לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5446554,465 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'מצג עכוז/רוחבי - מה עושים'
מצג עכוז/רוחבי - מה עושים
<< ההודעה הנוכחית
09/07/2012 | 12:19
60
6531
"הפוך גוטה, הפוך!"
אז כולנו שמענו את האגדות על קנטי במאיר, על דיקורים ומוקסות. אנחנו רוצות לשמוע חוויות היפוך ולידות עכוז מאלה שהיו שם
ענו לנו מניסיונכן בחלק הרלוונטי של השרשור על השאלות הבאות:

לגבי היפוך "רפואי":
באיזה שבוע הופניתן להיפוך ומתי בוצע
איפה ביצעתן ע"י איזה רופא
כאב לא כאב
והכי חשוב - עבד לא עבד
חוויות נוספות מהתהליך יתקבלו בברכה

לגבי היפוך "אלטרנטיבי":
איפה ביצעתן ע"י איזה מטפל
מה סוג הטיפול (וכמות הטיפולים) שבוצעו
כאב לא כאב
והכי חשוב - עבד לא עבד
גם פה, חוויות נוספות מהתהליך יתקבלו בברכה

לגבי לידת עכוז וגינלית:
האם ביצעתן ניסיונות היפוך אם כן - איזה
איפה ילדתן
מה היתה התנהלות הצוות הרפואי בגלל המצג
למי שחוותה לידה נוספת במצג ראש - הרגשתן שוני במהלך הלידה
נשמח אם תצרפו לנו את סיפור הלידה במידה וכתבתן אותו

שימו לב שזהו שרשור על חוויות גולשות בלבד. פרסום מכל סוג שהוא ימחק  ללא הודעה מראש

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'היפוך "רפואי"'
היפוך "רפואי"
09/07/2012 | 12:20
28
1164
איפה ביצעתן ע"י איזה רופא
כאב לא כאב
והכי חשוב - עבד לא עבד
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
09/07/2012 | 12:31
1004
אחרי שבשבוע 37+6 ראו שיש מיעוט מי שפיר לשחו אותי לבית חולים.
שערי צדק ירושלים. רופא פרטי שלי הציע לעשות היפוך חיצוני.
כאב.  פרוצדגורה ממש לא נעימה. וגם בשישי בבוקר היה שם כזה עומס שאפילו לא היה מכשיר US פנוי.
לא עבד.
ישר עשה לי קיסרי, כי לא רצה שאמשיך לסבול מלחץ נפשי וטרטורים. בניתוח ראו סיבה למה שום היפוך לא הצליח- היה לי רחם דו קרני ועוברית הייתה בחדר קטן ועם שליה שהייתה עבה וכל זה הפריע לה להסתובב.

אבל היה שווה לנסות. הלוואי והיה מצליח, כי הייתי מעדיפה לידה רגילה. לידה עכוזית ממש לא רציתי
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
09/07/2012 | 12:48
934
שבוע 39 פלוס..
בכפר סבא אצל ד"ר קנטי המהולל ובצדק!
לא כאב בכלל
נמשך חצי דקה (בניגוד להמתנה שנמשכה כמה שעות..)
עבד:):):)
שלושה ימים אח"כ בדיוק בתל"מ ילדתי את פיצקי היום בן שנה
בהצלחה לכולן:)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
09/07/2012 | 12:58
847
הגעתי לקנטי בסביבות שבוע 36+
די כאב, בעיקר אח"כ בבית
אחרי הניסיון השלישי הוא לא הסכים להמשיך אבל אני רציתי, הוא ניסה פעם רביעית אבל לא הצליח...
בסוף נותחתי קיסרי
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'שילוב של היפוך רפואי וטיפול רפלקסולוגי'
שילוב של היפוך רפואי וטיפול רפלקסולוגי
09/07/2012 | 13:29
820
בשבוע 37+4 הרגשתי כאב אחרי תנועה שהקטנה עשתה ואחריו בעיטות עמומות. למחרת הרופאה אישרה את מה שחששתי ממנו- הקטנה התהפכה למצג עכוז. פניתי לאסף הרופא לשקילת היפוך ובמקביל הלכתי לטיפול רפלקסולוגי אצל מטפלת מדהימה!
הטיפול הרפלקסולוגי היה ביום שישי
ההיפוך נקבע ליום ראשון שבוע 38+1 בבית חולים אסף הרופא על ידי ד"ר טובבין.
כשהגעתי להיפוך היא כבר הייתה במצג רוחב (כנראה בעקבות הטיפול הרפלקסולוגי)
ההיפוך עצמו היה לוחץ ולא נעים אבל לא כאב לי.
ילדתי בלידה רגילה (ומהירה ומדהימה) בשבוע 40+6.
אשמח לענות על כל שאלה נוספת ולעזור עד כמה שאוכל.
בהצלחה!!!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'למי שרוצה לנסות להימנע מקיסרי - ממליצה בחום.'
למי שרוצה לנסות להימנע מקיסרי - ממליצה בחום.
09/07/2012 | 13:32
1063
בשבוע 40 (!)
בכפר סבא אצל ד"ר קנטי
נמשך חצי דקה ולא הרגשתי כלום כלום כלום
עבד כמו קסם בנסיון ראשון
ילדתי בלידה וגינלית בערך 10 ימים אחר כך

קנטי היה מקצועי, אדיב, מנומס וסבלני לשאלות. השרה הרגשת ביטחון במה שהוא עושה (כולל מוניטור קפדני לפני ואחרי).
אחרי ההיפוך היו קצת צירים כתוצאה מהפעולה. לזכור לא להיבהל, לא דבר נדיר.
גילוי נאות - לדבריו היו לי תנאי פתיחה טובים (לידה קודמת וגינלית, עובר בגודל ממוצע, הרבה הרבה מי שפיר)

