לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5445954,459 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'מתנות ליולדת - מה אתן רוצות'
מתנות ליולדת - מה אתן רוצות
<< ההודעה הנוכחית
20/09/2012 | 09:25
92
4699
הדילמה הלא נגמרת: חברה / אחות / גיסה / מישהי כלשהי ילדה. הולכים לבקר בביה"ח (שזה ביג נו נו בפני עצמו) או בבית ו-אבוי מה להביא לה במתנה

או, פה אתן נכנסות לתמונה. מה אתן הייתן רוצות לקבל

בעקבות הכתבה בקישור הבא שאני אישית לא הייתי רוצה דבר ממה שהוצע בו... http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4279933,00...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לכל מי שמתעניין'
לכל מי שמתעניין
20/09/2012 | 09:33
10
979
אני אשמח לקבל קומבינציית סושי לבית חולים!

אני אפילו אשמח מאוד לראות אתכם חצי שעה אחרי הלידה....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני בחרתי קומבינציה מראש ואחותי הביאה'
אני בחרתי קומבינציה מראש ואחותי הביאה
20/09/2012 | 09:40
5
284
לצפיה ב-'אפשר לאכול סושי צמחוני בהריון לאחר חיטוי כלים'
אפשר לאכול סושי צמחוני בהריון לאחר חיטוי כלים
20/09/2012 | 19:20
4
276
אני מזמינה תמיד סושי צמחוני או עם דג אפוי, ומבקשת שיחטאו וינקו את המשטח והסכין לפני כן.

רק שתדעו שלא צריך לעשות צום סושי... :)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'נראה לי שהכוונה לסושי אמיתי '
נראה לי שהכוונה לסושי אמיתי
20/09/2012 | 20:03
2
234
מממ... סלומון רול, טונה אדומה, וכו וכו׳...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'את באה להדליק '
את באה להדליק
20/09/2012 | 21:57
1
70
לצפיה ב-'ברור, בשביל זה אני פה ;)'
ברור, בשביל זה אני פה ;)
21/09/2012 | 09:40
38
לצפיה ב-'אבל עם דג נא זה הכי טעים...'
אבל עם דג נא זה הכי טעים...
20/09/2012 | 21:12
66
לצפיה ב-'זה לגמרי הסיכום עם בעלי. סושי לחדר לידה!!'
זה לגמרי הסיכום עם בעלי. סושי לחדר לידה!!
20/09/2012 | 12:58
129
לצפיה ב-''
20/09/2012 | 13:01
32
לצפיה ב-''
20/09/2012 | 13:30
133
יש לנו כבר חבר מתנדב שידאג לקומבינציה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לא לחדר לידה!'
לא לחדר לידה!
20/09/2012 | 15:35
385
בעלי הביא סושי מעולה לחדר לידה ואני הייתי כזו סמרטוט שאני בכלל לא יודעת מה היה הטעם שלו. אכלתי כי הייתי חייבת להכניס משהו לפה ומרוב חולשה וטשטוש הפלתי חצי מגש על הרצפה. כדאי לחכות עם זה קצת.
כשיצאנו מבית חולים, כיוון שיצאנו בלי הילדה (שנולדה 1.750) הלכנו לאכול סושי והיה שווה..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תלוי במלא גורמים, אבל אותי הכי שימח הדבר הבא:'
תלוי במלא גורמים, אבל אותי הכי שימח הדבר הבא:
20/09/2012 | 09:42
12
1052
אחותי, ללידה ראשונה פירגנה לי ביקור בית מאישה מדהימה שהיא דולה פוסט-פארטום והיא עשתה לנו מבוא לגידול תינוקות על אמת, ביום בו נחתנו בבית. עשתה איתנו מקלחת ראשונה, עזרה לי בהנקה, שלחה את בעלי לקנות מה שהיה חסר בבית, הסבירה על הרפלקסים ועל הקשיים של ההתחלה, הצילה את כדור הפיזיו מאחסון ולימדה אותי איך הוא יציל אותי בתקופת הגזים הקשה ועוד מיליון ואחד דברים שהאישה החכמה והרגישה הזאת תרמה לי. היא גם התקשרה כל יום לשאול בשלומנו ולייעץ, והיא הייתה נכס אמיתי בשבילי. ממש  הצלה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'נשמע מעולה!'
נשמע מעולה!
20/09/2012 | 11:13
2
466
אשמח לשמוע כמה עולה חבילה כזו (אפשר גם במסר אם אסור לפרסם מחירים).
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גמאני, גמאני!'
גמאני, גמאני!
20/09/2012 | 12:00
155
לצפיה ב-'גם אני בבקשה:)'
גם אני בבקשה:)
20/09/2012 | 20:56
199
אחלה מתנה שבעולם
וגם לקבל את פרטי המאמא הזו:)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'רעיון מדהים!!'
רעיון מדהים!!
20/09/2012 | 12:09
3
414
אפשר לקבל את השם שלה? ואם אפשר גם מחיר...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לא יודעת מחיר זו מתנה לפני 3 שנים - אבל פרטים'
לא יודעת מחיר זו מתנה לפני 3 שנים - אבל פרטים
21/09/2012 | 20:58
2
263
זו אישה מהממת, שאני נותנת לה פרגון הכי גדול שאפשר בכלל לתת, היא הייתה הנס הפרטי שלי והצילה אותי בכל כך הרבה מובנים... קוראים לה אתי שני, והיא בכלל הייתה בעבר מטפלת תינוקות מיתולוגית שגידלה תחת ידיה עשרות תינוקות משך שנים בקיבוץ עין השופט. מנוסה מעין כמוה. היא התפתחה במהלך השנים והשתלמה כמדריכת צעד ראשון, דולה פוסט פארטום ובכלל לדעתי היא לא מפסיקה ללמוד ולהתפתח. היא עושה ביקורי בית, גם בת"א. אני חושבת שהיא גובה פחות ממה שלוקחות "מתחרותיה" בשוק, אף על פי שאני מניחה שיש לשלם תוספת על דלק אם זה רחוק.
חוץ מביקורים שלה בבית, אני בהמשך כ"כ התמכרתי שהייתי נוסעת אליה לעין השופט, והיא הקימה שם מקום שקוראים לו "הבית המתו"ק (מגע קול ותנועה)" ושם בעלות באמת מצחיקה (בזמנו זה עלה לי 50 שקל) אתן יכולות לבלות יום עם ארוחת בוקר (אתי מקפידה על ארוחת בוקר בשתי ידיים, היא מאפשרת לאמהות שם לאכול כשהתינוקות בידי הקסם שלה) ולקבל שלל עצות והדרכה אמיתית מהאישה המדהימה הזו. אני רוצה לציין שאין לי שום קשר קודם אליה או אל המקום, אין לי שום אינטרס לפרסם, אני פשוט מפרטת כי כמו שאני הרווחתי אני מאחלת לכל יולדת...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'פרטי התקשרות'
פרטי התקשרות
21/09/2012 | 21:04
1
81
לצפיה ב-'גם אני רוצה פרטים נוספים'
גם אני רוצה פרטים נוספים
20/09/2012 | 14:28
173
אפשר גם במסר
תודה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'נשמע מעולה!'
נשמע מעולה!
20/09/2012 | 14:54
137
אפשר גם פרטים במסר?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לדעתי זו המתנה המושלמת או לחילופין יועצת הנקה'
לדעתי זו המתנה המושלמת או לחילופין יועצת הנקה
21/09/2012 | 08:40
113
שתגיע הביתה או מלווה התפתחותי שתסביר קצת מה עושים במצבים של בכי, גאזים וכו'.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'יותר קל להגיד מה לא-לא אוכל ולא בגדים לתינוק'
יותר קל להגיד מה לא-לא אוכל ולא בגדים לתינוק
20/09/2012 | 09:46
5
821
פינוקים כמו סבונים וכאלה (עם ריחות משכרים..)
פיג'מה יפה ונוחה (ממילא זה הופך להיות פריט לבוש עיקרי בשבועיים הראשונים..)
מגבת גוף רכה

