לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5446454,464 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-' שרשור טיפים להריונית המובחלת '
שרשור טיפים להריונית המובחלת
<< ההודעה הנוכחית
14/07/2013 | 12:24
40
4571
רבות מאיתנו חוות, בעיקר בשליש הראשון, בחילות לאורך כל שעות היום ומבלות "זמן איכות" בחיבוקי אסלה
"ברות מזל" ויחידות סגולה סובלות מהתופעה לאורך תקופה נרחבת יותר מהשליש הראשון.

אז למודות הניסיון - בואו ניתן טיפים להריוניות החדשות שלנו:
אילו מאכלים לא עוררו אצלכן בחילה מה הפחית או העלים אותה
ממה רצוי להימנע
על מה חשוב להקפיד
והכי חשוב - מתי הדרעק הזה עובר

אני בטוחה שטיפים נוספים וחיבוקי הזדהות יעזרו אז תוסיפו חופשי. זה יהיה אחלה מקור מידע שנוסיף להודעות הנבחרות שלנו
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הטיפים שלי'
הטיפים שלי
14/07/2013 | 12:38
3
1364
בדר"כ הבחילה שלי החלה משבוע 6/7 ונמשעה עד שבוע 12/13. כדי להעלים את הבחילה הייתי צריכה כל הזמן לאכול משהו בקטנה, בעיקר דברים יבשים, כמו קרקרים ולחם.
עגבניות עם מלח עזרו לי לבחילה, מים קרים עם טיפה לימון בפנים.
רצוי להימנע מקפה (בעיקר נס עם חלב) ופירות .
הכי חשוב להקפיד לדעתי על כך שהבטן אף פעם לא תהיה ריקה, במיוחד בבוקר לפני שכמים מהמיטה ישר לאכול כמה קרקרים.
הדרעק בדר"כ עובר אחרי השליש הראשון.
אה...גם ג'ינג'ר עוזר, יש גם טבליות של חברת "תפוח" נקראות גרבידול ויש שם ג'ינג'ר וויטמין B6, לי אישית מאוד עזר!
ובמקרה שכבר אי אפשר לסבול, אפשר פראמין.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מצטרפת לטיפ...'
מצטרפת לטיפ...
14/07/2013 | 12:53
873
גם אצלי מה שעוזר זה לאכול כל הזמן - בסקויטים, פריכיות וכד'
שום דבר אחר לא עזר
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' לטיפ שלא להשאיר קיבה ריקה,שכחתי אותו'
לטיפ שלא להשאיר קיבה ריקה,שכחתי אותו
14/07/2013 | 12:54
894
אני סבלתי עוד לפני שבוע 6 שרק אז גיליתי שאני בהריון הייתי עם בחילות ובעלי אמר שאני בהריון ואני התעלמתי ממנו וצחקתי עליו ובסוף הוא צדק.
הכי מעצבן שבנוסף לבחילות היו לי התקפות רעב כאילו בור בקיבה שאת חייבת לאכול ולא יודעת מה חוץ מאורז וסנוויץ'
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טבליות ג'ינג'ר!'
טבליות ג'ינג'ר!
14/07/2013 | 13:53
654
אבל דווקא לא של חברת תפוח כי המינון שם נמוך.
אני לקחתי של מכבי קייר וזה עשה פלאות! בתקופה הקשה 3 פעמים ביום עם האוכל. הרגשתי כמו חדשה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עוזרים לבחילות '
עוזרים לבחילות
14/07/2013 | 12:44
846
קרטיבים! יותר מהכל!
...וגם מים קרים יכולים לסייע ולהרגיע את תחושת הבחילה.
הקפידי לאכול משהו כל שעתיים, כל דבר שאת יכולה לחשוב עליו ואינו מעורר בך בחילה: קרקרים (מומלץ שתמיד יהיו בתיק)/ חטיף גרנולה/ אגוזים/ פירות... מה שעובד בשבילך.