ועדיין.... מקווה שלא אזדקק לזה שוב.
עכשיו כבר שבוע 33. עדיין עכוז

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מה שהיה אצלי'
מה שהיה אצלי
09/07/2012 | 13:37
4
957
היפוך "רפואי":
באיזה שבוע הופניתן להיפוך ומתי בוצע- בשבוע 32 כבר שמנו לב (בביקורת אצל הרופאה) שהוא במצג עכוז, בזמנו היא המליצה לי לעשות "תרגילי אגן" וביקשה שאחזור בשבוע 35... לא דאגתי כי חשבתי שבטח יהיה לו זמן להתהפך...עשיתי תרגילי אגן, שרתי שירים וכיוונתי מנורות לכיוון למטה... כשבאנו לביקורת- הוא עדיין היה עכוז...הופנתי להיפוך בשבוע 37
איפה ביצעתן ע"י איזה רופא - ביצעתי את ההיפוך בבי"ח קפלן אצל ד"ר רוני לוי - הצוות היה נחמד - אני מודה שלא עשיתי יותר מידי מחקר כי אמרתי לעצמי שאין סיבה שהוא לא יתהפך... (אוי כמה טעיתי)
כאב לא כאב - כואב - כאב נסבל - לא נעים בעיקר
והכי חשוב - עבד לא עבד- במקרה שלי לא עבד, אחרי שני ניסיונות (עם שלפוחית מלאה ועם ריקה) לא הצליח ההיפוך...
חוויות נוספות מהתהליך יתקבלו בברכה - הרבה אנשים הפחידו אותי לגבי ההיפוך - זה כואב ממש, תתכונני ללדת - בטוח ירדו לך המים, אל תעשי את זה ככה הטבע רצה וכו'... הכי חשוב ללכת עם הלב - אני החלטתי שאני אעשה ה-כ-ל כדי ללדת רגיל וגם ניסיון היפוך היה חלק מזה - נכון לא הצליח אבל לפחות ניסיתי.
הצוות בקפלן היה מדהים, הם קבעו לי תור לניתוח לשבוע 40+2 כי הם האמינו שיש עוד סיכוי שהוא יתהפך לבד, אמרו לי ללכת על 6 ולנקות פאנלים בבית כדי לעזור לו להתהפך.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הי, איך הגעת לבצע היפוך אצל רוני לוי?'
הי, איך הגעת לבצע היפוך אצל רוני לוי?
09/07/2012 | 15:40
3
756
אני מתכננת ללדת בקפלן והעובר שלי בשבוע 32 עדיין במצג רוחבי.
מעניין אותי האם הגעת אליו באופן פרטי או שקיבלת הפניה להיפוך מהקופה (רופא נשים?).

אשמח לשמוע.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הוא היחיד שעושה היפוכים בקפלן'
הוא היחיד שעושה היפוכים בקפלן
09/07/2012 | 16:26
2
787
קיבלתי הפניה מרופאת הנשים והתקשרתי למחלקה, הם אמרו לי להגיע בצום איזה בוקר (תגיעי לפני 7- אחר כך יש מלא אנשים)- אחר כך הבנתי שהוא רופא גדול וזה ושיש לו קליניקה פרטית! בכל מקרה היפוך מתבצע אך ורק בבי"ח למקרה שתתפתח לידה.

אם העובר במצב רוחבי אולי יהיה יותר קל להפוך אותו...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תודה על טיפ'
תודה על טיפ
09/07/2012 | 18:46
1
394
אני ממש מקווה שהחמוד עוד יתהפך, למרות שכבר חודש שהוא תקוע באותה תנוחה...
ד"ר לוי הוא רופא מעולה, אך מקווה שיתהפך מעצמו.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני מאחלת לך שיתהפך בעצמו'
אני מאחלת לך שיתהפך בעצמו
10/07/2012 | 10:56
302
בנתיים תעודדי אותו ואל תיהי שאננה כמו שאני הייתי, כל הזדמנות תעשי עמידת 6 (אפילו מול הTV) תדברי אליו ואם את יכולה תעשי דיקור כשזה עוד מוקדם...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני הגעתי להיפוך בשבוע 37+4'
אני הגעתי להיפוך בשבוע 37+4
09/07/2012 | 14:37
4
934
מוכנה ומזומנה, חיכיתי שלוש שעות מחוברת למוניטור ואינפוזיה עד שהרופאה התפנתה לביצוע הפעולה.
כשהיא הגיעה וראתה את המוניטור היא גילתה שאני כבר שלוש שעות עם צירים צפופים וסדירים (מה שהסביר את הכאבים ), בדקה אותי וגילתה מחיקה 70% ופתיחה קטנה, ובישרה לי חגיגית שמכאן אני כבר לא חוזרת הביתה, ובטח לא עושה שום היפוך.. תוך שעה +- כבר הייתי אחרי קיסרי. היה לי קצת חבל כי נורא רציתי ללדת לידה רגילה וממש חיכיתי לזה, אבל בדיעבד זה לא היה נורא כל כך. ההחלמה מהניתוח עברה בקלילות יחסית (שבוע אחרי כבר לא הרגשתי כלום) ועכשיו אני בבית עם תינוקת מתוקה בת שבועיים.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מה המניעה לעשות היפוך במצב כזה?'
מה המניעה לעשות היפוך במצב כזה?
09/07/2012 | 20:35
3
614
למה לא לנסות? היא הסבירה?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מן הסתם....'
מן הסתם....
09/07/2012 | 22:01
2
677
לא עושים היפוך כשיש צירים, כי התכווציות של הרחם די סותרות את הרעיון של רחם רפויה ולא בטונוס שעליה אפשר לעשות מניפולציות, כמו היפוך....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אוקיי, תודה '
אוקיי, תודה
09/07/2012 | 22:51
1
373
לצפיה ב-'עונה...'
עונה...
09/07/2012 | 15:16
723
באיזה שבוע הופניתן להיפוך ומתי בוצע?
הופנתי ב36 למרות שהיא היתה עכוזית לפחות שבועיים שלושה לפני כן. בוצע ב37++
איפה ביצעתן ע"י איזה רופא?
מאיר. בהתחלה היתה רופאה שהסתבכה ואז הגיע קנטי והציל את המצב
כאב לא כאב?
כאב! אבל קיסרי כואב יותר
והכי חשוב - עבד לא עבד?
עבד עבד. עשרה ימים אח"כ ילדתי בלידה רגילה וטבעית עם 3 דקות החלמה

