איפה ללדת?

Sphinga

New member
שאלתי גם בקומונה

שואלת גם פה
האם מפרידים את התינוק מהאם לאחר הלידה?
מאוד חשוב לי להיות עם התינוקת כל הזמן,
האם אפשרי שאת הבדיקות הרופא יעשה אצל היולדת כשהתינוק לידה? (כמו בביות מלא בעין כרם?)
אני לא רואה את עצמי משאירה את התינוקת בתינוקיה לבדיקת רופא...

עם הקטנה

רופא הגיע לחדר הלידה לאחר הלידה לבדוק אותה, אחרי כשעתיים האיש עלה איתה לתינוקיה למשהו כמו חצי שעה ל"רישום" וזהו. מניחה שגם על הרישום היינו יכולים לדלג, אבל היא היתה עם אבא שלי ואני התקלחתי, וזה התאים לנו כי זה היה קצרצר.

עדלילה

New member
סורוקה

חדרי לידה
הצוות מקבל כל סוג לידה, בכל תנוחה, שיהיה נוח ליולדת, לא דוחפים אלחוש, אבל מציעים אפידורל (יש גם פטידין),
לא ממהרים ולא מפחידים עם קיסרי. המבנה חדש חדש והציוד הוא מתקדם, כיף להגיע...
, מאפשרים להכניס 2 מלווים, גם דולות.

יולדות
גם כאן המבנה הוא יחסית חדש, מרווח עד 2 יולדות בחדר, האוכל סביר, ויש פיקוח לכמה מנות לוקחים, האחיות מקסימות,
אמפטיות, עוזרות, נותנות מידע מקיף. שעות הביקור מוקפדות מאוד (יש שומר בכניסה שלא נותן להיכנס),
הבעל יכול להיות כל היום, אם החדר פנוי הוא יכול להישאר גם בלילה.
בכל חדר יש שירותים ומקלחת צמודים, כיור גדול ומשטח החתלה בחדר. שחרור תוך 48 שעות מלידה רגילה

תינוקיה
אין תינוקיה, רק ביות מלא, האחיות במחלקה עוזרות בהכל

באופן כללי, ולמרות החשש הראשוני... אני ממליצה על סורוקה!

מ צ ד ה

New member
עונה לאחר קיסרי (לפני כמעט שנתיים) ובתקווה

לויב"ק בקרוב
.

חדרי הלידה:
- מה יחס הצוות ללידה טבעית? בני היה במצג עכוז - כל רופא שהתייעצתי עימו ושאלתי לשעתו לגבי לידת עכוז וגינלית היה אנטי כי "אין רופאים שהוכשרו לכך כבר שנים רבות".

- מה יחס הצוות ללידה מאולחשת? איזה סוג של אלחוש? היה ברור לי שאעשה הרדמה מקומית - ספינלית - וכך גם היה. נעשה בחדר הניתוח.

- מה יחס הצוות לניתוח קיסרי? מה התרשמותך מחדרי הניתוח ו/או תפקוד הצוות המנתח? 30 דק' - שעה לפני שאת נכנסת לניתוח את מוחתמת על הטפסים ואת יודעת שאת אוטוטו מנותחת. קטטר מכניסים לפני
. לא נעים
. הצוות היה מקסים, המנתח הוא רופא הנשים שלי והאחות בהתאוששות נתנה לי את הנייד שלה כדי להתעדכן היכן בעלי והתינוק.
היות והייתי עם רעלת שהיתי לפני הניתוח בחדר חושך, שזה חדר עם 2 מיטות שערוך לכל מקרה חירום עם היולדת ואחות די צמודה. כל סבבי הרופאים חולפים על פניי עם הסברים לסטודנטים וכו'.

- יתרונות וחסרונות לעניין מבנה החדר והציוד שבו: חדר הניתוח נראה ישן (אך מצוייד!) וצר מאוד! דלת צדדית הובילה לעמדת קבלת התינוק ובדיקתו. לא מאשרים לבן הזוג להיות נוכח (על אף שלא היה מדובר בניתוח חירום).

