מתנות ליולדת - מה אתן רוצות

אשכוליה

New member
גם הסימפוזיום סביבי מתיש

כל כך אין לי סבלנות להסביר, לאמא שלי למשל, שלמרות שחברה שלה שהיא רופאת נשים חושבת שצריך לזרז - אין לי כרגע כוונה לעשות את זה. ואז מגיע החלק שבו אומרים לי שזירוז זה בעצם רק זריקה קטנה שמתחילה את הלידה ואין לי מה לדאוג, ואני אפילו עייפה מדי מכדי להתעצבן על בורות של רופאות קופ"ח שלא טורחות (או לא יודעות) שלזירוז גם כן עלול להיות מחיר. אני ממש מעריכה את הדאגה, אבל בחייאת, תנו לנשום. גם לנשים שעברו את התל"מ צריכה להיות הזכות הזו.

צודקת

זו בדיוק הבעיה.
שלא נותנים לנשום. וכל מה שאת צריכה כדי שזה יקרה זה לנשום. לנוח. להרגע.
חבל שהסביבה לא מבינה את זה.

אשכוליה

New member
ברחתי לנשום וללטף עיזים...

ובדיוק הביאו אותם מהמרעה, עם גדיים קטנים וחדשים - עוד עם חבל הטבור עליהם. איזה כיף!

זה לא בשבילי אבל

איזה כיף לך אם זה עושה לך את זה...
אני צריכה ים... אולי מחר אסע קצת אם לא אמצא את עצמי בביה"ח...

חייבת להגיב לכותרת פתיחה - אני כן רוצה שיבואו

לבקר אותי בבית חולים!
בשתי הלידות הקודמות הרגשתי בבית חולים קצת עצוב, וקצת געגועים לבית, והרגשתי מנותקת מהעולם.
זה שאומרים שהבית יולדות זה מקום למנוחה - אני ממש לא הרגשתי ככה. ממש לא הצלחתי לנוח שם, עם כל האור והרעש וסבבי המשמרות של האחיות והרופאים ובכלל כל היולדות מסביב.
וכן עשה לי טוב מאוד לראות אנשים שאני אוהבת באים אליי ומשתתפים בשמחתי.
ובעניין מתנות - הכל רק לא שוקולדים וקרמים. מעדיפה משהו נחמד מחנות תינוקות, ואם הוא לא יהיה טוב, תמיד אני יכולה להחליף למשהו אחר שאני צריכה - ותמיד צריך משהו.

mitmit11

New member
זה כנראה עניין של העדפה אישית

בלידה הראשונה ביקרו אותתי המון ולרוב הייתי בחדר מניקה או בתינוקיה בהנקה. בעלי "אירח" והמבקרות הרשו לעצמן להכנס לחדר בזמן ההנקה כי הן נשים. לא ממש רציתי שכל דודה וחברה תראה אותי עם הציצים בחוץ. והייתי מאושפזת שבוע.
בלידה השניה גם האשפוז היה סטנדרטי וגם ביקשתי מראש שלא יבואו אז חוץ מההורים שלי ואחיות שלי אף אחד לא בא. את האחים של החצי קיבלתי בבית ביום השחרור. היה יותר נוח לכולם ולי היה שקט וזמן בונדינג עם הקטן החדש. בנוסף החצי לא היה הרבה בביה"ח בגלל שהיה סוף אוגוסט נטול גן לגדול אז וא בילה איתו.

shelycat

New member
לאפה עם לאבנה וזעתר

זה מה שרציתי בהריון הקודם ולא יכולתי (בגלל שהלאבנה האסלית לא מפוסטרת).
מעולם סושי לא היה חולשה שלי.
מה עוד? שירותי משלוחים של ארוחות חמות בייתיות.
ולפני הלידה הייתי רוצה בייבי שאואר מפונפן .

loly24

New member
רק לא פרחים!

אני חולה על סוכריות גומי...לידה קודמת רק בעלי הביא לי ...גיסי וגיסתי הביאו זר פרחים..מה אני אמורה לעשות איתו???
חברה מאוד טובה פינקה בסושי מהריבר אבל מרוב אדרנלין בקושי הצלחתי לאכול...

סוכריות גומי, פלטות פירות וסושי מתקבלים בברכה..

miki214

New member
אני חשבתי להכין רשימה מדוייקת של ציוד שאני

רוצה ושאמא שלי תעביר הלאה לדודות ולגיסתי הקמצנית :)

bobi tom

New member
המתנה הכי יפה ופרקטית היא של Baby Aspen

יש להם מתנות מהממות , איכותיות ועם הרבה חשיבה בפן הפרקטי, איכות וכמובן יצירתיות !
כל מי שבאמת מעוניינת לתת מתנה בליגה אחרת שתיכנס לאתר של בייבי אספן .
אגב, הם השתתפו חודש הבא בבייבי לינד בגני תערוכה ובחול המועד סוכות גם בפסטיבל מיוחד בנמל יפו .
כנסו לאתר www.babyaspen.co.il

mitmit11

New member
הערה

ההודעה שלך היא תוכן פרסומי שאסור ע"פ התקנון... מקריאת הודעות אחרות שלך בתפוז אני מבינה שאת/ה מייצג/ת את המותג בישראל.

אני משאירה את זה פה כחריג כי זה רלוונטי לדיון אבל:
1. בבקשה להימנע מזה בעתיד או שהודעות יימחקו.
2. ניתן להוסיף את הפרטים לחתימה ואז בכל מענה לגופה של שאלה הגולשות ייחשפו למוצר.

למעלה