בקיצור, דברים שימושיים ויפים שקצת ישפכו אור על הקושי היומיומי..

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני בדיוק הפוך '
אני בדיוק הפוך
20/09/2012 | 13:38
1
472
אין לי מה לעשות עם סבונים, מגבות ופיג'מות
אבל דווקא אוכל טעים ובגדים לקטני אני ממש אשמח לקבל
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כנ"ל'
כנ"ל
20/09/2012 | 18:05
231
אני עוד לפני מסיבת הרווקות פיללתי שמתקפת ללין ושות' תיפסק על ראשי. אני כן הייתי שמחה לבגדים לתינוק, מקסימום נחליף. אוכל, טוב, תלוי איזה אוכל. הרעיון של הסושי למעלה - חשבתי שאני מקורית חחח אבל מתברר שלא
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לא אוכל??'
לא אוכל??
20/09/2012 | 21:07
2
365
המתנה שהכי זכורה לי לטובה אחרי לידת הבכורה היא פשטידת קישואים טעימה ומפנקת, בדיוק כשישבתי דואבת וגדושה ולא מסוגלת לקום להכין לעצמי אוכל, וזה הגיע גם עם השאלה הבאה:
"איך מזהים תינוק יונק"
??
"לפי הפירורים על הראש!"
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' אני פשוט בררנית באוכל..'
אני פשוט בררנית באוכל..
20/09/2012 | 21:21
85
לצפיה ב-'אהבתי'
אהבתי
20/09/2012 | 22:02
54
לצפיה ב-'אויש אלו מתנות איומות'
אויש אלו מתנות איומות
20/09/2012 | 09:47
5
945
מי שכתבה את זה לא ילדה מעולם.
אני הייתי שמחה לדברים פרקטיים יותר,כאלו שיחסכו לנו קצת כסף.
- בגדים ראשוניים טובים( במקרה שזו לידה ראשונה או שנולד בן אחרי בת או להיפך)
- בטיה לאמבטיה
-מזרון איכותי שניתן לפרוס על הרצפה
- מצעים לעריסה (תמיד כואב הלב להוציא כסף על זה.כמה חודשים בשימוש ולאפסון)
או מתנות לאמא לא פחות חשוב :)
- אמא/חמות או כל אחת אחרת שמבשלת מעולה שתביא כמה סירים שווים
- עזרה בבית ממישהי בתשלום באופן חד פעמי/ למספר פעמים בכביסות/נקיונות
- תלוש פתוח לאיזה מסג טוב או טיפול פנים. אפילו מאלה שבאים אלייך עד הבית, מפנקים אותך והולכים. מעולה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'למה לרדת על אנשים? כל אחת שונה... '
למה לרדת על אנשים? כל אחת שונה...
20/09/2012 | 11:46
4
543
אני לקראת לידה שניה.. וכל מה שאמרת ממש לא מדבר אליי.. וחוץ מזה שמדובר במתנות ליולדת, לא לתינוק! אני רוצה מתנות לעצמי - סבונים, חלוקים, מגבות חדשות ורכות... סושי יכול גם לעודד!! אולי אלייך הדברים האלה לא מדברים... אבל ממש לא קשור ללידה ראשונה... דווקא בפעם הקודמת היה לי מאוד חסר שלא היה לי חלוק רחצה בבית חולים, וגם איזו פיג'מה נחמדה...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'באמת נשמע לך כמו ירידה?'
באמת נשמע לך כמו ירידה?
20/09/2012 | 12:12
3
492
זה היה נשמע לך אחרת אם הייתי מוסיפה את המילה *לדעתי*?
הכתבה הזו היא פרסומת לכל דבר,והכותבת הזו ממליצה ומפרסמת רק מה שיקר ומיותר.כמובן שאפשר למצוא משהו נחמד ושימושי בכל אחת מן הסלסלות אבל אם אני מחפשת  דברים באמת שימושיים ונחוצים וגם לא לרושש את קרוביי וחבריי ,אהיה יותר ספציפית במה אני רוצה וצריכה (אם ישאלו כמובן).
לא מדבר אלייך מה שכתבתי? פייר לגמרי. כל אחת מחפשת דברים אחרים,זוהי מהות הפורום.אגב גם פיג'מה נוחה היא רעיון נחמד בעיניי,אבל למה להתרגז?