חוויות נוספות מהתהליך יתקבלו בברכה-
כואב, אבל עובר מהר. חשוב להרפות את הגוף ולנסות להתשחרר כמה שיותר. אה, ולא להגיע עם פעוט בן שנה וחצי
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'היפוך ....'
היפוך ....
09/07/2012 | 15:54
627
חייבת לציין שבהתחלה סירבתי להיפוך כי פחדתי מהתוצאות יהיו איומות והרי ניתוח קיסרי כבר די שגרתי...
רופא הנשים שיכנע אותי שעדיף לי לנסות למרות שכבר מאוחר הייתי בשבוע 38+2

ביצעתי אותו (את הניסיון יותר נכון) בבית חולים מאיר אצל ד"ר קנטי (הנחמד) ועוזרו.
אכן כאב אבל חשבתי על טובת העובר וניסיתי "לשדר" לו להתהפך...חחח
ראוי לציין שאמרתי לד"ר קנטי שאם הוא רואה שזה לא אפשרי שלא ינסה "בכל מחיר"...

לצערי הרב זה לא עבד אבל שמחתי שהעובר בסדר והמשכתי להרגיש אותו...כי זה הרי מה שהכי חשוב לא?

אחרי שלושה ימים הוא נולד בניתוח קיסרי (אחרי ירידת מים) לא הספקתי אפילו לקבוע תאריך... בקיסרי באמת היה קשה לחלץ את הראש שהיה קלוע בין הצלעות (כמעט) שלי לכן ההיפוך לדעתי לא הצליח וגם העובדה שהלכתי די מאוחר לא סייעה.
היום הוא בן שנה וחודשיים כמעט והיום אחרי שאני מסתכלת על זה הכי חשוב שאני והוא בריאים, כי היו לי המון רגשות אשם לפני הקיסרי...

בהצלחה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
09/07/2012 | 16:40
544
בסוף שבוע 35 מישהי שאני מכירה שגם אצלה המצג הוא עכוז אמרה שהיא כבר קבעה תור להיפוך בתל השומר, אז מרב לחץ שלא יהיה מקום כי בתל השומר מנסים לעשות רק היפוך אחד כל יום ישר הפעלתי פרוטקציות ונקבע תור לסוף שבוע 36.
ההיפוך היה בתל השומר אצל ד"ר מורן שאמרה שהיא תנסה להפוך ואם ממש יכאב לי אז להגיד לה והיא תגיד לי אם שווה להמשיך לסבול כי היא מצליחה להפוך הוא לא. לי אישית מאוד כאב וגם התחושה שהיא מזיזה את הראש בתוך הרחם לא היתה נעימה אבל סבלתיי בשקט במשך 2 דקות ולאחריהן היא אמרה שפשוט לקטנה שלי מאוד נוח לשבת לי בתוך האגן ולא מוכנה לזוז.
כל ההתנהלות בתל השומר היתה נהדרת גם עזר שבכלל לא היה לחץ באותו היום במיון ובחדר יולדות. צריך לקחת בחשבון שזה לוקח הרבה מאוד זמן ובסופו של דבר יצא שהייתי 17 שעות בצום....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עונה:'
עונה:
09/07/2012 | 18:44
504
באיזה שבוע הופניתן להיפוך ומתי בוצע?שבוע 36, עשיתי ב37
איפה ביצעתן ע"י איזה רופא?בשע"צ אצל ד"ר פלוטקין,והייתה עוד רופאה שניסתה לא זוכרת איך קוראים לה
כאב לא כאב?כאב מאוד
והכי חשוב - עבד לא עבד?לא עבד במהלך ההיפוך היו צרים וראו קצת פתיחה אז לא לקחו יותר מדי סיכון
חוויות נוספות מהתהליך יתקבלו בברכה:
בסופו של דבר ילדתי בניתוח, גם מהפחד שחלילה יקרה משהו לתינוקת(העדפתי שהנזק החמור יהיה אצלי מאצלה)
וגם הם איפשרו ללדת עכוז, אבל אחרי שראיתי שבמהלך ההיפוך הם היו ככ אופטימיים שזה יצליח,היו את כל התנאים:לידה שלישית,משקל תקין,מצג עובר ובכל זאת לא הצליח, לא רציתי שהאופטימיות הזו תתפוצץ לי בפנים בדמות לידת עכוז לא מוצלחת.
(מה גם שבניתוח ראו שהיא במצב גב ולא עכוז)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
09/07/2012 | 19:50
462
1. בוצע נסיון היפוך ב- 36+6
2. בבי"ח מאיר ע"י קנטי
3. לא כאב אבל לא היה נעים.ביומיים למחרת האזור שממנו קנטי ניסה להוציא את הטוסיק של העובר כאב, כאילו קיבלתי שם מכה, אבל הוא הזהיר מראש שזה יהיה ככה.
4. לא עבד. לצערי . לדעתי זה היה שילוב של כמה דברים: גם העובר נתקע במצג עכוז כבר זמן רב (עוד מהסקירה הראשונה), גם היה מיעוט מסוים של מי שפיר וגם הוא לא היה כזה קטן (כ-3 ק"ג)
5. למרות שלא עבד, ממליצה לנסות בכל מקרה היפוך לפני שהולכים לקיסרי
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'היפוך שלא צלח...'
היפוך שלא צלח...
09/07/2012 | 22:49
722
קראתי אצל זוהר שהיה מחקר שהצביע על תוצאות טובות להיפוך מוקדם יחסית ובמאיר לא היו תורים בכלל עד שבוע 37
אז קבענו היפוך פרטי עם דר' פלוטקין בשערי צדק לסוף שבוע 35.
היה כואב מאד והיו גם ירידות דופק. באופן כללי היה טראומטי מאד והצטערנו שנתנו להמשיך ולנסות עוד ועוד
(המסקנה של פלוטקין היתה ש הוא כבר היה ממש מבוסס באגן)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני רואה שרוב אלה שכאב להן גם לא עבד להן...'
אני רואה שרוב אלה שכאב להן גם לא עבד להן...
09/07/2012 | 22:53
522
וזה תומך במה שאני תמיד אומרת למי ששואלת : לנסות כדאי, אם כואב להפסיק מיד
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'איך זה עובד, עניין ההיפוך?'
איך זה עובד, עניין ההיפוך?
09/07/2012 | 23:00
1
494
הרופא מזיז את העובר בידיים שלו, כלומר חיצונית?

