בדיקות והמלצות רופאים לשבוע חדש

נטליטה

New member
שאלות לגבי בית חולים לניאדו

היי,

אנחנו שוקלים לידה בלניאדו - בעיקר בגלל המרחק מהבית ובגלל העדפה לבית חולים קטן ולא ענק.

הבעיה - אנחנו מקבלים מצד אחד המלצות חמות מאוד מאנשים מסוימים ומצד שני, פה ושם זרקו לי הערות כמו "איך את בכלל שוקלת את זה?" או מישהי שאמרה לי ש"כשיש בעיות לא בטוח שידעו להתמודד" או שכשצריך קיסרי לא תמיד יש רופא.. ועוד ועוד.

אני אישית דיברתי עם מיילדת שם כשהיינו בסיור והיה בסדר.. בסך הכל, כמה כבר אפשר להתלהב מבית חולים?

אז מה תוכלו לתרום מניסיונכן או מהידע שלכן?

מה קורה שם במהלך השבת? הרי זה בית חולים דתי
הבנתי שאין מקלחת בחדר לידה.. אבל אין לי מושג אם בבתי חולים אחרים יש
מה אתן יודעות לומר על היחס ועל המקצועיות? על הרופאים?

תודה מראש

mitmit11

New member
ממליצה לך לבדוק את שרשור איפה ללדת

בחלק העליון של הפורום תחת כלים ומידע > הודעות נבחרות > איפה ללדת מאי 2012. בשרשור יש חוויות של יולדות ממויינות לפי בתיה"ח. וחכי עוד קצת, בטח יהיו "בוגרות לניאדו" שיוכלו לתרום.

לניאדו

על כל בית חולים את תשמעי דעות לכאן ולכאן. נכון זהו בית חולים ישן, חדרי הלידה יחסית קטנים ובאמת אין מקלחת בחדרי לידה (במרכז הלידה הטבעית החדרים נעימים ויש אמבטיה גדולה). אבל בלניאדו רוב המיילדות מקסימות ומכבדות, והסביבה האנושית מאוד נעימה ותומכת שזה מאוד חשוב. ממליצה לך בחום לכתוב תוכנית לידה עם רצונותייך ושאת ובן זוגך תדברו הרבה לפני הלידה לגביי מה את רוצה ומה שחשוב לך, ובלניאדו מאוד מכבדים תוכנית לידה ובכלל מכבדים נשים.
ללניאדו ללא ספק יש חסרונות, אבל רוב החסרונות בעיניי קשורים לבירוקרטיה ולצבע הקירות ולא לעובדה שרוב המיילדות שם מצוינות ונעימות (שוב תלוי על מי נופלים).
את מוזמנת לשאול עוד שאלות, אני מהסביבה...

יעל 2707

New member
מנסיונך, את ממליצה על

החדר הטבעי בלניאדו ? קראתי מקרים שהוציאו יולדת מפאת חוסר במיילדות או מחוסר התקדמות של היולדת. זה נכון ??

החדר הטבעי בלניאדו

זה מאוד מאוד תלוי בך. האם חשבת על לידה טבעית?
הוא חדר מאוד נעים ויש מיילדת צמודה וכל הרעיון הוא לתת לך תחושה שאת לא בבית חולים. העלות של החדר היא סביב 1000 ש"ח.
כל אחת רואה את הלידה שלה בצורה אחרת, תבררי עם עצמך מה את מבקשת מהלידה ולפי זה תוכלי להחליט האם חדר הלידה הטבעית מתאים לך. זה נכון שלפעמים מה שרוצים בהריון משתנה בלידה עצמה ועם זאת יש התכווננות ראשונית למה את מבקשת בלידה, ולאיך שאת רואה את הלידה ולפי זה תוכלי לקבל החלטה ראשונית.
אם תרצי אני עושה הכנה ללידה ואני מקדישה זמן לדבר על נושא בחירת בית החולים ועל הברור הראשוני של הרצונות שלך מהלידה. את מוזמנת לדבר איתי בשמחה.
אם יש לך עוד שאלות אני כאן.

gayalove

New member
שאלה שקיפות עורפית ומין העובר

האם בבדיקה הזו ניתן לראות את מין העובר?
יש לי תור ב"ה בשבוע 12+4
תודה

mitmit11

New member
לפעמים

תלוי במכשור, בפוזזשל העובר וברופא. יש כאלה שגם לא מוכנים להתחייב ואז צריך להמתין עוד קצת.

Ferbers

New member
מאוד תלוי..

לא כל הרופאים יגידו לך מה יש, לרוב אם רואים בולבול, אז הוא לא יעלם, אצל בנות זה נוטה יותר להישתנות..
תלוי מאוד גם במיקום של העובר, בגיל הזה עוד לא ניתן להזיז אותם ככה שישנו תנוחה.. בהריון הקודם איתמר סירב בתוקף לפסק רגליים (וגם להסתובב אז ראינו רק גב וטוסיק) אז הרופא לא יכל לומר מה נראה לו שיש, בהריון הנוכחי הוא אמר שהוא לא רואה בולבול
, אבל כאמור זה עדיין יכול להשתנות עד הסקירה..

TatyBar

New member
טיפ קטן

גם לבנים וגם לבנות, יש בשלב הזה שוונצ בין הרגליים.
רק שהשוונצ של הבנות, הוא בכיוון למטה, כאילו מקביל לרגליים, בין הרגליים.
והשוונצ של הבנים הוא מאונך רגליים, כאילו עומד.
אם רואים את החלק הזה, ולא תמיד רואים כי זה תלוי בתנוחה, אז אפשר להניח מה המין. למרות שזה לא מדוייק כמובן כי הכל תלוי תנוחה והתפתחות.
אבל בגדול - ככה יודעים.

gayalove

New member
תודה!

אני מקווה שהרופא יודע גם את האינפו הזה

ובגדול מה שיבוא שיהיה במזל ובברכה

למעלה