אני לא הקאתי בכלל אבל בין שבועות 6-8 סבלתי מבחילות כל היום וכל הלילה, באופן קבוע הייתי מתעוררת בסביבות 5:00 כי הייתי צריכה לשירותים, שותה כוס מים קרים וחוזרת לישון. לשמחתי גם זה עבר לקראת סוף השלישי הראשון.
חשוב לזכור שזה מאד אינדיבידואלי וכל אחת חווה את זה באופן שונה, מנשים שלא חשות בכלל בחילות ועד נשים שסובלות מבחילות והקאות עד הלידה

תרגישי טוב וזכרי לשתות הרבה (המון!) כדי לא להתייבש
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אויש כמה סבלתי....זה נוראי אני בשבוע 23 ועד ל'
אויש כמה סבלתי....זה נוראי אני בשבוע 23 ועד ל
14/07/2013 | 12:51
935
לפני חודש עוד סבלתי...פעמיים גם היה לי שילוב של וירוס הקאות נוסף להקאות הרגילות פלוס אינפוזיה בקופת חולים כי כבר הקאתי מים..
האמת כמעט כלום לא עוזר הייתי שמה קרקרים ליד המיטה משתדלת להמשיך לאכול בבוקר הייתי קמה מהבחילות שהיו מלוות אותי רוב היום ובלילות גם הייתי מקיאה עד שקיבלתי פראמין.
כדאי שתמיד יהיה בקבוק מים ליד המיטה ולשתות שלוקים קטנים כל פעם לא להגיע למצב של התייבשות.
לקניות בסופר בקושי יכולתי ללכת בעלי היה הולך בתקופה הזאת  כי תמיד שם הייתי נתקפת בחילה באמצע הקניות וחייבת לשבת.
שקדים לא קלויים-לא עזרו לי רק עשו יותר גרוע כי זה פשוט דוחה.
לימונדה-אולי קצת עזר וארטיקים (עכשיו אני כבר לא מסוגלת לראות לימונדה)
צמיד נגד בחילות-לא עזר
ויטמין בי 6-גם לא כזה עזר
הרבה ימי מחלה-כי בקושי יכולתי לעבוד
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מעט הטיפים שיש לי'
מעט הטיפים שיש לי
14/07/2013 | 12:52
773
אצלי זה מתחיל עוד בשבוע 4, בהריון הקודם נמשך עד שבו 15-16. כרגע אני 15+6, והתחיל להשתפר....

טיפים:
1. להתעסק בדברים שלא קשורים להריון. ללכת לעבודה, בערב כשמשעמם לראות סרט, לצאת... ככל שמפנים יותר קשב לבחילות, זה מחמיר אותן!
2. לאכול דברים יבשים לאורך היום, כמו קרקרים, פתי בר, צנימים וכו. לא להגיע למצב שאת רעבה.
3. לשתות כמה שיותר. מים עם קרח עזרו לי קצת חלק מהזמן.
4. להקשיב לעצמך. היו ימים שהתעוררתי ופשוט ידעתי, שאם היום אני אוכלת ציריוס, אני אקיא. וימים אחרים שחייתי על ציריוס.... כמעט כל פעם שאכלתי משהו שבאינסטינקט הראשוני חשבתי שאולי לא כדאי, הקאתי מזה...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'חטיפיפון'
חטיפיפון
14/07/2013 | 13:28
719
אחותי הסבירה לי שמה שמעלים את הבחילה (לפחות זמנית) זה לאכול. ואז היא אמרה לי גם "תשתדלי שזה יהיה מלפפון ולא פרוסת לחם". כשהרעיון הוא לנסות להמנע ממשקל עודף שלא ירד בלידה.

אז קניתי חבילה של מלפפונים קטנטנים (משווקים תחת השם חטיפיפון) והסתובבתי עם כמה מהם במהלך היום. כל פעם שהופיעה בחילה אכלתי אחד (3 ביסים ונגמר, גם המלפפון וגם הבחילה).

