צריכה עצה

ani116

New member
מה????????????????

אוקי, זה כבר מוגזם, אני חושבת שמנצלים אותך.
גבר שעובד כמהנדס חשמל מרוויח בתחילת דרכו מעל 10.
קחי את הרגליים שלך ולכי מהמקום המבחיל שבו את עובדת ותזכרי תמיד שאת שווה הרבה יותר.

אני הנדסאית+מהנדסת

הי לכולם,
לא האמנתי שאקבל כל כך הרבה תגובות, עד ששוחחתי עם אחראית משאבי האנוש אצלנו וביקשתי זימון לראיון עם המנכ"ל,וכן הם יודעים שאני צריכה לחזור לאחר חופשת לידה, והיא עדיין לא חזרה אלי, בטענה שהמנכ"ל עסוק. סימתי את לימודי הנדסאי לפני שש וחצי שנים ומאז אני עובדת בתחום,השלמתי לימודים במקביל וסיימתי אותם בשנה שעברה.
אני אצל אדם פרטי והסכמתי עם השכר הזה לפני שנתיים ,משום שרציתי להוכיח את עצמי,והייתי צריכה לקבל העלאה בשכר לאחר שהובטח לי אך גילו החברים שאני בהריון ומאז הכול נתקע _וכמובן הכול לטובה. מקווה לבשר לכם בשורות טובות בקרוב.

תודה על התמיכה שוב,

רננה.

GAL L1

New member
אני מזמינה אותך

לפורום נשים לאחר לידה
אנחנו עושות נטוורקינג ועוזרות אחת לשניה למצוא עבודה
מה שאת מרוויחה זה סכום מגוחך וביניננו זה די ניצול
בחברה שאני עובדת אפילו בנות שהן פקידות בלי להיות מהנדסות מרוויחות יותר לפחות שעות
תרשמי הודעה בפורום שלנו בטוח שתקבלי הצעות אם לא עבודה אז לפחות לאיפה לפנות כדי לשפר את התנאיים

יש בשורות טובות!

בנות יקרות, באמת שהכול בסוף מסתדר לטובה. היום הייתה לי פגישה עם הבוס שלי והמשכורת שלי תעלה בע"ה כמעט ב 1500 ש"ח. הוא אמר שזה לא בסדר,ואני לא מוערכת מספיק,ולכן הוא הסכים לעלות לי את השכר כלומר אני ארוויח בע"ה בסביבות ה -7000 ש"ח נטו בע"ה. בנות תראו אני לא מתגוררת בת"א שם השכר ברור שהוא פי 4, ותחום החשמל שאני עוסקת בו הוא זרם חזק. אני די מלכלת את הידים,זה ממש לא מקצוע הייטק.

אני מאוד שמחה,אך יחד עם זאת אני אמשיך לחפש עבודה במקום תעסוקתי יציב שנותן אופציות נוספות. תודה בנות על הכול.

אוהבת,

רננה

mitmit11

New member
שני דברים

קודם כל טוב לקרוא שקיבלת העלאה.

1. בזרם חזק יש פחות מתמחים והביוש גבוה יותר (וגם השכר)
2. הבנתי קודם שה-5500 זה ברוטו, כנטו זה יותר הגיוני. לויודעת מה הותק שלך אבל אחרי שנתיים ניסיון השכר קופץ משמעותית להרבה מעבר ל-7 נטו...

אני מבינה שיש לך נאמנות למקום העבודה אבל מציעה לך בחום להרים את הראש ולבדוק אופציות. כל עוד יש לך משהו ביד זה מעולה ותוכלי להיות בררנית. אנחנו תמיד צריכים לדעת מה אנחנו שווים בשוק.

שיהיה המון בהצלחה!

גאיה 26

New member
גם אני מציעה לבדוק מקומות אחרים

גם אם זה רק בשביל לקבל רעיון כללי של משכורות במקום אחר

למעלה