הריון מאוד חדש- שבוע 7, בחילות איומות!!!

הריון מאוד חדש- שבוע 7, בחילות איומות!!!

הי בנות, נעים מאוד.
הריון שני (בראשון הייתי מאוד מחוברת לפורום שעזר עד מאוד), עדין מאוד צעיר (7 שבועות) אך עם זאת יש לי בחילות כבר שבועיים לפחות שלא עוברות, זה מחליש, לא בא לי לעשות כלום חוץ מלישון ולא להרגיש כלום, ואני מטפסת על קירות ולא יודעת מה לעשות.
אולי אתן תוכלנה לעזור לי כי אני כבר מיואשת, לא אצליח לעבור עוד חודשיים כאלה (בתקוה שזה יעבור ב 3 חודשים).
בהריון הראשון לא סבלתי כלל.
אאאאווווףףףף
המיואשת:)

titi789

New member
בדיוק כמוך......

שבוע 9, כבר 5 שבועות עם בחילות איומות, עייפות וחוסר חשק להכל.
שיעבור כבר........

אז מה עושים?
|חבו

רופאת הנשים שלי המליצה לי לקחת תוסף תזונה

של supherb שנקרא - סיקריד, זה תמצית של ג'ינג'ר עם B6 היא טוענת שזה אמור לעזור.
קניתי את זה ביום שישי, ועדיין לא לקחתי.
אני אקח את זה עוד מעט ואדווח אם זה באמת שווה משהו.

titi789

New member
הוצאתי עכשיו "חופשת" מחלה

שלפחות אני אוכל קצת לנוח השבוע.......

ואומרים שהריון זה לא מחלה...

מה שכן אני ביקשתי מאמא שתכין לי מרק מקוה שזה יעזור:)

altirit

New member
מזל טוב,את בהריון!

הלוואי שיכולתי לעודד אותך איכשהו, אצל רוב הבנות זה חלק בלתי נפרד מתופעות הלוואי של הריון. אצלי הבחילות היו נוראיות... ולצערי פסקו רק לקראת סוף חודש 4!!!!!!!
לא יכולתי לאכול כלום חוץ מלחם...(המזל היחיד שעם הקאות לפחות לא עליתי הרבה...) כי זה היה הדבר היחיד שלא היה לו ריח. לא יכולתי להריח שום ריח, לא בשמים לא מרכך כביסה, לא אוכל, לא משחת שיניים לא דאודורנט, תדלוק בתחנת דלק היה סיוט...ארוחות שבת היו פשוט נוראיות במיח=וחד כשהיו אצל חמתי...יש לנו יחסים נהדרים אבל נורא התפדחתי כל פעם לשבת עם פרצות חמוץ ולשחק באוכל במקום לאכול אותו... ועל עבודה אני בכלל לא מדברת...אני רופאת שיניים, תעשי את המסכנות לבד... ועוד אצלי בעבודה אף אחד לא ידע עד אחרי השקיפות .... כמה פעמים יצאתי מהחדר תחת תירוצים מפגרים כמו להביא כוס מים והיתי רצה החוצה לנשום אוויר.... ואז, יום יפה אחד התעוררתי בבוקר, והרחתי את הדאודורנט של בעלי באוויר ופתאום קלטתי שאני שוב אוהבת את הריח!!! אין לך מושג איזו הקלה זו היתה! בקיצור, מה שעזר לי - מים עם לימון!!!! או למצוץ לימון עם סוכר כשממש ממש מרגישים גרוע. בנוגע לעייפות ורצון לישון, גם זה טבעי. הגוף עובר שינויים מטורפים ב1/3 הראשון ולכן הגוף מתעייף מהר מאוד. גם אני רציתי רק לישון כל הזמן...
החדשות הטובות הן שבדרך כלל זה עובר. מתי? אין לי מושג, כל אחת והסיפור שלה. מאחלת לך שיעבור כמה שיותר מהר!!!!!!!!!!!

תודה ענקית על התגובה.

את פשוט מקסימה וכנראה שמה שצריך זה פשוט סבלנות ואורך רוח.

altirit

New member

תודה!
חייבת לציין שרק לאחרונה התחלתי להיות פעילה יותר בפורום וגילית שזה מאוד עוזר! אומנם בעלי מאוד תומך, אבל יש דברים שאפילו הוא כבר לא יכול לשמוע או שאני סתם לא רוצה להטריד אותו כי הוא עובד נורא קשה.
אז מצאתי פה תמיכה נפשית ענקית מהבנות, בין אם את פעילה ובין אם לא. מספיק רק לקרוא ולדעת שאת לא לבד.
את בחברה טובה פה!

למעלה