- יחס לדולות? אין לי מושג.

- המלצה על מיילדת ספיציפית? מקווה שהפעם אחזור עם
.

- תובנות נוספות? אני מנחשת שיש דברים שהשתנו בשל שינויי במבנה, אך לא נראה לי שחל שינוי בחדרי הניתוח. אולי בנהלים לגבי הכנסת בן הזוג.

יולדות:

- כמה יולדות בחדר? המח' החדשות מתוכננות להלנת 2 יולדות בלבד. במח' הישנות, יש מקום מוסדר לשלוש יולדות + 1 במידת הצורך. בכל המח' יש שירותים ומקלחת בחדר. מקפידים מאוד על הנקיון. לכל חדר מזגן משלו. בכל חדר עמדת רחצה והחתלה. 2 עגלות ציוד עם מגבות, מצעים וחלוקים לרשות המאושפזות - תחת עין בודקת שלא נגזים בכמויות שלקחנו ולא נשאיר לאחרות. חלוקה בחדרים לפי מגזר (ישתדלו לשים שומרי מסורת ביחד, פזורה ביחד וכו'...)

- איך האוכל? הופתעתי לטובה (או שהייתי רעבה מאוד
). יש חדר אוכל מרכזי בו מתכנסות כולן לאכול.

- איך היחס? אחיות אמפטיות וסימפטיות. רמת הידע משתנה ביניהן, נכונות רבה לעזור. הבדיקות מבוצעות בנוכחות האם, מסייעות ומסבריות על הטיפול הראשוני, רחצה, הנקה...

- איך ההקפדה על שעות הביקור? מה המדיניות באשר לנוכחות בן הזוג? הקפדה רבה מאוד על שעות הביקור (וטוב שכך)! עם שומר בכניסה. בחדר לידי היו שני בני הזוג עם היולדות (והם נחרו כל הלילה
).

- מבנה החדר, הציוד שבו וכו': כבר עניתי.

- מה היחס לגבי שחרור מוקדם? אצלי היה שחרור מאוחר בגלל צהבת. מחברות אני יודעת שניתן לחתום על טופס לשחרור מוקדם.

- תובנות נוספות? לתשומת לב המניקות/שואבות - יש רק משאבת חלב אחת (!!!) לכל מחלקה! שאמורה להתחלק בין כמה עשרות שואבות! אם אתן צפויות להישאר מס' ימים או אם אתן לאחר קיסרי או אם אתן מתכננות לשאוב מלכתחילה - הביאו משאבה מהבית/יד שרה. כך לא צריך לחכות לתורך. ולחכות ולחכות. מדובר בביות מלא, עידוד רב להנקה - אך יועצת הנקה לא זמינה רציף ולאחיות לא תמיד יש את היכולת/זמן/ידע לעזור.

תינוקיה: כפי שכבר עניתי - מדובר בביות מלא (אלא אם כן התינוק דורש השגחה מכל סיבה שהיא), ביגוד, טיטולים, חיתולי טטרא, שמיכות, צמרונים ואלכוהול, סבון נוזלי לתינוק - הכל מסופק ע"י המח'. צריך להביא רק מגבונים לחים (מי שבעניין).

האם האחיות עוזרות ומייעצות בכל הנוגע להנקה? נענה כבר.

האם האחיות מכוונות בכל הנוגע לטיפול ראשוני ביולד? נענה כבר - בהחלט כן.

התרשמות כללית? באין אפשרויות בחירה אחרות - זה מה יש וצריך להתמודד עם כך ולבוא מוכנים ואסרטיביים.

.