עושים אולורסאונד תוך כדי?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כן, בידיים, חיצונית'
כן, בידיים, חיצונית
11/07/2012 | 23:10
381
בלי אולטרסאונד (עם מוניטור)

בעיני זה היה ממש הזוי.. הוא (דר קנטי) תפס את הטוסיק שלה ודחף אותו לכיוון הרצוי..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'היפוך ד"ר פולק ביקור חולים'
היפוך ד"ר פולק ביקור חולים
10/07/2012 | 01:31
3101
העוברית היתה עכוז לאורך כל הדרך, החל משבוע 17. ב4 הריונות קודמים העוברים התמקמו במצג ראש כבר בסביבות שבוע 28

בשבוע 37 הוחלט על היפוך. כבר לא היו תורים להיפוך אצל ד"ר פולק בטווח הגיוני ולכן הלכתי אליו פרטי דרך השר"פ. עלה 1500 ש"ח אבל רציתי לדעת שאני עושה את הכל כדי שההיפוך יצליח. קיבלתי החזר מכללית מושלם בערך 550 ש"ח.
פניתי אליו דרך המזכירה, אחרי חצי יום הוא התקשר אלי ויום למחרת כבר הגעתי לביקור חולים להיפוך- שבוע 38. העוברית שקלה 3 קילו והבטן היתה קטנה מאד יחסית למה שהייתי רגילה בהריונות קודמים, אולי זה מה שמנע ממנה להתהפך.

הגעתי בבוקר ב7 וחצי כמו שאמרו לי, חיכיתי עד כמעט 11 ואז הוא הגיע, הזריק לי את החומר שמרפה את השרירים. זה גרם לרעידות שהתחזקו עם הזמן והיו מאד לא נעימות.
צריך לשתות כי ההיפוך מתבצע על שלפוחית שתן מלאה, ואני לא ידעתי ולא אמרו לי. התחלתי לשתות מהר, אבל לא הצלחתי לשתות 10 כוסות תוך חצי שעה אלא רק 7. הוא ניסה להפוך ואחרי כמה לחיצות הפסיק ואמר לי לשתות עוד 6 כוסות.

מיהרתי לשתות עוד- והקאתי את כל המים על המיטה והכל. היה מאד לא נעים, אבל התחלתי שוב מהתחלה עד שהצלחתי לשתות 10 כוסות. זה חשוב מאד!!

ד"ר פולק עובד לבד. הוא מסתכל בא.ס., עוזב את המכשיר, עוצם עיניים ומתרכז בהפיכה לבד. הוא ניסה עוד פעמיים, כאב לי מאד! אבל השתדלתי להרפות כדי שזה יצליח. ניתוח הפחיד אותי יותר. היה נראה שזה כבר לא יצליח אבל בנסיון השלישי הרגשתי איך העוברית מסתובבת ומתמקמת. זו היתה הרגשה מדהימה.
אחר כך הוא נתן לה עוד פוש אחרון כדי לבסס אותה עמוק למטה. אחר כך בכל ביקורת המילים "ראש מבוסס עמוק" היו נשמעות לי כמו קסם.
אחרי שההיפוך הצליח הוא אמר לי לרוץ לשירותים ולמדוד כמה שתן נתתי. לא יודעת למה, ולחזור מיד למיטה למוניטור של שעה וחצי. אז כבר יכולתי לנוח.

שבוע אחרי ההיפוך הבטן כאבה לי מסביב, ונהיה לי פס כחול מסביב לבטן כמו ממכות יבשות. כאב לי להתישב ולקום ואם משהו נגע בבטן זה היה לא נעים, אבל בסוף עבר.

ילדתי אחרי 5 שבועות מההיפוך, בשבוע 42 מלא בלידה רגילה. עד הלידה עשיתי מוניטור פעמיים בשבוע בגלל ההיפוך ואח"כ גם בגלל מעקב הריון עודף.

אני שמחה שעשיתי היפוך, שמחה שהלכתי לד"ר פולק ולא לקחתי סיכון כי ההיפוך היה קשה ולא בטוח שמישהו מיומן פחות היה מצליח.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' יוצמח כרגע בעכוז'
יוצמח כרגע בעכוז
10/07/2012 | 08:48
544
אני רק בשבוע 33, ככה שאני אופטימית שהוא יהפך לבד, אבל אם לא-
מישהי מכירה רופא\ה מומלץ בהדסה עין-כרם להיפוך?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'היפוך שהצליח- לשמחתי :)'
היפוך שהצליח- לשמחתי :)
10/07/2012 | 09:46
537
שבוע - 38
בוצע - בבלינסון ע"י הרופאה שהיתה שם בתורנות (לא זוכרת)
הפרוצדורה בוצעה בחדר רגיל , בזמן שלידי שכבה אישה אחרת (מופרד בוילון). נראה לי שהתייחסו לפרוצדורה מאוד בפשטות.
כאב - לא מאוד כאב, יותר נכון להגיד שהיה לא נעים.