כשהבחילות היו יותר גרועות הסתובבתי עם פרוסת גינג'ר על האמה. שלוש אצבעות משורש כף היד, ליד הגיד והורידים, והצמדתי את הפרוסה עם פלסטר.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לי מאוד עזרו כדורי ג'ינג'ר'
לי מאוד עזרו כדורי ג'ינג'ר
14/07/2013 | 13:38
4
660
היו ימים שלקחתי גם 3 ביום(שזה המקסימום שצויין על הבקבוק שניתן), אבלזה הדבר היחיד שבאמת עזר לי.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כדורי ג'נג'יר'
כדורי ג'נג'יר
14/07/2013 | 15:17
1
441
איפה קונים את זה ?
וזה כמו לקחת סוכריות ג'נג'יר ?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'קונים בכל בית מרקחת או חנות טבע'
קונים בכל בית מרקחת או חנות טבע
14/07/2013 | 15:27
438
אני קניתי של מכבי קייר , אבל יש של עוד חברות. של תפוח לדעתי פחות עוזרים כי המינון שלהם קטן יותר.
לדעתי זה טוב יותר מג'ינג'ר לבד כי בזה יש גם ויטמין B6
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם לי מאד עזרו'
גם לי מאד עזרו
15/07/2013 | 15:18
332
לקחתי של תפוח בטעם הדרים
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טיפ לא רק נגד בחילות (גם נגד כאבי גב, ובאופן '
טיפ לא רק נגד בחילות (גם נגד כאבי גב, ובאופן
14/07/2013 | 13:43
1388
כללי)

לשמחתי לא היו לי בחילות.
היו לי כאבים בגב התחתון, ולפני חודשיים התחלתי בשיעורי יוגה שמצאתי במקרה ביוטיוב (לא היה לי זמן או חשק ללכת לשיעורי יוגה חיצוניים). מדובר בחמישה שיעורים באנגלית, 10 דקות כל שיעור. יש שם תרגילים נגד כאבי גב וגם תרגילי נשימה שעוזרים (לטענת במדריכה) נגד בחילות.
קישור: http://www.youtube.com/watch?v=B87FpWtkIKA
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מסכימה עם הטיפים ומוסיפה אחד משלי'
מסכימה עם הטיפים ומוסיפה אחד משלי
14/07/2013 | 14:00
727
מה שלי מאוד עזר היה, פשוט להכיר את הגוף שלי. להיות ערה לאיזה מאכלים גורמים לי לבחילה ולהימנע מהם (אצל כל אחת זה אחרת, לי למשל מיונז גורם לבחילה עד היום, חודש שביעי) ואיזה מאכלים עושים לי טוב (שמתי לב שהרבה כאן המליצו על קרקרים- ובכלל מאכלים יבשים, טוסט למשל). ולא לשכוח שארוחת הבוקר היא הכי חשובה ביום, לא סתם רוב הבחילות הם בבוקר... הבחילה נגרמת מירידת סוכר לכן חשוב לאכול, אך לא משהו מתוק כי גם הקפצת סוכר גורמת לבחילה. לאכול מאוזן וכמובן לזכור שהכל שווה את התוצאה:)

בהצלחה לכולן!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מניסיוני'
מניסיוני
14/07/2013 | 20:54
510
* המאכלים שלא עוררו אצלי בחילה היו דברים "יבשים" - קרקרים, חטיפי אנרגיה, צנימים. התעוררתי כל בוקר עם בחילה איומה על גבול הרצון למות. מה שהקל היה לאכול כל שעתיים ובעיקר ברגע שפתחתי את העיניים.