מלפני חודשיים

חדרי הלידה:
מה יחס הצוות ללידה טבעית? מקבל. יש מקלחת וכדור בחדרי הלידה. בקבלה מעודדים הליכות וכו' לקדם עניינים (שלחו אותי להסתובב גם בפתיחה 4...)
מה יחס הצוות ללידה מאולחשת? איזה סוג של אלחוש? יש אפידורל וגם גז צחוק (אולי יש עוד, אלו שני הדברים שהציעו לי)
מה יחס הצוות לניתוח קיסרי? מה התרשמותך מחדרי הניתוח ו/או תפקוד הצוות המנתח? ב"ה לא יכולה לענות על זה
בחרתי ללדת שם בגלל הסיכוי הגבוה לויב"ק.
יתרונות וחסרונות לעניין מבנה החדר והציוד שבו.
יחס לדולות?
המלצה על מיילדת ספיציפית?
תובנות נוספות? יש הרבה עומס. גם במיון ודרי הלידה וגם במחלקות. יש לזה יתרונות וזה קורה בשאר בתי החולים בירושלים.
הצוות במיון יולדות- מקסים. מיילדות עדינות ונחמדות (הייתי שם בכל שעות היממה, בתחילת משמרת ובסופה. ממש

יולדות:
כמה יולדות בחדר?3
איך האוכל? טוב מאד
איך היחס?לא היתה לי יותר מדי אינטרקציה
איך ההקפדה על שעות הביקור? מה המדיניות באשר לנוכחות בן הזוג? לכל יולדת אפשרי אורח אחד לאורך היום. עוד אורחים בשעות הביקור שאין לי מושג מה הם כי בגלל שכל יולדת יכולה מלווה אחד לאורך היום ההרגשה היא שכל הזמן יש שעות ביקור.
מבנה החדר, הציוד שבו וכו' סביר. יחסית למעייני הישועה זה פחות, אבל עדיין תנאים סבירים ביותר.
מה היחס לגבי שחרור מוקדם? אם אין בעיה בירואתית אין בעיה (והמלצה חמה- לא לבקש להשתחרר מוקדם לפני שמקבלים תוצאות בילי' אחרת עוגמת הנפש ממש גדולה
)
תובנות נוספות?

תינוקיה:
מה אפשרויות הביות הקיימות בבי"ח? מלא/גמיש/חלקי/בשעות מוגדרות? בשע"צ פתחו מחלקה עם ביות. במחלקה שאני הייתי אמרו שמי שרוצה ביות צריכה לקבל הסכמה מהנשים איתה בחדר. גמיש/חלקי זה אומר שהתינוקת במהלך היום עם האמא? אז כן. אפשר לקחת ציוד לטיפול בתינוק מהתינוקיה.
האם האחיות עוזרות ומייעצות בכל הנוגע להנקה? כן. יש אחיות שיותר דוחפות להנקה ויש שפחות אבל בכללי הגישה היא מאד תומכת הנקה, מציעים עזרה ויעוץ. להנקות בלילה יש שוקו וקראוסונים

האם האחיות מכוונות בכל הנוגע לטיפול ראשוני ביולד? כן
התרשמות כללית? כמו שכבר ציינתי הייתי הרבה בתינוקיה כי כרמלי היתה בפוטו (ומה אני אעשה במיטה כל היום עם עצמי?...) הצוות וכח העזר היה מקסים. ממש נהייתי חברה של האחיות והנשים מכח העזר. הם גם זיהו אותי מאד מהר וכשהיה התקדמות או שהגיעו עוד תוצאות (הייו גם במעקב סוכר) ישר אמרו לי.
תובנות נוספות?

mimi239

New member
2 לידות

לידה רשאונה... מזעזע! התייבשתי ואפחד לא התייחס אלי (היה שם עומס מטורף)
לידה שניה, מ ד ה י מ ה !!!

שערי צדק:

ילדתי שם רגיל לפני 5 שנים וקיסרי לפני שנה
חדרי הלידה:
מה יחס הצוות ללידה טבעית?מאפשרים לידה טבעית,ניסיתי בלידה הראשונה ולא לחצו עליי לקחת משהו, אבל אחרי המון שעות ובלי התקדמות משמעותית נשברתי.
מה יחס הצוות ללידה מאולחשת? איזה סוג של אלחוש?מאפשרים לידה כזו,לי הציעו מסכת צחוק ואפידורל.
מה יחס הצוות לניתוח קיסרי? מה התרשמותך מחדרי הניתוח ו/או תפקוד הצוות המנתח?חדרי ניתוח בסדר גמור,אחלה צוות.