וציינתי מתנות גם לעצמי וגם לתינוק אז לא הבנתי את כוונתך.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'סליחה... לא קראתי את הכתבה לפני.. חשבתי '
סליחה... לא קראתי את הכתבה לפני.. חשבתי
20/09/2012 | 12:33
1
396
שאת מתייחסת לבנות שכתבו שהן רוצות כל מני דברים... בעקרון אבל דווקא את כן כתבת מה שיש בכתבה... רק שלא רצית לקבל את זה בחבילה מגוחכת (אני מסכימה.. )... אבל שימי לב שחלק ממה שאת רוצה זה מה שמציעים בחבילות... בגדים ראשונים, סדינים, חיתולי בד.....

ושוב סליחה... פשוט חשבתי שאת מתייחסת להצעות של בנות הפורום... לא ראיתי שיש גוף להודעת הפתיחה של השרשור ושיש כתבה... ואני מסכימה שאין צורך בחבילות כאלה... ושוב סליחה ומחילה! לא התרגזתי ממש אלא לא הבנתי למה את יורדת על בנות הפורום (לא הבנתי את כוונתך, כמובן).

מאחלת לך הריון קל ולידה קלה, ועם כל המתנות שבדיוק יתאימו לך ולתינוקי שלך!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' תודה.בחזרה אלייך '
תודה.בחזרה אלייך
20/09/2012 | 12:37
88
לצפיה ב-'נראה לי ששושנית חשבה שהתגובה שלך היא לכותבות '
נראה לי ששושנית חשבה שהתגובה שלך היא לכותבות
20/09/2012 | 12:38
226
פה בשרשור ולא לכתבה. אכן מסכימה איתך בכל מילה שהכתבה היא שיווקית בלבד! ומי שיצא לה לראות את החבילות האלה הן כלום מלבד יפות... פשוט יקר ולא כדאי!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'רק לא את החבילות הבומבסטיות האלו!!!'
רק לא את החבילות הבומבסטיות האלו!!!
20/09/2012 | 09:47
647
כל החבילות המעוצבות האלו " עוגת חיתולים" "סלסלה ליולדת" וכו' סתם יקר ואין שם בעצם כלום...
מעדיפה שישאלו מה אני צריכה מאשר שסתם יביאו משהו שאח"כ אני צריכה לרוץ להחליף, או יותר גרוע - אם אין פתק החלפה אז ממש נתקעתי עם זה...

סתם לדוגמא, הביאו לי בלידה הראשונה, לפני 3 שנים סלסלה עם קרמים, והיא עדיין בארון סגורה - ואין לי מה לעשות איתה!

מה כן הייתי שמחה לקבל?
פירות טריים, זה נשמע לי פינוק טוב בתור מישהי שרעבה בחודש תשיעי אבל לא יכולה להכניס פירור כי הכל כבר לוחץ... נחמד גם להוציא את זה לאירוח למבקרים וגם על הדרך - בריא :)

דברים שימושיים כמו: סינר הנקה, מנשא, וכו' - אבל שוב, רק אם שואלים לפני, כי לי לדוגמא יש כבר הכל...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מצחיק...בדיוק הכנתי אתמול לבעלי רשימה'
מצחיק...בדיוק הכנתי אתמול לבעלי רשימה
20/09/2012 | 09:57
661
איך לפנק אותי....

מדובר בילד שני...יש לנו הכל...לכן מתנות רק בשבילי...

1. לבית החולים- פירות טריים ויבשים, בלוני הליום ( בא לי...) ואספקה של אוכל מארומה לי דרישה...

2. לבית- שוברים לסופר פארם/בתי קפה על יד הבית שאוכל להתפנק בחופשת הלידה

3. בגדי הנקה

4. כסף תמיד טוב

5. בגדי ספורט חדשים לחזרה לגזרה...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אמממ בכנות'
אמממ בכנות
20/09/2012 | 10:05
2
634
אף פעם לא ציפיתי לכלום.. חברות שהיו באות היו מביאות לי בגדים וכאלה.. אני אומרת תודה יפה ומה שלא נחוץ מחליפה

אבל אם באמת היו שואלים אותי מה אני רוצה.. פירות טריים זה נהדר... ראיתי סלסלות משגעות של פירות.. אני חושבת שזה אחלה..

סושי מתקבל בברכה

אבל בכנות הייתי שמחה לסירים מוכנים בבית שאני חוזרת מבית החולים.. אף פעם לא קיבלתי עזרה אני לא אוהבת גם לבקש לא נעים לי חחח.. אז משתדלת מה שאפשר אבל כבר כמה אפשר להקפיא וחוץ מזה אני לא אוהבת את העניין הזה של להקפיא אוכל.. אבל ניחא...

