שרשורפואי לשלישי-רביעי

הכאב התחיל בתור כאב חיצוני

ממש במפרק,
אבל עכשיו הוא עבר להיות כאב בצד הפנימי - בחיבור בין הרגל לאיזור האגן

תודה!!

שירי056

New member
העמסת סוכר - מתי בד"כ עושים?

אני שבוע 25, הרופא שלי נתן לי לפני זמן מה הפנייה אך לא אמר לי מתי... מישהי יודעת מה הטווח (אם אני זוכרת נכון עד 28?)?
האם צריך לצום לפני?

לילך 56

New member
לא צריך צום, אבל לאכול רק משהו קל

לא להתפרע עם אוכל, שלא ישפיע לך על הבדיקה יותר מדי...

ואת צריכה להגיע למעבדה מוקדם כי אחרי שאת שותה את הסוכר את יושבת שם שעה עד הבדיקה, אצלינו למשל הם מקבלים עד 8:30 בשביל שהב.דם תהיה עד 9.30

Ferbers

New member
החתולה נשכה אותי..

הגורה הקטנה והמופרעת שלנו נשכה אותי, היא עברה רק את השלב הראשון של החיסון, מפאת הגיל שלה, אני צריכה להיות מודאגת?
אני יודעת שטוקסו לא עובר בנשיכה וגם יש לי נוגדנים, ובכל זאת?

גם אני הבאתי חתולה קטנה הביתה..

קראתי באינטרנט באתרים של וטרינרים וכד' שמרבית מחלות החתולים (בעיקר הקשות והמסוכנות) לא עוברות לבני אדם. חתלתלת, שפעת חתולים ועוד הרבה מחלות (נגדן את מחסנת) לא יכולות לעבור לבני אדם, רק לחתולים אחרים. אכן, טוקסופלזמה היא בערך המחלה היחידה שעוברת מחתולים לבני אדם דרך הפרשות צואה של החתול שבאות במגע עם הפה שלנו. ובינינו, מה הסיכוי שזה יקרה? יש מחלה נוספת ומאוד נדירה שנקראת Cat Scratch Disease וכשמה כן היא - היא עוברת דרך שריטת חתול אך אינה מסוכנת לבני אדם (וגם מאוד מאוד נדיר שעוברת לבני אדם). תתייעצי עם וטרינר בכל מקרה על אף שרוב הסיכויים שאין עם זה בעיה. וד"א, שלי מתחילה חיסונים רק בשבוע הבא (היא מאוד מאוד קטנה) והיא איתנו בתוך הבית, שורטת ונושכת כמו משוגעת...

דקירות בצד שמאל וימין שבוע 31

יש לי מהבוקר דקירות לפעמים בצד ימין ולפעמים בצד שמאל של הבטן
רוב הדקירות לא כואבות כוללת חלק כן

וכואב לי הגב כמו במחזור
זה משהו ששווה להתייחס אליו?

mitmit11

New member
הייתי הולכת לבדוק

לא באיזה לחץ מטורף אבל עדיף לשלול כל בעיה שקשורה להריון ולהיות רגועה לחלוטין. שלוות נפש עושה פלאים למצב הרוח הכללי...

נמאס לי

כי היה פעם אחת שהיה לי דימום קטן והלכתי. למיון והכל היה בסד ר
ופעם אחת שלא הרגשתי תנועות והלכתי למוקד ואמרו לי שהדופק לא תקין הלכתי למיון מרחו אותי שם ללה שלם והכל היה בסדר...
בקיצור... אני מתעצלת לבדוק זה לוקח מלא זמן ובאלגאן
אז רק רציתי לדעת מה זה הדקירות האלו? והכאבי מחזור?

mitmit11

New member
מבינה אותך, זה באסה לבזבז מלא זמן על הדברים

האלה. בהריון הקודם לא הלכתי לשום מוקד, מיון או רופא שלא בשגרה או בלידה.
הפעם הספקתי לבלות ערב במוקד ובוקר במיון ובגלל דברים שהייתי בטוחה שלא קשורים להריון אבל לא רציתי לקחת סיכון כי זה היה סוגים שונים של כאבי בטן. בביקור ההוא במוקד הסתובבתי יום שלם ולא סיפרתי לחצי שאני ככה, דיברתי עם אחותי וקבעתי איתה שתבוא איתי ברגע שתגיע וחצי שה לפני זה סיפרתי לחצי, אמרתי לו שהוא ישאר עם הדובון ואני הולכת עם אחותי. הוא רצה להרוג אותי כי החזקתי את זה בפנים כל היום והיה מאוד מודאג (כי אם אני שאנטי באנטי הולכת למוקד בטח קרה משהו).
אז נכון - בזבזתי זמן, איזה רופא קצת הסתלבט עליי (בצחוק משותף, לא משהו עויין) אבל הייתי שקטה נפשית. שווה לי.

וכמובן שרק רופא יוכל לענות תשובה מוסמכת על שאלתך. אצל אחת זה גזים, אצל שניה ברקסטונים ואצל אחרת זה התפתח ללידה. גוף שונה - חויה שונה.

בגלל שזה פעם שלישית אני לא לחוצה כבר

אני ממש לא לחוצה לא מזיז לי..
מה יכול להיות במקרה הכי גרוע זה יכאב ממש חזק ואני אבין שזה משהו רציני
גם בעבודה ממש מתחשבים ואם אני רק אצייץ מחר שאני לא מרגישה טוב ישר יגידו לי תלכי הביתה..

למעלה