עוד לא מצאתי רופאה -יש המלצות לאיזור נתניה?

ונוס 26

New member
עוד לא מצאתי רופאה -יש המלצות לאיזור נתניה?

*סליחה שלא שרשרתי - לא מצאתי את שרשור ההמלצות לרופאים - מנהלות מרשה לכן לשרשר אותי...*
הייתי כאן בשבוע שעבר בחיפושים אחרי רופאת מעקב, הרחבתי את טווח החיפוש ואני עדיין מחפשת -
אני חברה בקופת חולים כללית.
אם יש למישהי המלצות לרופאה - ואם לא לרופאה, אתפשר על רופא - באיזור נתניה-כפר יונה, זה יעזור לי מאד.
באופן כללי אלו המקומות שנמצאים בסביבת מגורי: חדרה, נתניה, כפר יונה, כפר ויתקין, מכמורת, חופית, בית חירות.
אני בשבוע שמיני ועדיין לא התחלתי מעקב כי אני לא מצליחה למצוא רופא/ה מומלצת שיש לה תורים פנויים. קיבלתי המלצות לד"ר פיינר וד"ר הררי שמטפלים בחדרה - לשניהם אני לא מצליחה להשיג תור פנוי בשבועיים הקרובים.
אני מחפשת רופא/ה נעימה, סבלנית ואמפתית.
בנוסף - יש לי ביטוח מושלם, ואשמח מאד למצוא רופא/ה שמטפלת גם באופן פרטי, כך שאוכל לקבוע לפחות חלק מהתורים באופן פרטי.
המון תודה על עזרתכן.

דר' שכטר- לא בטוחה אם מקבל מכללית

יש את דר' שכטר שמקבל בבת חפר שהוא מאוד מאוד נחמד ואיכפתי אך אינני יודעת אם הוא מקבל מכללית 09-8781413.
את מוזמנת להיכנס ללינק למטה, אני מקיימת הרצאה לנשים בהריון ביום חמישי הקרוב במושב בית יצחק שיכולה לעניין אותך.
יום מקסים

ונוס 26

New member
כנראה לא מקבל בכללית - לא מצאתי את שמו

תודה בכל אופן. לגבי ההרצאה תודה על ההזמנה - אמתין להרצאות נוספות בהמשך ההריון. זהו הריון שלישי ובינתיים אני לא מרגישה זקוקה למידע או הכנה כלשהיא, אולי בהמשך (ובכלל, אני מתייחסת להריון הזה קצת בערבון מוגבל בינתיים, כיוון שמדובר בתאומים...)

ממליצה לך בחום על דר' דיק

מאוד סבלנית, לדעתי מאוד משקיעה במטופלות.

מקבלת בחדרה נראה לי. תבדקי עם הקופה שלך.
כדאי לך לשמור את היעוצים לדברים אחרים כמו סקירות, מי שפיר פרטי וכו'.

ונוס 26

New member
יש לך שם מלא, לא מצאתי שם כזה בחדרה

תודה על המידע ותודה על העצה לגבי שמירת היועצים - זה באמת מה שאני עושה בינתיים (ולו מהסיבה הפשוטה שלא ממש מצאתי רופא נשים שמקבל בכללית באיזור שלי וגם בפרטי)

פנדית1

New member
יש במרפאת נשים נתניה

את ד"ר אולגה שטרייזנט, אני לא בטוחה שככה מאייתים את שם המשפחה שלה, אבל זה משהו בסגנון

היא מאוד יסודית ונעימה,

אני עברתי אליה באמצע ההיריון אחרי שלא הייתי מרוצה מהרופא שהיה לי

ונוס 26

New member
תודה, ידוע לך איפה הוא מטפל?

בינתיים, למחר קבעתי תור לד"ר רונית עשת בחדרה, כשסוף סוף מצאתי תור פנוי התנפלתי עליו.
אראה איך היא, ואם אתאכזב אבחן את שלל הצעותיכן.
תודה לכולן

ונוס 26

New member
תודה לכולן, הלכתי היום לד"ר רונית עשת

מסתבר שהיא לא מוכרת כאן בכלל כיוון שרק לפני כמה חודשים היא עברה מחיפה. קבעתי אליה תור בלי שום המלצה, מהסיבה הפשוטה שלכל מי שהמליצו לי עליה/ו לא היה שום תור פנוי, וכבר הייתי ממש צריכה להתחיל מעקב.
בכל מקרה, ההימור הסתבר כמוצלח, אם לקבוע על סמך פגישה אחת. היה תענוג. לא זוכרת מתי נהניתי ככה אצל רופא נשים. סליחה, אני צריכה לדייק. אני לא חושבת שאי פעם נהניתי אצל רופא נשים. אני מקווה שהתחושה הזו תמשיך לאורך ההריון כולו (אם כי יש לי תחושה שהיא תנטוש אותי באמצע כי היא בעצמה בהריון...)
אז זהו - לקראת סוף שבוע תשיעי, תאומים.
עוד ארבעה שבועות שקיפות ובדיקות. נקווה לטוב
ברוכות הנמצאות ותודה לכל מי שנחלצה לעזרתי.

למעלה