כל השאר ממש לא משנה לי
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני איתך. כל מה שקשור לאוכל בריא וטעים, שלא'
אני איתך. כל מה שקשור לאוכל בריא וטעים, שלא
20/09/2012 | 10:17
1
396
אני צריכה להכין.
סושי / פסטה שווה / סלסלת פירות. פינוק.
ועל כל השאר אני אומרת תודה.
מישהו חשב עליי והשקיע. אני תמיד מעריכה את זה. (ומקסימום מחפשת פתק החלפה)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עם הדגש בובי עם הדגש על "לא להכין" '
עם הדגש בובי עם הדגש על "לא להכין"
20/09/2012 | 10:21
307
זה הכי חשוב חחח
אני זוכרת איך בהנקות שכמובן את כולך מורעבת כאילו לא אכלת תשעה חודשים (מי ישמע חחח) בקושי מספיקה להכין איזה סנדביץ ב3 שניות שיש לי בין זה לבין לרוץ לפיפי חחחח

אמרתי לבעלי אני מוכנה להזמין טייק אווי כל יום חחחחחחחחחחחחח הוא מצידו צריך רק לעבוד שעות נוספות
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מתנות שאני רוצה'
מתנות שאני רוצה
20/09/2012 | 10:07
480
בעיקרון לדעתי מתנה היא טובה אם אפשר להחליף אותה למשהוא שיהיה שימושי, לדוגמא הסט של מיננה בקישור הוא הכי נורמלי כי אפשר להחליף אותו ויש להם כל מיני דברים נחמדים (בהנחה שאת גרה ליד סניף שלהם).

אני שונאת קרמים למיניהם, זה גם מפריע לתינוק כל הריחות הזרים ואני גם אוהבת לבחור בקפידה את הריחות שלי. קיבלתי המון סטים כאלה ללידה הראשונה והתקשתי להפטר מהם.

מתנות טובות אפשריות: פגישה עם יועצת הנקה/דולה פוסט פארטום מעולה לילד ראשון, שוברים לאוכל מוכן במקום כלשהוא קרוב לבית היולדת או כזה שעושה משלוחים, שוברים למנקה, שוברים לקוסמטיקול  - חברה ששולחת עד הבית שירותים של קוסמטיקה/מניקור-פדיקור וכו'.

מתנה שאהבנו לתת אחרי שנולד לנו הבן הבכור בעיקר להורים לילד ראשון אבל גם אחר כך זה חבילה של ספרי ילדים בכריכה קשה, יש ספרים אם אינטונציה מדהימה שאפשר להקריא להם כבר מגיל אפס (פלוטו, בשמי ערב, כל מיני ספרי שירים לילדים, חמישה בלונים הם מתים על הבום טרח כבר בגיל כמה חודשים), זה גם משהוא שאין לפני ילד ראשון ואנשים פחות מוסרים יחסית לציוד אחר וגם תמיד אפשר להחליף לספר לפינוק לאמא בחופש לידה עם יש לה ילד נוח, או לספרי הדרכה במקרה שלא....

בקיצור לא אכפת לי מה יביאו אבל שיהיה באמת שימושי (שובר למנקה) או ניתן להחלפה לדברים שימושיים.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'צלחת ענקית עם פירות חתוכים וטעימים'
צלחת ענקית עם פירות חתוכים וטעימים
20/09/2012 | 10:42
333
טעים, מרווה, בריא, ולא צריך לסחוב הביתה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני הייתי מעדיפה'
אני הייתי מעדיפה
20/09/2012 | 11:11
349
בגדים שימושיים לחורף, טיטולים, מוצצים בקבוקים, מגבות, סינרי הנקה וכל הדברים האלו
ממש לא דברים בשבילי כמו קרמים וכאלה

דברים שאני צריכה אותם ביום יום ובכל מקרה אצטרך לקנות
בקיצור מתנות שיחסכו לי כסף

אבל המתנה הזו של מישהי שמלווה בבית זה פשוט גדול, הייתי רוצה דבר כזה, למרות שהאמא החמות והבעל יגידו שלא צריך
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'נצל"ש נשלוח פירות חתוכים'
נצל"ש נשלוח פירות חתוכים
20/09/2012 | 11:31
3
414
אני רוצה לרמוז למשפחה על משלוח פירות חתוכים בשבילי

מישהי מכירה חברה טובה שעושה את זה ועדיף במחירים שפויים....אני לא צריכה מגשי ענק....עשיתי חיפוש קטן בגוגל אבל אשמח להמלצות....