רצוי להימנע מדברים מטוגנים, שומניים ונוזלייםש/סמיכים מאד. לי למשל היה קשה לשתות הרבה אחרי האוכל, לאכול מרקים או דברים נוזליים כאלה. כדאי גם להימנע ממאכלים שהריח גורם לסלידה, גם אם הם בריאים. לא יקרה כלום אם התזונה לא תהיה במיטבה בשליש הראשון (אני לא מדברת על גאנק, אבל גם אם אוכלים יותר קרקרים ולחם ופחות סלטים וחלבונים, זה לפעמים בסדר וצריך להתקבל בסלחנות). אני הרבה פעמים ייסרתי את עצמי למה אני לא אוכלת עוף ויותר פירות וירקות ובסוף החלטתי לזרום עם תחושות הגוף ולא ללכת רק עם ההגיון.

חשוב להקפיד לא להגיע למצב שהקיבה ריקה (זה פרדוקס - מרגישים בחילה נוראית ואז חושבים שכדאי להימנע מאכילה. אז המצב רק מחריף). רצוי גם לא לאכול ארוחות כבדות ולא לאכול דקה לפני שהולכים לישון או בשעות מאוחרות למדי.

הדרעק עבר לי בסוף השלישי הראשון וחזר בערך משבוע 26. how lovely...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אחרי 9 חודשים של סבל'
אחרי 9 חודשים של סבל
14/07/2013 | 21:43
896
אני מאלו שלא עבר להן אחרי השליש הראשון. סבלתי מהקאות והבחילות עד הסוף (גם תוך כדי הקיסרי...)..

כדאי מאוד מניסיון שלי, לא להכביד באוכל. לאכול מנות קטנות בשעות מסודרות. הימנעות מאוכל רק תעצים את תחושת הבחילה ותגרור הקאה של חומצות קיבה.
מבחינת התאמת מאכלים - זה גשש בלש. לכל אחת יתאים משהו אחר.
לי למשל כל המטוגנים ומוצרי חלב פרה, גרמו לסבל נוראי. האוכל היחידי שבא לי טוב זה הבישולים העיראקים של אימי,  קרקרים מלוחים וצנימים.

כנ"ל גם בשתייה.
הפסקתי לשתות תה ונס קפה, והרגשתי הקלה מאוד גדולה.
כדאי להימנע מלשתות הרבה מים בבת אחת. לי מאוד עזר מים עם לימון וקולה עם לימון, ארטיקים קרח (טעמים סולידיים כמו אננס ולימון) וגלידה קרה מאוד.

ריבוי בחילות יכול להעיד לעתים על חוסרים בויטמינים מסוימים. אצלי התגלתה ירידת ברזל ומלחים דרסטית. התגלה שלמרות שלקחתי ברזל וחומצה פולית, זה לא היה מספיק.
עד שקיבלתי טיפול נכון, זה כבר לא עזר (הייתה לי הקלה קלה לקראת הסוף).

ריחות של סיגריות, ריחות של הכנת אוכל, ריחות של אנשים, מקומות צפופים וטעם משחת השיניים - הרגו אותי...
לקח לי זמן עד שהבנתי שיש עוד דברים חוץ מאוכל שמעוררים לי את תחושת הבחילות ואת רפלקס ההקאה.
אם גם לכן כך, אני ממליצה (לפחות בחודשים הראשונים למי שזהו הריון ראשון) להימנע מאלו. שנו את השגרה ותתפנקו בבית. תאמינו לי, לא מפסידים שום דבר בחוץ.
עד שאני לקחתי את עצמי בידיים, סבלתי המון. גם קיבלתי עירויים כל הזמן, נהייתה לי בריחת שתן, פצעים בפנים ופציעה בוושט מההקאות.

כשמחזיקים את האוצר בידיים, והלב נפתח ומתמלא באושר סופי, שוכחים הכל.
(וגם מוכנים לעבור את זה שוב).

.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הטיפ שלי'
הטיפ שלי
15/07/2013 | 08:58
559
הוא שאין טיפים. כדאי לכל אחת לזרום ולהקשיב לגוף שלה ולמה הוא מבקש.

