ציוד ורכש לשבוע חדש

bookish mor

New member
אבל אבל אבל

איך זה יכול להיות שמוכרים מתאמים של סייבקס למוצי?
בכל אופן, שאלתי בפייסבוק של מוצי.

little botten

New member
חייבת להוסיף

פעם אחרונה שבדקתי (לפני חודש), בכלל לא היו בנמצא מתאמים למוצי evo! המתאמים של הריידר לא תופסים פה.
כלומר, הם אומרים ששני הסלקלים היחידים שמתחברים אליה הם מקסי קוזי וגרקו, אבל הם עדיין לא משווקים את המתאמים וצפויים לעשות זאת רק לקראת סוף השנה.
אם מישהי מכירה אחרת, אשמח לשמוע.

המרחפת

New member
שמן שקדים - מחיר וכמות

הבנתי שהרבה קנות שמן שקדים למריחה על הבטן (לא יועיל לא יזיק), לעיסוי הפרינאום וללידה עצמה.
היה כתוב 3 בקבוקים, אבל כמה יש בכל בקבוק? וכמה שילמתן?
בבתי המרקחת ובסופר פארם אני רואה מחירים של 60-12 ש"ח ל-125 מ"ל. יש לי אפשרות לקנות שמן שקדים ב-64 שקלים לליטר. אבל זה ליטר
. יהיה לו שימוש גם אחרי הלידה?

פיצקי12

New member
שתי תשובות

מצד אחד יש היגיון, כי אחרי הלידה אפשר להשתמש בשמן שקדים לעיסוי התינוק - זה הרבה יותר בריא לו משמנים אחרים.
מצד שני, ללידה עצמה צריך להביא בקבוק (עדיף שניים) סגורים. ככה בית החולים דורש. אז עדיף לקנות כמה קטנים וסגורים...

עונה לך
שמן שקדים,יש מבצע בסופר פארם

קניתי 2 בקבוקים ב45 ש"ח 125 מ"ל
אני לא מורחת אותו על הבטן והרגע הבאת לי רעיון לעשות את זה ..
אחד שמתי כבר בתיק לחדר לידה ועם השני אעשה עיסויים לתינוק למרות שכבר קניתי לו שמן עיסוי טיפולי
אז עכשיו גם נימרח קצת על הבטן ..לא יועיל לא יזיק העיקר שלא ייזרק לזבל .

המרחפת

New member
גנטיקה טובה למניעת סימני מתיחה

כל השאר נחשבים למל"מ (לא מועיל לא מזיק).

אבל אם כבר למרוח משהו אז או שמן שקדים או קרם שמכיל ויטמין E.

שמן שקדים בסופר פארם

היי,
אני בדיוק בהתלבטות אם לקנות ואיזה.
אשמח לדעת של איזו חברה השמן שיש עליו מבצע בסופר פארם.

תודה

השמן שקניתי רשום עליו :pURE OIL הוא

בקבוק כהה עם מעטפת נייר בצבע כחול ..מצויירות עליו עלים אדומות , שבעצם זה "שמן טהור" .

פיצקי12

New member
עוד לא קניתי

אבל יש מארזים של שני בקבוקים ביחד, אג, לגבי מה שהריונית צעירה כתבה לך, תבדקי את נהלי בית החולים, בליס המליצו להביא מהבית שני בקבוקים סגורים, אז אני קונה שלושה, אחד לבית ועוד שניים לתיק. זה בטח תלוי בבית חולים

פיצקי12

New member
זה נמצא במדפים באיזור של החומצה הפולית

במדפי הבריאות והטבע, תוכלי למצוא שם את שמני ההריון נגד סימני מתיחה וגם את שמן השקדים.
אגב, יש גם כמובן בכל חנויות הטבע... את מבקשת שמן שקדים ללידה.. .

flash99

New member
תווי קניה של שילב

מישהי יודעת מה האותיות הקטנות של כרטיסי המתנה האלה?
לא כולל מבצעים? הגבלה על סכום בקניה? משהו?