אני הרגשתי שכל הפרוצדורה פשוטה מאוד. הכל תחת השגחת US (אחרי כל מיני בדיקות לאמא).
ונראה לי שהיחס של הנשים כלפי הבדיקה נובע באופן ישיר מהיחס של הרופא המטפל שלהן אליה.
(הרופאה שלי היתה מאוד בעד היפוך).
לשמחתי התינוק נולד בלידה רגילה ולאחריה נולדו לי עוד 3 ילדים בריאים וחמודים (ועכשיו הבא בתור בדרך).
אם הייתי יולדת בקיסרי , הייתי צריכה "לסחוב" את ההסטוריה הזאת לכל הלידות שלי. ולכן אני מאוד שמחה שההיפוך הצליח.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'היפוך רפואי'
היפוך רפואי
12/07/2012 | 18:01
366
באיזה שבוע הופניתן להיפוך ומתי בוצע? אני חושבת שבוצע ב-37 או 38.
איפה ביצעתן ע"י איזה רופא בבי"ח מאיר, ע"י ד"ר טל בירון המצויינת.
כאב לא כאב כאב.
והכי חשוב - עבד לא עבד עבד.
היה שווה. דקה וחצי או שתיים של סבל שאפשר לעמוד בו, ולא הייתי צריכה קיסרי!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'היפוך "אלטרנטיבי"'
היפוך "אלטרנטיבי"
09/07/2012 | 12:21
8
701
איפה ביצעתן ע"י איזה מטפל
מה סוג הטיפול (וכמות הטיפולים) שבוצעו
כאב לא כאב
והכי חשוב - עבד לא עבד
גם פה, חוויות נוספות מהתהליך יתקבלו בברכה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
09/07/2012 | 12:27
639
עשיתי בערך בשבוע 35-36
במרפאות לרפואה משלימה של כללית. מטפל בדיקור סיני שהתמחה בנשים בהריון
דיקור +מוקסה. אם זוכרת נכון הייתי פעמיים בדיקור והוא נתן לי לעשות מוקסה בבית במשך שבוע
לא כאב
לא עבד
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אז ככה..'
אז ככה..
09/07/2012 | 13:17
550
בסביבות שבוע 36-37 ניסיתי דיקור + מוקסה אצל מדקר מומחה בעל מוניטין ונסיון רב
זוכרת פחות או יותר 4 טיפולים
לא כאב בכלל
לא עבד
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'המשך תשובה (עניתי למעלה ברפואי)'
המשך תשובה (עניתי למעלה ברפואי)
09/07/2012 | 13:50
524
בגלל שהתעקשתי לנסות הכל קצת לפני הביקור בבי"ח הלכתי לשני טיפולי דיקור- אצל מדקרת מדהימה שמתמחה בנשים בהריון - בושמת מנס ציונה
עשיתי דיקור + מוקסה וקיבלנו גם גליל מוקסה הביתה להמשיך את הטיפול (מסריח אששששש - בטח השכנים חשבו שעשינו סמים)- לא כואב בכלל! בזמן הטיפול הרגשתי תנועות עובר חזקות - לצערי לא עבד

אחרי ניסיון ההיפוך הרפואי שגם כשל- ניסיתי טיפול רפלקסולוגי- שעה וחצי של טיפול אצל מישהי בראשל"צ - שוב - לא כאב, תנועות עובר חזקות ושוב - לא עבד...

ישנה שמועה שאם הולכים למעיין הסטף - ליד ירושלים - והבעל מעביר לאישתו מים מהמעיין לשתות אז העובר מתהפך- נסענו לסטף אבל לא העזנו לשתות מהמים, לפחות נהנו מטיול נחמד בחיק הטבע...

לסיכום- בני הבכור נולד בניתוח קיסרי, בעקבות מצג עכוז, לאחר הלידה גיליתי את הפורום של לידה פעילה וביתית והבנתי שהייתי נתונה להפחדות מיותרות ופתרונות "קלים" של הממסד הרפואי, אם הייתי קצת יותר "חכמה" ועקשנית הייתי יכולה ללדת את בני גם בלידת עכוז וגינלית רגילה. הניתוח עבר עלי אחרי הרבה עצב ודיכאון כי ממש לא רציתי לעבור ניתוח. עם זאת- קראתי ובדקתי כל מה שיכלתי על הניתוח, דיברתי עם בנות שעברו את זה וראיתי סרטונים בYOU-TUBE, הגעתי לניתוח הכי מוכנה שאני יכולה ודאגתי לא לרחם על עצמי ו"להחלים" הכי מהר שיכולתי - אין ספק שהאוצר שלי זירז את התהליך - כי כל פעם שהחזקתי אותו שכחתי את כל הכאבים! גם בעלי היה אות ומופת ועזר ותמך כמה שיכל (בסוף שלחתי אותו לעבוד כי הוא שיגע אותי )

מישרוצה לשאול או לדעת אני כאן - אשמח אם תפנו אלי במסר או בכל דרך אחרת
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ניסיתי...'
ניסיתי...
09/07/2012 | 15:19
510
משבוע 34 ניסיתי מוקסות, שיאצו, הליכה על 6, שחנשים עם העוברית דאז המהממת דהיום, עמידות נר ועוד ועוד...

כלום לא עזר עד שקנטי בא..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
09/07/2012 | 19:51
419
ניסיתי שני טיפולי דיקור ומוקסה בשבוע 34-35.
הטיפול השני קצת יותר שורף כי כבר יש באזור כוויה מהטיפול הקודם.
לא עבד
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עבד מצוין'
עבד מצוין
10/07/2012 | 01:34
438
היא היתה במצג ראש כל ההריון, בשבוע 37 פתאום עשתה פלופ ונכנסה למצג עכוז.
הופנתי למדקר שמומחה לצרות האלו. עשה לי דיקור ומוקסה בזרת. ואחרי שבוע באתי לעוד דיקור, אז הוא מישש ואמר שהעוברונה כבר במצג רוחבי (התחילה לזוז)
עשה עוד דיקור וביום שני בבדיקה לקראת ההיפוך הרפואי ראינו שהיא חזרה למצג ראש.
נולדה בלידה טבעית שאת רובה העברתי באמבטיה עם עיסויים (בבית חולים).

