שאי אפשר להפיק אומגה 3 מהצומח אלא שזה בא רק מהחי, בעיקר מדגים ושכל מה שלא בא מדגים הוא הרבה הרבה הרבה פחות יעיל, אם בכלל. זה היה מאמר מדעי למדי אז די לקחתי את זה ברצינות. אבל זה היה די מזמן ואולי המחקר התפתח ודברים השתנו? וגם אצות זה אולי לא בדיוק נחשב צומח (שם דובר על פשתן ועוד כמה דברים) בקיצור, מתלבטת...
ושאלה שניה - איפה אפשר לקנות את ה- FOR TWO ? לא ראיתי את זה בסופר פארם לא מזמן כשבדקתי את כל המבחר שהיה שם.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
31/12/2013 | 18:05
1
34
אני לא עשיתי מחקרים מעמיקים אז לא יכולה לענות מבחינה מדעית האם היעילות היא אותה היעילות וכו', אבל בהחלט מעניין לקרוא.. האומגה של פור טו מופקת מאצות, הנה האתר שלהם: http://www.fortwo.co.il/, יש שם מידע רלוונטי, כמובן שכדאי לקרוא בעוד מקומות.

לגבי איפה ניתן לקנות - הנחתי שבפארמים למיניהם אבל צריך לבדוק, עדיין לא יצא לי לקנות רק קיבלתי את הדוגמית ויש שם עוד איזה 10 כמוסות אז אני מניחה שבקרוב מאד אאלץ לבדוק את הנושא

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מצאתי את הקישור להסבר בתגובה למעלה, אז '
מצאתי את הקישור להסבר בתגובה למעלה, אז
31/12/2013 | 18:05
35
הבנתי את עניין האצות, נשמע ממש טוב! נראה לי שאנסה את זה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אמא לא מתפשרת - שת"פ של תפוז עם חיתולי האגיס'
אמא לא מתפשרת - שת"פ של תפוז עם חיתולי האגיס
31/12/2013 | 13:20
139
להיות אמא זה לא קל, כך חשבתי לפני שנתיים בעת "חופשת" הלידה עם בני הבכור.
ואז ילדתי, שוב.
להיות אמא לשניים זה עוד יותר לא קל! שניהם צריכים אותי, למי אני פונה קודם? שלא נדבר על הררי הכביסה, להאכיל, לרחוץ, לשחק... והכל פי שניים. אם בילד הראשון חשבתי שאני מותשת – עכשיו אני מגלה שהייתי סופר רעננה.
איך שורדים? סדרי עדיפויות. מה יותר חשוב באותו הרגע – אמבטיה לזה או ארוחה לזאת? לשחק איתו במעט הזמן שנותר בין הגן לשינה או להרדים אותה?
פשרה היא מילת המפתח. אז אולי לא מספיקים אמבטיה כל יום ו"משחק" הוא לפעמים להחליף חיתול לאחות הקטנה... אבל יש דברים בהם אני לא מתפשרת.
אחד מהתחומים בהם אני לא מתפשרת הוא החיתולים. מבחינתי החיתול חייב להיות ידידותי – עבור התינוק וגם עבורי. עבור הטוסיק החמוד והעדין ועבור הכביסה הבלתי נגמרת שלא צריכה תוספת בצורת זליגות מהחיתול.
קיבלתי להתנסות את חיתולי האגיס פרידום, עבור הפעוט (בן שנתיים. גמול ביום, ישן עם חיתול בצהרים ובלילות).
החיתול סופג היטב ולא נרשמו בריחות. יש לקחת בחשבון כי החיתול גדול באופן יחסי למידה המקבילה בחברות אחרות ואפילו לדגמים אחרים של האגיס עצמם (בנים/בנות). הוא גם מעט יותר עבה מחיתולים אחרים אך לא נרשמו תלונות בקרב הפעוט.
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

12:58 | 22.09.17 אורחים בפורום
07:42 | 22.09.17 דניאלה12342
21:09 | 21.09.17 מעיין288
20:52 | 21.09.17 אולי זה בטוח
15:36 | 21.09.17 אורחים בפורום
08:20 | 21.09.17 לולי 028
08:00 | 20.09.17 אורחים בפורום
20:29 | 19.09.17 אורחים בפורום
20:20 | 19.09.17 אורחים בפורום
19:04 | 19.09.17 Shanisiyahoo
17:03 | 19.09.17 אורחים בפורום
16:18 | 19.09.17 אורחים בפורום
10:56 | 18.09.17 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