הצילו!!! פטריה!!!

הצילו!!! פטריה!!!

בנות למי יש עצה??

עשיתי משטח ורק עוד יומיים תהיה תשובה, בינתיים אני לא יודעת בודאות שזאת פטריה אבל נורא מציק לי, מגרד, שורף..
מה אפשר לעשות בינתיים?? פעם שמתי משחה מקומית ואני לא זוכרת את השם שלה, מישהי יודעת איזה משחה שמים? או שאולי יש פתרונות אלטרנטיביים?

כל עצה תתקבל בברכה!!אני סובלת.....

altirit

New member
דבר אחד בטוח

יש להפסיק מיד עם כל צורות המזון שמכילים שמרים!!! זה יתרום בצורה משמעותית לכך שהפטריה תעבור מהר יותר. ואם את יודעת שיש לך נטייה לפתח אחת, תשתדלי גם בהמשך להמנע מבצק שמרים על כל צורותיו.
בנוסף, כשהיתי בשבועות הראשונים להריון, גם לי גירד נורא והפריע כי היו הפרשות (סליחה על הכנות) , הרופאה שלי בדקה ואמרה שלאו דווקא זו פטריה, אלה אחת מתופעות הלוואי שיכולה להיות.
מומלץ להשתמש בסבון היגייני מיוחד, יש הרבה בשוק. לי מאוד עזר של פמינה.
בנוגע לתופות, הכי טוב להתייעץ עם רופא או עם המרכז טרטולוגי. את יכולה להתקשר אליהם ולשאול הכווווווווול!!! יחס מאוד יפה והבנות עוזרות מאוד!
תרגישי טוב.

המלצה על סבון, לא מוצאת את השרשור

מישהי רשמה פה לפני כמה ימים המלצה על סבון שמאד עזר לה ואני לא מצליחה למצוא את השרשור, מישהי זוכרת מה זה היה?

ועכשיו בכלל בלבלתן אותי, אחת ממליצה על סבון ואחת אומרת ממש לא
אז מה עושים?

באמת לא מומלץ סבון כי זה הורס את החומציות

הטבעית שם או משהו כזה. זה פחות סבון אלא יותר תערובת שמנים שהופכת למוס כשמוציאים אותה.
לי זה הדבר היחיד שעזר. לא אומרת שלא שורף לי מאווווד אחרי קיום יחסים, אבל הרבה פחות מקודם. והגרודים- עברו לגמרי!

מושלמו

New member
מצטרפת להמלצה על קמילוטרקט

אני משתמשת כבר יותר משנה על בסיס יומיומי, וזה נהדר!
מנקה מבלי לייבש ושומר על רמת החומציות.

סבלתי פעם מפטריה עיקשת במיוחד. מאז שהתחלתי להשתמש בקמילוטרקט, עברתי ללבוש בעיקר תחתוני כותנה והפסקתי להשתמש במגן תחתון (קשה להיגמל למי שרגילה, אבל שווה את זה לגמרי) - הפטרייה לא חזרה.

התיאור שלך מזכיר לי את שלי

ואכן היתה פטריה וניפטר עם אגיסטן טבליות+משחה.
ניסיתי להמנע משמרים אבל זה בלתי אפשרי בשבילי

הדבר היחיד שעזר לי זה חופש של 4 ימים מהעבודה לשכב ולשטוף את המקום במיים צוננים בלבד..

4 ימים חוש מהעבודה?!

אני יכולה רק לחלום על זה

דוקא שמרים זה לא הבעיה שלי, אני לא אוכלת בצקים בכלל ולחם כמעט לא אוכלת באמצע השבוע,

מה את אומרת, כדאי לקנות אגיסטן ולהתחיל לקחת בלי לחכות לתשובה?

לא בדיוק חופש - חופשת מחלה.. הרופא ממש הבין

ומבחינתו לתת לי שבוע .
ודעתי האישית בלבד - כן ..להתחיל למרוח.

וסוכר? את יודעת שמתוק מאד מעודד את הפטריה

הזאת? זה נורא. לדעתי יש פשוט טונות של דברים שגורמים לפטריה הזאת לתסוס. מנסיון כל החומרים הכימיים עוזרים רק למעט זמן. עדיף להמעיט בסוכרים ופחמימות ולנסות למצוא משחה טובה. בהצלחה.

tammary

New member
מה הבעיה עם מריחת אגיסטן חיצונית ?

למה יש התנגדות לזה? הרי זה נמכר ללא מרשם וזה שימוש חיצוני. אני באמת שואלת בתמימות כי זה מה שמציל אותי כבר הרבה זמן בהריון הזה.

לא יודעת אם יש התנגדות

בכל מקרה בשיחה עם הרופא שלי נאמר מפורשות שאין בעיה אבל!! אם זה עובר את השבוע וזה לא עוזר כן צריך טיפול אינטסיבי יותר (טבליות למשל..) וכן צריך מעקב.

יש לי פתרון

זה הריון חמישי (טוב, נו, שישי עם ההפלה) ותמיד תמיד סבלתי מפטריה ובחיים לא מצאתי לזה פתרון. פתאום בעלי התחיל לנג'ז לי עם איזה משחה שהוא שמע עליה ורציתי להרוג אותו כי לא בא לי להיות השפן נסיונות שלו (מסכן, זו גם הבעיה שלו. אני לא מסוגלת להסתכל עליו עם זה. זה מאד מאד שורף...). בקיצור, בסוף הסכמתי.
משחה של חברה בשם "אלוורה" שעולה המון. שפופרת מאד רגילה במחיר של 112 ש"ח!! אבל זה עובד!! לא יאומן. אני כבר כמה ימים מורחת וכל עוד זה מרוח זה שורף המון פחות וכמעט לא מגרד
אמנם זה לא עבר לגמרי אבל עוד יש תקווה ותכל'ס זה הדבר הכי אפקטיבי שהיה לי וזה טבעי. אם את רוצה עוד פרטים תכתבי לי מסר ואני אסתכל איפה אפשר להשיג את זה.

לפי מיטב ידיעתי

האגיסטן לא ממש עוזר....
מה שלי נתנו בזמנו זה "טבעקותן" משהו כזה...
מאד מועיל אבל בשימוש יומיומי.

למעלה