בשתי ההריונות שלי סבלתי מבחילות, אם כי די מינוריות ביחס למה שאני שומעת מסביבי, ובכל הריון התאימו לי דברים אחרים.
מה שכן, הקפדתי להקשיב לרצונות של הגוף שלי, גם אם הם לא היו הכי בריאים.
למשל, בתחילת ההריון הזה אכלתי כמעט רק פחמימות. רק המחשבה על ירקות או עוף עשתה לי איכס, וזרמתי. בסוף זה עבר, והתזונה שלי עכשיו מאוזנת מתמיד - פתאום בא לי כמה שיותר ירקות :) (אבל רק חיים, לא מבושלים. שיהיה.).

בהריון הקודם התחשק לי מתוק כל הזמן, בהריון הזה הוא הבחיל אותי. בהריון הקודם אכלתי המון כדי להעלים את הבחילות, בהריון הזה דווקא מעט.

ולכן אין לי טיפים. פשוט עוד לא גיליתי שום דבר שעוזר לכולם. תקשיבו לגוף שלכן, הוא יודע הכי טוב.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אצלי..'
אצלי..
15/07/2013 | 13:52
2
742
ירקות ופירות לא העלו בחילה,כל המטוגנים למיניהם עשו לי בחילה נוראית.

להימנע ממה שמלא שמן\מטוגן.
להקפיד על הרבה מים ,אגב מים קרים הקלו על הבחילה.
לי עבר סביבות שבוע 11..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'את בסיבוב שלני או סתם מתגעגעת..?'
את בסיבוב שלני או סתם מתגעגעת..?
15/07/2013 | 14:11
1
192
לצפיה ב-'דרוש טיפ בנושא אחר... '
דרוש טיפ בנושא אחר...
15/07/2013 | 21:31
1
633
ריבוי ליחה! מטריד, מעצבן ומעיק.

היריון שלישי, שבוע 12 ועוד לא קרה לי לפני כן...

מה עושים? הציעו פה מיץ מאגסים - ניסיתי, לא הלך
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מוצרי חלב, בוטנים ובננות מגבירים ליחה'
מוצרי חלב, בוטנים ובננות מגבירים ליחה
16/07/2013 | 08:37
408
תנסי להוריד מהתפריט בהתיעצות עם דיאטנית כדי לשמור על כמות הסידן המומלצת ביום.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'להימנע מצחצוח שיניים לפני אוכל'
להימנע מצחצוח שיניים לפני אוכל
16/07/2013 | 04:57
1
472
ולהחליף משכה למשהו עם טעם ניטרלי- טעם המנטה עושה לי עד היום, שבוע 39, בחילה ולפעמים הכאה...

לא להוריד את הראש כלפי מטה - מעורר מיד את הבחילה, לכופף את הברכיים אם חייבות!

להשתמש בתמרוקים וסבונים עם ריח עדין- אני מחליפה דאודורנט לנטול ריח, כל ריח חזק/מתוק מעורר אצלי בחילה ובמיוחד של סבונים ודאודורנטים (מזל שהחצי לא משתמש באפטר-שייב אני מתה כשמריחה ברחוב).

בהריון הקודם - סושי ביתי עם המון ג'ינג'ר כבוש, הוורוד הזה, ובכלל ג'ינג'ר כבוש על כל מאכל הפחית את הבחילה.

בהריון הזה - כל דבר קפוא, קרטיב לימון, מים קפואים, ומאכלים יבשים- ביגלה.....

חשוב לזכור שזה עובר אחרי תשעה חודשים

בהצלחה,

טל
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אצלי- רק זופרן, ובמינון גבוה...'
אצלי- רק זופרן, ובמינון גבוה...
17/07/2013 | 04:19
314
וגם עם זה- יש בחילות (קלות אמנם, בלי הזופרן אני לא יכולה לקום מהמיטה).
הריון שלישי- שידור חוזר של השניים הראשונים...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'האם יש נשים שלא מרגישות כלום?'
האם יש נשים שלא מרגישות כלום?
16/07/2013 | 07:51
13
895
למעט כאבים וכובד נוראי בחזה .. אין כלום. מרגישה מצוין, וכרגיל...
אני בתחילת שבוע 6 ... אז האם זה עוד לפני? תוהה למה לצפות.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כן '
כן
16/07/2013 | 08:09
565
ותקווי שזה ישאר ככה. יש נשים שלא חוות כלום, יש כאלה שזוכות בכל הקופה והרוב בטווח באמצע.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כן, בטח '
כן, בטח
16/07/2013 | 08:40
444
כמו שיש כאלה שההקאות לא עוברות להן במשך כל ההריון

