מתנות ליולדת - מה אתן רוצות

אני איתך. כל מה שקשור לאוכל בריא וטעים, שלא

אני צריכה להכין.
סושי / פסטה שווה / סלסלת פירות. פינוק.
ועל כל השאר אני אומרת תודה.
מישהו חשב עליי והשקיע. אני תמיד מעריכה את זה. (ומקסימום מחפשת פתק החלפה)

עם הדגש בובי עם הדגש על "לא להכין"

זה הכי חשוב חחח
אני זוכרת איך בהנקות שכמובן את כולך מורעבת כאילו לא אכלת תשעה חודשים (מי ישמע חחח) בקושי מספיקה להכין איזה סנדביץ ב3 שניות שיש לי בין זה לבין לרוץ לפיפי חחחח

אמרתי לבעלי אני מוכנה להזמין טייק אווי כל יום חחחחחחחחחחחחח הוא מצידו צריך רק לעבוד שעות נוספות

mica35

New member
מתנות שאני רוצה

בעיקרון לדעתי מתנה היא טובה אם אפשר להחליף אותה למשהוא שיהיה שימושי, לדוגמא הסט של מיננה בקישור הוא הכי נורמלי כי אפשר להחליף אותו ויש להם כל מיני דברים נחמדים (בהנחה שאת גרה ליד סניף שלהם).

אני שונאת קרמים למיניהם, זה גם מפריע לתינוק כל הריחות הזרים ואני גם אוהבת לבחור בקפידה את הריחות שלי. קיבלתי המון סטים כאלה ללידה הראשונה והתקשתי להפטר מהם.

מתנות טובות אפשריות: פגישה עם יועצת הנקה/דולה פוסט פארטום מעולה לילד ראשון, שוברים לאוכל מוכן במקום כלשהוא קרוב לבית היולדת או כזה שעושה משלוחים, שוברים למנקה, שוברים לקוסמטיקול - חברה ששולחת עד הבית שירותים של קוסמטיקה/מניקור-פדיקור וכו'.

מתנה שאהבנו לתת אחרי שנולד לנו הבן הבכור בעיקר להורים לילד ראשון אבל גם אחר כך זה חבילה של ספרי ילדים בכריכה קשה, יש ספרים אם אינטונציה מדהימה שאפשר להקריא להם כבר מגיל אפס (פלוטו, בשמי ערב, כל מיני ספרי שירים לילדים, חמישה בלונים הם מתים על הבום טרח כבר בגיל כמה חודשים), זה גם משהוא שאין לפני ילד ראשון ואנשים פחות מוסרים יחסית לציוד אחר וגם תמיד אפשר להחליף לספר לפינוק לאמא בחופש לידה עם יש לה ילד נוח, או לספרי הדרכה במקרה שלא....

בקיצור לא אכפת לי מה יביאו אבל שיהיה באמת שימושי (שובר למנקה) או ניתן להחלפה לדברים שימושיים.

קרמבו341

New member
צלחת ענקית עם פירות חתוכים וטעימים

טעים, מרווה, בריא, ולא צריך לסחוב הביתה.

Morena15

New member
אני הייתי מעדיפה

בגדים שימושיים לחורף, טיטולים, מוצצים בקבוקים, מגבות, סינרי הנקה וכל הדברים האלו
ממש לא דברים בשבילי כמו קרמים וכאלה

דברים שאני צריכה אותם ביום יום ובכל מקרה אצטרך לקנות
בקיצור מתנות שיחסכו לי כסף

אבל המתנה הזו של מישהי שמלווה בבית זה פשוט גדול, הייתי רוצה דבר כזה, למרות שהאמא החמות והבעל יגידו שלא צריך

נצל"ש נשלוח פירות חתוכים

אני רוצה לרמוז למשפחה על משלוח פירות חתוכים בשבילי

מישהי מכירה חברה טובה שעושה את זה ועדיף במחירים שפויים....אני לא צריכה מגשי ענק....עשיתי חיפוש קטן בגוגל אבל אשמח להמלצות....