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הכוונה משלוח...'
הכוונה משלוח...
20/09/2012 | 11:31
97
לצפיה ב-'בהורים לתינוקות המליצו על שניים'
בהורים לתינוקות המליצו על שניים
20/09/2012 | 11:40
397
כמובן צריך לבדוק לגבי איזור בארץ...
http://www.pri4me.co.il/
קסם הפרי
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'משלוחי פירות לאיכילוב-המלצה'
משלוחי פירות לאיכילוב-המלצה
20/09/2012 | 13:44
254
למי שמתכוונת ללדת באיכילוב או לשלוח מתנה ליולדת שם יש לי המלצה-על רח׳ ויצמן פינת בארי מאוד קרוב לליס יש ירקניה שמוכרת מגשי פירות שווים בגדלים שונים,לא יודעת מה המחיר אבל בטוח יותר זול מהחברות למינהן אז שווה לבדוק. גילוי נאות- אין לי קשר אליהם אני פשוט גרה באיזור ןקונה משם מידי פעם .
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מתנות ....... ארצה לקבל...|מו'
מתנות ....... ארצה לקבל...|מו
20/09/2012 | 11:51
363
בלונים,
מגבת גדולה ויפה בשבילי.,
סבונים ריחנים,  אוכל טעים ,פיגמה יפה לבית.,
וכל מה שיותר בשבילי, וגם בשביל התינוק ארצה לקבל טיטולים, בקבוקים, חליפה יפה..
אוניברסיטה לתינוק..ויש עוד הרבה דברים..
והעיקר שיהיה בשמחות ובבריאות.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'פיגמות בשבילי... וכמה מגשי פיצה!!!!!'
פיגמות בשבילי... וכמה מגשי פיצה!!!!!
20/09/2012 | 11:57
1
379
איך שאני יוצאת מחדר לידה מביאים לי מגש פיצה, אני מתה על פיצות.....
מתה על פיגמות והכי נוח להסתובב איתם בבית, ויותר כיף מאשר חולצת הטריקו של בעלי...
בגדים לתינוק תמיד כיף לקבל, למרות שיש לי מהילדים הקודמים חדש תמיד כיף...
אני לא אוהבת קרמים, גם אני שבע שנים אחרי הלידה הראשונה ויש לי עוד סטים סגורים.
מגבת זה רעיון מעולה..
סינר הנקה, פירות טריים.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אם עברו שבע שנים'
אם עברו שבע שנים
20/09/2012 | 21:45
196
את יכולה לזרוק בלב שקט
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מיניתי חברה "אחראית מתנות"'
מיניתי חברה "אחראית מתנות"
20/09/2012 | 12:06
1
426
ואמרתי שאני מזהירה מראש, שמי שקונה לי דובי וזוג גרביים ב-500 שקל יוצא מרשימת החברים שלי...
לא הייתי רוצה לקבל בגדים ועם תמרוקים אני בעייתי כי אני קונה רק טבעי ורק מיצרניות ספציפיות (פה בארץ), אחרי שניסיתי את המוצרים שלהן בדוגמיות.
כן הייתי שמחה לקבל (אני מניחה, כי אני עוד בבית במקום להיות בחדר לידה...) אוכל טוב - במיוחד פירות וכאלו, אוכל מבושל הביתה, מישהו שיבוא לעשות לי נעים בגב וכאלו. גם קורס עיסוי תינוקות או קורס שחיית פעוטות. במילא את רוב הציוד לתינוקות אני מעדיפה לקנות יד שנייה. מבחינתי עדיף לקבל תווים שהחברים שלי קיבלו בעבודה לחג ולא איזו שטות שאני אצטרך להתרוצץ ולהחליף...
מעבר לזה - תשומי תמיד עושה לי טוב (כשאני במיטבי, לפחות).
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' מסאז!!'
מסאז!!
20/09/2012 | 12:18
50
לצפיה ב-'סלמון כבוש'
סלמון כבוש
20/09/2012 | 12:14
218
זה כמו קרפציו סלמון. זה יותר טעים מסלמון מעושן וגם יותר בריא... פעם הייתי קונה בסופר מרקט ואז הוא נעלם....

עכשיו, מצאתי סלמון כבוש באיקאה..... אבל, זה לא מומלץ בהריון..

הייתי רוצה שיקנו לי אותו מתנה ושיחכה לי בבית אחרי הלידה....

האמת, שהייתי רוצה מלא דברים שעוד לא קניתי לחמודי, אבל כנראה שהרעב גובר עלי עכשיו...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מבחינתי הכי טוב זה שוברים לסופר פארם'
מבחינתי הכי טוב זה שוברים לסופר פארם
20/09/2012 | 12:15
7
365
קודם כל ממילא חצי מחופשת הלידה אני שם
וחוצימזה שככה אני יכולה לחלק לבד את המתנות לתינוק ולי
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'יש דבר כזה???'
יש דבר כזה???
20/09/2012 | 12:16
6
66
לצפיה ב-'לא יודעת אבל אני אופטימית '
לא יודעת אבל אני אופטימית
20/09/2012 | 13:04
1
64
לצפיה ב-'חחחחח אולי כדאי באמת להציע להם '
חחחחח אולי כדאי באמת להציע להם
20/09/2012 | 13:12
136
תכלס נראה לי שזה מה שהכי צריכים
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'יש דבר כזה, סבא שלי תמיד מבקש שובר מתנה '
יש דבר כזה, סבא שלי תמיד מבקש שובר מתנה
20/09/2012 | 13:20
71
לצפיה ב-'כן יש כרטיס סופר פארם'
כן יש כרטיס סופר פארם
20/09/2012 | 13:22
1
192
קונים בקופה ומטעינים בכמה כסף שרוצים
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אוקיי אז אני מעדכנת את הוויש ליסט שלי '
אוקיי אז אני מעדכנת את הוויש ליסט שלי
20/09/2012 | 13:33
170

נראה לי הכי שמיש במקום כל מיני דברים ולהתחיל להתעסק עם החלפות ומידות...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'יש, גיפט קארד שקונים בקופה. מעולה'
יש, גיפט קארד שקונים בקופה. מעולה
20/09/2012 | 13:50
63
לצפיה ב-'לי? סושי ישר לבית יולדות'
לי? סושי ישר לבית יולדות
20/09/2012 | 12:15
217
לפיצקית?
טרמפולינה, בגדים שימושיים וחמודים וכמובן הכל עם פתקי החלפה כדי שאפשר יהיה להחליף למידות.