יחס לדולות?לא ניסיתי
המלצה על מיילדת ספיציפית?עידית
תובנות נוספות?

יולדות:
כמה יולדות בחדר?3
איך האוכל?בסדר
איך היחס?מצויין,הרגשתי ממש חמימות ושאכפת להם ממני ומהתינוקת.
איך ההקפדה על שעות הביקור? מה המדיניות באשר לנוכחות בן הזוג?
יש מלווה שיכול להיות לכל היום,לגבי הקפדה על שעות ביקו:זה תלוי באגפים: בלידה הראשונה ממש הקפידו על השעות ביקור,בלידה השנייה הייתי באגף אחר שם פחות אכפו את השעות ביקור(יולדות שהיו באגף שהייתי בו בלידה הראשונה אמרו שממש אוכפים אצלם את השעות ביקור)
מבנה החדר, הציוד שבו וכו'מבנה בסדר,החלק של היולדות קיסרי מאוד מרווח ונוח,יש שירותים ומקלחת בכל חדר.
מה היחס לגבי שחרור מוקדם?לא ניסיתי
תובנות נוספות?

תינוקיה:
מה אפשרויות הביות הקיימות בבי"ח? מלא/גמיש/חלקי/בשעות מוגדרות?ביות כמעט מלא
האם האחיות עוזרות ומייעצות בכל הנוגע להנקה?מאוד,בשתי הלידות ביקשתי עזרה בהנקה ותמיד קיבלתי עזרה כמעט מיד.
האם האחיות מכוונות בכל הנוגע לטיפול ראשוני ביולד?כן
התרשמות כללית?רוב האחיות שם יכולות להיכנס להגדרה של אחות רחמנייה.
תובנות נוספות?

מנסיון של לפני 3.5 שנים

חדרי הלידה:
מה יחס הצוות ללידה טבעית?מקבלים

מה יחס הצוות ללידה מאולחשת? איזה סוג של אלחוש?קיבלתי אפידורל בלי בעיות

מה יחס הצוות לניתוח קיסרי? מה התרשמותך מחדרי הניתוח ו/או תפקוד הצוות המנתח?ב"ה לא הייתי שם

יתרונות וחסרונות לעניין מבנה החדר והציוד שבו.זכור לי כמאובזר טוב ומרווח.
יחס לדולות?לא יודעת
המלצה על מיילדת ספיציפית?לסלי
תובנות נוספות?דתיות-יש שם גם מיילדים, לי אישית היו מיילד ומיילדת(ביחד)

יולדות:
כמה יולדות בחדר?2
איך האוכל?בסדר, שעות קצת מוזרות (ארוחת צהריים ב11.30!)
איך היחס?בסדר
איך ההקפדה על שעות הביקור? מה המדיניות באשר לנוכחות בן הזוג?בן הזוג יכול להיות כמעט כל היום,שעות ביקור לא נאכפות.
מבנה החדר, הציוד שבו וכו'-לא ככ זוכרת
מה היחס לגבי שחרור מוקדם?לא ניסיתי
תובנות נוספות?סה"כ מחלקה בסדר,אבל האחיות היו קצת אדישות,לא הרגשתי שם חמימות או משהו כזה,אלא יותר סרט נע.