כל מה שצריך זה לשמוח בחלקך ולא לנפנף בחוסר התסמינים מול החברות ההרות שכן סובלות מהם
(זה מה שאני עושה ומודה כל יום על המזל והגנים שנפלו בחלקי)

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בהחלט יש'
בהחלט יש
16/07/2013 | 08:52
1
432
תקווי שזה לא לפניך- אלא שזה בכלל לא יגיע אלייך
שיהיה קל, עגול ומשעמם!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כן, למעט בחילות מזדמנות'
כן, למעט בחילות מזדמנות
16/07/2013 | 09:24
432
פעם באני לא זוכרת כמה, לא היו בחילות ולא הקאות.
מתחילה שביעי היום
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בשבוע כמו שלך'
בשבוע כמו שלך
16/07/2013 | 09:39
582
לא ידעתי אפילו שאני בהריון
משבוע 10 אני סובלת מאוד מתופעות של טעם רע, בחילות וכו'
אב בשבוע 6 החיים שלי נראים דבש
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בוודאי'
בוודאי
16/07/2013 | 09:53
365
אני בשבוע 22 ולא היו לי בכלל בחילות והקאות, אפילו לא פעם אחת
כן היתה לי עייפות מטורפת שקצת עברה, כן חוויתי כאבי בטן, מתיחות, נדודי שינה ורגליים כואבות.

