הי בנות - שאלת שכחה

mudmud

New member
הי בנות - שאלת שכחה

אני בהריון שני שבוע 29. עם הסטוריה של צירים מוקדמים כבר פעמיים בהריון הזה.
במהלך השבוע האחרון יש לי כל הזמן התקשויות של הבטן והתכווצויות. אני זוכרת שאמורים להיות מן ברקסטונים שכאלה אבל לא זוכרת את זה בהריון הראשון.
מישהי יודעת להגיד לי אם היא מכירה ותקין?
אגב במוניטור לא נצפו צירים. זה סתם מן מצב שהבטן נהיית ממש ממש ממש קשה לכמה דקות, תובנות מישהי??

אהה, ולחברותיי בפייסבוק - נא לא להוציא אותי מהארון - אנחנו עדיין שומרים על עמימות

mudmud

New member
כן כן.... עמימות...

זה הריון קשה מאוד ובסיכון גבוה משבוע 5, אז ככה שמי שלא ראה אותי לא יודע, וככה אנחנו מעדיפים לשמור את זה (כמובן מלבד חברות קרובות ומשפחה).
למה?

למה לא?

אני עד עכשיו לא הזכרתי מילה בפייסבוק חחח
ואני שבוע 34+3

אבל כשיגיעו תמונות ההריון אני אפרסם
ואז כבר לא יהיה סוד

בּלו

New member
זה לא משהו שאפשר לענות עליו בפורום

יש מי שהתקשויות כאלה אצלה לא עושות שום דבר ויש מי שהן יוצרות דינאמיקה צווארית במידה כזו או אחרת.
היות וכבר יש לך היסטוריה, כדאי תמיד ללכת להיבדק.
אני סובלת ממצב דומה - התכווצויות והתקשויות יומיומיות של הבטן (חוזר אצלי בכל הריון) והפעם מטופלת בפרוגסטרון שמקל קצת על המצב.

Ferbers

New member
זה קורה לך במצב מנוחה?

כי בהריון הקודם שלי זה קרה לי כל פעם שהייתי הולכת ברגל יותר מכמה דק', וזה התחיל כבר בשבוע 24 ככה, ולא סבלתי מצירים מוקדמים וזה לא דמה בכלל לצירים, פשוט כל הבטן היתה מתקשה מאוד כמו שריר שנתפס ואז משתחררת כשהייתי במנוחה..

בכל מקרה במצב שלך הייתי בודקת שאין פתיחה/צירים, רק כדי להיות על הצד הבטוח..

Emma29

New member
אצלי ההתקשויות האלה מלוות לעיתים בקוצר נשימה

האם מצב רגיל או כדאי לבדוק עם הרופא? אני בשבוע 39+3

Ferbers

New member
אין לי מושג..

אני לא רופאה..חח אבל גם אצלי זה היה עם קוצר נשימה, כי כאמור זה היה בפעילות פיזית מאוד מתונה, אבל עדיין פעילות פיזית, לעיתים רחוקות זה תפס אותי במנוחה..
את בשבוע מתקדם, אז הכי הרבה שיכול לקרות זה שתלדי
חכי קצת ותראי אם ההתקשויות הופכות למעין כאבים כאלו של קלקול קיבה- זה צירים ואז את יכולה להתחיל לתזמן, אם זה מציק לך ואת חוששת פשוט תעלי להיבדק (אני פשוט לא רציתי להגיע סתם ושיגידו לי להסתובב (מה שאגב, קרה לי, וזה הכי מבאס בעולם, למזלי אחרי פחות משעה כבר היתה פתיחה וצירים סדירים)

Emma29

New member
תודה!

אני מקווה שההתקשויות האלה יובילו ללידה, בא לי שיוולד כבר... :)

1efrat

New member
יאא מודמוד!!! בשעה טובה יקירה

בתור אחת שפירסמה בפייס את ההריון רק שלושה חודשים אחרי הלידה. מברכת על העמימות.... שיעבור בקלות ובמהירות ולידה קלה קלה עם תינוקי בריא ושלם!!!

למעלה