אונינון

New member
משלוחי פירות לאיכילוב-המלצה

למי שמתכוונת ללדת באיכילוב או לשלוח מתנה ליולדת שם יש לי המלצה-על רח׳ ויצמן פינת בארי מאוד קרוב לליס יש ירקניה שמוכרת מגשי פירות שווים בגדלים שונים,לא יודעת מה המחיר אבל בטוח יותר זול מהחברות למינהן אז שווה לבדוק. גילוי נאות- אין לי קשר אליהם אני פשוט גרה באיזור ןקונה משם מידי פעם .

שרוני94

New member
מתנות ....... ארצה לקבל...
|מו

בלונים,

מגבת גדולה ויפה בשבילי.,
סבונים ריחנים, אוכל טעים ,פיגמה יפה לבית.,
וכל מה שיותר בשבילי, וגם בשביל התינוק ארצה לקבל טיטולים, בקבוקים, חליפה יפה..
אוניברסיטה לתינוק..ויש עוד הרבה דברים..
והעיקר שיהיה בשמחות ובבריאות.

גוביר

New member
פיגמות בשבילי... וכמה מגשי פיצה!!!!!

איך שאני יוצאת מחדר לידה מביאים לי מגש פיצה, אני מתה על פיצות.....
מתה על פיגמות והכי נוח להסתובב איתם בבית, ויותר כיף מאשר חולצת הטריקו של בעלי...
בגדים לתינוק תמיד כיף לקבל, למרות שיש לי מהילדים הקודמים חדש תמיד כיף...
אני לא אוהבת קרמים, גם אני שבע שנים אחרי הלידה הראשונה ויש לי עוד סטים סגורים.
מגבת זה רעיון מעולה..
סינר הנקה, פירות טריים.

אשכוליה

New member
מיניתי חברה "אחראית מתנות"

ואמרתי שאני מזהירה מראש, שמי שקונה לי דובי וזוג גרביים ב-500 שקל יוצא מרשימת החברים שלי...
לא הייתי רוצה לקבל בגדים ועם תמרוקים אני בעייתי כי אני קונה רק טבעי ורק מיצרניות ספציפיות (פה בארץ), אחרי שניסיתי את המוצרים שלהן בדוגמיות.
כן הייתי שמחה לקבל (אני מניחה, כי אני עוד בבית במקום להיות בחדר לידה...) אוכל טוב - במיוחד פירות וכאלו, אוכל מבושל הביתה, מישהו שיבוא לעשות לי נעים בגב וכאלו. גם קורס עיסוי תינוקות או קורס שחיית פעוטות. במילא את רוב הציוד לתינוקות אני מעדיפה לקנות יד שנייה. מבחינתי עדיף לקבל תווים שהחברים שלי קיבלו בעבודה לחג ולא איזו שטות שאני אצטרך להתרוצץ ולהחליף...
מעבר לזה - תשומי תמיד עושה לי טוב (כשאני במיטבי, לפחות).

אמילי78

New member
סלמון כבוש

זה כמו קרפציו סלמון. זה יותר טעים מסלמון מעושן וגם יותר בריא... פעם הייתי קונה בסופר מרקט ואז הוא נעלם....

עכשיו, מצאתי סלמון כבוש באיקאה..... אבל, זה לא מומלץ בהריון..

הייתי רוצה שיקנו לי אותו מתנה ושיחכה לי בבית אחרי הלידה....

האמת, שהייתי רוצה מלא דברים שעוד לא קניתי לחמודי, אבל כנראה שהרעב גובר עלי עכשיו...

מפון

New member
מבחינתי הכי טוב זה שוברים לסופר פארם

קודם כל ממילא חצי מחופשת הלידה אני שם
וחוצימזה שככה אני יכולה לחלק לבד את המתנות לתינוק ולי

למעלה