תינוקיה:
מה אפשרויות הביות הקיימות בבי"ח? מלא/גמיש/חלקי/בשעות מוגדרות?יש ביות מלא וביות כמעט מלא שהתינוק נמצא עם האמא מ5.30 בבוקר עד 22 בלילה.
האם האחיות עוזרות ומייעצות בכל הנוגע להנקה?לא, אני ביקשתי עזרה ובמקום עזרה דחפו לי כל הזמן מטרנה,את היועצת פגשתי במקרה(למרות שרשמו אותי אלייה)אחרי שכבר הסתדרתי לבד.
האם האחיות מכוונות בכל הנוגע לטיפול ראשוני ביולד?זו הייתה לידה שנייה אז לא נזקקתי.
התרשמות כללית?האחיות בתינוקיה בסדר גמור,ואהבתי את זה שאני המטפלת העיקרית של התינוק,פחות אהבתי שהבן שלי עשה בטיטול ולא היו מגבונים בכל המחלקה!נאלצתי לבקש מהשכנה בחדר,ואח"כ בעלי הביא מהבית.
תובנות נוספות?
בקלות אפשר לגנוב שם תינוקות,לא זכור לי שעשו לי בדיקת תג ביציאות מהתינוקייה,וגם בשיחרור. בשע"צ ממש הקפידו על זה.

שונצו

New member
הלידה האחרונה שלי

חדרי הלידה:
מה יחס הצוות ללידה טבעית? מאפשרים, בואו נגיד. אם סירבת במופגן למשהו, לא ידחפו לך נגד רצונך.
מה יחס הצוות ללידה מאולחשת? איזה סוג של אלחוש? גם, לא מכריחים. מנסים לשים לך אינפוזיה אבל אם את תופסת את זה בזמן ומיירטת - לא תקבלי אינפוזיה.
מה יחס הצוות לניתוח קיסרי? מה התרשמותך מחדרי הניתוח ו/או תפקוד הצוות המנתח?
ואו, מאיפה להתחיל?... האצבע נורא קלה על ההדק, אבל זה כי עמריקי היה עכוז. לא ראיתי לפני כן חדרי ניתוח אז אין לי למה להשוות. זה היה נראה חדר ניתוח רגיל, נראה לי. התרשמותי מהצוות? זבל. זלזלו בי וניסו לחתוך אותי. למזלי יצאתי שלמה משם פיזית גם אם לא נפשית.

לא יודעת לענות.
יחס לדולות? לא יודעת איך התייחסו אליה, הייתי עסוקה מדי בכאב שלי.....
המלצה על מיילדת ספיציפית? לא הכרתי שם מיילדות. לא הייתי שם מספיק זמן.
תובנות נוספות?

יולדות:
כמה יולדות בחדר? איתי הייתה אחת.
איך האוכל? אחלה אוכל. הייתי שם בשבת ולכן זה היה קייטרינג והיה מעולה.
איך היחס? לא רע, האמת. ציפיתי ליותר זלזול, אבל כנראה שעברה שם שמועה לגביי (היולדת היחידה שהתעקשה על עכוז טבעי, החילונית היהודיה היחידה, היחידה שהתעקשה על ביות מלא לחלוטין.... הייתי שם עוף מוזר לכל הדעות) וקיבלו אותי בשקט....
איך ההקפדה על שעות הביקור? מה המדיניות באשר לנוכחות בן הזוג? די מקפידים. שמעתי את השומר צועק על אחד הבעלים...
מבנה החדר, הציוד שבו וכו'- סביר, את עמריקי חיתלתי על המיטה שלי.... חדר אמבטיה נחמד.
מה היחס לגבי שחרור מוקדם? היו מוכנים לשחרר אותי שעות ספורות אחרי הלידה (ילדתי בשמונה, היו מוכנים לשחרר אותי אחה"צ), אבל נענתי לבקשת בן זוגי להשיאר שם עוד לילה והשתחררתי בשבת בצהריים.
תובנות נוספות?