ומצב הרוח- משתולל

תגידי תודה על מה שאין לך ותנסי להכיל את מה שיש, כל הריון שונה מאחת לשניה וגם כל הריון אצל אותה אישה שונה מאחד לשני.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ברור!!'
ברור!!
16/07/2013 | 22:43
242
ממש לא חייבים להרגיש תופעות בהריון
ובטוח לא בשבוע המוקדם שלך
בקיצור תהני ותקווי שזה יימשך
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'סיפור אמיתי על חברה שלי . . . '
סיפור אמיתי על חברה שלי . . .
17/07/2013 | 10:04
3
795
שאני נורא מקנאת בה . . .
הבחורה ניסתה הרבה שנים להיכנס להריון ועברה טיפולי פיריון קשים ואיומים עד שניקלטה וילדה בשעה טובה בן.
האישה היתה מאושרת וידעה שזה האחד והיחיד והקדישה לו את כל צומת הלב שנותנים למי שיודעים שיהיה האחד והיחיד.
אחרי פחות משנה היא פנתה לחדר מיון בשל כאבים לא מוסברים בבטן התחתונה והתברר שהיא . . . בחודש שביעי!!!
רחל מעולם לא היתה רזה, היתה פוליציסטית, והניקה כמעט מלא, גם כשהגיע תור המוצקים (אם שני הצדדים נהנים - למה להפסיק?)
נשבעת לכן, אפילו אני, שהיכרתי אותה מאוד מקרוב ובדרך כלל מבחינה בהריון מוקדם מאוד ולעיתים - אף לפני שהאם יודעת בעצמה, לא ראיתי ולא ידעתי.
הייתי בהלם מוחלט.
היא לא עלתה כלום במישקל, לא הישתנה כלום במבנה הגוף שלה, שמנמודה כרגיל ומאושרת ומניקה . . . .
חודשים לאחר מיכן נולד בשעה נפלאה עוד בן, מקסים כקודמו.
לחשוב שהיה לה הריון של שלושה חודשים . . .
בלי טיפולים, כל הפחדים והבדיקות והשמירות .
ובסוף - ידיים מלאות ולב מלא עוד יותר.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ממש הזוי , היא לא הרגישה תנועות ? '
ממש הזוי , היא לא הרגישה תנועות ?
17/07/2013 | 10:11
1
510
כנראה שבגלל ההנקה היא אכלה יחסית מסודר
אולי לקחה תוספים ולכן גם הרגישה טוב יחסית
(חוסר בברזל יכול לגרום לסחרחורות ) .
מדהים !
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לא הרגישה כלום!!!'
לא הרגישה כלום!!!
17/07/2013 | 10:16
551
אם לא הייתי מעורבת אישית בסיפור ומכירה את הנפש הפועלת - רחל, הייתי חושבת כמוך בדיוק ושוקלת האם זו אגדה אורבנית.
ומצד שני - חברה שלי התקשרה אלי מדרום אפריקה וסיפרה על בחורה שהגיעה למיוד עם כאבי בטן וילדה.
בלי "להיות בהריון בכלל.
בשני המיקרים מדובר בנשים אינטיליגננטיות( - האחת מורה והשניה סטודנטית למישפטים שנה אחרונה), רחל, לפחותאחרי כל כך הרבה טיפולים הייתה אמורה להיות מחוברת לעצמה ולגוף ולהרגיש משהו.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'וואו! איזו צמרמורת עשית לי!'
וואו! איזו צמרמורת עשית לי!
17/07/2013 | 14:13
382
סיפור מרגש ומשמח כאחד.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אני בשבוע 6 ובול במצב שלך'
גם אני בשבוע 6 ובול במצב שלך
17/07/2013 | 19:39
426
מקווה לטוב אבל מניחה שהבחילות עוד תגענה...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כרגע נתקלתי בפתרון המשונה הזה - אקופרסורה:'
כרגע נתקלתי בפתרון המשונה הזה - אקופרסורה:
16/07/2013 | 10:31
1309
אני כותבת משונה כי אני בדרך כלל ממש לא מאמינה ברפואה אלטלנטיבית, רק בדברים שמגובים במחקרים מדעיים, וכמעט תמיד רפואה אלטרנטיבית לא מגובה בכלום.
אבל הופתעתי מאוד לגלות שהפתרון הזה בהחלט מגובה מדעית: הנה מאמר אחד שאומר שהנקודה הספציפית חשובה, ואם לוחצים בסתם נקודה (לבדוק אפקט פלסבו) אז באמת זה לא עוזר.
הנה וידאו של איך למצוא את הנקודה.
צריך להפעיל לחץ על הנקודה הספציפית עד שהבחילה עוברת, וזה יכול לקחת בין דקה ל-5 דקות. ללחוץ ביד אחת, ואז ביד שניה.
אפשר להכין "צמיד" גומי עם כפתור או גולה מחובר לצד הפנימי, ואז פשוט להניח את הצמיד וזה יפעיל לחץ לבד, בלי לתפוס את שתי הידיים, אבל קראתי שבשלב מסויים מפתחים "עמידות" ואז הלחץ של הגומי לא מספיק חזק ובכל זאת צריך ללחוץ עם היד השניה.
אני לא ניסיתי, כי כבר עברתי את השלב של הבחילות (וכאמור נתקלתי בזה רק עכשיו), אבל זה נראה מבטיח.
בהצלחה!
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

18:45 | 25.09.18 עלמה83
17:27 | 25.09.18 אורחים בפורום
00:09 | 24.09.18 ההיא10
17:39 | 23.09.18 שירה16179
16:00 | 23.09.18 אורחים בפורום
15:05 | 22.09.18 אורחים בפורום
13:39 | 22.09.18 אורחים בפורום
07:44 | 22.09.18 אורחים בפורום
23:05 | 21.09.18 גלי377
20:31 | 21.09.18 אורחים בפורום
12:00 | 20.09.18 יוחננוף2

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