סקירה מאוחרת- רופא מומלץ במכבי

היריון4

New member
סקירה מאוחרת- רופא מומלץ במכבי

מישהי מכירה רופא מומלץ באיזור המרכז או הדרום לסקירה במכבי?
אני מכירה את ד"ר נלינגד בלבד והוא מלא לתקופה המבוקשת...
מחכה לתשובותיכן...

עומרL

New member
סקירה מאוחרת מכבי

אני שמעת המלצות מצויינות על ד"ר ברדין רון בת"א למאוחרת, ניסיתי לקבוע אליו תור (קובעים דרך מכבי) אבל כבר לא היו לו תורים בשבועות שהייתי צריכה....
בסוף עשינו אצל ד"ר מסינג ברוך שהיה מקסים, נעים ומאוד קפדן אבל אני חושבת שהוא מפסיק עם מכבי ויכול להיות שכבר לא תצליחי לקבוע אליו תור.
את המוקדמת עשינו אצל ד"ר ג'קי סיביליה בהרצליה שגם היה מצויין ומאוד נעים.

mitmit11

New member
אם ראשל"צ מתאים לך

יש את טובבין, הוא בהסדר עם מכבי, עשיתי איתו את המוקדמת, בשבועות של המאוחרת היה בחו"ל. מקסים, עדין, מתוק, מסביר. משו משו...
את המאוחרת עשיתי במרכז המכונים (יש בעיית תורים בד"כ אז צריך לראות אם פנוי). יש שני רופאים שמבצעים: הרצל עמרן שעשה לי את שתי הסקירות בהריון הקודם. שוב מקסים, נחמד, מסביר ויסודי. דר' יפעת וינר שעשתה לי הפעם והיתה כל כך נחמדה. יחזקאל היה עיקש מאוד והיא התעקשה חזרה עד שראתה פעמיים-שלוש את כל המדידות שהיה צריך. והרצנו איתה צחוקים כל הבדיקה אז גם היה ממש נחמד.

כל סקריה כזו היא סביב 25-35 דקות. אם את עושה במכונים של מכבי תודאי שקובעים לך סקירה מורחבת ולא בסיסית (שהיא רבע שעה ותכלס הם ממש לא קובעים אותה..)

מאיתי

New member
ד"ר גוהר

ד"ר גוהר בבאר שבע, מקסים הייתי אצלו בשתי הירונות בשקיפות וסקירות
מוכר במכבי ואפילו לא צריך להתעסק איתו עם תשלום יורד דרך הוראת קבע במכבי
רופא מקסים , הוא מנהל של מחלקת נשים של מכבי באר שבע ועובד בכל בית חולים אפשרי בדרום
ממליצה בחום

אלישבע12

New member
מתכוננת לקבוע אצלו לסקירה שניה

לראשונה לא היה תור ואני עושה מחר בת"א.
אבל לשניה אני אקבע אצלו, אני בכלל מטופלת של המרפאה שם אז זה יוצא לי הכי נח וגם קראתי עליו המון המלצות באינטרנט..

למעלה