תינוקיה:
מה אפשרויות הביות הקיימות בבי"ח? מלא/גמיש/חלקי/בשעות מוגדרות? מוגדר, בעקרון. ביות "מלא" זה בלי 2-5 בבוקר.
אבל אני התעקשתי...
האם האחיות עוזרות ומייעצות בכל הנוגע להנקה? אני מאמינה שכן, אני לא נזקקתי. מה שכן, הם מ-א-ו-ד מכווני הנקה. כשהתינוקות בוכים מתחיל מרוץ מהתינוקיה לחדרי האימהות.... ובדפי ההסבר ליולדת חצי מהדפים אם לא יותר הם בנוגע להנקה....
האם האחיות מכוונות בכל הנוגע לטיפול ראשוני ביולד? לא יודעת כי לא נזקקתי.
התרשמות כללית? היו בסדר איתי, שוב, כי נתתי רושם של זאבה....
תובנות נוספות?

moranm4

New member
עונה בשמחה

חדרי הלידה:
מה יחס הצוות ללידה טבעית?
אני ילדתי לידה טבעית,הן דווקא עודדו אותי לכך (בזמן הקצר שהיה לי)
מה יחס הצוות ללידה מאולחשת?
איזה סוג של אלחוש?אני ביקשתי גז צחוק וישר חיברו אותי
מה יחס הצוות לניתוח קיסרי?
מה התרשמותך מחדרי הניתוח ו/או תפקוד הצוות המנתח?-
החדרים עברו שיפוץ, מיטה אורטופדית, טלויזיה (מראה גם צירים), מטבחון, מקלחת
ושירותים צמודים (בדלת בתוך החדר) שם בעלי היה כשלחצתי
כמעט הוציא את הידית לדבריו חחחח... היתי שם פחות משעה אז מצטערת על פספוס פה ופספוס שם

בחדרים הטבעיים (2) נראה צימר לכל דבר, ג'קוזי, מיטה זוגית, החבלים האלה מלמעלה, כדור פיזיו, שירותים, ספא, מטבחון, פלזמה ועוד :)
יחס לדולות?
מקבלים דולות בנוסף לעוד מלווה.(אני אישיתי לא לקחתי דולה)
המלצה על מיילדת ספיציפית?
סוהילה שהיתה כמו מלאך ששלחו לי ודורית שהיא חברה של אמא (היא מדהימה לדברי אמא שלי
)
תובנות נוספות?
להיות רגועה ולקבל את הצירים בהבנה ואהבה ככה הם יחלפו יותר מהר

יולדות:
כמה יולדות בחדר?
3
איך האוכל?
בסדר גמור

איך היחס?
חם ומבין מאוד מעודדים ומסבירים על הנקה
איך ההקפדה על שעות הביקור?
מה המדיניות באשר לנוכחות בן הזוג?שעות ביקור מסודרות בצהריים יש הפסקה ,עובר מאבטח/שומר שממש מוציא את מי שלא ילדה אפילו בעלי ברח לו כדי להישאר איתי חחחחח
מבנה החדר, הציוד שבו וכו'
מיטה ארונית, חדר רגיל נראה לי....
מה היחס לגבי שחרור מוקדם?
אין לי מושג, עשיתי מה שאמרו לי חחח
תובנות נוספות?
כשיש הפסקת צהריים צריך לנוח

תינוקיה:
מה אפשרויות הביות הקיימות בבי"ח? מלא/גמיש/חלקי/בשעות מוגדרות?
הכל ויש גם מלא, רציתי מלא אבל לא היה ריאלי בגלל שבלילה כשיש עוד תינוקות בחדר זאת ממש לא חוויה
האם האחיות עוזרות ומייעצות בכל הנוגע להנקה?
אכן כן
האם האחיות מכוונות בכל הנוגע לטיפול ראשוני ביולד?
בוודאי
התרשמות כללית?
עברתי חוויה מאוד טובה (כמה שאפשר
) שמחה בע"ה לחזור לשם
תובנות נוספות?