לא להביא בשום פנים ואופן:
1- חבילות מתנה שאין אפשרות להחליף למשהו אחר בחנות של תינוקות.
2- דובי
3- מתנות ממוחזרות שאין מה לעשות איתן

אני חושבת שמבחינתי הדגש הוא על דברים שימושיים, אני מעדיפה דברים שאני אוכל להשתמש בהם.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ניראית כמו כתבה שיווקית משהו...'
ניראית כמו כתבה שיווקית משהו...
20/09/2012 | 12:30
1
263
בכל אופן, לבי"ח הכי אני שמחה לקבל פירות טריים/יבשים ופרחים (כן אני אוהבת פרחים ומאוד אוהבת לראות אותם בכל מקום) ואני לא סבלתי מהאוכל בבי"ח, היה לי ממש מזין ואפילו טעים, ואני גם אוכלת סושי בהריון, אז למרות שבעלי דאג להזמין, הוא אכל את הרוב, כי לא היה ממש בא לי..
אולי גם איזו פיג'מה נחמדה מאינטימה או נעליי בית מפנקות..
רוב המתנות שקיבלתי בלידה הראשונה הוחלפו, כי מה לעשות את הרוב כבר היה לי או שקיבלתי המון כפילויות של דברים..
יותר מזה אשמח לקבל מקרר מלא מלא אוכל והרבה שקט כשאני חוזרת הביתה..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אה ולא הייתי מתנגדת לשובר למסג' מפנק..'
אה ולא הייתי מתנגדת לשובר למסג' מפנק..
20/09/2012 | 12:31
139
לזה בעלי דאג בפעם הקודמת
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אותי מאוד שימח לקבל'
אותי מאוד שימח לקבל
20/09/2012 | 12:46
1
312
מתנות שאנשים השקיעו והכינו לבד, כמו סוודר או שמיכה שסרגו בשבילה.
סושי. אפילו בהודעת הלידה ששלחנו לאנשים ציינו שלא אכלתי סושי כבר 9 חודשים...
עגלה. אנחנו ביקשנו מהאחים של בעלי שיקנו לנו את הטיולון.
מתנות פרקטיות כמו סינר הנקה, מנשא, שטיח פעילות- אבל כמובן לברר לפני מה צריך.
אני דווקא מעדיפה מתנות בשביל התינוקת ולא בשבילי, דברים שיחסכו לי הוצאות בעתיד או דברים יפים שלא הייתי קונה לבד אבל כיף שיש. לא הייתי רוצה את כל העוגות היקרות האלה מחיתול טטרה ודובי ב 500 ש"ח.

הכי הייתי רוצה שואב רובוטי(מדגם מאוד מסוים)- ביקשתי מאמא שלי מתנה ללידה ובסוף קיבלתי סתם שואב רגיל...
הייתי שמחה גם לקבל מצלמה שווה. בנתיים אני מצלמת את התינוקת באייפון וזה מבאס.  
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לי עבר החשק לסושי'
לי עבר החשק לסושי
20/09/2012 | 13:20
191
בהריון הראשון כל הזמן התחשק לי סושי, ממש כמו ילדים קטנים שכל הזמן רוצים דווקא מה שאומרים להם לא.
חצי הריון טרחתי שעות כל פעם על סושי בייתי כי את זה כן מותר לאכול (ללא דגים נאים)

כל הזמן דיברתי על זה שבעלי יביא לי סושי לחדר לידה. בסוף הוא הביא לי סטייק למחלקת יולדות בניסיון להעלות את ההמוגלובין שצנח (הצליח, אגב).
אבל אחרי הלידה עבר לי לגמרי החשק לסושי, אני חושבת שמאז שהגדול נולד, יותר מחמש שנים אכלתי סושי אולי פעם אחת או שתיים, וגם רק כשחברים גררו אותי למסעדה בסגנון. אם לפני זה היינו כל הזמן עושים טייק אווי של סושי פשוט הפסקנו. עבר לי לגמרי החשק. לא יכולה להסביר את זה כאילו השתנה לי הטעם.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'איזה שרשור כיפי'
איזה שרשור כיפי
20/09/2012 | 13:57
190
לא הייתי רוצה לקבל את החבילות הבומבסטיות שבלינק, נראה לי שהיחס עלות-תועלת שלהם ממש לא משהו. לעומת זאת אם זה חבילה hand made זה כבר משהו אחר לגמרי - מרגש ומהמם.

לבית חולים: אוכל כיפי - סושי, פירות, פיצוחים וכו'
אני יודעת שזה שטחי והתלהבות של לידה ראשונה אבל היה נחמד גם זר פרחים ובלונים

מתנות ממש: רק לא סבונים וקרמים בשבילי! אין לי מה לעשות איתם וכל פעם שאני מקבלת מארז כזה ליום הולדת מבחינתי זה סתם בזבוז...

כן נחמד - מנשא (או יועצת מנשאים, עדיף), משטח פעילות, סינר הנקה, קורסים למינהם (שחיית תינוקות, עיסוי, התפתחות תינוקות, כל מה שיוציא אותי עם הקטני מהבית בכיף אחרי הלידה) וכמובן כמה שיותר אוכל הביתה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מתנה שנראית לי מגניבה... ומאוד מרגיעה'
מתנה שנראית לי מגניבה... ומאוד מרגיעה
20/09/2012 | 14:11
2
511
צחצוח, והכנת הבית לקראת המשפחה...
פשוט להכנס לבית מבריק ומריח נפלא, הכל מכובס ומקופל, מצעים ומגבות חדשים... חדר תינוק מוכן עד הפרט האחרון.
מקרר מלא כל טוב (מכיבוד לאורחים ועד אוכל מבושל)
פינוקי אמבטיה במקלחת (נגיד סלסלה עם סבונים וקרמים ליולדת)

וכל מה שעולה בראש.. (בלונים, פרחים, נרות, שוקולד וכו'..)