המדקר פרטי ולא בארץ...אז לא יעזרו פרטים.
ולא כאב בכלל, לא היה כיף כי דיקור זה לא כיף לי אבל לא יותר מזה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עונה גם'
עונה גם
10/07/2012 | 11:09
335
קטני היה במצג עכוז כבר משלבים מוקדמים של ההריון. בכל אולטראסאונד קיוויתי שיתהפך ובכל פעם התאכזבתי. הרופאה הציגה לנו את אופציית ההיפוך הרפואי וגם את האלטרנטיבי.
בעלי ואני לקחנו סופ"ש שלם (סביב שבוע 37) לחשוב על עניין ההיפוך. לא הרגשתי נוח עם העניין ופחדתי מהסיכונים המוכרים. החלטתי שאני מוכנה לנסות דברים אלטרנטיבים ותנוחות ואם זה לא יקרה, אז לא, ונשלים עם זה.

ניסיתי דיקור, פעמיים, דרך מכבי טבעי וגם מוקסה שנתנו לי להמשיך עימה בבית למשך שבוע. הדיקור היה לא מורגש והמוקסה חמימה ולא שורפת. עשיתי גם תנוחות נר, תנוחת מתפלל ומעין הליכה מצחיקה עם הטוסיק על הרצפה. כלום לא עזר.

קטני נולד בקיסרי אלקטיבי. הסתבר שהיה תקוע היטב באגן, בתנוחת ישיבה ולא היה מצב שיתהפך.הניתוח עבר בשלום וההחלמה הייתה מהירה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'היפוך אלטרנטיבי מוצלח'
היפוך אלטרנטיבי מוצלח
12/07/2012 | 00:08
341
בשבוע 34 הדולה שליותה אותי בהריון לחצה בכפות הרגלים, והרגשתי את הקטנציק מתהפך. ממש הרגשתי אותו.
טיפול אחד, בערב בעלי לחץ עוד קצת, יומיים אחר כך באולטראסאונד זה היה ברור שהוא התהפך.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לידת עכוז וגינלית'
לידת עכוז וגינלית
09/07/2012 | 12:22
14
698
האם ביצעתן ניסיונות היפוך אם כן - איזה
איפה ילדתן
מה היתה התנהלות הצוות הרפואי בגלל המצג
למי שחוותה לידה נוספת במצג ראש - הרגשתן שוני במהלך הלידה
נשמח אם תצרפו לנו את סיפור הלידה במידה וכתבתן אותו
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מקשרת (מחדש) למאמרים בפורום לידה פעילה וביתית'
מקשרת (מחדש) למאמרים בפורום לידה פעילה וביתית
09/07/2012 | 13:17
483
לצפיה ב-'עונה'
עונה
09/07/2012 | 13:55
10
800
איזה קטע.. מלא זמן לא נכנסתי לפורום ועכשיו במקרה התחשק לי... כאילו מישהו קרא לי להפיץ את הבשורה..  

האם ביצעתן ניסיונות היפוך אם כן - איזה- לא הספקתי לבצע היפוך. ילדתי ביום הראשון של 36. ההיפוך נקבע לכמה ימים מאוחר יותר. אבל עשיתי את כל שיטות הסבתא - ללכת על 6, עמידת נר, קרח, פנס, לדבר אל ליבה... מה לא??
איפה ילדתן - תל השומר
מה היתה התנהלות הצוות הרפואי בגלל המצג - בהתחלה לא כל כך הבינו מה אני רוצה. האחות בקבלה אמרה לי שאין סיכוי, שלא מיילדים עכוז. ביקשתי יפה להיכנס לרופא ולהתייעץ איתו. הרופא היה נחמד, בדק מספר פרמטרים (פתיחה, רוחב אגן, מצג עובר, שלחו אותי להערכת משקל מדויקת) מסתבר שגם בדקו האם יש רופא שמוכן לקחת את הלידה... בסופו של דבר לאחר זמן מה התבשרנו שמוכנים לנסות... האחיות בחדר לידה לא האמינו שזה קורה להן והיו בטוחות שזו טעות.. אבל הכל נעשה בנועם יחסית. ד"ר הנדלר המקסים הגיע והסביר על הפרוצדורה.. המליץ על אפידורל-החלטתי לסרב. ההרגשה היתה מאוד טובה, הסבירו לי ולבעלי על הכל ובכלל ד"ר הנדלר מלאך!! מלא ברוגע ואנושיות. הוא הסביר שהלידה חייבת להיעשות בחדר ניתוח, מה שקצת מבאס אך החלטתי שזה באמת הרע במיעוטו. בפתיחה 10 הלכתי לי לעבר הניאונים וילדתי שם.
למי שחוותה לידה נוספת במצג ראש - הרגשתן שוני במהלך הלידה - לידה ראשונה.

נשמח אם תצרפו לנו את סיפור הלידה במידה וכתבתן אותו - צריכה לחפש ולראות אם אני  מוכנה לחשיפה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כל הכבוד! ילדת עם או בלי חתך?'
כל הכבוד! ילדת עם או בלי חתך?
09/07/2012 | 14:02
1
494
ונתנו לבעלך להיכנס איתך לחדר ניתוח?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בסופו של דבר...'
בסופו של דבר...
09/07/2012 | 15:53
651
היה חתך, קטן ולא רציני, אבל עדיין חתך....

ובעלי היה איתי בחדר הניתוח..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בדיוק מה שרציתי לדעת'
בדיוק מה שרציתי לדעת
09/07/2012 | 15:15
562
מה קורה אם אני מגיעה כשאני כבר בלידה, עובר במצג עכוז ולא מוכנה לניתוח?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אין מילים'
אין מילים
09/07/2012 | 17:50
257
לצפיה ב-'והנה סיפור הלידה שלי...'
והנה סיפור הלידה שלי...
09/07/2012 | 21:01
5
575
התלבטתי והתלבטתי אבל בסוף החלטתי שאם זה יכול לעזור אז בכיף!

