פרופ' טלר? ד"ר טלמון? ויינר? איך

פרופ' טלר? ד"ר טלמון? ויינר? איך

בוחרים רופא טוב לסקירה ראשונה? הרופא שלי המליץ לי על אחד אבל הוא בחופש בדיוק בתקופה בה אני צריכה לעשות סקירה.

noahanoon

New member
מתחילים מלבדוק למי יש תור פנוי בתאריכים

שמתאימים לך, ואולי אפילו יכול לקבל אתכם אחה"צ או בשישי או במועד שגם בעלך יוכל לבוא.
אני חושבת שעל שלושתם תמצאי המלצות כאן בפורום. אישית עשיתי אצל טלמון את הסקירה השניה ואני ממליצה עליו.

meshigene1

New member
טלמון מדהים!!

הריון ראשון עשינו גם שקיפות וגם סקירה 2 , את הראשונה לא עשינו אצלו כי הוא היה בסין...
עכשיו כבר קבעתי אליו תור לשקיפות. הוא סימפטי, מקצועי, נעים ומסביר, מאוד סבלני ומרגיע. מומלץ בחום!

לפי מיטב הבנתי ויינר כבר לא מקבל ברמב"ם

חברה שלי הלכה אליו כי היא מאיזור בהריון הקודם ועכשיו מסתבר שהוא עובד (לפחות דרך ההסדר) רק בטבריה או עפולה.
לא מכירה את האחרים, אבל על טלמון מסתובבות פה כל הזמן המלצות.
למתי את צריכה לקבוע?

עשיתי אצל טלמון

הוא היה מקסים ומאוד אינפורמטיבי.
הבעיה היא שעשינו את זה דרך ההסדר של מכבי אז זה היה טיפה קצר
והכי התבאסתי שלא קיבלתי תמונה בתלת מימד (בדיעבד זה מטופש אבל באותו רגע זה ממש ביאס אותי
)

מה ז"א?? דרך מכבי הסקירה פחות טובה?

יש לי מקום אצל ד"ר ויינשטיין, עשיתי אצלו פעם שעברה והוא המומלץ דרך ד"ר סטולרו. אבל נותר רק בשבוע 16+5.
אצל טלמון יש בבוקר ורציתי מאוד שבעלי יהיה... אוף. תראו איך לא זוכרים מפעם לפעם כמה חשוב לקבוע מבעוד מועד.

לא לא, זה לא שהיא פחות טובה

פשוט לרוב יותר קצרה.
הם בודקים את כל מה שצריך לבדוק. לפי הרשימה.
אבל אם את משלמת להם בפרטי הם מוסיפים עוד כמה דברים או משהו כזה,
זה מה שאני הבנתי בכל אופן.
ייתכן ואני טועה, אבל זו הייתה הבנתי.

אני עשיתי את הסקירה הראשונה אצל בורנשטיין, בפרטי ולא דרך ההסדר של מכבי. זה היה טיפה יותר ארוך מהסקירה השניה שלי ועם טיפה יותר פרטים.
אבל את הדברים העיקריים היו בשתי הסקירות.

קבעתי בסוף אצל טלמון

היא אמרה שזה בערך 25 דקות. הייתי מופתעת כי זכרתי שזה יותר זמן ושאלתי אם זה באופן פרטי זה שונה. היא אמרה שזה אותו דבר ושאפילו תאומים הוא בודק בפחות משעה.
מקווה שלא עשיתי טעות.

הייתי אצל ברונשטיין ולקח בדיוק רבע שעה

לא קיבלתי יחס רע בדיוק ההיפך, ראינו מה שצריך לראות, הוסבר מה שצריך להיות מוסבר, קבלנו תמונות ולבריאות. זה לא בהכרח אינדיקציה לסקירה יותר מושקעת אני בטוחה שאת כבר יודעת

אתי ושי1

New member
ממליצה בחום על טלמון!

עשיתי אצלו את 2 הסקירות, הוא ממש נעים וסובלני..

liron1771

New member
ממליצה על ד"ר להב

אני הלכתי אליו גם בשקיפות וגם בשתי הסקירות, גם נעים נורא להגיע למרפאת מטרניטי, לא עמוס והאוירה נעימה, גם המחשוב והציוד מתקדם, וגם הוא נורא נחמד, סבלני שעונה על כל השאלות( גם המפגרות:)) ובעיקר מקצועי, עורך בדיקה מאוד מקיפה בה לא מחסיר שום איבר בגוף, לא משנה כמה זמן לוקח לו.

למעלה