רשימת ציוד של הדברים ה"קטנים"

לא שהם בדיוק קטנים בעלות אבל זולים ו/או קטנים אחרי הסל קל והעגלה...
אז... הלידה מתקרבת ואני רוצה להתחיל להתארגן מבחינת הדברים הנוספים לרכישה. אשמח לעזרתכן ולתשובותיכם המנוסות - כל המלצה וביקורת תתקבל בשמחה:
1. אמבטיה + מעמד + דפני - יש משהו מומלץ? משהו שכדאי לשים אליו לב כשאני קונה?
2. תיק לעגלה - יש כ"כ הרבה ולא ממש ברור לי עוד מה אני הולכת לשים בו. אשמח לחוו"ד על התיקים הקיימים - minene, גיטה וכו'
3. לגבי ציוד לטיפול בבייבי - איזה סבון עדיף? שמפו? שמן אמבט? משחת החתלה? אבקת כביסה? תרופה להורדת חום?
יש דברים מומלצים במיוחד? מוצרים שכדאי להתרחק מהם? יש טיפים שאתן יכולות לתת לי לגביהם?
4. לגבי אביזרי בטיחות/לחדר - האם הכרחי אינטרקום/בייבי סנס? מה עדיף נחשוש או מגן מיטה?
5. ביגוד ראשוני - הלידה תהיה כשכבר יהיה פה חורף - מה כדאי לקנות? כמה חזיות? מכנסיים? בגדי גוף? עדיף לקנות NB או 0-3? איךו פריטים ממש חשובים ומה כדאי לדחות בשלב הזה?
6. חיתולי טטרה וחיתולי פלנל - כמה כדאי מכל סוג?

מצטערת אם קצת הצפתי בשאלות... מקווה שבכל זאת תהיינה סבלניות ותעזרו לי

תודה רבה מראש!

תשובה חלקית

1. אמבטיה + מעמד + דפני - יש משהו מומלץ? משהו שכדאי לשים אליו לב כשאני קונה? אנחנו קנינו אמבטיה עם רגליים ודפני. שימש אותנו מצוין. לנו יש של ליטף. הכול תלוי אם יש לך מספיק מקום.... אם לא אז מנסיון גם הבטיה מצויינת אבל אז צריך להתכופף...
2. תיק לעגלה - יש כ"כ הרבה ולא ממש ברור לי עוד מה אני הולכת לשים בו. אשמח לחוו"ד על התיקים הקיימים - minene, גיטה וכו' לי יש אחד פשוט. לא רציתי להשקיע בזה.
3. לגבי ציוד לטיפול בבייבי - איזה סבון עדיף? שמפו? שמן אמבט? משחת החתלה? אבקת כביסה? תרופה להורדת חום? סבון לתינוקות של ג'ונסון מעולה וגם של ד"ר פישר.
שמן אמבטיה אמול או בלנאום, משחת החתלה אהבנו את עדינול יש מלא מצויינות, תינוקלין לכביסה ובדין בייבי אהובים עלי, לתינוקות קטנטנים רק אקמולי.
יש דברים מומלצים במיוחד? מוצרים שכדאי להתרחק מהם? יש טיפים שאתן יכולות לתת לי לגביהם? מוצרי מאמי קר שו לנו פריחה.
4. לגבי אביזרי בטיחות/לחדר - האם הכרחי אינטרקום/בייבי סנס? מה עדיף נחשוש או מגן מיטה? בעיני מיותר בייבי סנס ואנטרקום.לנו יש מגן מיטה.

5. ביגוד ראשוני - הלידה תהיה כשכבר יהיה פה חורף - מה כדאי לקנות? כמה חזיות? מכנסיים? בגדי גוף? עדיף לקנות NB או 0-3? איךו פריטים ממש חשובים ומה כדאי לדחות בשלב הזה? כמה אין לי מושג.... בגדי גוף אוברולים שלמים הכי נוח. מידה? תלוי בגודל התינוק.... מראש לא הייתי קונההרבה ניו בורן
6. חיתולי טטרה וחיתולי פלנל - כמה כדאי מכל סוג? ממש לי יודעת. תלוי איזה תדירות מכבסים. לי יש 10 בערך ביחד

למעלה