"גברת את לא באת לגן עדן, באת ללדת!"

Ferbers

New member
אה כן זה היה בבני ציון

ונפלתי כנראה על הצוות הכי מגעיל שעבד וכנראה עוד לא הספיק להתעורר במשמרת הבוקר..
הצוות במחלקה לעומת זאת היה מדהים מדהים, ממש תמכ ועזרו ועודדו, שונה לגמריי מהחוויה הקשה שעברתי בחדר לידה, אמא שלי ילדה 5 פעמים, ליוותה אחותי בשלושת הלידות שלה, ואמרה שלעולם לא נתקלה בכזה צוות מגעיל וחסר רגישות ואמפתיה בחדר לידה (שלא לדבר על מקצועיות, 3 מומחים המליצו לי לתבוע את הרופא שיילד על שלנות רפואית..), איך לעזעזל נכנסתי שוב להריון מרצון?! כנראה שבאמת מדחיקים הכל..

מי שיתנהג אלי ככה יחטוף כתבה בעיתון!! איזו

חוצפה!! גועל נפש. מי שלא רוצה להתעסק עם נשים בצירים שלא תלך להיות מיילדת.

Ferbers

New member
מסכימה איתך!

זה היה כ"כ מעליב שאם הייתי בכל מצב אחר שהוא לא כאביי לידה הייתי אומרת לה את דעתי עליה.. אבל הפחד משתק אותך בזמנים כאלה ואת לא חושבת בצלילות וחדות..

Ferbers

New member
גם את ילדת בבני ציון?

אז יכול להיות, למרות שיש הרבה כמוה שם..

כן, ילדתי שם פעמים אבל בלידה הקודמת היתה

לי מיילדת מקסימה שרק בגללה חזרתי לשם, אבל היא יצאה לפנסיה מאז לצערי
המיילדת שאת מדברת עליה גבוהה מאד ורזה? מתולתלת?

Ferbers

New member
חח אין מצב ששמתי לב..

כ"כ כאב לי שלא ראיתי מיהי, נראה לי שגם ממש הדחקתי כי אני לא זוכרת לא פנים ולא שמות של אף אחד שם..

תמרצוק

New member
מעניין אם זו אותה אחת שהיתה לי...

היא היתה חסרת סבלנות, לא האמינה שיש לי צירים משמעותיים כי לא צעקתי ושכבתי בשקט. כשביקשתי חוקן היא אמרה שאני עוד לא צריכה, רק כשבעלי אמר לה שאני כן סובלת, פשוט שקטה, היא בדקה ואכן היתה לי פתיחה 5.
כשאמא שלי הגיעה ושאלה למה לא נותנים לי אפידורל - היא צעקה מהקבלה - "אני הצעתי לה לפני שעה אבל היא מתעקשת להיות גיבורה", כאילו שזה משהו רע לא לקחת אפידורל.
לפני שנתנו לי ביקשתי שתבדוק לי פתיחה והיא אמרה שצריך לשחרר את המרדים. כשהיה לי ציר ממש חזק (ומסתבר שאחרון לפני צירי הלחץ...) היא אמרה לי לזוז אחורה בשביל המרדים, כשאמרתי לה רגע אחרי הציר, זה לא ממש עניין אותה.
שניה אחרי שהוא הזריק לי אמרתי לה שאני צריכה ללחוץ. היא אמרה שאין סיכוי. התעקשתי אז היא בדקה לי פתיחה ואכן היתה פתיחה מלאה. סתם הזריקו לי אפידורל שהיה הדבר היחיד שכאב לי (בגב מאחורה) ביומיים אחרי הלידה. אם היא היתה מועילה בטובה לבדוק את הפתיחה לפני היא היתה רואה שיש לי פתיחה מלאה וכבר לא הייתי לוקחת אפידורל.
באמת לא ברור למה אנשים כאלה עובדים במקצוע כזה אם אין להם אמפטיה וסבלנות למטופלים.

Ferbers

New member
רגע את גם כבר סיבוב שני?

מה יהיה איתנו שתינו?
לא ידעתי שילדת בבני ציון..
גם אני לא צעקתי, אבל בכיתי המון, בעיקר מההשפלה שלהם, ממש נעלבתי, וכשאני נעלבת אני ישר בוכה, כאילו שמי שלא צורחת לא מגיעה לה יחס..
וזה באמת מבאס לקבל אפידורל סתם, ההרגשה שלי שהתייחסו אליי כמו לבובה בפס יצור, אבור היה לי לדבר, לא הסבירו לי כלום, התערבו לי בלידה למרות שהיא זרמה במהירות ובצורה נכונה וכל הזמן רק הפחידו אותי שאני אפגע לעצמי בילד..

תמרצוק

New member
כן - סיבוב שני....

שבוע 10+...
לפחות בפעם הבאה נדע מה מצפה לנו ונדע לעמוד על שלנו. מקווה שזה לא יעצבן אותם עוד יותר....

בני ציון?

שמעתי מחברה שהוא עדיף על רמב"ם וכרמל.

השאלה על איזה צוות נופלים.

נשמע שמגיע להם לקבל תלונה משמעותית על היחס המבזה. עשיתן משהו בנידון?
פשוט בושה...

הRיונית

New member
במה היא אמרה שהוא עדיף מכרמל?

אני כבר בשבוע 37 ועדיין מתלבטת בין כרמל לבני-ציון :)

Ferbers

New member
בהכל..

זו לא חברה אחת זה שלוש, הן כולן אמרו שהצוות בחדר לידה היה מאוד תומך, עשה המון מאמצים לא להתערב בלידה שלא לצורך, האוירה היתה טובה ומקצועית, ובקיצור שמעתי רק דברים טובים, ואצל אחת זה היה אחריי ששכבה 3 ימים בחדר לידה ובסוף נאלצה לעבור קיסרי חרום..
לעומת זאת אחרי הלידה שלי שמעתי עוד המון ביקורות לא טובות על חדרי הלידה והצוות בבני ציון שחבל שלא שמעתי קודם, כי אני הייתי נעולה על בני ציון, ועשיתי סיורים בכולם ובהתעקשתי ללדת שם ושילמתי מחיר גדול..

הRיונית

New member
אני ממש מצטערת לשמוע :/

גם אחת החברות שלי שילדה לפני שנה, יצאה מאוד מאוד מרוצה ,אבל כאשר הייתי יום אחד בהשגחה שם, משהו הרגיש לי לא נכון... מצד שני לא ביקרתי בבית חולים אחר, אז אין לי למה להשוות.

כרמל-כל המילים הטובות!

ילדתי ברכמל לפני 3.5 חודשים (אחרי אישפוז של שבוע בהיי ריסק עקב רעלת), לאחר חוויה לידה מאוד בלתי נעימה בבני ציון בהריון הקודם.
פניתי לכרמל יותר כתגובת אנטי לבני ציון, ולשמחתי גיליתי שם צוות מדהים נעים ומתחשב.
אחרי שלושה ילדים די סגרתי ת'בסטה, אבל אם הייתי צריכה ללדת שוב בחיפה - אז רק בכרמל!

איפה שלא תבחרי - שתהיה לידה קלה עם ידים מלאות!

למעלה