בריאות ליום א

שפעת באמצע תשיעי...

הי כולן,
מה לדעתכן ההשפעה של צינון + שיעול על הקטנטונת? אני כבר שבועיים מצוננת ומשתעלת. אתמול גם בעלי התחיל עם שיעולים וכאבי גרון... כולם אומרים לנו שיש משהו כזה באוויר עכשיו, ואין לנו חום אז לא הייתי דואגת אם לא ההיריון.... מה לעשות? ללכת להיבדק? לתת לזה לעבור? אני ב-38+3, קצת מפחדת שהיא תצא ואז תידבק או משהו...
עצות? דעות?

לא נראה לי שיש הרבה מה לעשות

ובגדול, מותר לך להיות חולה בהריון וזה לא אמור להשפיע עליה. הייתי נזהרת מאד לא להתייבש, שומרת על עצמך עוד יותר ממאמץ יתר וכדומה, ודואגת לאסוף היטב את רצפת האגן בכל שיעול, וגם לטפל בשיעול במידת האפשר כי זה עלול להזיק לרצפת האגן. מעבר לזה, אין הרבה מה לעשות מעבר לשפעת רגילה... תרגישי טוב ולידה טובה!

CTRL B

New member
הי הריון ראשון - לי היה בדיוק

את אותו הדבר - פעמיים.

ראשית - השיעול לא מזיק לעובר, לפי מה שהרופאים אמרו לי.

שנית - המערכת החיסונית מדוכאת על מנת לא לדחות את העובר ועל כן חוטפים צינונים ושפעות למיניהן קשה הרבה יותר ולוקח להן זמן לעבור.

אני בשלב מסוים נכנעתי ולקחתי אנטיביוטיקה - בשני המקרים.

מה שמאד עזר לי הוא מכשיר אדים חמים עם פולט יונים.
נסי לנשום אדים למרות שלי זה גרם להתקפות שיעול ולהקאות.

מה שכן - הקפידי לבצע מעקב - יש להקפיד שלא ידרדר לדלקת ריאות כי זה מסוכן בהריון ולעיתים מצריך אשפוז של כמה ימים לשם קבלת אנטיביוטיקה בעירוי. אני הגעתי למיון עם צילום ריאות אך לשמחתי לא אושפזתי.

הרגישי טוב! זה בסוף עובר

תודה!

מסתבר עכשיו שלבעל יש ברונכיט, וכנראה זה מה שיש גם לי רק בעוצמה קצת יותר נמוכה (הוא ממש חולה ומסכן). בינתיים הרופא משפחה אמר שלא צריך כלום, ולעקוב (כמו שאמרת) וזה יעבור. אני רק מקווה שיעבור לפני הלידה... לא בא לי לקבל את הילדה לעולם עם שיעולים ועיטושים.. :)

קרנפיתי

New member
דרוש/ה המלצה

לרופא/ה נשים בחיפה השייכת לקופת חולים מכבי

תודה
קרן

ד"ר יוסף טל

אני מתה עליו! עברתי אליו מרון גונן באמצע ההריון, והוא פשוט מקסים!
מרגיש כאילו באמת אכפת לו. ממש ממליצה

N e s y a

New member
דפיקות לב מואצות אחרי אכילת מתוק

רציתי לדעת אם אכלתי הרבה מתוק ואחרי זה הופיעו לי דפיקות לב חזקות ומהירות - בערך פי 2 מתמיד - זה נורמלי?
אני לפני בדיקת סוכר וקצת מואגת- כבר חלפה רבע שעה וזה לא עובר....

N e s y a

New member
תוצאות העמסת סוכר 50

יצאה לי תוצאה קצת גבוהה - 186-
מה השלב הבא? אני צריכה ללפנות לרופא? לעשות בדיקה חוזרת תוך כמה זמן??

Ferbers

New member
את צריכה לעשות העמסה של 100

תדברי עם הרופא שייתן לך הפנייה ולכי לעשות, היא לוקחת יותר זמן ולוקחים לך דם 4 פעמים משהו כזה, קצת סיוט..
לרוב תוצאה גבוה ב- 50 לא בהכרח מעידה על סכרת הריון, גם לי יצאה תוצאה גבוה וב- 100 הכל היה תקין לגמריי..

תחשבי על הילל יפה

הם מבצעים מחקר בנוגע לסוכרת הריון ועושים העמסה של 100 ג'.
לא צריך לשם טופס 17 או הפניה. פשוט להתקשר ולתאם. הם ישמחו מאוד. תקבלי ברנולה במקום 4 דקירות, תקבלי ספייס פרטי עם אינטרנט אלחוטי ויחס מדהים מכל הצוות.

בהצלחה.

משחת שיניים/ מי פה וצרבת

שלום לכולן,

אני מחר מתחילה שבוע 24, הילדה זזה כמו מטורפת ובסה"כ השליש השני יופי טופי :).

אבל... בשבוע-שבועיים האחרונים התחיל מצב מעצבן: כשאני מצחצחת שיניים לפני השינה או שוטפת במי פה אני ממש מתקשה להירדם בגלל צרבות. באופן כללי כמעט בכלל אין לי צרבות, בשום שעה של היום.

ניסיתי להקדים את שעת הצחצוח, אבל גם שעתיים לפני השינה זה לא עוזר. אני מנסה לשבת זקופה אחרי הצחצוח - נאדה. אני משתמשת במשחת שיניים קולגייט ובמי פה אלמקס, שניהם בטעם מנטה.

למישהי יש המלצות על דרכי הקלה? משחות שיניים אחרות אולי? נראה לי שהשלב הבא יהיה לקנות איזה טאמס...

תודה רבה!

לפת28

New member
מנטה עלולה לגרום לצרבת

בגלל שיש לה השפעה מחלישה על השסתום שבין הקיבה לוושט, וכך עולות חומצות עיכול מהקיבה וגורמות לתחושת הצריבה. כדאי לנסות משחה ומי פה ללא מנטה

hannah montana

New member
תוצאות בטא תקינות??

לפני שבוע עשיתי בדיקת בטא יצא 1070 והיום עשיתי בדיקה נוספת יצא 14352 האם זה תוצאה תקינה??

hila218

New member
בחילות והקאות בהריון

הי בנות, בעבר הייתי חברה כאן בפורום בשני הריונותיי.
כעת אני כותבת בלוג ומזמינה אתכן לקרוא על הנושא בחילות והקאות בהריון ועל הפתרונות הטבעיים שיש לרפואה המשלימה להציע.
כולנו יודעות על התופעה, אך לא כולנו יודעות שיש דרכים להקל. תהנו
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?EntryId=2308528&r=1

המון בריאות והריון קל.

למעלה