בהצלחה לכולן!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מנסה שוב...'
מנסה שוב...
09/07/2012 | 21:11
4
377
לצפיה ב-'כמה כוח צריך בשביל להיות החלטית'
כמה כוח צריך בשביל להיות החלטית
09/07/2012 | 22:42
292
מול כולם ברגעים כאלו..

כל הכבוד!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'איזה מדהימה את כל הכבוד על איך שהתעקשת'
איזה מדהימה את כל הכבוד על איך שהתעקשת
09/07/2012 | 22:59
228
ומדהים איך שאת מחוברת לעצמך, מזל טוב והיה כיף לקרוא את סיפור הלידה שלך, תודה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'סיפור מדהים!!!'
סיפור מדהים!!!
10/07/2012 | 08:47
1
210
אין לי מילים - כל הכבוד לך!
לפני כמה זמן זה היה?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לפני שנה ועשרה חודשים...'
לפני שנה ועשרה חודשים...
10/07/2012 | 10:06
217
עכשיו אני בשבוע 24 ומקווה שהפעם לא אתמודד עם עכוז...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ניסיתי ללדת תאומים עכוז...'
ניסיתי ללדת תאומים עכוז...
09/07/2012 | 13:55
868
אחרי שהלידה הראשונה שלי היתה לידת בית פשוטה ומקסימה, היה לי בטחון מושלם בגוף שלי שהוא יודע ללדת. אז בהריון השני התאומים שלי החליטו להתבסס עם הטוסיק למטה, ואחרי שניסיתי היפוך ע"י תנוחות יוגה וביקור אצל כירופרקט והתעייפתי מאד מהעניין הזה, החלטתי שאני הולכת על לידה וגינלית, ואם התאומים רוצים להוולד ככה זאת זכותם!!
מצורף סיפור הלידה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ילדתי לידת עכוז'
ילדתי לידת עכוז
09/07/2012 | 23:06
462
כתבתי למעלה על ההיפוך הרפואי הלא מוצלח שלושה ימים אח"כ ילדתי בשערי צדק בלידה פרטית עם ד"ר פלוטקין
ניסיתי גם ללכת על שש כל יום במשך שבועות, זה רק עשה לי שפשופים בברכיים...
גם מוקסה לא עזרה...
המילדות לא היו נחמדות במיוחד (קראו לי"בעייתית" בקבלה כי לא רציתי לשכב עם המוניטור)  אבל למזלנו פשוט עזבו אותנו בשקט,
טובה היתה איתנו כמלווה (מדהימה!)  ופלוטקין יצא מהחדר והסתכל על המוניטור מבחוץ
(טובה החזיקה עלי את המוניטור לאורך כל הלידה, כנראה הוא היה אלחוטי, לא ממש התעמקתי בזה באותו זמן).

כרגע בשבוע 32 העוברית עם הראש למטה, מקווה שתשאר כך ואוכל לספר לכן מה ההבדל בין הלידות...
הריון ולידה - תמיכה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'סיפור העכוז שלי'
סיפור העכוז שלי
09/07/2012 | 20:19
1
543
הקדמה: במשפחה שלי כנראה יש נטיה לעכוזים: מתוך 9 הנכדים שיש להורי - רק 3 לא נולדו בניתוח קיסרי - ותמיד הקיסריים היו בגלל עכוז.

הבת הבכורה של אחותי הבכורה היתה עכוזית - הופנו להיפוך בעקבות המלצת הרופא - באמצע ההיפוך, שהיה לה כואב מאוד, העוברית איבדה דופק (לא סתם ירידת דופק - ממש חשבו שהיא לא בחיים), וזה הוביל לניתוח חירום שזכור עד היום כסוג של טראומה למשפחה כולה.

אפשר להבין למה כשהבנתי שההריון השני שלי עכוזי פחדתי מאוד מההליך הזה, וויתרתי מראש - הלכתי לניתוח.

אציין רק שניסיתי לעשות תרגילים להיפוך -הייתי רוב היום בעמידת נר, בתנוחת "אללה אכבר" וכו', הלכתי לסטף (למרות מחאותיו של בעלי...) וניסיתי היפוך אצל מטפלת שעובדת בשיטת ימימה.

בסוף נולד בקיסרי.

