"גברת את לא באת לגן עדן, באת ללדת!"

יעל ND

New member
דוקא מאד רציתי עזרה...

אבל היא גם לא כל-כך התקרבה.
אבל בסופו של דבר הגיע איזה רופא והציל אותי ואת התינוק בעזרת מלקחיים.

בתנועה1

New member
אחרי 3 שעות בפתיחה 10...

(אמנם עם אפידורל )אני לא מצליחה להרגיש ולדחוף, המיילדת בפרצוף מיואש אומרת : נו, מה יהיה ? ? ? בבלינסון.

לשמחתי לפני שבועיים היתה לי חוויה מתקנת בלניאדו עם מיילדות הרבה יותר טובות !!!

איזה כיף לי שילדתי בבית

לא אמרו לי אף משפט כזה או דומה לו מעולם.
אבל שמעתי הרבה משפטים מיולדות שלמדו אצלי, כמו "אה, את רוצה ללדת כמו פרה? אולי נפזר לך קצת חציר?"

״בחיים לא תצליחי ללדת״

אמרה לי הרופאה בלידה הראשונה שלי.
עניתי לה, בטח שעניתי לה, אבל הקיסרי כבר חיכה לי מעבר לפינה...

באותו רגע, החלקתי את זה, אבל העלבון שלי צף ועלה והיה צורב מאוד. כמובן, שהיה עונג מגניב במיוחד לפגוש אותה במידה השניה...

כתבתי על זה פוסט, על חשיבותן של מילים בלידה.

קופיפה82

New member
"את לא נראית כאובה, אין טעם לעשות מוניטור"...

לידה 2, שבוע 40+5 הגעתי לביקורת בוולפסון, צירים סדירים אך פתיחה 1, מאחר ואני גרה יחסית רחוק החליטו לחכות להתפתחות במח' נשים ובהמשך להכניס לחדר לידה.
אחרי כמה שעות התחלתי להרגיש לחץ קל, לא כאבים, אבל בהחלט הרגשתי התפתחות.
הלכתי לאחות ובתגובה אמרה לי את מה שכתבתי למעלה.. חזרתי למיטה.
אחרי שעה הלחץ התגבר, התעקשתי על מוניטור. צירים סדירים. בבדיקת רופא - פתיחה 9 ...!!!! הטיסו אותי לחדר לידה, אחרי 40 דק' הנסיכה נולדה....
(המיילדות במקרה הזה דווקא היו בסדר גמור, זכורות לי לטובה)

בלידה הראשונה (גם בוולפסון) היתה לי מיילדת מקסימה, כשנתנו לי את האפידורל אמרה לי להחזיק אותה, לא רציתי להכאיב לה, אז היא אמרה לי "תלחצי לי את היד, לא יכאב לי"..
כעבור כמה שעות - פתיחה 10, שלב הלחיצות. לא ידעתי איך ללחוץ, מסביבי התחיל לחץ ואיומים על ואקום, כבר הכניסו את המכשיר לחדר. המיילדת עצרה את כולם - לקחה לי את היד, נתנה לי להרגיש את הראש שלו. 2 לחיצות נוספות והוא יצא...

"אתה רוצה קפה? איך אתה שותה את הקפה שלך?"

המיילדת האישית (ששילמתי עליה 3300 ש"ח!! ) פונה לבעלי כשנכנסה לחדר ואני בדיוק בציר, סובלת , כואבת ומותשת אחרי יומיים של צירים וסופסוף הכניסו אותי לחדר לידה.

foofoo77

New member
אצלי

יש לך עוד המון זמן , התינוק בכלל לא יורד
אני - אני מרגישה אותה יורד
טוב את יכולה ללחוץ עם בעלך
פתאום בעלי אומר אוי שיט הנה הראש - 10 דקות אחרי .
משום מה במכתב השחרור שלי כתוב שעה לחיצות כשבפועל היו 20 דקות.ובעיקר היינו לבד.

tali19830

New member
משהו טוב :)

היו לי שלוש מיילדות, אחת רוב הלידה ובסוף עוד שתיים.

1. הראשונה אמרה, תעשי לי את המשמרת הזו, את מסוגלת :) ולא הצלחתי לצערי למרות שהבטחתי לה שעד 6 וחצי אני כבר מחוץ לחדר לידה. הבייבי נולד בשבע וחצי.