לא חושבת שיש יולדת שלא תעריך כזו מתנה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'חלום, פשוט חלום! לייק גדול '
חלום, פשוט חלום! לייק גדול
20/09/2012 | 20:17
1
57
לצפיה ב-''
20/09/2012 | 23:11
18
לצפיה ב-'ציוד'
ציוד
20/09/2012 | 14:11
333
אני רוצה טיטולים והרבה!!, סימילאק, בקבוקים+פטמות של טומי טיפי, מגבונים, חיתולי טטרה חדשים, סדינים לעריסה וגם עריסה אם אפשר, את העגלה שבא לי והיא יקרה מדי עכשיו, משחה לטוסיק של ולדה, בגדי גוף לקטנה, אמבטיה חדשה במקום זו שזרקנו, מגבות חדשות, סבון נוזלי... בקיצור שיחסכו לי כסף ויקנו לי הכל חדש, ולא יביאו לי שטויות כמו חליפה לגיל שנתיים, זה מה שאני רוצה!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מניסיון הייתי מבקשת'
מניסיון הייתי מבקשת
20/09/2012 | 20:35
286
- חיתולי טטרה ענקיים של ADEN & ANAIS
- תיק החתלה מהשווים
- שובר לחוג לקטנטנים
- מגש פירות ענק
- ביגוד ראשוני משילב
- שובר לצילומי ניו בורן / משפחה
כל אלו כמובן תלוי בתקציב של הנותן אבל רבים הדברים שכתבתי כאן שמחירים זול יותר מכל הקייקים המגוכחים האלו.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מנשא אצל מדריכת מנשאים,עם אפשרות הדרכה והחלפה'
מנשא אצל מדריכת מנשאים,עם אפשרות הדרכה והחלפה
20/09/2012 | 21:05
192
חולצות הנקה שוות ומפנקות- שוב, עם אופציה להחליף (זה נכון לגבי הכל בערך)
תיק שווה לעגלה- אני מאד אוהבת את התיק של "נדודים".
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני נהגתי להביא לחברות שלי גרנולה ביתית'
אני נהגתי להביא לחברות שלי גרנולה ביתית
20/09/2012 | 21:49
235
ראיתי שזה מה שחברות של אחותי היו מביאות, ואני מכינה גרנולה בבית. הן אמרו לי שבשבועיים הראשונים, שאין יום ואין לילה, אוכלים מה שיש, עדיף ביד אחת ובלי רוטב.
מעניין מה אחשוב על זה אחרי הלידה.