כרגע לא ברור מה מצג העובר שלי. אני אמנם רק בשבוע 29, ולכאורה יש זמן, אבל בא"ס האחרון היה במצג רוחב, ויש לי הרגשה שהוא כך כבר הרבה מאוד זמן. הפעם יש לי הרבה יותר מוטיבציה להימנע מקיסרי, והפעם דווקא כן הייתי הולכת על היפוך חיצוני - למרות שדי ברור לי שאף רופא לא יסכים להיפוך אחרי קיסרי. צריך לקוות באמונה שלמה שהעובר יתהפך בעצמו למצג ראש מעולה.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'יש הרבה רופאים שמוכנים להפוך אחרי קיסרי'
יש הרבה רופאים שמוכנים להפוך אחרי קיסרי
09/07/2012 | 21:04
368
אני עשיתי היפוך (שנכשל) בביקור חולים אחרי קיסרי, חברה שלי עשתה שם היפוך מוצלח אחרי קיסרי. ונדמה לי שגם במאיר מוכנים להפוך אחרי קיסרי. וגם הרופאת היריון בסיכון הסופר-התערבותית שלי היתה בעד שאני אעשה היפוך למרות הקיסרי. בהצלחה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אצלי כולם בעכוז - מוזמנות להציץ בסיפור הלידה'
אצלי כולם בעכוז - מוזמנות להציץ בסיפור הלידה
09/07/2012 | 21:01
1
594
הקודם - לנל"ק עכוז. עכשיו אני בשבוע 28, כרגע הוא כמובן בעכוז, יש לי מחר פגישת ייעוץ עם מומחית ליוגה בהיריון, בתקווה שיעזור.
לגבי השאלות כאן: הראשון נולד בשבוע 34 לכן בכלל לא הספקנו לנסות להפוך. קיסרי במקום בו בכלל לא נתנו לי אלטרנטיבה אחרת והייתי כ"כ בלחץ מירידת המים בשבוע המוקדם שלא חשבתי להיאבק בזה.
השני נולד בשבוע 37, ניסינו דיקור סיני משבוע 35 בערך שלא השפיע וניסיון היפוך חיצוני בשבוע 36 שלא הצליח. ילדתי בלידה קלה ומהירה עם מומחה ליילוד בעכוז.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'וואו! סיפור מרגש ומעורר השראה'
וואו! סיפור מרגש ומעורר השראה
10/07/2012 | 06:57
238
עדיין יש בי תקווה שהעובר יהיה במצב ראש אופטימלי, אבל כיף לדעת שגם אם לא - יש אפשרויות אחרות.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'במקרה נכנסתי לכאן..'
במקרה נכנסתי לכאן..
10/07/2012 | 10:54
395
בייתי ב38 בביקורת אצל הרופאה וראינו שהתינוק עכוז...
רופאה חדשה ואדישה, בנונשלטיות שכזו נותנת לי הפניה להיפוך בחדר מיון בלי לדעת יותר מידי להסביר מה זה אומר והכל..
חזרתי הבייתה והחלתי לחפור באינטרנט- והתחלתי להילחץ!!
האינטרנט מלא בהפחדות- יפוכים כואבים, שלא הצליחו
והקביעה החד משמעית שעכוז= קיסרי
(לא!.. איך זה הפחיד אותי ניתוח)
אחרי כמה שעות מול האינטרנט כבר הייתי בהיסטריה ובכי
למחרת התקשרתי לקבוע היפוך, בהתחלה בבי"ח שתיכננתי ללדת בו (עין כרם) ואחרי דיבורים עם כאלו שמבינות קבעתי בביקור חולים בירושלים כי אמרו ששם יש אחוזי הצלחה גבוהים והם גם מאוד מבינים
למה אני מלאה אתכן בפרטים שבסוף היתה לידה רגילה:
במהלך היום הרגשתי את הראש בצד הבטן שלי והחלטתי לעזור לו להתהפך.. קצת דחפתי אותו (למרות שבדיבעד אני יודעת שזה יכול להיות מאוד מסוכן כי יכול להיווצר קשר בחבל תבור)
למחרת- התחילה ירידת מים ורצתי לביקור חולים
(בגלל שהם אחד במתי החוילם היחידים שמנוסים בלידת עכוז)
המיילדת עשתה לי אולטרא סאונד וראתה שהתינוק אכן התהפך!!
יצאנו משם ורצנו לעין כרם
(להיפוך שנקבע יומיים אח"כ כבר לא הגענו )
ניסיתי קצת את השיטה של לשתות הרבה הרבה ותרגילים על הרצפה
וגם שמעתי על המוקסה, אבל קצת הפחיד אותי...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'היפוך '
היפוך
11/07/2012 | 08:41
334
עברתי היפוך בהריון הקודם בשבוע 37 , היא הייתה מצג עכוז לדעתי כמעט כל הזמן , פשוט לא בא לה להתהפך. ניסיתי אלטרנטיבי אבל זה לא הזיז לה לחלוטין. בשבוע 37 הגעתי במקרה לד"ר פולק בבית חולים ביקור חולים בירושלים. רק אחר כך הסתבר לי שיש לו כבר אלפי הצלחות בהיפוכים. הזריקו לי סוג של חור משחרר שרירים, התחלתי לרעוד כולי אם זה מזה ואם זה מפחד. הוא הגיע, היה נחמד מאוד ותוך סיבוב אחד הפך אותה.
כן, זה היה כואב אבל נסבל ושווה את זה לגמרי.
נשארתי שעתיים למוניטור וילדתי עשרה ימים אחר כך, לידה רגילה ותינוקת מדהימה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'שרשור מעולה! מצטרפת לעונות '
שרשור מעולה! מצטרפת לעונות
11/07/2012 | 23:06
306
לגבי היפוך "רפואי":
באיזה שבוע הופניתן להיפוך ומתי בוצע - לא זוכרת אם הופנתי. הייתי כל כך בלחץ שהיא תהיה עכוזית ואני לא אוכל ללדת בבית שקבעתי עצמאית תור לשבוע 37
איפה ביצעתן ע"י איזה רופא - בבי"ח "מאיר" ע"י דר קנטי (שגעתי אותם עד שהסכימו לקבוע לי אליו אישית)
כאב לא כאב- ממש לא. זה היה אחרי מספר שבועות של ניסיונות "אלטרנטיבים" (םירוט בהמשך), ככה שיכול להיות שהכינו את הקרקע. ההיפוך היה קליל ולקח משהו כמו שתי דקות (ואני ממש לא מהגיבורות).
והכי חשוב - עבד לא עבד - בהחלט עבד!

לגבי היפוך "אלטרנטיבי":
עברו שנתיים ככה שאני לא זוכרת במדויק אבל נדמה לי שהתחלתי עם הניסיונות בשבוע 34 (אולי קצת קודם). תנוחות יוגה כל יום, מוקסה, רמדי הומאופטי (פולסטילה). כאמור, לא עבד..
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

18:45 | 25.09.18 עלמה83
17:27 | 25.09.18 אורחים בפורום
00:09 | 24.09.18 ההיא10
17:39 | 23.09.18 שירה16179
16:00 | 23.09.18 אורחים בפורום
15:05 | 22.09.18 אורחים בפורום
13:39 | 22.09.18 אורחים בפורום
07:44 | 22.09.18 אורחים בפורום
23:05 | 21.09.18 גלי377
20:31 | 21.09.18 אורחים בפורום
12:00 | 20.09.18 יוחננוף2

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