רוב הסיכויים שהתחרפנתי,אבל

רוב הסיכויים שהתחרפנתי,אבל

אני מוכנה להישבע שכן|

כן,כן
ושוב כן

הרגשתי משהו כמו מין קפיצת שריר \פרפור בבטן התחתונה שם בפנים !!!
אני פשוט יושבת כאן מחורפנת ומבקשת מעוברוני שאם זה היה באמת הוא אז שיזוז שוב!!
ישבתי טוחנת לי גלידה ומפטפטת עם הבעל בטלפון ...באיזשהו שלב הנחתי את היד בבטן התחתונה כמו תמיד (אני מרגישה תמיד לחץ נעים וחזק-כניראה זה הרחם וזה כיף לי לכן זה הפף למין הרגל להניח את היד על הבטן התחתונה)
ופתאום בעלי אומר לי "מאמי אני זז לאכול " ואני השתתקתי והתחלתי לצעוק לו מעבר לקו "נישבעת לך שהרגשתי משהו" "נישבעת לך בה' שהרגשתי כמו מין שתי התפוצצויות אחת אחריי השנייה " והוא לא הבין אותי אז נירגעתי והתחלתי להסביר לו-עדיין בהתרגשות...אני רמגישה שהתחרפנתי שמישהו עובד עלייי ושאם אני אספר את זה למשיהו או לרופא הוא יחשוב שאני מטורפת ,משוגעת!
הגוף שלי לא משקר ולא זה לא היה גזים אני יודעת איך מרגישים גזיםםם! ואלו לא היו גזים!!!!!!
אני אומרת לעצמי שדמיינתי אבל ההרגשה הגופנית,העובדה שהרגשתי את הפרפור הזה ,הדבר הזה שאני לא יכולה להסביר אותו :
כמו מין שני "פלאקים" כאלה אחד אחרי השני
מחרפן אותי !

אפילו לא "פלאקים" אלא שתי דחיפות קטנות אחת אחרי השנייה ..
תגידו לי שהתחרפנתי תגידו לי הכול אפילו ההגיון שלי אומר לי שדמיינתי אבל הגוף שלי ייצחק עליי ועליכן יחד

אתמול ניכנסתי לשבוע 14 וזה לא הגיוני לי לא אמיתי בכלל!!
בעלי לא ידע איך להגיב ואמר שהוא יודע שאחותו הרגישה בהריון השני שלה בשבוע 13 את התנועה הראשונה ..
אבל אני ,אני מה?אני אפילו לא יודעת איך זה מרגיש אבל ההרגשה והגוף אומר לי שזה היה זה!

בלי שום קשר יש לי עובר מאוד פעלתן וזה לפי הא"ס האחרון שנעשה בשבוע 12 ..
הוא זז ובועט ועניינים ,
אבל להרגיש כ"כ מוקדם ועוד בהריון ראשון??????????????????????????
הצילווווווווווווווווווווו התחפרנתתתיייייייייייייייייייייייייייייי

גם אני הרגשתי מוקדם מאד

11+2, כשלא ידעתי לפני כן איך התנועות מרגישות

לפי התאור שלך נשמע שבאמת אלו התנועות של העובר
עם הזמן, כשהתנועות תתחזקנה תוכלי לדעת בוודאות שזה זה

תהני!

רIני29

New member
אני גם הרגשתי משהו

כבר לפני כמה ימים. בשבוע 11+
אומנם זה הריון רביעי אבל זה מוקדם
ביום חמישי עשיתי US ושאלתי היכן ממוקמת השלייה
הטכנאית אמרה לי שנראה שזו שלייה קדמית..בשני ההריונות הקודמים השלייה הייתה קדמית והרגשתי תנועות בשלב מאוחר

אצלי בשבוע 12 בא"ס אמרו לי שילייה אחורית

אני כ"כ מאמינה שזה היה זה אני מאתמול חושבת על ההרגשה הזו ,וזה לא היה חד פעמי אלו היו שני "פלאקים",דחיפות כאלו אחת אחרי השנייה בעדינות

Didushit1

New member
לא התחרפנת :)

אני כבר בשבוע 12 או 13 התחלתי להרגיש,
סביר להניח שזה באמת הרגליים הקטנות והחמודות שלו/ה שנתנו לך בעיטונת קטנה, וזה גם הגיוני כי הרגשת את זה בבטן התחתונה ששם הוא נמצא כרגע ולאט לאט יעלה למעלה...
ועם הזמן זה יתחזק וזאת ההרגשה הכי מדהימה בעולם... תהני :)

למעלה