שקיפות עורפית וסקירת מערכות מוקדמת - עזרה

florence ivy

New member
שקיפות עורפית וסקירת מערכות מוקדמת - עזרה

שלום לכולן, חדשה פה :)
אני בהריון (ראשון), בין שבוע 7 ל 8. בשבוע הבא יש לי בדיקת דופק - אני מאוד מתרגשת!

אני ממש רוצה להתייעץ כאן לגבי רופאה לשקיפות עורפית וסקירת מערכות... מבקשת ממכן המלצות. אין לי את מי לשאול, כי בשלב כ"כ מוקדם של ההריון - אני לא רוצה לספר לאף אחת מהחברות/מכרות :)

קראתי על ד"ר ליאת גינדס - שמשלבת שקיפות עורפית יחד עם סקירה מוקדמת.

אני בקופ"ח כללית, אבל השיקול שלי הוא לא מי שעובדת עם קופ"ח (מושלם), אלא מישהי מעולה ואנושית שמשתמשת במכשור הכי חדיש. ויש לה מוניטין. היא בהחלט יכולה להיות פרטית.

שמעתי על פרופ' מיזנר בבלינסון, אך מעולם לא הייתי מטופלת אצל רופאים (מבחירה אישית כמובן), וממש לא מעוניינת להתחיל כעת.

mitmit11

New member
באיזה אישור את מחפשת

ממליצה לך לבדוק איזה רופאים עובדים בהסדר עם הקופה באזורך. יש רופאים מעולים דרך ההסדר ולדעתי האישי לעשות את כל הבדיקות האלה פרטי זה מאוד מאוד יקר ולא תמיד כדאי.

וכמובן - בשעה טובה

florence ivy

New member
האזור לא משנה לי כ"כ; מעדיפה שרון / מרכז

קבעתי תור לשקיפות (פרטי - כי לא היו תורים) וסקירות (דרך הקופה) אצל אניטה סילבר מכפ"ס...היא לא עובדת גם בבית חולים...אבל יש עליה המון המלצות - גם בפורום, וגם הגניקולוגית והאנדוקרינולוגית שלי המליצו עליה. בדקתי במרפאה והמכשור חדיש. ונשמע אחלה.

ניסיתי גם לקבוע לאלינה ברנר מת"א (עובדת גם בשיבא ויש לה אתר אינטרנט)- גם לא היו תורים.

השאלה שלי האם כדאי ללכת באופן פרטי לכל הנ"ל? זה הריון ראשון שלי :)
שמעתי על ד"ר ליאת גינדס שמשלבת שקיפות+סקירה מוקדמת בבדיקה אחת (יש לה אפליקציה באייפון ויש לה אתר) - לוקחת 1800 ש"ח על כך. מישהי ממליצה עליה

למעלה