לשתי חברות (שזו לא הייתה הלידה הראשונה) הבאתי אוכל, שלא יצטרכו להאכיל את הבעל והילדים:
ספגטי אדום, קציצות טונה ברוטב עגבניות וברוקולי ושעועית מוקפצים.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'במקום כל הקרמים והסבונים...'
במקום כל הקרמים והסבונים...
20/09/2012 | 22:23
261
שכולם  יתאגדו יחד ויקנו לי רומבה!
הכי שימושי ....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני רוצה'
אני רוצה
20/09/2012 | 23:19
8
338
את המכשיר החשמלי שעושה פדיקור וגם הרבה תחתונים חדשים כי החלטתי הפעם לא לקנות את התחתונים החד פעמיים ופשוט לזרוק לפח את כל מה שמתלכלך ולחדש לי את המלאי...
כמובן שסלסלת פירות היא מגניבה לבית חולים...
נראה לי שזהו... וזה באמת שרשור כייפי.
אני לא מאמינה שאני כבר אחרי התל"מ וכולם כבר ילדו לפני ואני עוד כאן...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אני עוד כאן...'
גם אני עוד כאן...
21/09/2012 | 09:28
7
171
מתהלכת סביב כמו ענן סערה קטן ומתגרד... 40+4
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לפחות אני לא לבד...'
לפחות אני לא לבד...
21/09/2012 | 14:35
6
108
זה כל כך מתיש.
החיים בהולד ממש, כולם מחכים והשאלה הראשונה שכולם שואלים אותי כשמתקשרים/רואים אותי זה אם אני לא חושבת שזה מוגזם...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם הסימפוזיום סביבי מתיש'
גם הסימפוזיום סביבי מתיש
21/09/2012 | 17:41
5
88
כל כך אין לי סבלנות להסביר, לאמא שלי למשל, שלמרות שחברה שלה שהיא רופאת נשים חושבת שצריך לזרז - אין לי כרגע כוונה לעשות את זה. ואז מגיע החלק שבו אומרים לי שזירוז זה בעצם רק זריקה קטנה שמתחילה את הלידה ואין לי מה לדאוג, ואני אפילו עייפה מדי מכדי להתעצבן על בורות של רופאות קופ"ח שלא טורחות (או לא יודעות) שלזירוז גם כן עלול להיות מחיר. אני ממש מעריכה את הדאגה, אבל בחייאת, תנו לנשום. גם לנשים שעברו את התל"מ צריכה להיות הזכות הזו.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
21/09/2012 | 17:53
4
62
זו בדיוק הבעיה.
שלא נותנים לנשום. וכל מה שאת צריכה כדי שזה יקרה זה לנשום. לנוח. להרגע.
חבל שהסביבה לא מבינה את זה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ברחתי לנשום וללטף עיזים...'
ברחתי לנשום וללטף עיזים...
21/09/2012 | 18:04
3
70
ובדיוק הביאו אותם מהמרעה, עם גדיים קטנים וחדשים - עוד עם חבל הטבור עליהם. איזה כיף!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זה לא בשבילי אבל'
זה לא בשבילי אבל
21/09/2012 | 18:10
2
62
איזה כיף לך אם זה עושה לך את זה...
אני צריכה ים... אולי מחר אסע קצת אם לא אמצא את עצמי בביה"ח...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תהני ושתהיה שבת שלום!'
תהני ושתהיה שבת שלום!
21/09/2012 | 18:13
1
18
לצפיה ב-'גם לך...'
גם לך...
22/09/2012 | 00:04
17
לצפיה ב-'חייבת להגיב לכותרת פתיחה - אני כן רוצה שיבואו'
חייבת להגיב לכותרת פתיחה - אני כן רוצה שיבואו
21/09/2012 | 06:47
1
329
לבקר אותי בבית חולים!
בשתי הלידות הקודמות הרגשתי בבית חולים קצת עצוב, וקצת געגועים לבית, והרגשתי מנותקת מהעולם.
זה שאומרים שהבית יולדות זה מקום למנוחה - אני ממש לא הרגשתי ככה. ממש לא הצלחתי לנוח שם, עם כל האור והרעש וסבבי המשמרות של האחיות והרופאים ובכלל כל היולדות מסביב.
וכן עשה לי טוב מאוד לראות אנשים שאני אוהבת באים אליי ומשתתפים בשמחתי.
ובעניין מתנות - הכל רק לא שוקולדים וקרמים. מעדיפה משהו נחמד מחנות תינוקות, ואם הוא לא יהיה טוב, תמיד אני יכולה להחליף למשהו אחר שאני צריכה - ותמיד צריך משהו.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זה כנראה עניין של העדפה אישית'
זה כנראה עניין של העדפה אישית
21/09/2012 | 07:34
193
בלידה הראשונה ביקרו אותתי המון ולרוב הייתי בחדר מניקה או בתינוקיה בהנקה. בעלי "אירח" והמבקרות הרשו לעצמן להכנס לחדר בזמן ההנקה כי הן נשים. לא ממש רציתי שכל דודה וחברה תראה אותי עם הציצים בחוץ. והייתי מאושפזת שבוע.
בלידה השניה גם האשפוז היה סטנדרטי וגם ביקשתי מראש שלא יבואו אז חוץ מההורים שלי ואחיות שלי אף אחד לא בא. את האחים של החצי קיבלתי בבית ביום השחרור. היה יותר נוח לכולם ולי היה שקט וזמן בונדינג עם הקטן החדש. בנוסף החצי לא היה הרבה בביה"ח בגלל שהיה סוף אוגוסט נטול גן לגדול אז וא בילה איתו.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לאפה עם לאבנה וזעתר'
לאפה עם לאבנה וזעתר
21/09/2012 | 19:13
515
זה מה שרציתי בהריון הקודם ולא יכולתי (בגלל שהלאבנה האסלית לא מפוסטרת).
מעולם סושי לא היה חולשה שלי.
מה עוד? שירותי משלוחים של ארוחות חמות בייתיות.
ולפני הלידה הייתי רוצה בייבי שאואר מפונפן .
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'רק לא פרחים!'
רק לא פרחים!
21/09/2012 | 20:21
160
אני חולה על סוכריות גומי...לידה קודמת רק בעלי הביא לי ...גיסי וגיסתי הביאו זר פרחים..מה אני אמורה לעשות איתו???
חברה מאוד טובה פינקה בסושי מהריבר אבל מרוב אדרנלין בקושי הצלחתי לאכול...

סוכריות גומי, פלטות פירות וסושי מתקבלים בברכה..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני חשבתי להכין רשימה מדוייקת של ציוד שאני '
אני חשבתי להכין רשימה מדוייקת של ציוד שאני
21/09/2012 | 23:16
175
רוצה ושאמא שלי תעביר הלאה לדודות ולגיסתי הקמצנית :)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'המתנה הכי יפה ופרקטית היא של Baby Aspen '
המתנה הכי יפה ופרקטית היא של Baby Aspen
23/09/2012 | 08:16
1
281
יש להם מתנות מהממות , איכותיות ועם הרבה חשיבה בפן הפרקטי, איכות וכמובן יצירתיות !
כל מי שבאמת מעוניינת לתת מתנה בליגה אחרת שתיכנס לאתר של בייבי אספן .
אגב, הם השתתפו חודש הבא בבייבי לינד בגני תערוכה ובחול המועד סוכות גם בפסטיבל מיוחד בנמל יפו .
כנסו לאתר  www.babyaspen.co.il
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הערה'
הערה
23/09/2012 | 08:33
205
ההודעה שלך היא תוכן פרסומי שאסור ע"פ התקנון... מקריאת הודעות אחרות שלך בתפוז אני מבינה שאת/ה מייצג/ת את המותג בישראל.

אני משאירה את זה פה כחריג כי זה רלוונטי לדיון אבל:
1. בבקשה להימנע מזה בעתיד או שהודעות יימחקו.
2. ניתן להוסיף את הפרטים לחתימה ואז בכל מענה לגופה של שאלה הגולשות ייחשפו למוצר.
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

15:05 | 22.09.18 אורחים בפורום
13:39 | 22.09.18 אורחים בפורום
07:44 | 22.09.18 אורחים בפורום
23:05 | 21.09.18 גלי377
20:31 | 21.09.18 אורחים בפורום
17:10 | 20.09.18 אורחים בפורום
12:00 | 20.09.18 יוחננוף2
11:41 | 20.09.18 אורחים בפורום
15:43 | 18.09.18 אורחים בפורום
12:17 | 18.09.18 האמיתית
23:15 | 16.09.18 אורחים בפורום
10:45 | 16.09.18 ilanit56
06:51 | 16.09.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