בחירה הכי טיבעית

חדרי הלידה:
מה יחס הצוות ללידה טבעית?תומך תומךתומך.
מה יחס הצוות ללידה מאולחשת?זורמת עם היולדת.המיילדת נותנת את האפשרויות לבחירה
איזה סוג של אלחוש?פטידין אפידורל גז צחוק
מה יחס הצוות לניתוח קיסרי? מה התרשמותך מחדרי הניתוח ו/או תפקוד הצוות המנתח?ליוויתי יולדת בקיסרי הצוות היה אדיב הסביר על שלב ומהלך.
יתרונות וחסרונות לעניין מבנה החדר והציוד שבו. חדרים חדשים 2 חדרי לידה טבעיים ב ח י נ ם
יחס לדולות?הדדי.בינואר התקיים פגש בין הצוות הרפואי לבין כ40 דולות.היה מצוין אנחנו מקבלותדיוור ישר מנעמהזיו א.חדרלידה
המלצה על מיילדת ספיציפית?כולן
תובנות נוספות?מלבד רופא אחד שכנראה לא מבין את הרגישות במפגש עם אישה בציר שאר הרופאים כולל מנהל המחלקה ד"ר ענבר בן שחר מקבלים ממני ציון מאוד גבוה.

יולדות:
כמה יולדות בחדר?2-3 חש כמה חדרים פרטים
איך האוכל?סטנדרטי ביותר
איך היחס?אחח העייתי משהו אני מאוד מקווה שיתנה בקרוב.אחת הבעיות שעולות תמיד זה המעבר ממחלקה גן עדן קרי חדר לידה ליולדות ששם אין ממש יחס נעים מהאחיות.
איך ההקפדה על שעות הביקור?הקפדה מלאה עוברים חדר חדר ובודקים
מה המדיניות באשר לנוכחות בן הזוג?אין אפשרות להישאר לישון
מבנה החדר, הציוד שבו וכו'מקלת ושירותים מחוץ לחדר יש ארוניות וכיור בחדר
מה היחס לגבי שחרור מוקדם?חתימה והולכים
תובנות נוספות?לדעתי אם לא מוכרחים לא להישאר במחלקה

תינוקיה:
מה אפשרויות הביות הקיימות בבי"ח? מלא/גמיש/חלקי/בשעות מוגדרות?
כל האפשרויות נכונות
מאפשרים ביות גמיש חלקי מלא בהתאם לאם.בארוחות ניתן להחזיר את התינוקות לתינוקיה.בדיקות רופא נעשות ליד האם בחדר.
האם האחיות עוזרות ומייעצות בכל הנוגע להנקה?כרגע יש רק 2 אחיות שעברו קורס הנקה ולאתמיד הן במשמרת ככה שההדרה רחוקה מלהיות טובה.לעיתים האחיות טיפה אגרסיבית אבל גם שם יש שינוי יש מנהלתחדשה במלקה שמנסה לעשות שינוי
האם האחיות מכוונות בכל הנוגע לטיפול ראשוני ביולד?יש הדרכה ראשונית לאם שנעשית בחדר.לאתמיד זה נח לאם זה תמיד נעשהבזמן נח לאחיות
התרשמות כללית?דרוש שיפוי משמעותי גם שם
תובנות נוספות?

בסה"כ לא לשכח שביהח זיו משרת קהל רחב מאוד ואוכלוסיה מגוונת בכל הנוגע ללידות עכוז לא מקבלים כרגע וגינלי כי אין רופאים מיומנים לכך כן מקבלים לידות תאומים וגינליות.כן יש אוזן קשבת מצד ד"ר בן שחר.

חדר הלידה בצפת

כשסיימתי את הקורס דולות לפני כ 8 שנים עבדתי בצפת במשך שנה כדולה מתנדבת אחת לשבוע. אני אוהבת את חדר הלידה הזה, הוא מיוחד ונעים, ומאד תומך בלידות טבעיות.
חדרי הלידה הטבעית מקסימים והג'קוזי בנוי בצורה חכמה שמאפשרת תמיכה מבחוץ והקלה טובה על הצירים. מיילדות נהדרות ומקסימות, אחראית חדר הלידה, נעמה היא אישה שמאד מעריכה דולות ומשתדלת בכל מאודה שכל אישה תקבל מענה אישי וראוי.
אני ממש ממליצה על חדר הלידה בצפת בתור המקום הכי ראוי ללדת בו בצפון.

למעלה