2. השתיים האחרות הן מיילדות של החדר הטבעי, הן שאלו כל הזמן, את רוצה כובסת וסידרו לי את המיטה לכובסת, וכל תנוחה שרציתי קיבלתי :) מדהימות!

בייבי73

New member
אפשר גם להצטרף?

יש לי 3 ילדים, מנסה להכנס להריון נוסף, אבל רציתי גם לכתוב מה קרה לי, ההריון הראשון הסתיים בניתוח קיסרי ההריון השני הסתיים בלידה רגילה, בהריון השלישי העובר היה בעכוז, קבעו לי תור לניתוח ליום רביעי, ביום שבת התחילו צירים והגעתי לבית החולים, בקשתי מהאחות לעשות לי בדיקה אולי העובר התהפך וכןןןן תודה לאל התהפכה החמודה שמחתי כי לא רציתי עוד ניתוח, האחות אמרה אני צריכה אישור של מנתח הלכה לקרוא למנתח בדק בקוצר רוח ואמר לא לא התהפכה תכינו אותה לניתוח, האחות אמרה לו (בפחד) אבל אני ראיתי שהיא התהפכה והוא סירב לבדוק שוב. התאכזבתי מאד כי ידעתי שאם יהיה לי שוב ניתוח גם בלידה הבאה יהיה ניתוח. הכינו אותי והובלתי לחדר ניתוח התחילו את הניתוח ושמעתי את המנתח הבכיר שואל את הצוות מי הורה על ניתוח????? העובר התהפך!!!!!!! אני לא הגבתי כי הייתי בפחד עצום מהניתוח לא יכולתי לדבר מרוב פחד ולחץ. אבל לא היה מה לעשות אחרי שהתחילו את הניתוח. התאכזבתי מאד וכעסתי על המנתח העצל שלא הסכים לבדוק שוב.
ולמדתי מזה שצריך להתעקש!!! אם משהו לא נראה לי להתעקש לעבור שוב בדיקה.

מאחלת לכולכן הריון קל ולידה קלה ומקווה שעוד חודש אצטרף אליכן

galgal2

New member
לא יאומן!! פשוט מרתיח.

אני גם אחת שבד"כ לא מצליחה לעמוד על שלי ולומר מה אני רוצה ולהתעקש ואחר כך משלמת על זה.
טוב שקראתי את מה שכתבת. אני אלמד מזה שחשוב להתעקש כשמשהו לא נראה לי!

bryael3

New member
בניתוח חירום לידה ראשונה שחשבו שאני לא שומעת

אחרי 3 ימי צירים, פתיחה מלאה, תינוק תקוע, ואקום כושל, הוכנסתי לחדר ניתוח ואחד מאנשי הצוות שאל את המנתחת אם לעשות לי הרדמה מלאה או חלקית והיא ענתה: ״מבחינתי מלאה, אני לא יכולה לשמוע אותה יותר״
איזה כיף היה לי לשמוע את זה....

גם לי היתה חוויה טובה בסה"כ

וצוות נהדר ותומך. בעלי התעצבן קצת שהיה נראה לו שאחד הרופאים שנכנס לרגע לחדר צחק כשגנחתי מכאבים...
ומה שעודד אותי זה לשמוע- "תהיה לנו פה היום לידה ראשונה במשמרת!" אאאחחח היצר התחרותי שלי שיחק גם פה תפקיד!

"די כבר עם 'איפה התינוק שלי'"

לידה שנייה קיסרית בסורוקה. קיבלתי את המלצת המנתחת לקבל הרדמה מלאה. התעוררתי בחדר התאוששות מסטולה לחלוטין והדבר היחיד שעניין אותי זה התינוקת שלי, הרי לא ראיתי אותה עדיין. אז שאלתי ובאמת ענו לי שהיא בסדר אבל מרב טשטוש שאלתי עוד פעם (או פעמיים לא יותר) ואז האחות הנחמדה אמרה לי להפסיק כבר עם השאלות האלה.
אם זה לא מספיק שמעתי אותה אומרת למישהי שעברה גרידה שתפסיק לבכות כבר (זה אותו חדר התאוששות בסורוקה).

למעלה